Ukrajina
Porošenko chce pomoc Merkelové. Porušování příměří

23.06.2014 11:17 Aktualizováno 23.06. 12:32

Příměří vyhlášené v pátek jednostranně prezidentem Petrem Porošenkem je na východě Ukrajiny dál porušováno, byť v neděli byla údajně situace o něco klidnější než v sobotu. Z útoků se vládní síly a proruští separatisté vzájemně obviňují. Podle ukrajinských médií Porošenko v neděli večer požádal německou kancléřku Angelu Merkelovou, aby se do řešení konfliktu osobně zapojila.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (14 hlasů) 23.06.2014 11:51

  S nacisty se nevyjednává, s nacisty se bojuje. A v Kyjevě se zmocnili...

 • Jiří Vampola (12 hlasů) 23.06.2014 11:58

  Nezapomeňte, teď je výročí vypálení a vyvraždění české obce Ležáky...

 • Jan Karel (12 hlasů) 23.06.2014 11:28

  ........................„Oni si myslí, že ta válka skončí ve prospěch...

 • Jan Karel (11 hlasů) 23.06.2014 11:35

  Nebo je Porošenko tlačen okolnostmi ??? V pátek 20. června...

 • Jan Bulva (11 hlasů) 23.06.2014 12:04

  K tomu není potřeba vůbec nic dodávat...... Mohutnost Ruska může být...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Putin může podniknout preventivní letecký úder na ukrajinské území kdykoliv!

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/odveta-za-mrtveho-chlapce-izraelske-letectvo-atakovalo-syrii_310880.html

3 hlasy

Ten blbý semita žid porošenko je jak blbý,tak i megalomaniak.Nikdo s ním ZADNE příměří nepodepsal,tak jaképak porušování něčeho,co neexistuje?Nebo jen existuje v jeho tupé a vodnatelné kebuli?Hezký den.

2 hlasy

Po tom vzájemném vraždění je celistvá Ukrajina utopie ,ted už ani federace nepomuže.

4 hlasy

Pomohou jen Ruské mírové jednotky a nedostatek tepla v příští zimě.

2 hlasy

"uvolnění správních budov obsazených vzbouřenci"

a proc nikdo nenapise, ze houmlesove jsou porad na majdanu. radnice a dalsi budovy jsou stale obsazene.

kdy je bude Cokoladovej Hitler bombardovat?
nebo to jsou ti "hodni" teroristi? jako v Syrii?

ale porad budou mistni bolsevici jako jara-np lhat a lhat a doufat, ze Goebbels mel pravu.
rudy vemena jedny :-)

7 hlasů

Ten trouba chce pro sebe pomoc od kdekoho, ale aby pomohl Ukrajincům, to ne.

4 hlasy

Něco pro ty co chválí Ruskou ekonomiku: Kdyby tam nebyla ropa tak jsou na úrovni Etiopie.

3 hlasy

....hm,přesně takový rozhled má můj pětiletý vnouček,čili tam se dá ještě něco dělat...u tebe to je už marný.Na druhou stranu...jedině takhle můžeš získat Nobelovku za ekonomii,takže už jsi zasel a teď to chce jen vydržet,než si tě někdo vytáhne,víš?Rovnou z dětského pokoje,jako Přemysla Oráče z pole.....

6 hlasů

Já jsem do Ruské Školy nechodil.

1 hlas

V emerice ropa je a přesto mají sekeru $18 trylijónů,mešuge.Moc semitů židů,každý s nobelofkou za ekonomii.Na Ukrajině jim jede hospodářství jako blázen,větší boom než f číně,díky semitům židům.Chá,chá,chá!Šalóm ajnštajn.

1 hlas

Černobylská havárie: ekonomická boom SSSR

2 hlasy

v Americe se jim to taky neposralo?
v Japansku to nebyl reaktor Westinghouse?

oooo, ty vemeno jedno rudy :-)

1 hlas

Jdi ty brepto. Už máš napsané úkoly?

5 hlasů

A kolik, např. jaderných elektráren již Etiopie zrealizovala

3 hlasy

V Černobilu teda nestvěli

1 hlas

V Černobilu??? Hergot tady zase diskutují vzdělanci.

2 hlasy

jo kdyby byly v řiti ryby nebyly by rybníky

6 hlasů

Angažovanost Stejskala v ukrajinských střetech přátelům nevadí. Spíše naopak. „Podporujeme ho a držíme mu palce. Dá se říct, že je to pro nás hrdina A to i přestože je většina veřejného mínění na druhé straně. Je spousta věcí, které se na Ukrajině dějí a tady se o tom nemluví. Koluje spousta dezinformací," uvedla známá tohoto brněnského učitele.

Bojovník čas od času informuje své známé o tom, co se na východě Ukrajiny skutečně děje. „V Slavjansku bombardují kazetovými bombami s fosforem. To pak hoří i beton a železo. Vše," napsal v jedné ze zpráv v neděli.

O den později už přišla zpráva o tom, že je okraj Slavjansku a většina okolních vesnic úplně zničených. A ukrajinské síly složené z majdanovců a členů Pravého sektoru útočí ve čtyřnásobné přesile. „Když dobyli Krasnou Poljanu, postříleli všechny v nemocnici. Našich tam bylo sto, jich útočilo přes tři tisíce. Včera v Mariopole v nemocnici postříleli všechny, kteří měli ruský pas," popsal boje.

5 hlasů

Pokud se Porošenko nedomluví s Putinem nedosáhne ničeho a do kadlátek Porošenko skončí

3 hlasy

Před 2 dny jsem upozornil na velké skladiště zbraní, ale domobranci neměli dostatek vycvičených vojáků a nábojů. Jako poznámka - kdyby měli dost vycvičených lidí a nábojů, tak by už padnul Kyjev a byl by mír. Nyní je český podrobný komentář:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4267-priznivci-nezavislosti-na-ukrajine-od-obamou-instalovane-vlady-ukoristili-221-tanku

2 hlasy

Hraniční přechod Izvaryna ovládají obránci východní Ukrajiny
Ukrajinská pohraniční služba v pondělí informovala, že se na Ukrajinu vrátilo všech více než 80 příslušníků pohraniční stráže, kteří byli v noci na sobotu nuceni ustoupit na ruské území před útoky obránců východní Ukrajiny na přechod Izvaryne v Luhanské oblasti.
Přechod Izvaryne je nyní zcela v rukou obránců východní Ukrajiny


2 hlasy

Já vím Angelo, je to lákavé vypravit se po 70 ketech zase do ukrajinských stepí, ale abys nedopadla jako maršál Manstein

2 hlasy

Paradoxní na tom je především to, že stejně jako před 70 lety by to Ukrajinci vnímali jako menší zlo než Rusko.

1 hlas

Petr Dvořák: Tak bodejť by nevítali někteří Ukrajinci fyšisty, banderovci s fašisty byli přece velcí kámoši, až tak že banderovci pomáhali němcům hromadně vraždit židy, poláky i volyňské čechy.

1 hlas

Vy jste Ukrajinec, že to víte tak jistě?

4 hlasy

A. Hitler předal značnou část ukrajinských zemí svému spojenci I. Antonescu. Vytvořily tím novou rumunskou oblast pod názvem „Transistrie” s centrem v Odese. Západoukrajinské země podléhaly generálnímu gubernátorovi, který také řídil větší část Polska. Pravobřeží a velká část Levobřeží a taktéž oblasti přiléhající ke Krymu vešly do „Říšského komisariátu Ukrajina“.
Na hitlerovci okupovaných zemích panoval teror, během kterého bylo prakticky vyhlazeno židovské a cikánské obyvatelstvo a také jiné národy, které se obviňovaly v absenci oddanosti Říši. Tisíce lidí umíraly hladem, protože okupanti se nestarali o zabezpečení dodávek jídla do měst. V 230 táborech pro vojenské zajatce zahynulo nesčetné množství lidí, většina z nich hladem. Východní pracovní síly (Ostarbeiter), prakticky 2.4 miliónu, byly vyvezeny na nucené práce do pracovních táborů v Německu. Skoro 320 vesnic spolu s obyvatelstvem bylo vypáleno do základů. Přibližně 6 miliónů Ukrajinců sloužilo v protihitlerovské koalici. Z nich 3 milióny zahynuly a značná část zůstala invalidy. Celkem v období války zahynulo od 7 do 8 miliónů občanů Ukrajiny.

3 hlasy

no kdyby Hitler nebyl poražen, tak na Ukrajině Ukrajinci nejsou , protože hitlerovci pokládali území Východní Evropy, včetně Ukrajiny, za životní prostor pro německý národ

4 hlasy

Barabanov, kterého v poslední době zve Česká televize ke komentování vývoje na Ukrajině.
Jak vypadá Krym coby součást Ruské federace? Jak se tam lidem žije a co praktické problémy lidí? „Byl jsem tam před čtrnácti dny. Létají tam plná letadla lidí, taxikáři si to nemohou vynachválit a hotely jsou plné. Přijela tam spousta úředníků z Ruska, aby dali do souladu tamní systém se zákony Ruské federace. Konají se tam všude různé konference, semináře, přednášky a realitní kanceláře sotva stíhají. Lidé často kupují nemovitosti jen na dálku na základě fotografie, aniž by to ve skutečnosti předem viděli. Všude je tam stále vidět velká euforie,“ popisuje své nedávné zážitky z Krymu.

6 hlasů

JJ, euforie ako v Sudetech v 38 a Rakousku po anšlusu ...

1 hlas

tebe proste mrzi, ze etnickym Rusum na Krymu to nemuzou Kyjevsi nackove ukazat, jak se to dela po bolsevicku.
cim vic mrtvych, tim lip.
ty rudy vemeno jedno blby :-)

2 hlasy

Poslyšte, pane Dvořáku, nejste vy příbuzný toho blba, generálního ředitele České židovize? Shoda příjmení a ytenligence by tomu odpovídala.

3 hlasy

Když Ukrajina řvala, že nechce oligarchu Janukovyče, tak teď dostala ještě většího oligarchu Porošenka. A když si ten předchozí netroufnul zprivatizovat státní energetický průmysl, tak tenhle si to troufnul udělat a dal to za korunu Američanům. Byly zveřejněny docela důvěryhodné dokumenty, ze kterých vyplývá, že Porošenko skutečně byl nějakou dobu agentem amerického ministerstva zahraničí Oni si myslí, že ta válka skončí ve prospěch Kyjeva a účel těch táborů je podle mě takový, že zbylé lidi naženou do filtračních táborů, obviní je ze separatismu a v tom nejlepším případě dostanou doživotí a v tom nejhorším budou popraveni. To bylo řečeno oficiálně před kamerami kyjevskou vládou. A za separatisty označují veškeré obyvatelstvo východní Ukrajiny bez ohledu na to, zda to jsou děti, starci nebo ženy. Plánem Kyjeva je totální likvidace obyvatelstva na východě.

5 hlasů

A pak se rudý troll Bulva probudil ze svých snů o velkém a slavném Rusku.

2 hlasy

Chtěl bych vážený vidět, jestli by jste takové řeči vedl, kdyby na donbasu byla vaše rodina a kulky jim lítaly do obýváků, nebyla by voda, elektřina, ani co jíst..
Bojovat a kibicovat od obrazovky počítače s plným žaludkem žádné hrdinství není, víme. Tam se utíká z domova ve velkém 400 000 ukrajinců..a to, pokud se zvrátí čím dříve, tím lépe. Prezidentův návrh by mohl pomoci, proto musí dostat šanci k jednání.

5 hlasů

proberte se, kulky do obýváků stíílí náckové z Kyjeva a infrastrukturu zničili rovněž náckové z Kyjeva, A nácek Porošenko jednat odmítá, jeho návrh je zhovadilý ultimátum a je smutné, jak o dění jednostranně informují česká média

4 hlasy

Proberte se vy. Je úplně jedno od koho ty střely jsou, důležité je právě "Prezidentův návrh by mohl pomoci, proto musí dostat šanci k jednání."

1 hlas

a Porošenko snad chce jednat, přečtěte si těch 14 bodů...........Reuters tvrdí, že mírový plán zahrnuje vytvoření desetikilometrového koridoru k odchodu rebelů a ruských bojovníků do Ruska za předpokladu, že složí zbraně. Poroshenko také prý vyhlásil deset kilometrů široké nárazníkové pásmo kolem hranic v délce 1900 km. Nabízí svobodu všem, kteří nespáchali těžké zločiny, pokud složí zbraně. Nabízí „decentralizaci“ a zrovnoprávnění ruského jazyka. O nějakých jednáních ani řeči. Tedy ani o dohodě a kontrole jejího plnění. Složte zbraně a my uvážíme, jak s vámi naložíme! My budeme posuzovat, kdo je zločinec. Návrh nezní moc věrohodně, spíš jako výzva k „pachatelům“ atentátu na Heydricha obklíčeným v kryptě kostela v Reslově ulici: „Vsdéte sé, nicz se fám nééstanéé!“

3 hlasy

Pro Josefa Dobeše
Putin už jednat chtěl,ale nebylo to možné ,protože SHELL ještě nevlastnil ukrajinský plyn.....a bude se tam válčit tak dlouho,dokud si tento zločinecký gigant v čele se synem amerického pravdoláskaře Bidena nepřivlastní veškerý ukrajinský plyn...to je hlavní důvod .A mimochodem,Ukrajince čeká naprostá zkáza bez ohledu,zda kulomety utichnou,nebo ne.Merkel a USA si vybrali Ukrajinu ,jako zemi k totálnímu zotročení ,jako parcelu na trafiky pro velké hráče.Pokud si myslíte,že Ukrajinci zajímají kohokoliv z americké administrativy,nebo kohokoliv z Nové velkoněmecké Říše ,tak se tragicky pletete.Jde o zpomalení pádu dolaru a plyn.Nic víc nikoho nezajímá ,ani člověka v tísni,ani katolické instituce,ani Halíka ,ani řádného profesora Putnu,prostě vůbec nikoho.Je to obyčejná brutální loupež,plánovaná genocida lidmi kolem Schwarzernberga a spol.(triateralní komise)

3 hlasy

Proto musí dostat šanci jednání, ne kulomety... a to je úkolem jak Porošenka, tak Putina, Merkelové a dalších...
jak se říká- nyní je třeba vyhrát mír!

1 hlas

Ukrajina se vrátila ke starým praktikám a začala zase krást plyn, určený pro západní Evropu.
Ze začátku se drželi zpět. Po "uzavření kohoutů" pro Ukrajinu do doby, než začnou platit, byli chvíli vzorní, teď to vypadá, že Rusům nezbude než zavřít plyn úplně...

5 hlasů

A všichni rudí trotlové začali vyděšeně prskat na svět své dementní příspěvky o vůdčí roli Ruska ve světě a o svém milovaném velkém malém fürerovi Putinovi.

4 hlasy

....a naopak, fašističtí mírotvorci posílají do světa:


np np 23.06.2014 11:23
np32np32Tady se krasne ukazuje, ze s ruskymi teroristy na vychode Ukrajiny se nevyjednava. Postrilet je do posledniho kralika ... At se treba vomacka zblazni. I kdyz by to u neho bylo nosenim drivi do lesa.

0 hlasů

Paní Hubáčková, nepokoušejte se argumentovat polodementním nenávistným opicím jako je NPNP, nebo Harašim. Ty nemají nic jiného v práci, než řvát o tom jak jsou všichni komunisti, když nejsou pravičáci.

5 hlasů

Soudružka Hubáčková se nepokouší, ona neargumentuje, ona ví, že Sovětský Svaz je záruka míru a stability v celém vesmíru. Dejte ji do ruky mávátko a pošlete ji do průvodu.

4 hlasy

Soudružka Hubáčková se nepokouší, ona neargumentuje, ona ví, že Sovětský Svaz je záruka míru a stability v celém vesmíru. Dejte ji do ruky mávátko a pošlete ji do průvodu.

0 hlasů

Poroshenkův plán není originální. Podobný mírový plán zazněl od proevropské demokratky Julije Tymošenkové tak, jak byl zachycen z jejího telefonátu s místopředsedou bezpečnostní rady Ukrajiny Nestorem Šufryčem. Projevila odhodlání sama střelit Putina do hlavy. „Je třeba bít do těch zatracených Rusáků včetně jejich vůdce! Zapojím celý svět, aby z Ruska zbyla spálená země!“ Osm miliónů Rusů na Ukrajinském území doporučila postřílet atomovými zbraněmi. Tento plán, pokud by se uskutečnil, by k míru asi vedl. Aspoň na chvíli

3 hlasy

Vsdéte sé, nicz se fám nééstanéé! ........ Nácek Porošenko nabízí „decentralizaci“ a zrovnoprávnění ruského jazyka. O nějakých jednáních ani řeči. Tedy ani o dohodě a kontrole jejího plnění. Složte zbraně a my uvážíme, jak s vámi naložíme! My budeme posuzovat, kdo je zločinec. Návrh nezní věrohodně, spíš jako výzva k „pachatelům“ atentátu na Heydricha obklíčeným v kryptě kostela v Reslově ulici: „Vsdéte sé, nicz se fám nééstanéé!“

10 hlasů

Ještě podotýkám, že „Čokoládový Hitler“ v tom „mírovém plánu“ nabízí ještě méně, než mají obyvatelé Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky dneska – kromě toho míru, který jim ale stejně sebrala kyjevská junta, jejíž největším představitelem „Čokoládový Hitler“ nyní je...

Základním předpokladem jsou jednání, ta ale kyjevská junta tvrdohlavě odmítá.

0 hlasů

Prosim te, nebud tak trapny.

2 hlasy

panáčku to je opravdu trapnost, no je to realita v přístupu nácků z Kyjeva

3 hlasy

Solidarni, umirnene sily Evropy musi Putinovi ukazat caru za kterou on uz nesmi. Ruska rozpinavost potrebuje naraznik.

2 hlasy

A kdo tu čáru ukáže hnUSÁkům?

0 hlasů

Solidární umírněné sily Evropy musí náckům z Kyjeva ukázat čáru, za kterou on už nesmí . Náckové a fašisté z Kyjeva potřebují nárazník.

6 hlasů

Obcas si zmer tlak krve :)))))))

2 hlasy

K tomu není potřeba vůbec nic dodávat......
Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka času". (Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890).

11 hlasů

Bulvo, uz se zase prehrejvas......

4 hlasy

Bismarck prohlásil Stalin zrealizoval ... a Putinova rozežranost otevřela staré rány.

0 hlasů

...a tobe je na majdanu rozevrela rit.
ty vemeno jdno rudy :-)

2 hlasy

Nezapomeňte, teď je výročí vypálení a vyvraždění české obce Ležáky německými nacisty. Před 72 lety. A tyhle nacistické svině, které nás chtěly vyhladit, nacistické svině banderovské, na Ukrajině podporuje Zaorálek. Každý Čech by měl na Zaorálka plivnout jako na slizkou a odpudivou krysu.

12 hlasů

Nacisti byli jen němečtí. Dnes jsou neonacisti, paradoxní je, že ve své nejextrémnější formě (popravy odpůrců, předáci v dumě ) jsou dnes právě v Rusku.

3 hlasy

HAHAHAHAHAHA, a nejdal jsi byl na Machaci, a ctes taky jenom svodky z Kyjeva, vid.

jenom si tady pindej ty svy blekoty. Tyden to snese.
ty vemeno jedno rudy :-)

3 hlasy

S nacisty se nevyjednává, s nacisty se bojuje. A v Kyjevě se zmocnili vlády vyložení nacisti, nacisti banderovští. Celý svět by měl Doněckou republiku v boji proti nacistickému svinstvu podpořit.

14 hlasů

Nebo je Porošenko tlačen okolnostmi ???V pátek 20. června 2014 se hnutí odporu proti pučem z 22. února instalované ukrajinské vládě podařil výrazný průlom proti Obamovým silám tím, že se zmocnili tankového parku ve městě Artěmovsk 30 kilometrů od města Slavjansk – tj. města, které už od 9. května trpělo neustálým útoky bombardováním a dělostřeleckou palbou od letadel, helikoptér a tanků Obamových sil. (ilustrační foto) „V noci jsme převzali kontrolu nad tankovou základnou v Artěmovsku, 30 kilometrů od Slavjanska. Máme teď 221 tanků, 288 obrněných vozů, 12 samohybných děl, 18 systémů salvové palby Grad, 183 bojových vozidel pěchoty a 12 houfnic,“ řekl ruské tiskové službě Interfax šéf informačního centra „Jihovýchodního frontu“ Konstatin Knyrik.

11 hlasů

Že by učelová lež? Přeloženo, z Ruska jsme nafasovali 221 tanků, 288 obrněných vozů, 12 samohybných děl, 18 systémů salvové palby Grad, 183 bojových vozidel pěchoty a 12 houfnic

2 hlasy

Expertní vojenský komentátor „niqnaq“ poskytl další podrobnosti a doprovodnou analýzu, a ohlásil, že ukrajinská centrální vláda v Kyjevě tvrdí, že techniku v tomto parku skladovalo Rusko, což by, kdyby to byla pravda, znamenalo, že příznivci nezávislosti bojují proti Vladimiru Putinovi a jeho tankům, a nikoliv proti Baracku Obamovi a jeho agentům v Kyjevě – tj. vládě, která tahle zařízení vlastní.

1 hlas

:))) vojenský komentátor „niqnaq“ tvrdí, že Kyjevská vláda tvrdí ... no pěkně, agentura JPP záruka relavantnosti informací .

1 hlas

„Paní Merkelová, zradila jste Evropu!“ (Sahra Wagenknecht).

7 hlasů

Pozor, Sahra Wagenknecht je tvrda komunistka, manzelka dalsiho tvrdeho levicaka, maleho Napoleona ze Saarland.

0 hlasů

Tahle Sara je marxistka, staci se podivat na wikipedii. Musite putinovci najit nejaky lepsi priklad. Nebo poproste kremelskou centralu, at vas zasobuje lepsimi informacemi. Tohle je totiz pouze velice legracni, vy putinovsti trollove.

2 hlasy

Takžýe marxista sara Ván vadí, a co říkáte tady tomuhle: Baronka Ashton v 80. letech 20. století byla pokladnicí levicové nátlakové organizace Campaign for Nuclear Disarmament, která byla napojená na komunistickou stranu. Podle fotografie 1982 z Daily Mail byla součástí skupiny aktivistů, která požadovala po tehdejší premiérce Margaret Thatcherové odvolání lodí mířících na Falklandské ostrovy, které měly na palubě jaderné zbraně. A pak máme v Evropě ještě dalšího výtečníka Barrosu,Barrosova politická kariéra začala už za jeho studentských let, ještě před svržením Marcella Caetana dne 25. dubna 1974. V mládí byl přesvědčením maoista a předseda Portugalské komunistické strany pracujících, dnes předseda Evropské komise. Politicky se organizoval nejprve v FEM-L (Federace studentů marxistů-leninistů - Federação dos Estudantes Marxistas-Leninistas), poté se stal předsedou další krajně levicové a maoistické PCTP-MRPP (Portugalská komunistická strana pracujících - Revoluční hnutí strany proletariátu - Movimento Reorganizativo do Partido do Proletariado)

6 hlasů

Jenze, ta to delala v telecich letech, Wagenknecht stale.

0 hlasů

Samozřejmě všichni marxisti, maoisti, komunisti a jiná verbež propagující sociální inženýrství vadí. Je jedno kde jsou, vždycky škodí.

2 hlasy

........................„Oni si myslí, že ta válka skončí ve prospěch Kyjeva a účel těch táborů je podle mě takový, že zbylé lidi naženou do filtračních táborů, obviní je ze separatismu a v tom nejlepším případě dostanou doživotí a v tom nejhorším budou popraveni. To bylo řečeno oficiálně před kamerami kyjevskou vládou. A za separatisty označují veškeré obyvatelstvo východní Ukrajiny bez ohledu na to, zda to jsou děti, starci nebo ženy. Plánem Kyjeva je totální likvidace obyvatelstva na východě

12 hlasů

Taky mám takový dojem. Volodo jak dlouho budeš ještě ustupovat?

1 hlas

Musis pritlacit. Lidi se jeste porad malo boji. Nejlepsi bude, kdyz vymyslis neco noveho. I kdyz to pujde tezko, protoze vy komousi jste mdleho rozumu, ale strasit lidi to umite.

3 hlasy

Alexej Puškov:"Rusko vložilo v průběhu 20.let 200 miliard do ukrajinské ekonomiky, kdežto USA – 5 miliard do “rozvoje demokracie”. Zřejmě jsme je vložili ne tam, kam bylo třeba. Důležitá lekce." Američané celá léta vychovávali antiruskou elitu a mládež. Za 23 let vychovali celou generaci politiků orientovaných na Washington a Brusel. Vychovali celé pokolení mládeže, pro kterou je Rusko hlavní ideologický a světonázorový nepřítel. Byly vytvořeny rozsáhlé informační sítě, ovládnuty sdělovací prostředky, rozmístěni vlivoví agenti a získána kontrola nad částí silových orgánů Ukrajiny.

9 hlasů

200 mld. rublu versus 5 mld. dolaru ?

0 hlasů

No zřejmě opravdu ty prachy neměli vkládat do kapes proruských politiků ...

0 hlasů

Devce, ty asi nebudes uplne v poradku. Co delala FSB a GRU na Ukrajine? Snazila se udrzovat pekny bordel a zdani, jak v Rusku naopak vsechno funguje a vedle toho rozestvavala narodnostni konflikt.

2 hlasy

Chudáci Rusáci, tak to se všemi myšlí dobře, jen to pořád nikdo nemůže pochopit.

4 hlasy

Tady se krasne ukazuje, ze s ruskymi teroristy na vychode Ukrajiny se nevyjednava. Postrilet je do posledniho kralika ... At se treba vomacka zblazni. I kdyz by to u neho bylo nosenim drivi do lesa.

2 hlasy

Problém je v tom, že ruský žoldák nemá na Ukrajině vlast a domov, tak je mu proto jedno, že se to tam srovná ze zemí. Medaile od Adolfa Putina za to přeci stojí a ty prachy zato taky stojí, v Rusku je bída, tak je třeba průser exportovat do dalších zemí.

4 hlasy

Tady máte tu bídu černém na bílém, ať se dovzděláte a nemusíte psát takové žvásty.
Ruská ekonomika je v současnosti osmá nejsilnější na světě.[7] Rusko má stále, i po obtížných 90. letech, klíčový význam ve světovém hospodářství. Od roku 1999 zažívá ekonomický růst, na němž se podílí jak zdražení surovin na celosvětových trzích, tak i restriktivní politika vlády vůči dovozu. Rusko má tak aktivní obchodní bilanci: více vyváží než dováží.

V roce 2012 Financial Times ohodnotili Rusko jako druhou finančně nejstabilnější ekonomiku mezi G20 a to hlavně díky nízkému dluhovému zatížení (přibližně 11% HDP), nízké nezaměstnanosti (přibližně 5 %), významným rezervám a míry hospodářského růstu.[29]

5 hlasů

cim vic trefi clovek hrebicek na hlavicku, tim vic se zdejsi bolsevici vztekaji.
viz rudy vemena jara-np...

2 hlasy

Osmá nejsilnější... A jak se to projevuje na životní úrovni obyvatelstva? je sice hezké, že prodali naftu a plyn za miliardy, ale kde ty peníze jsou? K obyvatelstvu rozhodně nedorazily, tak maximálně do výzbroje armády. Ještě nám tady vyčíslete, kolik vyrobili oceli a kyseliny sírové na jednoho obyvatele...

3 hlasy

Soudruzka Hubackova zapomnela napsat, ze Rusko je 8.nejsilnejsi ekonomikou v G8:-))) To je jako byt na vynikajicim druhem miste, kde se ucastnily dva tymy:-)))

2 hlasy

Hubáčková, vy tu kážete bludy. Rusko se řítí do ekonomického kolapsu a když mluvím se svými Ruskými obchodními partnery tak jsou zděšení, jak doma málo co funguje. Už od platebních karet až po smlouvy které doma nikdo neplní. V Rusku se bojí podnikatelé zbavovat valut a naopak se rychle zbavují rublů. Čeho se nejvíce bojí tak to je závislosti na Číně neboť je to sice v současnosti rostoucí ekonomika ale Rusové se bojí Číny jako velkého konkurenta na kterém nechtějí být závislí. Jeden velký obchodní partner je může také lehce utopit třeba vypovězením smlouvy nebo nespolehlivostí. Také je v řadě odvětví tlačí k mnohem nižším cenám než které jsou se západem. Odjakživa je Čína soupeřem a obrovským nespolehlivým sousedem.

3 hlasy

To ale neplati, co se tyka HDP na hlavu. Mozna tak leda vy Putinovci jste na hlavu:-)

2 hlasy

Rusko, ráj to na zemi, do kterého, se krom několika málo jedinců, nechce, raději všichni volí peklo EU nebo USA. Ti lidé jsou fakt hloupí a nevzdělaní.

3 hlasy

Já jsem napsala něco o ráji na zemi? Vypsala jsem Vám pouze fakta a ne tu Vaši dojmologii o "bídě", kterou tady píšete Vy.

4 hlasy

Hubáčková nečtěte jen statistiky. Zkuste tam podnikat a žít pár měsíců. Procestujte kousek Ruska a věřte, že budete mluvit jinak. Rusko je v podstatě druhá Ukrajina. Korupce a zlodějna je na prvním místě, na druhém velká bída na venkově ale i ve městě, na třetím demagogie politiků nemající obdoby.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.