Rusko
Kreml kritizuje tvrdý postup proti opozici v Moskvě

08.10.2019 10:16

Kreml se snaží analyzovat neuspokojivé výsledky strany Jednotné Rusko v zářijových komunálních volbách v Moskvě, kde vládní strana podstatně ustoupila od svých pozic. Napsal to list Vedomosti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 08.10.2019 14:26

    To je typicky ruské mlžení. Jako by říkali "No tak chlapci, nemlaťte...

  • Franta Kocourek (1 hlas) 09.10.2019 04:55

    A EUROHNUS ŽE SE NÁM SEM TY SARANČATA NESNAŽÍ NACPAT? PROBUDTE...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

A EUROHNUS ŽE SE NÁM SEM TY SARANČATA NESNAŽÍ NACPAT?
PROBUDTE SE!!!!

Česká republika zavede podle serveru ceska-justice.cz institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. „Reaguje tak na letošní rozhodnutí Soudního dvora EU, podle kterého se i cizinci, který není hoden azylu, musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpečí pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo,“ poznamenala Irena Válová, jež o dané změně informovala.

Azylantem má pak být dle jejích slov nově nikoliv ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. „Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto: Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního,“ píše Válová.

„V České republice jde o případ Čečence, který spáchal před udělením loupež a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně," popisuje Válová.

„Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut, a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení, je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU,“ uzavřela.

„No, a je hotovo... Vzpomínáte na toho Afričana, co znásilnil holku na poli u Litoměřic? Ano, ten byl v německém režimu strpění. Prostě tady budou, budou mít svá práva a nic s nimi nenaděláme. Že to ovšem bude zákonem definovaná možnost, to je odporný podvod na nás všech!“ poznamenal k tomu právník Tomáš Tyl.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlika-nevyhodime-Kradl-Odsouzen-A-zase-kradl-A-takove-si-tu-musime-nechat-Rozhodla-EU-598769

1 hlas

doufam,ze pan president Ruska bude zase kandidatem i v pristich presidentskych volbach.zachranil Rusko od rasistickych semitu zid-nazi a jelcina.ti uz zase rozestvavaji obyvatele ve mestech.bezna zidofska taktika.potrebuje to VYKOPAT do zidostana.a birobidzan zavrit.stejne jsou tam asi jen tri zidi.afro-aziate semite zid-nazi maji teraz zidostan,svoloc barevna.Rusove jsou nasi bratri.

0 hlasů

To je typicky ruské mlžení. Jako by říkali "No tak chlapci, nemlaťte ty lidi na ulici kde to všichni vidí. Zlamte jim kosti někde za rohem v zákoutí".

2 hlasy

PUTIN je stalin bez gulagů,ale s kozáky, a svými lidmi z tajných služeb a s armádou,která žere peníze na nejnutnější opatření v přírodě,na Sibiři a v sociálních oblastech.Záchody dřeněné s dírami,kde padají děti do záchodu.Ale má podporu Zemana,KSČM,ANO,Okamůrky,Klausových

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.