Prokremelská média
Podle unijní diplomacie Rusko spustilo dezinformační kampaň, chce vyvolat paniku

18.03.2020 12:42 Aktualizováno 18.03. 12:54

Ruská média spustila "významnou dezinformační kampaň" proti Západu, aby zhoršila dopad epidemie koronaviru, vyvolala paniku a nedůvěru, uvádí se v dokumentu Evropské unie, s jehož obsahem se seznámila agentura Reuters.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (9 hlasů) 18.03.2020 13:17

  takze to, ze v Italii zdravotnictvi zkolabovalo, u nas nejsou...

 • František Matouš (9 hlasů) 18.03.2020 13:47

  V Bruselu se asi řídí heslem, něco zkurvím tak to svedu na druhého.

 • Emanuel Vočko (4 hlasy) 18.03.2020 17:10

  Propukla naplno neschopnost nacistického vedení EU pod vedením...

 • Jan Dvořák (4 hlasy) 18.03.2020 14:29

  Čekal jsem to. A dříve než EU na to přišel Hrušínský.

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 18.03.2020 14:54

  jasny fakeNews ze strany bolseviku z EU. czEXITeuNATOnow

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Emanuel Vočko
neprodáváš,tak lejnuješ pro putlera a ovara čínského

1 hlas

Putinovo zločinné jednání nebude zapomenuto. Dělá své zemi opravdu medvědí službu. Bude proklet a možná zavražděn, jak je v Rusku tradiční. Můžeme se jen sázet, kdy.

1 hlas

EVROPSKÝ TITANIC

Od počátku roku ve světě a od poloviny února v Evropě se lavinovitě šíří nákaza novým koronavirem. Evropská unie, která neustále ve všech situacích volá po evropských řešeních a evropském rozhodování, proti tomu neudělala vůbec nic, stejně jako před pěti lety v případě migrační krize. Teď, poté co se nákaza v EU rozhořela exponenciálním způsobem a některé státy se blíží hranici kolapsu, se lídři EU shodli na uzavření hranic EU. To je prý evropská odpověď na epidemii. Člověk neví, zda se mu to nezdá.

https://pravyprostor.cz/evropsky-titanic/
-------------------------------------------------- - --------------------------
Jestli pandemie koronaviru odhalila kromě lidské blbosti ještě něco, pak to byla neschopnost EU

Autor: Markéta Šichtařová

https://www.eportal.cz/Articles/10709-jestli-pandemie-koronaviru-odhalila-krome-lidske-blbosti-jeste-neco-pak-to-byla-neschopnost-eu.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
Demokracie v EU? Co prosím? Kde? No nikde...

https://www.euportal.cz/Articles/42443-demokracie-v-eu-co-prosim-kde-no-nikde-.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
Boj tehdy i dnes: Proč si nemáme připomínat německý teror? Klacky pod nohy ze všech stran. Máme být na co hrdí - a komu vděční. Statisíce mrtvých. Západní spojenci nás vždycky zradili. Nezapomeňme!

https://www.euportal.cz/Articles/42462-boj-tehdy-i-dnes-proc-si-nemame-pripominat-nemecky-teror-klacky-pod-nohy-ze-vsech-stran-mame-byt-na-co-hrdi-a-komu-vdecni-statisice-mrtvych-zapadni-spojenci-nas-vzdycky-zradili-nezapomenme-.aspx
-------------------------------------------------- - ------------------------
Další případ manipulací a lží webu Manipulatoři.cz Tady již konči sranda. Manipulatoři.cz ohrozili životy mnoha lidí

https://www.eurabia.cz/Articles/43915-dalsi-pripad-manipulaci-a-lzi-webu-manipulatori-cz-tady-jiz-konci-sranda-manipulatori-cz-ohrozili-zivoty-mnoha-lidi.aspx
-------------------------------------------------- - ------------------------
Zpráva o invazi teroristů: V4 měla pravdu. Bude nás EU soudit za pud sebezáchovy? Milióny ilegálů překračují hranice. Časovaná bomba. Větší nebezpečí než koronavirus. Cíl: Zničit Evropu. Pátá kolona ISIL

https://www.protiproud.cz/politika/4995-zprava-o-invazi-teroristu-v4-mela-pravdu-bude-nas-eu-soudit-za-pud-sebezachovy-miliony-ilegalu-prekracuji-hranice-casovana-bomba-vetsi-nebezpeci-nez-koronavirus-cil-znicit-evropu-pata-kolona-isil.htm

CZEXIT

1 hlas

Rusko udržuje agresivní sociálně zhoubný režim. Rusáci se rozlézají po světě a zakládají tam enklávy připravené pozvat Rusko k "záchraně" před hostitelem. Je to mentálně vadná společnost.

2 hlasy

jen se z toho nepotentočkujte,nepokakejte a hlavně neposerte,mešuge.daleko zdravější než na okrajině a židostán,ajnštajn.čistý špiritus je zdravý v době pandemix.

0 hlasů

Tedy jako člověk,který zažil 68 si o Rusech nemyslím nic dobrého,ale všechno na ně hodit taky nemůžem.Už je to stejná hysterie,jako že za všechno může Trump,potažmo Amerika.Hlavně že je neschopnost na co svést.

1 hlas

Všechno na ně neházíme. Úplně stačí to, co prokazatelně dělají. Podrývají a rozvracejí, pro svůj velmocenský komplex obránců míru. A protože mir je v ruštině svět, je to jasné.

1 hlas

jediné co je z toho remcání prokazatelné je slovo mír,a ani to není 100%.znamená mír a i svět.nevoblbujtajštajn.chá,chá,chá.šalóm břídilské mešuge.

0 hlasů

Břídilské mešuge jsi ty, plesnivej šoulete :-)

1 hlas

VOČKA lázně velichovky

1 hlas

EU OPĚT HAZARDUJE SE ZDRAVÍM OBČANŮ. VYSTUPME, DOKUD JE ČAS!

„Uzavírání hranic je zásahem do života občanů,“ zkritizovala předsedkyně ÚV KSEU Uršula von der Leyenová opatření, která státy podnikly proti koronaviru.
Asi před rokem se Brusel řádně odkopala. Poté, co se v polském mase dováženém do ČR objevila salmonela, začala česká veterinární správa toto maso více kontrolovat, pročež se Brusel tyto kontroly snažila zakázat, protože prý „odporují jednotnému evropskému trhu“.


Europapaláši tehdy bez obalu přiznali, že jim na „jednotném trhu“ záleží víc než na lidském zdraví a životech. A dnes, po roce, se situace opakuje znovu. Tentokrát s koronavirem.

Ten nejprve ukázal zbytečnost celé EU. Ta totiž zcela zaspala a nepodnikla nic v boji s nákazou (a v podstatě k šíření viru i sama přispěla, protože hordy připrchlíků bez hygienických návyků jsou pro koronavir ideálním prostředkem k šíření). Jednotlivé státy se naopak probudily poměrně zavčasu a začaly proti nákaze bojovat na vlastní pěst, a to nakonec i uzavíráním hranic. Objevily se i komentáře, že žádná EU už vlastně neexistuje, neboť si státy už vše řídí samy a Brusel k ničemu nepotřebují.

Ale to by nebyla EU, aby nakonec nevystrčila drápky a nezačala vše komplikovat. Jakmile totiž Uršula uviděla, že státy proti viru bojují na vlastní pěst, začala je kritizovat a prohlásila, že to je přílišný zásah do života občanů a že by se měla spíše hlídat vnější hranice EU.

Nevím, co mě na jejím vyjádření pobavilo více. Jestli to, že zásahy do života občanů kritizuje právě ona, která tolik prosazuje Green Deal (tedy projekt, který by zasáhl do našich životů ještě mnohem rázněji než současná karanténa), nebo návrh na hlídání vnější hranice, když by hlavní současné ohnisko nákazy, tedy Itálie, zůstalo uvnitř.

Každopádně: současná situace dokazuje, že je potřeba vystoupit z EU co nejdřív. Dokud nám EU mluvila „jenom“ do žárovek a pomazánkového másla, vypadalo to jako něco roztomile neškodného. Nyní se ale Brusel pokouší nám zabránit v boji s nákazou a tím pádem EU ohrožuje zdraví a životy našich lidí.

Odejděme podobně jako Velká Británie. A nezůstaneme sami. Pokud se situace bude i nadále vyostřovat, odejdou z EU i další státy.

A celá EU se nakonec rozpadne stejně jako Sovětský svaz. Všechny státy vystoupí a eurobába Uršula sice zůstane sedět na své židli, ale nebude mít komu vládnout a skončí jako kůl v plotě.

https://pravyprostor.cz/eu-opet-hazarduje-se-zdravim-obcanu-vystupme-dokud-je-cas/
-------------------------------------------------- - ----------------------
SROVNÁNÍ PANDEMIE KORONAVIRU A BANKOVNÍ KRIZE UKAZUJE, KOHO SKUTEČNĚ POTŘEBUJEME A KOMU VLÁDCI DÁVAJÍ PENÍZE

Evropská investiční banka (EIB) včera uvolnila na nízkoúročené úvěry pro malé a střední podniky zasažené ekonomickými problémy kvůli epidemii koronaviru 40 miliard eur. Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) na tento účel uvolnila 1 miliardu Eur. Evropská komise začíná jednat o změně rozpočtu EU, která by umožnila vyčlenit pro členské státy zasažené koronavirem 27 miliard Eur. Peníze by měly jít na nákup zdravotnického vybavení a na podporu vědy. Ale pozor. Tyto peníze ještě nemohou proudit do členských států k nemocnicím a záchranářům. Komise teprve začíná hledat, kde je v rozpočtu vezme. Poté to musí projednat s Radou ministrů a Evropským parlamentem. Až potom bude moci peníze někam poslat. A to hned tak nebude.


Pro laika to jsou obrovská čísla. Ve skutečnosti se EU nijak nepředala. Srovnejme si tato čísla s tím, kolik EU a členské státy „napumpovaly“ do bank během finanční krize v roce 2008. Jen evropské banky spolkly 780 miliard eur od Evropské centrální banky (ECB). Další více než 1,1 bilionu eur (1.100 miliard eur) vydaly národní rozpočty na sanaci následků bankéři vyvolané finanční krize.

I ve srovnání s USA působí pomoc EU pandemií zasaženým členským státům jako chudá příbuzná. US prezident Donald Trump již minulý týden vyhlásil v USA stav nouze a uvolnil 50 miliard dolarů JEN NA TESTOVÁNÍ. Aby bylo možné včas zachytit co nejvíce nakažených, kteří by mohli nemoc dál přenášet. Současně ohlásil, že na základě mimořádných pravomocí, které americká vláda má během stavu nouze, bude ministerstvo financí uvolňovat další miliardy pro nemocnice a záchranáře, aby byla zajištěna nezbytná zdravotní péče. „Federální rozpočet dá tolik kolik bude potřeba. Jde o absolutní prioritu.“, řekl Trump na při vyhlášení nouzového stavu 13. 3. 2020.

https://pravyprostor.cz/srovnani-pandemie-koronaviru-a-bankovni-krize-ukazuje-koho-skutecne-potrebujeme-a-komu-vladci-davaji-penize/

CZEXIT

2 hlasy

FRANTA KOCOUREK OPĚT HAZARDUJE SE ZDRAVÍM OBČANŮ. 🤡

2 hlasy

Ruská filcka Kocourek obsesivně tapetuje. Musí stihnout polepit všechny diskuze, dokud nebude muset hlásit kšeft přes EET.

1 hlas

Takže když to Brusel totálně pojebe, může za to Rusko. To nevymyslíš! Podle této zvrácené logiky von Der Lejnová-Bobková je tudíž ruská agentka.

1 hlas

Jestli ta kampaň je to, co zde v diskuzi předvádějí ruští trollové, tak tomu může věřit pouze někdo slabomyslný.

3 hlasy

Propukla naplno neschopnost nacistického vedení EU pod vedením Lejno-hownové a belgického pedofila, o kterém není vůbec slyšet v těchto zložitých časech....tak jako vždycky v minulosti, když potřebovala brusellská pakáž zakrýt svoji neschopnost a nekompetentnost, tak vytáhla jako viníka Rusko za vše, co se ve světě děje. A přitom největší starostí po totálním vypuknutí pandemie v Evropě bylo, že se tito dva šmejdi starali o to, že se jednotlivé státy uzavřeli, aby ztěžily šíření COVIDu. A přiblblá anglická propaganda se připravuje na fakt, že z rozhodnutí růžového prasete Borisa, (aby se nakazilo co nejvíce Britů) co nevidět zahyne množství tamních obyvatel, a ne že ne.... 02 IV.Říše pod vedením Lejno-hownové NAPROSTO selhala, pro ni jsou prioritou kozomrdi a ostatní teroristická pakáž, než občané EU....tfuj!

4 hlasy

A tohle si také říká člověk ? 🐖

2 hlasy

spíš vidíme celosvětovou kampaň semitů židů proti Rusku od začlenění Krymu zpět do Ruska.od donbasského konfliktu a Gruzie.semiti židi světově brání pučisty z okrajiny,tak jako bránili a špionovali pro sssr-otrokářský žid stát.holt mají strach ze svobodného bělocha to nenávidí, svoloč.chá,chá,chá.šalóm.

2 hlasy

Fakt totální magor tenhle ledvinový blekota.

2 hlasy

proč mi to nevysvětlíte pěkně slušně a bez, ohne, nadávek,ajnštajn?já vám také nenadávám,mešuge.a to jste mi slíbil, že na mé příspjefky nebudete reagovat.sliby chyby.chá,chá,chá.šalóm,

1 hlas

Ty aby ses neozvala, ruská filcko.

1 hlas

netykejte,ajnštajn.

0 hlasů

Vy abyste se neozvala, ruská filcko.

0 hlasů

no vidíte jak to jde.chá,chá,chá.jináč,vy jste rasistická žid filcka?nelíbí se? odtáhněte do židostána,zaslíbené země co volá,ajnštajn.chá,chá,chá.šalóm,mešuge.

0 hlasů

Od Ruska nelze čekat nic jiného, než využitou příležitost k agresi. Naštěstí ten fakt už Evropa všeobecně přijala, takže se s s tím počítá. Rusko už má dávno zavřené dveře, nikdo mu nedůvěřuje.

1 hlas

rasističtí semiti židi jsou afro-aziati,tedy nejsou indoevropané,evropané,Slovani.a evropané nic podobného NEPŘIJALI,mešuge.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Nějaké sdělení k faktu, že Rusko je agresivní sociálně zhoubná společnost? Rusáci se rozlézají po světě a zakládají tam enklávy připravené pozvat Rusko k "záchraně" před hostitelem. Jste špíny, mentálně vadná společnost.

0 hlasů

jasny fakeNews ze strany bolseviku z EU. czEXITeuNATOnow

4 hlasy

V Bruselu se asi řídí heslem, něco zkurvím tak to svedu na druhého.

9 hlasů

takze to, ze v Italii zdravotnictvi zkolabovalo, u nas nejsou zdravotni pomucky a ministr je NEUMI OBJEDNAT, to ze nas taha z bryndy zloduch Cinan, Spanelsko je pytli, Nemecko, Anglie zrovna tak....
To vsechno je vlaste jenom kremelska dezinformace :-)))))
jeste ze ty papalase v Bruselu mame.
bez nich bysme byli uplne vyrizeny :-))))))))

9 hlasů

Čekal jsem to. A dříve než EU na to přišel Hrušínský.

4 hlasy

No jo, ale to byl divadelní virus, ten žral jenom malá divadla...

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.