Válka na Ukrajině
Při bojích o Slavjansk teče hodně krve. Prý desíky mrtvých

05.05.2014 15:15 Aktualizováno 05.05. 16:32

Nejméně dvacet mrtvých odpůrců prozápadní vlády si podle proruských separatistů vyžádaly dnešní vojenské akce u východoukrajinského Slavjansku, dosud přitom rebelové hovořili jen o zraněných.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Bulva (15 hlasů) 05.05.2014 15:38

  Takže náckové z Kyjeva vraždí obyvatele východní Ukrajiny a soudruzi...

 • Ríša Lev (14 hlasů) 05.05.2014 15:31

  Jenom ČT fandí nadále banderovcům a dalším fašistům zejm.pomocí...

 • Jarda Horník (12 hlasů) 05.05.2014 15:17

  Jestli je nadpis článku pravdivý, tak to si američani a představitelé...

 • Martin Malátný (11 hlasů) 05.05.2014 15:38

  ČT je vlezdoprdelnická organizace, nevím proč se musí platit, když by...

 • Darja Hubáčková (11 hlasů) 05.05.2014 16:12

  Pučistická kyjevská vláda posílá na své občany bandu hrdlořezů z...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Je neuvěřitelné, že Evropská unie, ani lidsko-právní organizace neodsuzují toto krveprolití a tedy jej mlčky schvalují. Co na to náš pan Zaorálek? Dosazení představitelé vlády propadají hysterii. Jaceňuk mluví o rozpoutání třetí světové války Ruskem, prezident říká, že Ukrajina je ve válce s Ruskem. Ale Rusko zřejmě nepřistoupila na tuto provokaci, aby na Ukrajinu provedlo invazi.Jakou cenu mohou mít volby když vlastní občany armáda a bojůvky tzv.Národní gardy zabíjejí po desítkách, zítra možná už po stovkách: Ve srovnání s tím, že odsuzované referendum na Krymu proběhlo bez jediného výstřelu.

1 hlas

Také bojovníci proti fašismu, jako obyvatelé Oděsy a Slavjansku
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/u-mostu-barikadniku-se-vzpominalo-na-hrdiny-prazskeho-povstani/

1 hlas

Pane presidente Putine, zastavte fašistické běsnění včas!

Slavjansk volá Moskvu, najatí žoldáci západu oblečení do uniforem neexistující ukrajinské armády masakrují a vraždí pokojné obyvatele tohoto města.
Pane presidente Putine, zastavte fašisty a jejich běsnění pokud je čas!

2 hlasy

np np 05.05.2014 16:57
np32np32

Smer lamparna

Na lampárnu mě včera posílal jara , vy budete klucí fakt jeden

2 hlasy

A co tak někdy něco konečně pochopit?
Třeba to, že to na vás sedí. Nejen na vás.
Zase nepochopil? Nedivím se.

0 hlasů

Amíkov a "nuda" Merkelka nemají žádné morální právo moralizovat Putina! Pokud si myslí Makak z Bílé Chaloupky, že může porazit svými rádoby sankcemi PUTINA, tak je zralý na chocholouška!! Putin by měl vydat rozkaz k omezenému jadernému úderu na Kyjev a tím ukončit celou tuto politickou sračku!!! Po amíkovském jaderném úderu je dnes Hirošima vzkvétající město!!! Myslím,že i NewYork a Waschington čeká stejný perspektiví rozkvět!!!

5 hlasů

Zase máš sračku v trenclach,plesnivý komoušský dědku?

0 hlasů

Komuništičtí a postkomuništičtí vrazi předvádějí co umí

2 hlasy

....no to ale pořád není jasné,koho tím myslíš....

0 hlasů

Jak to tak sleduju, pravdoláskařům se ta propaganda nějak sere. Lidi z vás už maj prdel, hlavně z ČT24. Starej bolševik Kojzar se vám musí chechtat, jací jste břídilové.Vy jste svou tupou snaživostí předvedli ty západní lídry jako úplný debily. Obama, Kerry, Ashtonová Van Rompuy, Barroso a další hvězdy Západu se díky vám jeví v pravém světle jako kašpaři. Kouzlo nechtěného. To bude na Pullizera!

6 hlasů

Vy komunisti a levičáci se národu ukazujete zde a to doslova jak do naha. Je dobře že jste konečně ukázali svou pravou tvář, spousta lidí jí nezažila a další už zapomněli. Ještě jednou děkuji.

1 hlas

Jsi primitiv,se kterým nejde diskutovat vůbec o ničem ,ale hlavně....jediný,kdo se tu chová,jako bolševik jsi ty a pár psychopatů kolem tebe.Líbí se ti úplně všechno,co dělal komouš,zejména způsob vlastní prezentace.....kecáš pitomosti,jako komouš,máš všude nepřátele jako komouš,jsi infantilní ,jako vůdce mladých komoušů,používáš jazyk lůzy,nejsi schopen porozumět vůbec ničemu.Blb - úderník!Chodíš po světě s posranou hlavou a myslíš si,co jsi za geroje,šašku!

0 hlasů

Tak poslouchaj, voni Svědomí! Jako kádrovák jsou úplně vedle. Je mi dost přes 60. Za bolševika trvale kádrově nevyhovující. Od roku 68 jsem každý ráno, když jsem vstával do práce, v koupelně při holení v 6.00 zapínal Svobodnou Evropu a v 6.15 přepínal na Hlas Ameriky. Komentáře Volnýho. Schulze, Medka, Pecháčeka a dalších mi usnadňovali život a naději. Když padli bolševici, byl to pro mě a je furt nejlepší den v životě. Když jsem poprvý svobodně překračoval hranice u Drasenhofenu, byl to a je furt pro mě svátek. To, že mě serou dnešní lumpové, lháři, hochštapleři a debilové všech barev a politického přesvědčení je přirozená zvýšená citlivost na lži, lumpárny a debility minulýho režimu, který se dnes opakují, akorát s opačným znamínkem. Jestli jseš mladej, raděj si běž vymačkat uhry. Jestli jsi dospělej, stoupni si před zrcadlo a dej si facku, protože "kádrováci" jsou odporný existence za každýho režimu. A v každým případě si trhni nohou!

4 hlasy

No a jako jediný, kdo je schopen posoudit co je lež a co není, je tady buzík jara

2 hlasy

Vidíte a přesně to samé tady říká nick pink. Nikdy nebyl komunista a teď si s nimi horlivě přitakává. Říkáte, že jste citlivý na lži, ale vy ty lži spolu s komunisty říkáte stále. Spolu s komunisty jste totiž zklamaný sám ze sebe za svůj zbytečný, zmařený život. Proto stále jen naštvaný a negativní.

0 hlasů

...ty jsi velký nešťastník ......já odmítám věřit,že nejsi správcův nick,protože tohleto po světě prostě nechodí....nedává mi to logiku.Nevěřím,že jsi skutečný.Taková zkaženost prostě není možná!

0 hlasů

K tomu co je v článku uvedeno není třeba komentář:
"Řekněme si to otevřeně. Obyvatelé těchto oblastí podporují separatisty, podporují teroristy, což provádění protiteroristické operace významně ztěžuje," řekl Turčynov. Zároveň ocenil jednotky Národní gardy, které podle něj tvoří páteř vojenské akce na východě. Prohlásil také, že policejní sbory na východě čeká reorganizace a přeskupení"
Jde o vraždění vlastního obyvatelstva které chce o svém osudu rozhodovat bez fašistů

7 hlasů

... za pomocí Rusů a těžkých zbraní. Zkuste to udělat v Rusku a kvůli jednomu teroristovi vystřílí celé město i s okolím. Podívejte se jak probíhalo obsazení Grozného, nezůstal kámen na kameni, nezůstal živáček.

2 hlasy

http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/1007-ctenar-nas-upozornil-na-ceskou-cenzuru-stanice-russia-today-rt

4 hlasy

No a? Prostě soukromá společnost se rozhodla nešířit ruskou propagandu. Ať jí stěžovatel vypoví smlouvu.

1 hlas

Semiti židi v Kyjevě využili Banderovce k puči a poštvali je proti Rusům.Bude nutno je VYKOPAT do židostána a potom se Banderovci s Rusem klidně domluví.Jako vždy,semiti židi řádí.Hezký den.

1 hlas

Patříte také k ruské skupině Wotan Jugend? Nebo k jiné ruské nacionalistické straně nebo sdružení? Tech tam je, že si můžete vybrat ale nevěděl jsem, že už úkolují i české nácky jako jste vy.

1 hlas

Svato, mas obrizku?-)

1 hlas

Tak zmrde, jen půl dne máš odpočinek a již zase služba u PC??? Čest tojí fašistické práci!!!

1 hlas

taky zajímavá diskuze............. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/odesa/r~1f6d0b8cd44a11e38cb6002590604f2e/v~diskuse/

1 hlas

Stejná taktika jako na majdanu. Tlouct policajty řetězy, uřezávat jim hlavy, vypíchávat oči do té doby, než jim dojde trpělivost a začnou se bránit. Pak budeme kvičet a svět bude s námi. Nyní střílet z opevněných vozidel kulomety do civilního obyvatelstva, které si nakradlo pár ručních zbraní, nebo upalovat živé lidi po desítkách ... ale podle předpokladu už měl Putin řinčet zbraněmi a vlítnout na ně, aby mělo NATO záminku ... a ono furt nic. Scénář nevychází?

6 hlasů

Také máte vztek, že vás Putin dnes nevyznamenal "za objektivní informování" dění na Krymu a proto jste nasadil těžký kalibr s uřezáváním uší, vypichováním očí a řezání hlav aby jste si také nějaký metál zasloužil za další dění okolo Oděsy a Slavjanska? Bravo dostal jste se asi mezi uší výběr. Něco tak obludného nevymyslí ani poslední opilý mužik.
Bacha na blázinec a defenestraci.

0 hlasů

....užší

0 hlasů

To je pro vas komouse typicke, ze tvrdite, ze jste si jen nakradli par rucnich zbrani. Pro vas je to neco jako houska na krame, kazdodenni rutina. Za to se prece nezavira, ze?

1 hlas

To říkal přece tvůj oblíbenec Štětina, že když se mění dějiny, tak to není jako čaj o páté v dívčí škole.
Základní lidské právo je vzepřít se režimu.. a s házením vajíček proti dělům nepochodíš

3 hlasy

Ty tady porad blekotas o urezavani hlav a vypichovani oci, ale dodnes zadne seriozni noviny zadny takovy dukaz nepredlozily. Pro vas komouse plati, ze tisickrat opakovana lez se stava pravdou. Pekne jste se ucili u Pepicka Goebbelse.

1 hlas

To jen Horník nám už definitivně zcvoknul ze samých sprostot co tu rozšiřuje.

0 hlasů

Demokraté u Slavjansku sestřelili dva bojové vrtulníky, jiná armádní helikoptéra raketami zničila nákladní vlak, který se povstalci chystali obrnit a nasadit do bojů o město. Na jedné ze slavjanských výpadovek náhodná střela zasáhla benzínovou čerpací stanici, která explodovala. Informace o následcích výbuchu nejsou k dispozici.

0 hlasů

Mi 24 - utočný bitevní vrtulník, určený k ničení obrněných cílů nepřátelských armád.
To má být asi ta hromada pneumatik na náměstí

1 hlas

Tato geostrategická hra nemůže dopadnout pro zadlužený Západ dobře...Putin na tu Ukrajinu nevlítne...fakt...

3 hlasy

Voloďa Putin říkal, že by se tam měli poslat ti pozorovatelé...z OBSE nebo z čehokoliv....

2 hlasy

Vojska OSN tam už dávno měla být. Ovšem s mandátem odzbrojit všechny separatisty, národní gardy a vůbec všechny co běhaj po ulicích se špuntovkama.

0 hlasů

Simurdo, je pravda, ze tvuj dedecek byl ve fasisticke strane, jak jsi se tady chlubil?

0 hlasů

..nebyl..byl akorát velietelem kanceláře kapitána Radoly Gajdy v Rusku v době, kdy byl Gajda velitelem ruských legií....potom staříček odešel do civilu a byl členem lidové strany...v době Gajdova aktivního politického života se s ním nijak nestýkal...

1 hlas

To mas stejne spatny. Kdyby prisli Rusove, tak jdes na Sibiri, protoze to mas v kadrovym posudku a bude tvuj cely rod pro nej jen "fasisty":-)

0 hlasů

Soudruzi z USA a EU řídí masakrování civilních obyvatel........ Kyjev v uplynulých dnech přiznal, že operace proti autonomistům a separatismus na východě a jihu Ukrajiny přinejmenším spoluřídí CIA a další západní experti

3 hlasy

Wotane, Wotane, do roka a do dne...

0 hlasů

..tak to víš..to jsou kámoši a mírotvorci...

3 hlasy

..hoří jim koudel u prdele....kdyby Putin vlítl na Ukrajinu, tak by mohli před MMF,v jehož čele je Japonka, ospravedlnit svoje dluhy....když na ně Putin sere ,tak to nejde...

2 hlasy

Simurdo, ty si zase vymyslis, protoze v cele MMF neni zadna Japonka. Nemyslis tim spis samohonku?-) To by ti sluselo lip ...

0 hlasů

Západ musí být z toho vývoje dost nervózní....

1 hlas

Putin už tam měl dávno být a oni ho měli pranýřovat .. a zatím ..nic.....Voloďa na ně sere...

1 hlas

„Když Majdanu pomáhaly USA a EU , proč bychom my nemohli dostat pomoc od Ruska?“ ptá se padesátiletý Sergej, stojící v první řadě před zničenou budovou doněcké prokuratury.
„Lidé, kteří jsou pro oddělení od Ukrajiny, patří často k nejchudším vrstvám obyvatelstva. Jsou to veteráni z Afghánistánu, důchodci, kterým se stýská po Sovětském svazu, často také dělníci,“ .

4 hlasy

Že vy Bulvo, jste naštvaný na Putina, že vás nevyznamenal dnes za "objektivní informování" o Krymu a proto se to snažíte dohnat na Slavjansku a Oděse.

0 hlasů

Jj, sebranka. stejná jako ty, Bulva, ještě teď se slzou v oku vzpomínají, jak vtrhli do ČSSR a bratrsky tady vraždili kapitalistické diverzanty.

1 hlas

Spis bych rekl, ze velka cast z nich budou vyvojem zklamani lidi, kteri nikdy nepochopi, ze tuhle situaci dlouho pripravovali jejich rusti sousedi v cele s Putinem, protoze jejich hlavnim cilem je vyvolat dojem, ze Rusko je prosperujici zeme v porovnani s Ukrajinou a prave proto jim bude lepe v CCCP.

0 hlasů

chudáčku zamindrákovanej

0 hlasů

Všichni čekají, že tam Putin vlítne, aby mu mohli konečně nasadit psí hlavu...ale on tam nevlítne...sere na to...

1 hlas

Včera mi teda volal Voloďa Putin, že na to sere.....ať si to Západ vyřeší sám...že očekává závody v potravinové a humanitární pomoci, až se dostatečně vybijí...

1 hlas

Uvědomte si, že noví vládci na Ukrajině udělají všechno možné k udržení jednoty země. Oni totiž nemají ve vyplundrované zemi co a z čeho nakrást, tak čekají od MMF 17 miliard dolarů pomoci a z toho něco už nakradou. Jenže podmínka je, že Ukrajina musí zůstat jednotná, protože chudý západ by nebyl schopen půjčku splatit. Průmyslové oblasti jsou na východní Ukrajině a tam je snaha se odtrhnout. A MMF jasně prohlásil, že v případě federalizace, nebo odtržení, žádné peníze nebudou.

3 hlasy

jednota již není a nebude

0 hlasů

Demokraté kteří jsou řízení instruktory s Ruska se demokraticky zmocnili zbraní, zničili státní úřadovny jmenovali se za osvoboditele Ukrajiny a nedopustí aby se konali v květnu řádné volby. Sestřelují raketami vrtulníky a s nejmodernějšími zbraněmi zachází jako když mají dokonalý výcvick. Ukrajinská armáda na ně nestačí protože mají zastaralé zbraně. Ostatně, Putin řekl, že jsou to fašisti. Tak, urá na ně! Za stranu.

4 hlasy

Není tam málo těch co prošli Afganistánem, takže mají ještě výcvik z dob CCCP a raketku k sestřelení vrtulníku lze pořídit za 250 dolarů a i nácek Turčinov přiznal, že silové složky na východě Ukrajiny přešli na stranu odpůrců nácků z Kyjeva

3 hlasy

Ty, kteri byli v Afganistanu, jsou dnes stary strejcove s pupkama. Ti dlouho nevydrzi.

0 hlasů

chlap okolo padesátky není starej strejc

0 hlasů

V Rusku a na Ukrajine to rozhodne pri jejich holdovani alkoholu a cigaretam je starej strejc. Viz jejich prumerna delka zivota.

0 hlasů

S povděkem kvituji, že Týden.cz jako jeden z mála internetových deníků, nyní podává zprávy z Ukrajiny, bez vetšího propagandistického a ideologického lhaní,viz tato zpráva.

4 hlasy

To je ten základ, lhaní dodáš ty a tvoji kámoši... :-)))

2 hlasy

Můžeš mi zde nějakou moji lež odprezentovat, a nebo jen tak plácáš, abys ses zavděčil svým nynějším kámošům.Však víš komu.

2 hlasy

"Celé území od Doněcku po Slavjansk je v rukou demokratů, kteří mají v rukou desítky více či méně opevněných kontrolních postů. Mají i kulometná hnízda," hlásí od Slavjansku Palata.
V pondělí odpoledne ukrajinské ministerstvo obrany oznámilo, že přišlo o další vrtulník, již čtvrtý v pořadí. Stroj se dostal pod kulometnou palbu a zřítil se do řeky. Piloti se ovšem zachránili a byli převezeni na nedalekou základnu.Podle Palaty má ukrajinská armáda pod kontrolou jen zlomek území, zbytek ovládají proruští ozbrojenci. "Jediná výjimka je základna ukrajinské armády u Kramatorsku a okraj Slavjansku. a tito soudruzi tam budou dělat co .....Na Ukrajinu již dorazilo asi pět set expertů a mezinárodních pozorovatelů, kteří budou dohlížet na průběh prezidentské volby, která se bude konat 25. května. Informovalo o tom ukrajinské ministerstvo vnitra.

2 hlasy

Oděsa se těžko vzpamatovává z šoku, který zažila na sklonku minulého týdne. V centru města tam při střetech a následném požáru zemřelo skoro pět desítek lidí.

Aktuálně.cz mluvilo s novinářem Jakovem Goppem z televizního kanálu Novaja Oděssa. V rozhovoru popsal, jak přesně k tragédii došlo.

"Existuje podezření, že do města - za přímé účasti vysoce postavených policistů z Oděsy - přijely jakési organizované a ozbrojené skupiny. Měly i palné zbraně – pistole a samopaly," říká.

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/odesa/r~1f6d0b8cd44a11e38cb6002590604f2e/

2 hlasy

přijeli náckové z Kyjeva

6 hlasů

Smer lamparna.

1 hlas

Zajímavé je že když se něco podobného dělo v Libyi tak se Západ mohl přetrhnout v kritice a nakonec to skončilo otevřeným útokem (bezletovou zonou). Nyní ticho po pěšině.

6 hlasů

Smer lamparna.

0 hlasů

Takový malý dotaz pro příznivce proruských sil na území Ukrajiny. Českoslovenští občané s německou národností bojující za připojení Sudet k Německu za pomoci záškodníků z Německa, to byli také vaši hrdinové?

5 hlasů

Mícháš hrušky s jabkama. Prvotní věc na Ukrajině je, že nechtějí pučistickou vládu v Kyjevě, kterou nikdo nevolil. Nevím to přesně, ale při posledních vobách dostali ti, kteří jsou teď u vesla min. hlasů. Zkus si to najít.

1 hlas

Takový malý dotaz. Vládla v Československu nedemokratická vláda extremních nacionalistů vzešlá z puče, krajně nepřátelská ke všemu německýmu, která německé menšině mimojiné zakázala používat němčinu jako regionální úřední jazyk na úřadech, ve školách atd? Ne. V Československý vládě bylo dokonce několik německých ministrů. Byli to (mnozí) Němci, kdo v našem státě nechtěli žít a nebyli ochoti přijmout žádný ústupek. Navíc Němci netvořili 50% obyvatel jako Rusové a ruskojazyční Ukrajinci z východu Ukrajiny, a české země nebyly historicky součástí Německa (nepočítám Svatou říši). Odtržením Sudet jsme přišli o možnost obrany, na Ukrajině nic takovýho nehrozí. Navíc ti separatisti nemaj ani jednotný program, mnozí chtěj jenom federalizaci Ukrajiny, ale i to samozvaná vláda v Kyjevě odmítá.

5 hlasů

A kdopak Sudety pripojil ke Teti Risi? Nebyli to take nahodou "Pratele" co prodali Hitlerovi CSR v Mnichove? Stejni "pratele" jako ma Cesko dnes?

3 hlasy

Je otázka, jeli Bulva tak blbý nebo je tak dobře placený Sberbankem. že ze sebe dělá, tak primitivního rudého fašistu?

5 hlasů

Vážený soudruhu, já tu jen kopíruji zprávy z jiných stránek (MF. Ihned, Reflex, Lidovky), takže blbej a primitiv budeš zřejmě ty a jestli nácek či komouš, to vyjde nastejno, výsledek je že jsi zamindrákovanej nesebevědomej tvoreček

5 hlasů

Smer lamparna.

0 hlasů

Nelži Bulva, nelži nebo skončíš v pekle a budeš tam předčítat Vladimírovi manifest pozpátku a ve verších.

2 hlasy

To máš ze vzpomínek?

0 hlasů

Nemám vojenské vzdělání, nikdy jsem si na vojáky nehrála. Viděla jsem pár válečných filmů a vzhledem k mému věku mohu udělit jednu radu.
VŠICHNI co tam bojují maskovaní aby nebyli k poznání budou teroristy. Nechtějí aby je někdo poznal a potom by mohli za ta zvěrstva co páchají trpět i dodatečně. Když mají otevřený boj proti diktátu ruska, tak ať bojují otevřeně a ne jako nějaké baby s hubou zakrytou šátky. Takhle si mohu myslet, že jde o stejnou svoloč jako všude kde se teroristi maskují.

1 hlas

Proc treba soudruh GRU Strelcov nema vylozky a na uniforme svoje jmeno? Jo taaak, ze by to byla velka mezinarodni ostuda pro Rusko ...

2 hlasy

Prorusti aktiviste se tam opravdu pohybuji zahaleni. Ale nebudou posuzovani prave kvuli tomu jako teroristi. Problem spociva v tom, ze se tam pohybuji se zbrani v ruce bez vojenskych insignii. Takovy clovek je automaticky v kazde zemi povazovan za teroristu a nemuze se divit, ze bude zastrelen bez varovani. To tady rusofilove muzou narikat, jak chteji.

3 hlasy

A jak se pozná zda jde o proruského nebo protiruského aktivistu? Podle toho na koho střílí? Nebo je to jak v bývalé Jugoslávii kde se chlapi opili, vzali zbraně a šli si zastřílet?

0 hlasů

Takovy Bulva si pujde stezovat na lamparnu:-)

2 hlasy

Pučistická kyjevská vláda posílá na své občany bandu hrdlořezů z Pravého sektoru, kterému říká Národní garda, upaluje zaživa těhotné ženy a stupidní "demoktarický svět" tomu ještě tleská. Svět se v pr....obrací

11 hlasů

Jiřina Švorcová ožila?

2 hlasy

Myslíš tyto fašistické hrdlořezy?

http://napaki.livejournal.com/100072.html

Ale to jsou rusové soudružko.

4 hlasy

Ve Slavjansku se vraždí a co demokratické instituce RB OSN a OBSE tam je ticho po pěšině.

7 hlasů

Tu převratem dosazenou vládu k tomu přece povzbuzovali přímo v Kyjevě nejvyšší představitelé USA, na místě to také její agenti kontrolují, popř.řídí, jak napsal německý deník.
Kdyby to páchal někdo jiný a někde jinde, tak se lidskoprávní organizace přetrhnout aby to kritizovali, vč. našeho knížete, Štětiny, Kocába a pod. A pak ty volby. Referendum na Krymu neuznávají proto, že tam byli ruští vojáci, i když tam žádní mrtví nebyli, prezidentské volby ale budou prohlášeny za svobodné i po všech těch masakrech v Oděse, ve Slavjansku a zítra podle jejich jakoby prezidenta i jinde.

4 hlasy

Proto je Krym tak k nepříčetnosti sere. Kam totiž Amík za posledních x desítek let dorazil - tam potoky krve a nikdo je tam nevítal. S tímto srovnáním se těžko žije.

1 hlas

Ne Janukovyč, nýbrž Turčynov a ta jeho náckovská banda skončí v Haagu

9 hlasů

Bulvo, vsechno je jinak. Ty skoncis v Mockbe:-)

3 hlasy

Když si neumíš naladit na klávesu azbuku, tak tady alespoň neprzni naši češtinu, ty americký le..no

2 hlasy

Pobrec si soudruhu, pobrec si ...

3 hlasy

Tak to mají ti povstalci docela štěstí. Kdyby to tam osvobozovali Rusové, tak by už byly z města jenom rozvaliny a všude se válely hromady mrtvých. A nikdo by už neměl hodinky...

8 hlasů

Rusové byli na Krymu vítáni, nácky z Kyjeva považují obyvatelé východní Ukrajiny za okupanty

8 hlasů

Henex a vy jste neviděl jak se vítají okupanti třeba na Krymu? Lidí se svými okupanty fotili, pořádali na jejich počest koncerty a ohňostroje a dodnes děkují pánubohu, že jsou součástí RF, jinak by jim hrozilo upalování za živa, tak jako v Oděse.

8 hlasů

mají fakt štěstí že je tam pozabíjí banda nácků.. hodinky určitě všechny zajímají..

1 hlas

Asi jako na Krymu co.

2 hlasy

Soudruzi, pobrecte si. Vas sen o znovuzrozenem CCCP dostava tvrde na prdel:-)

3 hlasy

nalešti si botky pindíku a pěkně zvedni to tvou třesoucí se pravici, ať má stará kam pověsit prádlo.

4 hlasy

Nehul to. Pak jsi malatnej a kdyz se to secte s tim, ze jsi moc rozumu nepobral, tak je to prima jizdenka do Mockby:-)

3 hlasy

nevím co se ti zdá na Moskvě vtipnýho ty rozumbrado..asi jsi tam nikdy nebyl.. holt někomu stačí když se jde hajlovat na fotbal co..

1 hlas

Takze jsi tam pravidelne jezdil pro instrukce, az jsi ted z toho cely malatny? To bude asi z premiry samohonky:-) Nebo ze by kvas?-)

2 hlasy

Copak jsi tam delal, svetaku? Povypravej mi o tom:-)

2 hlasy

no už mě to tvoje vidláctví začíná unavovat.. možná byste si s klukama místo zápasu a posléze ožíračky v místní putice mohli koupit letenky a podívat se tam. asi by vám ty pravice spolu s uslintanýma bradama spadly na zem.. ale má to nejeden háček, za prvé byste se asi ztratili, poněvadž to není vaše rodná vesnice a za druhé byste se museli naučit základy cizího jazyka - čili nemožné.

3 hlasy


15:55 Ve východoukrajinském Slavjansku ovládaném demokraty byla sestřelena ukrajinská náckovská armádní helikoptéra. Piloti přežili, informovalo v prohlášení ukrajinské ministerstvo obrany.

9 hlasů

Tak to je asi sundali ti civilisté s pár ukradenými patronami a nabroušenými polními lopatkami co ty ruské vemeno.

1 hlas

..Putin by měl požádat NATO, aby si tam udělalo pořádek...

1 hlas

Zločin na pokračování........Ukrajinská náckovská armáda v bitvě u Slavjansku použila proti civilistům bojové letouny.

9 hlasů

Civilistům? Ve stejnokroji s neprůstřelnou vestou, sapíkem a RPG přes rameno? Vem si prášek blbe.

3 hlasy

Ne,v minisuknich a babusky ve fjertoskach..To jsou ti Kremelsti vojaci? Vem si dva prasky,hnupe!

0 hlasů

chudáčku vulgární, chybí argumenty tak jsi uboze vulgární

3 hlasy

Pořiď si brejle blbe

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335352-ukrajina-hlasi-padle-v-bojich-o-slavjansk.html

2 hlasy

A proč si myslíš, že je vulgární, když ti říká tak, jako ti říkala tvá vlastní matka...?

2 hlasy

ubožáku postiženej, to je neléčitelné

1 hlas

A na zaver proslovu mu matka vzdycky jeste vlepila pohlavek. Bohuzel si z toho chlapec nic nevzal.

2 hlasy

dvojče Henexe a stejně postiženej, to již je rodinná trgédie

0 hlasů

Buďme rádi, že po II. světové válce byl ze souhlasem světových mocností proveden odsun sudeckých němců.Jinak by u nás hrozilo to co bylo v Jugoslávií a je teď na Ukrajině. Sudetaci by určitě chtěli referendum o připojeni k Německu a pokud bychom je nepustili tak by nás NATO humanitárně bombardovalo.humanitarně bombardovalo.

4 hlasy

a humanitárně bombardovalo...

2 hlasy

"Situace se den po dni vyhrocuje, jak přibývá civilních obětí. Ukrajinská armáda se dostává do pozice okupantů, kteří zabíjejí civilisty. Místní už říkají, že je ukrajinská armáda vraždí, zatímco separatisté je chrání," říká reportér Palata.

7 hlasů

Rudý nacisto Bulvo, okupovat můžeš něco, co není tvé, například, Rusko okupuje Čečensko nebo Rusko okupuje Krym nebo SSSR okupovalo ČSSR, ale ne Ukrajina nemůže okupovat Ukrajinu.

3 hlasy

chudáčku vulgární, tož to jdi vysvětlit obyvatelům východní Ukrajiny a reportérovi MF Palatovi. Bandera byl taky Ukrajinec a masakroval Ukrajince ve službách SS

3 hlasy

Myslis Banderu, ktery sedel v nacistickem koncentracnim tabore?

3 hlasy

jo toho Banderu, jenž vraždil nejen vojáky, ale i civilisty, likvidoval Židy, spojil se s Hitlerem proti Stalinovi, po 2. světové válce uprchl na Západ, ale nakonec si ho Rusové stejně našli a zabili ho.

2 hlasy

Bandera bojoval především za nezavislost ukrajiny, to ze jeho boj byl krvavy je bohužel pravda, ale to se tyka nejen banderovcu ale ještě vice bolseviku

0 hlasů

Soudruzi, pred tydnem jste tady vriskali radosti, tak si pobrecte. Ale setrete se, bude hur.

4 hlasy

Dělá ti dobře, když lidi umíraj?

3 hlasy

Ty hovoris o teroristech a rikas jim lidi? Jarousku, ziji v zemi, kde ustava jasne hovori, ze je mozne odtrhnout kus zeme, pokud se v tomto duchu vyslovi vetsina obyvatel. V naproste vetsine zemi je ozbrojeny pokus o obsazeni uradu bran jako teroristicky akt. A zeme a jeji predstavitele samozrejme takovemu jednani nebudou necinne prihlizet. Dela ti dobre psat blaboly a hrat si na citovku a pritom se stavet za lidi, kteri zakony porusuji?

5 hlasů

hezký, a proč totéž neplatilo pro ten dobytek v Kyjevě a na Majdanu, proč je tam jezdili soudruzi z USA a EU povzbuzovat v masakrování policajtů

6 hlasů

Oni tam na Majdanu strileli raketama?

3 hlasy

Tak on se chtěl Majdan odtrhnout od Ukrajiny. Co se tady jeden od těch proruských vemen ještě nedozví.

2 hlasy

Ukrajinská armáda rekrutuje speciální náckovské hrdlořezečské oddíly, které budou nasazeny na východě Ukrajiny, oznámila podle serveru Kyiv Post prezidentská kandidátka Tymošenková.

8 hlasů

To lze vyřešit jedině genocidou...."Řekněme si to otevřeně. Obyvatelé těchto oblastí podporují separatisty, podporují teroristy, což provádění protiteroristické operace významně ztěžuje," řekl Turčynov....Ukrajinské vojáky mají místní za okupanty, líčí reportér ze Slavjansku
"Celé území od Doněcku po Slavjansk je v rukou separatistů, kteří mají v rukou desítky více či méně opevněných kontrolních postů. Mají i kulometná hnízda," hlásí od Slavjansku Palata.
"Jediná výjimka je základna ukrajinské armády u Kramatorsku a okraj Slavjansku, kde jsme viděli asi osm transportérů, ukrajinští vojáci tu střeží vstup do města," dodal. "Ve Slavjansku nejezdí železnice ani autobusy, auta jsou zastavována na kraji města, většinu z nich nepouštějí dál."

2 hlasy

to uz prece navrhovala copata barysna pred casem.
nazval bych to "konecne reseni ruske otazky" na ukrajine.

0 hlasů

Dekuji za informaci,uz jsme tam chteli jet na dovolenou.

0 hlasů

Víš ty vůbec, co je to genocida...?

3 hlasy

..mne by zajímalo, když třeba někde ta ukrajinská armáda dobyde po bojích střed města...co pak...to je na celé té situaci nejkomičtější...co pak..stojí, sedí v tanku uprostře velkého města...

2 hlasy

No právě. Dojet někam na otéčku, přitom pálit z pěchotních zbraní kolem dokola - proti tomu nemá domobrana s pár ukradenými patronami a nabroušenými polními lopatkami, žádnou šanci. Ale co zítra, co za týden. Domobrana přejde do partyzánského způsobu boje a bude následovat kolotoč msta za mstu.

6 hlasů

Máš na mysli takovéto polní lopatky?

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335352-ukrajina-hlasi-padle-v-bojich-o-slavjansk.html

1 hlas

Putin by se měl probudit a vyprášit tu fašounskou sebranku až do berlína, když je tam tak podporují. zabarikádovat hranice proti tomu západnímu ksindlu a ty naše idioty, co jim tak poslušně fandí rovnou pověsit. bez vyjímky.

2 hlasy

Hele... Nepraštil tě Horník nabroušenou lopatkou do palice...?

5 hlasů

nevím o tom, každopádně ty bys jednu potřeboval, aby se ti rozsvítilo

2 hlasy

Blboun nejapny byl vyhuben, ale blboun malatny prezije vsechno:-)

4 hlasy

hmm jak vtipné, to jsi vymyslel svou holou hlavou sám? np bude si znamenat nazi pindík.

0 hlasů

..to by oni chtěli, ale Putin ti na to sere...

2 hlasy

za prvé nevím proč by to chtěli a za druhé Putin by to neměl udělat kvůli mě, ale kvůli lidem který střílí fašounská armáda, inteligente.

0 hlasů

Přál bych si, moc bych si přál, aby Obama osobně zaplatil za to, co na Ukrajině rozpoutal. Aby přišel o něco či někoho, koho má hodně rád. Protože to krvavé svinstvo, které USáci a on osobně na Ukrajině rozpoutali, je neomluvitelné a neodpustitelné.

5 hlasů

Tak zatím to tam platí Putin. Obama bude platit, až se to tam bude dávat po rusácích dohromady...

2 hlasy

Takže náckové z Kyjeva vraždí obyvatele východní Ukrajiny a soudruzi z USA a EU mlčí, opravdu čistokrevní demokraté. Používat armádu k masakrování vlastních občanů je zrůdné.

15 hlasů

Rudý nácek Bulva je znepokojen tím, že rudý nácek z Moskvy anektuje ukrajinské území a oba se diví, že se to Ukrajincům nelíbí?

3 hlasy

oprava:
...náckové z Kyjeva RIZENI PRIMO NA MISTE CIA vraždí obyvatele východní Ukrajiny ...

1 hlas

Tajné služby ukrajiny se to snaží nahrát na to, že se jedná o cizince s ruským pasem, proti kterým zakročují. Jenže se nějak nedohodli mezi sebou. Zadržené ruské pasy zveřejnili po upalování v Oděse, pak ale záznam rychle stáhli, protože jim došlo, že ty tři pasy už jednou použili o dva týdny dřív a je to tedy dokumentováno s úplně jinou legendou :)

4 hlasy

Se mi líbí, jak se Rus v Kremlu nespokojen s tím, jak Rus na Ukrajině nedodržuje lidská práva a provádí tam akt banditismus, jako ten geroj Ponomarov, co obral členy mise OBSE o všechny cennosti a peníze.

4 hlasy

Jenom ČT fandí nadále banderovcům a dalším fašistům zejm.pomocí komentářů. Nepla´tme koncesionářské poplatky havloidní neprofesionální tak zvané veřejnoprávní správněji KOMENTÁŘOVÉ ČT

14 hlasů

ČT jako vždy na "správné" straně...
Žádná vyváženost, žádná objektivita, jen primitivní propaganda MadeInUSA.

0 hlasů

ČT je vlezdoprdelnická organizace, nevím proč se musí platit, když by si mohli inkasovat ze západu za tu jejich ubohou usa propagandu.

11 hlasů

Jestli je nadpis článku pravdivý, tak to si američani a představitelé EU mnou ruce spokojeností

12 hlasů

Myslis, ze by Putin s Cecenci slozil zbrane a ptal se je, jestli jim vyhovuje pocasi a jak jim chutnal obed?

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.