Kreml
Poškodí špionážní aféra v Srbsku vztahy s Ruskem?

21.11.2019 16:51

Ruské vedení doufá, že rozruch kolem údajného verbování srbských zpravodajských agentů ruskou tajnou službou neovlivní vztahy mezi Moskvou a Bělehradem. V Moskvě to ve čtvrtek novinářům řekl kremelský mluvčí Dmitrij Peskov.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 21.11.2019 23:14

  Neustále paušalizujete - všichni Češi jsou zloději, celý národ jsou...

 • - - (3 hlasy) 22.11.2019 18:00

  Srby do EU nebrat. Minimálně do tý doby, než začnou psát latinkou a...

 • Henex (2 hlasy) 22.11.2019 21:47

  Proč by měli psát latinkou? Protože všichni azbukové jsou úchylové,...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 21.11.2019 19:34

  Srbové, stejně jako Češi, jediné dva národy, jsou díky svým...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 23.11.2019 07:04

  Každý to neví. Které jsou nacistické země? 🤨

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak jako názory "pražské galérky" a většiny národa se různí, obdobně je to i v Srbsku. Většina Srbů dosud nezapomněla na "humanitární bombardování" obranným paktem NATO v čele s USA a násilné odtržení svého historického území Kosova.

0 hlasů

Srby do EU nebrat. Minimálně do tý doby, než začnou psát latinkou a zásadně neochladí své nadstandardně bratrské vztahy s Ruskem.

3 hlasy

Abych nezapomnel, chytroline!, nemusis se vubec obvat, ze Srbove se dostanou do Unie!, do te doby dokud Unie bude mit polovinu clenskych zemi byvalych nacistickych zemi. Nikdy nezapomenou, ze Srbove se nenechali od nich totalne vyvrazdit, ale statecne proti nim bojovali. Nemusim ti napovidat, ktere nacisticke zeme doufam. To vi kazdy.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Každý to neví. Které jsou nacistické země? 🤨

2 hlasy

jen namatkou z palice jich par vyjmenuji, ale jestli chces vsechny tak se podivam do Wikipedie.
Litva, Eetonsko, Lotyssko, Germanie, Italie, Madarsko, Slovensko, Rumunsko, Chorvatsko, Spanelsko (jako kolaborant)

1 hlas

Jeste jedno rychle z palice; Bulharsko taky bylo nacisticka zeme.

0 hlasů

Srby okamzite do Evropy brat! Jestli v Unii muzeme mit byvale nacisticke zeme, ktere maji na uctech miliony mrtvych, nehorazne loupeze a kradeze jako Chorvatsko, Litva a Estonsko tak Srbove jsou urcite nasi velci pratele. Proc by meli psat latinkou? To uz je racismus co pisete!

0 hlasů

Proč by měli psát latinkou? Protože všichni azbukové jsou úchylové, nebezpeční pro civilizaci...

2 hlasy

Kdo jsou ti uchylove, vime velmi dobre. Jen namatkou, treba British BBC, kde za poslednich tricet let znasilnili 589 deti. Google, Wikipedie: BBC sex abuse scandal, BBC Jimmy Sevile sex abuse a plno jinych zdroju.

0 hlasů

A kolik bylo takových případů v Rusku, nevíš...? Tam se to nepočítá, případně ututlá. A hned jsou ti moskalští úchylové lepší, co...?

1 hlas

A kde mas zdroj at se to muze prekontrolovat? Jako mam ja!

0 hlasů

Porno je patrně Váš koníček? Nebolí Vás ruka a za krkem? 🤣

2 hlasy

Srbové, stejně jako Češi, jediné dva národy, jsou díky svým nacionalismem pokřiveným dějinám tak nějak pořád na to Rusko vzhlížející vazalové. Patolízalové.

2 hlasy

Sorry, ale to je úplně zkur.. hodnocení. Srbové jsou pro Rusy skutečně bratry. Mají společnou kulturu. Pro Čechy jsou Rusové jen příslušníci nebezpečné asijské mocnosti, která se našeho území na čas zmocnila. Český nacionalismus je prakticky neměřitelný, zcela minimální.

1 hlas

Asi si neuvědomujete, v jakém prostředí žijete. Češi jsou vynálezci nacionalismu, 1898 první politická nacionalistická strana na světě, v roce 1918 v československé politice jenom nacionalisté, podle nich máme napsány naše pokřivené dějiny (viz jak si Palacký psal s dalším ničemou, jak je nutné českou historii zkrášlit) a do toho už to jede pořád dále. Naši nepřátelé nebyli Němci, ale česká zaostalost.

1 hlas

To si asi neuvědomujete Vy. Ale rok 1880 je dávno za námi.

0 hlasů

Kdyby byl, neoslavujeme vraha třetiny českého národa Žižku jako vojevůdce, nestojí mu pomník jako kráva u rodiště a v Praze... pokračovat bych mohl příklady donekonečna. Končil bych Masárikem a Benešem, dvěma odpornými nácky a lháři.

0 hlasů

Neustále paušalizujete - všichni Češi jsou zloději, celý národ jsou vazalové. No nejsou a všichni nejsou zloději. Nemáme příliš být na co pyšní ve své historii, ale hrabeme se ze dna staletého plebejství, područenectví a dvojnásobné okupace. Je tu zhruba 50% naprosto jasně nesamostatných ovčanů, volících Zemana, komouše, populisty a teď i ANO s bláhovou nadějí, že oni to za ně všechno vyřeší a zajistí jim pohodlný život. Zbytek je všelijak roztříštěný, ale mnoho z nich se už spoléhá na vlastní síly a umí se o sebe postarat. To je myslím pozitivní, není důvod házet všechny do jednoho pytle.

3 hlasy

Češi volí ANO, protože všechny ostatní strany se zdiskreditovaly takovým způsobem, že jim nikdo nevěří. ANO také není nic moc, ale mezi slepými jednooký králem...

1 hlas

A co potom,až se ANO díky Babišovi zdiskedituje samo? 🐷

1 hlas

Potom se vynoří nějaký nový politický subjekt, čistý jako lilium a vše začne znovu. Třeba to bude zrovna ten Minář. Je to perpetum mobile...

0 hlasů

Naše historie je jako každá jiná, každého jiného národa. Jenže náš dějepis, to je snůška nacionalismu a nehorázných blábolů od české holubičí povahy po zlaté české ručičky.
Podle zkoumání kriminalistického ústavu mělo v roce 1989 namočeny prsty v majetkové trestné činnosti kolem 95% národa. Po pádu Rakouska začalo kradení ve velkém, Masárikova paní byla viděna a focena v ukradených šatech nějakých šlechticů a stát okradl jak šlechtu, tak církve. Pan Němce a pak sami sebe.
Neházím všechny do jednoho pytle, oni tam už jsou co se týče chmatáctví. Jestli si myslíte, že se to změní, protože vy chcete, tak se to nezmění. My díky tomu neustále zaostáváme a nejsme schopni to pochopit. Každá veřejná zakázka je zlodějina. Proč myslíte, že Rath tak řve, jak píchlá svině? Dělá to každý, jen jeho sejmuli.
Na vlastní síly spoléhá tak do patnácti procent národa, vy, já, kdo ještě? Zbytek natahuje ruky a otevírá huby a čeká pečená holoubátka a ono kde nic, tu nic. Furt zadarmo nic! A celý život nepřijdou na to, že jim všichni lžou, že jim něco dají.

0 hlasů

Vy jste blbej, jak sáňky v létě... asi nemá smysl cokoli vyvracet.

0 hlasů

O blbosti bych ve vašem případě tedy nemluvil, spíše o naivitě naprostého vola.

0 hlasů

Tento stát okradl nejen vámi výše jmenované, ale i Židy. Židovský majetek nejdříve arizovali němečtí nacisté a český stát tento majetek jako německý zabavil. Do roku 1948 původním vlastníkům nic nevrátil a po roce komunisté ukradli zbytek...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi