Zvyšování rozpočtu
Moskvu znepokojuje NATO. Závody ve zbrojení odmítá

04.12.2019 14:17

Zvyšování rozpočtu NATO jen potvrzuje znepokojení Ruska z expanzionismu aliance. V Moskvě to novinářům řekl kremelský mluvčí Dmitrij Peskov v reakci na slova generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga o růstu obranných výdajů aliance v příštích letech.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 04.12.2019 17:42

  Besarábie, Zakarpatská Ukrajina, Polsko, Finsko, Litva Lotyšsko,...

 • Petr Rozlil (3 hlasy) 04.12.2019 17:12

  Proc by Rusko melo vyhazovat penize na zbrojeni? Obranu proti Nato...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 04.12.2019 18:51

  Ani nevíš kam patříš, moulo.

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 04.12.2019 20:02

  Zase se pletete, Jedina z tech zemi co jste napsal byl Afganistan a...

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 04.12.2019 17:32

  A kteri sousedi to jsou prosim pekne? Konkretne, se zdrojema, datama...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pro ty méně chápavé. Jsou kategorie zbraní útočných a obranných. Proto Ruso rozvíjí především obranné zbraně, např. PVO, oproti USA a NATO.Pokud chce USA a NATO navýšit rozpočet na zbrojení, musí mít nepřítele. Kdyby nebyl "putin", museli by si jej vymyslet.

0 hlasů

Kde by Rusko vzalo peníze na závody ve zbrojení? 💪

1 hlas

Česko bude muset přijmout zákon o strpění odmítnutých žadatelů o azyl na svém území; je vymalováno! Když nejsou průchozí kvóty na přerozdělování migrantů v zemích EU, tak se to prostě udělá pomocí implementace evropských judikátů do českého práva a nazve se to jinak! Česká republika už nebude přijímat migranty, ale bude hostit “strpěnce” na svém území!

Migrant z Čečenska spáchal v ČR dvě loupeže, přišel o azyl, ale ČR za to zažaloval a teď z něj bude strpěnec! Skandál za bílého dne a vláda v Praze mlčí a tváří se, že se nic neděje!

Návrh na Czexit by přitom už měl dávno ležet na stole!

Vážení přátelé, je zle!

Obvykle to nedělám, ale musím vás hned v úvodu požádat, abyste tento článek okamžitě sdíleli všude se svými přáteli, protože jde o naprostý skandál a situace je natolik výbušná a nebezpečná, že se to ani nedá slovy popsat. Server Česká justice totiž včera jako první informoval o tom, že Česká republika zavede to do svého právního systému tzv. Institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území [1]. Nejde o nic menšího, než o implementaci jedné z evropských směrnic, která je do zákonů implementována již delší dobu tady v Německu a jedná se o následující věc. Podle tohoto právního institutu je daná členská země Evropské unie povinna “strpět” na svém území i ty migranty a uprchlíky, kteří v azylovém řízení n euspěli s žádostí o azyl, anebo o azyl přišli spácháním závažného trestného činu, třeba i vraždy. Tento institut tak znamená, že i odmítnutí běženci a migranti mají na základě tohoto institutu nárok a právo na legální setrvání v hostitelské evropské zemi, která takového odmítnutého azylanta musí na svém území strpět.

Evropský soud.

Těmto migrantům se již tak nebude říkat azylanti, ale “strpěnci” ve smyslu osob, které jsou na území daného státu trpěny a umístěny proti vůli vlády dané země, resp. proti vůli soudů dané země, které strpěné osobě předtím odmítly udělit regulérní azyl. Podle tohoto institutu nesmí orgány členské země takto odmítnutého azylanta deportovat, nesmí mu odpírat pomoc, diskriminovat jej, ani na něj pohlížet j ako na o sobu “nežádoucí”, naopak stát bude mít povinnost na takovou osobu pohlížet jako na osobu, se kterou je potřeba podle zákona mít trpělivost, strpení a osoba se tedy stane “strpěnou”, resp. “strpěncem” .A to není všechno. Strpěná osoba nebude moci být ani vyhoštěna, pokud se na území ČR během svého strpěného pobytu dopustí trestného činu a je odsouzena.

Podle judikátu Evropského soudu se odmítnutí žadatelé o azyl a dokonce i osoby, kterým byl azyl odebrán, dočkají trvalého pobytu v EU. Bude se jim říkat “strpěnci” Chystaná novela azylového zákona přesně definuje, jak bude takový institut strpění vypadat. Odmítnutý žadatel poté, co obdrží rozhodnutí o zamítnutí azylu, bude moci požádat o udělení Potvrzení o strpění na území ČR a jediné, co k tomu bude muset doložit, je místo pobytu na území ČR, tedy nějakou adresu. Novela azylového zákona je vynucena judikátem Evropského soudního dvora vydaného dne 14. května 2019 tzv. Velkým senátem Evropského soudního dvora. Implementace tohoto judikátu do zákonných norem 27 členských zemí EU znamená konec práva národních vlád a orgánů na rozhodování ; o tom, kdo se smí a nesmí pohybovat a pobývat na území evropských zemí. Tento judikát bere národním vládám poslední mechanismus, jak se bránit migrantům a odmítat je v případě, že děr av&yacut e;mi hranicemi Schengenu proniknou do evropských zemí.

Nezisková demonstrace, protest za přijímání migrantů.

Takto funguje nacistická Evropská unie, dámy a pánové. Když to nejde dveřmi a ani oknem, tak nám ty migranty nasunou komínem. A když vypadnou z krbu do obýváku, tak je nemůžete vyhnat, ale musíte je ve svém domě od této chvíle strpět, a to na základě “judikátu” Evropského soudního dvora. Takže, když země V4 nechtěly dopustit přerozdělovací kvóty, tak Brusel nasadil Evropský soudní dvůr, jeho “judikáty” a už to jede z kopce takovým fofrem, že to ani nestíháme pochopit, co se vlastně děje. Celý plán a koncept je dopředu nastavený tak, že migrace bude a hotovo! Podle judikátu Evropského soudu má i zločinec nárok na azyl a ochranu v EU. Pokud o azyl přijde, musí mu země EU poskytnout status “strpěnce” Procesy budování Kalergiho vize multikulturní Panevropy jsou dány předem takovým způsobem, že žádná národní vláda žádné členské země Evropy nemá šanci a ani právo migraci na svém vlastním území nijak bránit! O tom, kdo se smí pohybovat ne území ČR a dalších 26 zemí EU už nerozhodují národní vlády, ani Evropský parlament, ani dokonce Evropská komise, které se nepodařilo politicky prosadit přerozdělovací kvóty, ale rozhodují Evropské soudní dvory pomocí judikátů.

Server Česká justice k celé věci uvedl následující a dovolím si tedy z jejich článku citovat celý blok, protože je to naprosto zásadní a důležité. Podle důvodové zprávy jde o aplikaci judikatury Soudního dvora Evropské unie z letošního roku

1 hlas

Jsou to Rusové, kteří se neustále chlubí novými zbraněmi a systémy, Nechápu tedy, proč se diví. Akce a reakce, jednoduché.

1 hlas

Proc by Rusko melo vyhazovat penize na zbrojeni? Obranu proti Nato maji spolehlivou a jeste k tomu vedi, ze kdykoliv Rusko z Evropy napadli, Polsko nekolikrat, Litva taky nekolikrat, Ukrajina s Polskem a Litvou dohromady, Francie, Anglie,a za druhe svetove valky, Hitler, Italie, Bulharsko, Madarsko, Slovensko, Rumunsko, Spanelsko, Chorvatsko, a cela ta Hitlerovska koalicni nacisticka sebranka tak vzdy agresori sli zpet domu zakrvaceny a zmrzaceny. Tak k cemu vyhazovat penize. Obranu proti vetrelcum maji urcite velmi dobrou.

3 hlasy

Amen kua. Větší sranec jste napsat nemohl, To je vidět, že jste nebyl na vojně, tam byste je určo zažil.

1 hlas

Pokud by Rusové neohrožévali a nenapadali sousedy, každý by se na ně z vysoka....

1 hlas

A kteri sousedi to jsou prosim pekne? Konkretne, se zdrojema, datama a z Wikipedie.

2 hlasy

Besarábie, Zakarpatská Ukrajina, Polsko, Finsko, Litva Lotyšsko, Estonsko, Maďarsko, Gruzie, Ukrajina, Afghánistán... spíše jste se měl zeptat, se kterýma neměl Rus půtky. Odpověď je prostá: měl je se všemi.

4 hlasy

Zase se pletete, Jedina z tech zemi co jste napsal byl Afganistan a to nebylo Rusko kdo napadl Afganistan ale SSSR, v te dobe pod velenim Ukrajince Brezneva. Polsko si nema o cem stezovat. Napadli Rusko (ne SSSR) nekolikrat, Litva, Estonsko a Madarsko akorat dostali od Rude Armady co si zaslouzili. Jako nacisticke zeme v Hitlerovske koalici vrazdili v SSSR, znasilnovali zeny a holky, loupili, nicili a kradli. Tak SSSR si to s nima prisla vyporadat. Je vam to snad nejak divny. Vyvrazdit vasi rodinu, znasilnit vasi manzelku a dceru je v poradku? Vy nebudete nic delat?. Pochybuji. a nechtejte abych se podival do Wikipedie na Litvu. Maji za sebou vrazdebnou historii, ze z toho i Gestapo SS zvracelo.

2 hlasy

No konstatoval to přesně, Peskov. Jde přesně o zadržování Ruska, agresivního, expanzivního a diktátorského režimu. Nic nového.

2 hlasy

Nepise se Ruska nebo Rusko, ale Ruska Demokraticka Federace., moulo.

2 hlasy

Ale, a to od kdy, Rozlile?
Rusko (rusky zvuk Россия, Rossija), oficiálním názvem také Ruská federace (rusky Российская Федерация, Rossijskaja feděracija),[Wikipedie]

0 hlasů

Ani nevíš kam patříš, moulo.

2 hlasy

Oni svoji zemi nazývají Rosija

0 hlasů

Pořád to zní lépe než Uhnija.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi