Dlouhý spor
Moskva pohrozila odvetou za plány na přemístění Koněvovy sochy

13.09.2019 12:21 Aktualizováno 13.09. 13:56

Rusko pohrozilo odvetou za plány zastupitelů šestého pražského obvodu přemístit sochu maršála Ivana Koněva, která se nachází na náměstí Interbrigády v Praze 6 - Bubenči. Podle prohlášení ruského ministerstva zahraničí, o němž informovala agentura TASS, rozhodnutí Prahy 6 nezůstane bez odpovědi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vejvoda (11 hlasů) 13.09.2019 12:49

  Ano, mnozí vidí v Kolářovi nacistu. Vždyť i jeho děda přijal za...

 • Jiří Vampola (7 hlasů) 13.09.2019 14:27

  Prostě mne na tom všem zaráží, že Kolářovi předci byli v gestapu....

 • Jan Gavroch (6 hlasů) 13.09.2019 14:05

  Ondřej Kolář a spol. navrhl nejen aby se socha Koněva přemístila n a...

 • Elliott Houser (6 hlasů) 14.09.2019 10:11

  Kolář se chová jak kovaný bolševik.

 • Karel Kačaba (6 hlasů) 13.09.2019 13:33

  Vůbec se nedivím. Případnou odvetu za stupiditu sTOPáků na Praze 6...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Že by nám sem chtělo Rusko zavést opět svůj systém hladu a bídy, co šíří všude, kam vstoupí hnáta jeho hladného vojáka? Jsme obézní, trochu by toho nezaškodilo.

1 hlas

Nejlepsi by bylo, kdyby si po tehle ostude sochu vzali Rusaci k sobe.
Myslel jsem, ze po te otevrene podpore vrahu Zidu a fasounu v kyjeve, ktere predved petricek uz nic horsiho neprijde, ale bohuzel.
Rusakum Cesi vdeci za preziti, i kdyz se jim to evidentne nelibi.
Budoucnost Cechu podle Hitlera a Heydricha je dostatecne zdokumentovana.
Presto nebo prave proto se ruda tlupa z prahy6 predvedla.
Bravo :-)))))

5 hlasů

Mohl byste tu vámi zdokumentovanou budoucnost Čechů podle H + H zde doložit? Já se rád pobavím. To byly totiž výmysly Čechů. Tak pojďme.

1 hlas

Hm, tak nic...

1 hlas

nejdřív tady ukažte tu slíbenou dokumentaci o České účasti na genocidě semitů židů.už na to čekáme skoro rok,ajnštajn.cha,cha,cha.šalóm.

0 hlasů

Tak celý ten humbuk bude konečně k něčemu dobrý. Jednoznačně se vymezíme vůči Rusku, které bude už pojmenovaným nepřítelem.

0 hlasů

Z jakeho duvodu by Rusko melo byt nas nepritel? To je ten ohromny rozdil. tvoje mysleni a par pocvaklych z Prahy 6, ze po triceti letech nejsme schopni to dotahnout ani do poloviny zivotni urovne Finska. A nikdy s tebou a Vlastou a podobnymi se tam nemuzeme dostat. Aspon vam slusne podekujeme.

0 hlasů

Tento tupý nárůdek bude k těm ožralům na východě furt tíhnout, nebuďte naivní.

1 hlas

jo, tak jako vy k náckům a židostánu,že jo.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

to uz jsete v banderistanu pred casem udelali.
a podivej se, jak jste dopadli :-))))))

0 hlasů

Nacismus sice v roce 1945 rozdrcen byl, ale ne definitivně. Důkazem je radnice Prahy 6. Nicméně lidé mimo Prahu by měli vědět, že zdaleka ne všichni Pražáci jsou taková ho-va-da jako ti na Praze 6.

1 hlas

Německý byl, český ne.

0 hlasů

a semitsky zidovsky uz vubec ne.cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

Nesnaž se filcko. Podporovat okupanty je stejné jako podporovat fašisty. V tom jste vy rusofilcky naprosto konzistentní.

1 hlas

kdyz si najdes kdo dostal vily na Praze 6 po zpynovanych Zidech, tak ti to bude jasne :-)))))

0 hlasů

No jen do toho. Konečně bude jasné kdo kde stojí. Všem ruským xindlům, kteří si tu nakupují nemovitosti odebereme víza a ukončíme jim pobyt.

1 hlas

a jak to chces z banderistanu udelat :-)))))

0 hlasů

dulezite je si uvedomit,proc ke zneucteni doslo ted a z jakeho duvodu.pripada mi,ze je to soucasti celosvetove kampane proti nasi bratrim v Rusku a proti panu presidentovi V.Putinovi.tak jako priblble kampane s vmesovanim se do voleb v usa a jinde.zadny dukaz,ale obrovsky humbuk.to same se skripalovic.placene asi sorosom a jeho neziskovkami.na ochranu semitu zidu na okrajine.nechteji sblizeni mezi Ruskem a usa.to by bylo na ukor okrajinskych pucistu a semitu zid-nazi.a samozrejme,chteji ponicit Rusko kde to jde,vrahouni.

2 hlasy

divim se,ze porad jeste nase bezpecnost nechytla toho vandala,ktery sochu zneuctil.to byl zlocin rasove nenavisti.ustupovat takovemu natlaku je hnus.proslo to dobytkovi cernemu s tankem na smichove.ten mel take brucet.to se v civilizovane zemi NETRPI.

2 hlasy

maji na to svate pravo.
ma jejich miste bych si sochu odvez, a hroby nesich legionaru srovnal budozerem.
a pak bych Cechum doporucil nakup miroveho svobodneho plynu se 100% prirazkou :-)))))

3 hlasy

Jasně, a Evropa ti na ten tvůj plyn potom nakálí a co budeš dělat pak, hladná ruská hordo?

0 hlasů

prodaji to v cine a indii,meshuge.ale evropa plyn bude potrebovat skoro na porad.zvlast,kdyz ted nemci&spol. vypinaji elektrarny.

0 hlasů

To by šlo dost těžko, třeba na hrobech více než 120 padlých legionářů co padli v bitvě o Lipjagy postavili rusáci supermarket, takže bys musel nejdřív ten market odstranit. A obecně skoro všechny hroby legionářů jsou buď poničené, nebo alespoň v dezolátním stavu. Co kdybychom soše urazili hlavu, jako to udělali rusáci na pomníku legionářů? A co kdyby si hroby platili sami, tak jako jsme to do letoška dělali my, a skončilo to, když se ukázalo že soudruzi ve Vladivostoku, kde je jediný nezničený pomník, prachy místo na úklid okolo a udržování pomníku prachy rozkradli (tedy "použili na něco nesouvisejícího") My platíme údržbu jejich hrobů u nás, i našich u nich, není ti to divné? A co kdybychom tu sochu šoupli někam do skladu a pak je posílali do pr..le, jako je to s pomníkem, který jsme pořídili, dovezli do Samary a který je už 10 let kdesi ve skladu a místní odmítají určit místo? No oni vlastně neodmítají, určili jich už několik, ale vždy to změní, takže pomník je ve skladu. Takže nas-rat soudruzi. A tahle socha ani není pod žádnou "smlouvou" tu si místní komouši postavili v květnu 1980, možná by se mělo anšim milím "mladíkům" naznačit že socha je bronzová a kde je nejbližší sběrna.

1 hlas

Kolář hanobí státní symboly jiných států-zatosechodí
bručet

4 hlasy

Jednak nechodí a jednak ta socha není žádný státní symbol.

0 hlasů

Prostě mne na tom všem zaráží, že Kolářovi předci byli v gestapu. Dost možná Kolář vojenskou porážku německého nacismu považuje i za porážku svou. Proto šachy se sochou maršála, který se svými lidmi utáhl náckům smyčku okolo krku.

7 hlasů

Jo a vaši dědci mu donášeli a když je Kolářovi poslali pryč, že to jim nepatří, ale patří to českému četnictvu, stěžovali si na gestapo až v Berlíně. K.H Frankovu řeč u čs. soudu si přečtěte, ta sedí jako zadnička na hrníčku.

0 hlasů

Ondřej Kolář a spol. navrhl nejen aby se socha Koněva přemístila n a zahradu vyslanectví Ruska ale také aby se
pokud by někdo pomaloval synagogu nebo šesticípou hvězdu a další smboly na ní nebo hroby židů, řekli, ať si židé přestěhují synagogu a hroby na zahradu izraelskího vyslanectví,nebo pokud někdo poleje budovu Reifeisenbank barvou, ať si reifeisenbank bankéři přestěhují banku na zahradu rakouského vyslanectví

6 hlasů

Cílem zběsilého útoku na sochu Koněva, je NÁVRAT MAĎARSKÝCH a NĚMECKÝCH SUDEŤÁKU
Úkolem najatých exkrementů / to říká i Trump / je , vytvořit SOUKROMÝ alternativní obraz historie a ovlivnit , mimo jiné, veřejné mínění ve prospěch RESTITUCÍ Sudeťákům
-.-
President Dr.Edvard Beneš r.1947
Vážení spoluobčané!V nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty
pro naší Československou republiku,tj.dekrety presidenta ČSR.Tyto dokumenty nám dávají naději,že se nebudou opakovat tragické události let 1938-39.vědom si neblahých zkušeností našeho národa,zejména z druhé světové války,zanechávám Vám odkaz,ve kterém Vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovu osídlení našeho pohraničí sudetskými Němci,kteří byli po právu,na základě rozhodnutí výtězných mocností a na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.Může se stát,že mé dekrety,vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války,budou postupem času prohlašovány za neplatné.Může se stát,tak jako v minulosti, že se najdou"takzvaní čeští vlastenci",kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a
návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha o ovládnutí Evropy ze strany Německa zůstává

3 hlasy

Možná se Státní bezpečnost USA, která má kancelář i v Praze, pokouší , pomocí českých kolaborantů, vyvolat nepřátelský postoj aspoň některých Rusů vůči Čechům
-.-
LID Ruska, stejně jako LID KLDR, nás považují za své přátele

2 hlasy

Možná začnou Rusáci svážet pomníky čs.legionářů do nějakého stavebního dvora. Neboť bojovali po boku blogravdějců proti hladovým mužikům, kteří již nechtěli poslouchat báťušku Cára!

2 hlasy

To by byl hodně malý dvůr. Jediný nepoškozený je ve Vladivostoku, několik dalších rozbitých je ještě na místě, ale většina je dávno zničená a odvezená. Inu "ruská kultura" dle Medinského

0 hlasů

Ten bůvol má dva hlasy za kvalitní sranec názor, de*il, když ani neví, v jakém stavu pomníky našich zrádců v Rusku jsou. Bože to jsou tro*lové...

0 hlasů

Vůbec se nedivím. Případnou odvetu za stupiditu sTOPáků na Praze 6 repektuji. Kolářova blbost a překrucování historie si nic jiného nezaslouží.

6 hlasů

Ano, mnozí vidí v Kolářovi nacistu. Vždyť i jeho děda přijal za německé okupace německé občanství a nechal se naverbovat do gestapa. V tom to asi bude.

11 hlasů

A co s tím mám vnuk jako společného? Že váš fotr byl hňup Puk, vy musíte být tedy zákonitě debílek Touš?

1 hlas

Kolář se chová jak kovaný bolševik.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.