Kauza Skripal
Lavrov: Británie nepřesvědčila ani spojence, jedná mimo zákon

14.09.2018 21:42

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v Berlíně znovu odmítl jakýkoliv podíl Moskvy na pokusu o vraždu dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury. Londýn podle něj o obviněních nedokázal přesvědčit ani své spojence. Německý ministr zahraničí Heiko Maas to ale odmítl, když řekl, že Německo nepochybuje o důkazech, které dostalo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Ricard Kid (10 hlasů) 14.09.2018 22:46

  Mayová udělala z angličanů idioty podobně jako strýčekBrady pro...

 • Petr Rozlil (8 hlasů) 14.09.2018 21:52

  Drby, pomluvy a zase drby a pomluvy, to je vse co zapad a hlavne...

 • Jan Novák (7 hlasů) 14.09.2018 23:08

  Jak to ti dva zvládli. Namazat kliku .. V hotelu vytrousit novičok co...

 • Petr Rozlil (5 hlasů) 15.09.2018 00:26

  Nemam cas se na vsechno podivat ale namatkou vim,a Google napovi, tak...

 • Petr Min (2 hlasy) 15.09.2018 15:42

  Pražáci jsou mistři. Kromě chalup po vesnicích českých, mezi lůzou to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Slabé, kremrole, slabé. Pořád jen trapné bláboly o rusácích, co nikdy neměli nic společného se SSSR. Už i ruští novináři se smějí výkonu těch dvou kašpárků, ostudy Ruska, v televizi. Zahladit stopy za takovými idiůtky se prostě nemůže podařit.

0 hlasů

Ruslan Boširov a Alexandr Petrov pohořeli na krycím příběhu s podnikáním (rozhovor)

InformNapalm přistihl příslušníky GRU při malé lži, jejímž prostřednictvím se snažili utajit lež velkou.

Dobrovolníci z mezinárodní zpravodajské komunity InformNapalm si při zběžném zkoumání exkluzivního rozhovoru,
který poskytla dvojice podezřelých z otrávení Sergeje a Juliji Skripalových šéfredaktorce televize RT Margaritě Simoňanové,
všimli jednoho významného detailu, kdy příslušníci GRU „Alexandr Petrov“ a „Ruslan Boširov“ na kameru lhali.Agenti řekli, že nepracují u GRU, ale jsou střední podnikatelé.

„Kdybychom teď něco pověděli ohledně našeho podnikání, doplatí na to i lidé, kteří s námi pracují“, poznamenal Boširov. „Když budu stručný, podnikáme ve fitnessu: vitamíny, stopové prvky, proteiny, potravinové doplňky“, uvedl Petrov.

Je asi zbytečné vysvětlovat, že pasy na jména „Boširov“ a „Petrov“ jsou padělky.
Tváře příslušníků zachytily videokamery, Kreml se tedy musel tvářit, že jejich krycí údaje jsou pravé, aby odvedl pozornost co nejdál od jejich skutečné totožnosti,

která by umožnila odhalit celý řetězec až ke zdroji.

„Boširov“ ovšem na rozdíl od „Petrova“ není moc časté příjmení, zejména psané s „O“: BOŠIROV. Právě volba tohoto jména jako zástěrky pokazila celý krycí příběh této dvojice agentů.

Žádný podnikatel – fyzická osoba jménem Ruslan Boširov totiž neexistuje.Ani strýček Google nic neví o „Ruslan Boširov sportovní výživa“. Neexistuje ani žádná právnická osoba, která by měla za společníka nějakého Ruslana Boširova.

Krycí příběh příslušníků GRU se tedy již v této fázi bortí, i když hoši mají řádný výcvik a snažili se toho moc nevykecat. Myslím, že v případě výslechu ve Velké Británii by byli odhaleni v prvních 30 minutách rozhovoru s vyšetřovatelem.

Margarita Simoňanová si zaslouží medaili, její otázka totiž pomohla chytit příslušníky GRU při malé lži, a kde narazíme na lež malou, vždy kryje i nějakou tu větší.
Chvástání prezidenta RF Vladimira Putina, že se tito občané dostaví k rozhovoru, je na samostatný rozbor. Ruský prezident se zjevně nechal unést hraním pokeru, zatímco zbytek světa si s ním hraje šachy.

0 hlasů

Pražáci jsou mistři. Kromě chalup po vesnicích českých, mezi lůzou to nevzdělanou jsou úplně nejmoudřejší a každému režimu se dokázali nejrychleji ze všech vekmi dobře přizppůsobit. Za Rakouska úplně zapoměli česky. No a dále, viz fota, jak hajlují a přísahají Hitlerovi věrnost.
V 48 rovněž, v 68 trochu zmatky a si to vynahradili v 89.
Kavárna, Tatice česká, řádí víc, než ográny podřízené Goebbelsovi. Co pořád chtějí, ti nadlidé s narůstající náckovskou rusofobií ? Všechno rozkradou .

2 hlasy

A jak víte, že ti hajlující občané na fotkách byli Češi? Za první republiky žily v ČR tři miliony Němců. I za Rakouska žilo v Praze velké množství Němců, německy se v Praze mluvilo zcela běžně, většina Čechů ovládala oba jazyky...

0 hlasů

anglani dukaz nepredlozili ZADNY, jenom porad ukazuji prstickem.
veri jim uz jedne mistni ruda stoka a pak jeste banderovci :-)))))

1 hlas

I kdyby Británie měla pytel důkazů tak bude Lavrov tvrdit, že jsou to výmysly a lži. Od toho tam je, Lavrov a pravda jsou oxymoron...

1 hlas

Zase nám oživujete z mrtvých rozvědky GRU?

Takže znova. GRU znamená Glavnoje razvedivatěl'noje upravlenije (Hlavní rozvědková správa) a tato SOVĚTSKÁ tajná služba byla rozpuštěna v roce 1992! Organizace, která vznikla namísto GRU v státě se jménem Ruská federace se jmenuje GU GŠ tedy Glavnoje upravlenie generalnogo štaba (Hlavní správa generálního štábu).

Pokud pomineme neexistující motiv a zvrácenou logiku téhle nekončící šaškárny, z hlediska čistě formálního, je tak těžké se podívat na ten blbý internet a kouknout se jak se vlastně ta zpravodajská služba, kterou obviňujete jmenuje?

P. S. Britové mají dlouho historii lží a provokací jako krasný příklad uvedu jeden, který už oficiálně přiznali, že to byla lež, protože to bude skoro 100 let co to upekli. Takže už o tom píší monografie, články a studie. Jde o tzv. zinovějvuův dopis (Zinoviev letter). Kdo chce dohledá si, akorát v té době to aspoň formálně dělali na úrovni, né jako dneska ...

0 hlasů

V Británii se někdo pokusil zabít ruského agenta co přešel na druhou stranu. Kdo by měl na tom zájem? To snad ani nemusíme říkat, ale aby Lavrov či Putin mluvili že to jsou lži a odvolávali se na zákon, je nehorázná drzost, co třeba Krym, východ Ukrajiny a mnoho dalších co dnes Rusko obsadilo či tam rozhoduje a domorodce odsoudila do role otroků. Nebo území Finska, Polska, Rumunska, Časkoslovenska, Japonska a další co okupují od války a navíc okupovali v podstatě všechny své sousedy a do dnešních dnů řadu z nich okupují a to buď svými vojsky či loutkovou vládou, známe to od nás tu taky byli od roku 1948. Zřejmě jsem zde jediný co to takhle vidí. Proč, kde jsou rozumní lidé a ne zaprodanci či přímo agenti Moskvy.

0 hlasů

Tady jste snesl skoro veškrou munici, co se proti Rusku používá. Je vidět, co jste zač a jak vám to myslí a holt stačí málo, aby jste tu plácal , jako solidní rusofob. Ale přes kýbl, díly svojí velikosti, nevidíte slona.

0 hlasů

Nemam cas se na vsechno podivat ale namatkou vim,a Google napovi, tak na pr. Finsko osvobodili rusove od Svedska (200 let Svedsko okupovalo Finsko), Polsko a Ceskoslovensko? Google rika, ze v roce 1938, rok pred Hitlerem, Polsko zakerne prepadlo a okupovalo Ceskoslovensko. Na ostatni se podivam az bude cas!

5 hlasů

Jasně...
Rusko osvobodilo Finsko a hned si ho půlku ukradlo, osvobodilo ČSR a zabralo Zakarpatskou Ukrajinu atd. atd. My starší to ruské osvobozování moc dobře známe...
Osvobodili zajíce z pytláckého oka a upekli si ho k večeři...

1 hlas

Vy, asi starší ano, ale vy nevíte nic, než co běhaá po pražských putikach ta tema Rusko. I si Rusko a vědomě, motáte se SSSR. Jste srandovní starší. Spíš student soukromé pražské školy. Finsko bzlo součástí ruské říše, uznávaného státu a Trockij a Lenin, až protiprávně, ho uvolnili. Finové to vědí. Vy nevíte ale nic. SSSR nás, jako stát, pracující nejvíce ze všech pro jejich nepřítele mohlo klidně roznést na kopytech. Že nás osvobodilSSSR a ne Rusko, tto nějak ani nevnímáte a tak to vás asi i nekonečně štve. Vy jste skutečně Bělobrádkovo man.

0 hlasů

Finsko bylo součástí ruské říše... Hahaha...
A jak ho asi ta ruská říše získala? Původní Moskálie přepadala sousední státy, obyvatelstvo dílem povraždili, dílem poruštili. A přivlastnili si vše, co se jim hodilo. Celé ruské dějiny jsou zfalšované a ukradené, dokonce i to jméno, s Kyjevskou Rusí nemají nic společného. Moskalská šlechta se ke všem obyvatelům chovala jako k otrokům. Není divu, původní Moskalie byla součástí Zlaté hordy, teprve po jejím rozpadu se osamostatnila. Tatarské způsoby jí ale zůstaly. Jděte do háje s celým Ruskem, je to stejná banda, jako za SSSR, stejná imperialistická politika...

0 hlasů

jojo, pamatuju se na ty kterym Ruske osvobozeni poradne udelalo caru pres rozpocet.
Sest let totiz heilovali a chodili udavat na Gestapo.
Dneska ta spina zalezla do banderistanu a odtamtud plive sliny a hnis.
vid tu rudy vemeno hemenexi :-))))))

0 hlasů

Jak to ti dva zvládli. Namazat kliku .. V hotelu vytrousit novičok co po pár měsících našla policie či kdo a ještě to stačili šoupnout do kontejneru a otrávit další... MIMOCHODEM doufám , že v tom hotelu co se našel novičok mají jistě záznam a PODPIS obou gayů. ;-)

7 hlasů

Mayová udělala z angličanů idioty podobně jako strýčekBrady pro kterého Herman vydíral medaili-nedajli

10 hlasů

Drby, pomluvy a zase drby a pomluvy, to je vse co zapad a hlavne Britanie do dnesniho dne dokazali.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.