Vojenská přehlídka
Putin chce oslavit 75 let od konce války na Rudém náměstí

26.05.2020 15:25

Ruský prezident Vladimir Putin nařídil ministrovi obrany, aby na 24. června připravil vojenskou přehlídku na počest 75. výročí vítězství Sovětského svazu nad nacistickým Německem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Emanuel Vočko (8 hlasů) 26.05.2020 15:56

  Vivááááát Vladimír Vladimírovič a celé Rusko!!! Ať žije neporazitelná...

 • karel ledvinka (8 hlasů) 26.05.2020 17:01

  skoda,ze se v tom rozkaze nezminil o hrdinych osvoboditelich prahy a...

 • tyden tyden (7 hlasů) 26.05.2020 17:56

  podle toho, jak mistni banderavska tlupa cedi hnedku, tak to bude...

 • Petr Rozlil (7 hlasů) 26.05.2020 16:20

  Vivaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! At vecne zije nesmrtelny pluk a nesmrtelny...

 • Petr Rozlil (6 hlasů) 26.05.2020 18:58

  Kdyby jste si misto sprostyho nadavani konecne uvedomil, ze bez SSSR,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Žádné "osvobození" od RA se nekonalo,Stalin chtěl urvat co nejvíce území,na životech obyčejných vojáků jemu a mocenské verchušce vůbec nezáleželo.Vojáky hnali kupředu s komisaři-odstřelovači v zádech.

1 hlas

Putin-genius zla.Asi jako byl dle Dušana Hamšíka Hitler "genius průměrnosti"!

1 hlas

Takto by se žilo, kdybychom nebyli v EU! Drsná zpráva pro EUrohujery

Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat.

Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.
Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.
V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně.
Nazpět asi 20 miliard.
(Potvrdil to i Paroubek na Primě jako bývalý premiér.)
Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard. Tzn., že z České republiky odchází 1920+ 320 = 2 240 miliard !!!!!! Tzn., že do České republiky přichází (z EU )
550 miliard !!!!!!
Takže jsme výhodný zlatý důl!
A pak proč náš dluh stoupá !?!?!
Je třeba připomenout, že kromě cca 40 miliard, které jsme poslali ze státního rozpočtu do rozpočtu EU ( informace uniklé za rok 2012, informace z následujících roků se „verifikují“ – proč asi?), neseme některé další náklady. Zde je přehled některých z nich:
1) 6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.
2) 19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.
3) 10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná,nebo zná, ale tají!)
4) 46 miliard na plán EU – do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.
5) 10 miliard na biopaliva. / jak úsměvné/
6) 40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny. /tak proto ji musíme mít tak drahou!/
7) 4 miliardy na posílení elektrické sítě. (Kvůli nařízení, že musíme dopravu do Rakouska z Německa posílat zdarma.)

Sviňárna non plus ultra – to z naší atomovky, proti které tak pitomci protestují!!
Je potom jasné, že Českou republiku se snaží udržet v EU stůj co stůj, přestože se stále tvrdí, že na nás prodělávají a peníze od nich tečou k nám. Lžou nám ráno, lžou nám v poledne, lžou nám večer, lžou nám celou noc, lžou a lžou a lžou

Nebýt v EU, tak se máme jako prasata v žitě a důchodci z EU by sem jezdili v autobusech do hospod se nadlábnout, to by ekonomika a státní kasa mlaskala.

A co na toto říká Angela Merkelová? Ta se v současné době připravuje na své vítězné tažení ve volbách, které zanedlouho v Německu vypuknou.

A co na toto říkáte Vy? Občané ČR?

zdroj: rukojmi.cz, puvodní zdroj: proevropu.com

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/evropska-unie/takto-by-se-zilo-kdybychom-nebyli-v-eu-drsna-zprava-pro-eurohujery/

CZEXIT

0 hlasů

"osvobodili Evropu"? To je obávám se, dosti nepřesné. Jednak obsadili jen část a značnou část osvobodili Spojenci, a za druhé, lze za osvobození počítat třeba obsazení pobaltských států? Nebo Finska? Pokud se nepletu tak i Rumunsko bylo na straně Němců svobodné a tedy tamní osvobození je poměrně pochybné, stejně jako v Maďarsku. O osvobození neutrálního Bulharska lze rovněž mít velmi značné pochyby, když ani nebylo se SSSR ve válce. Jugoslávci si značnou část území osvobodili sami, takže tam a v Makedonii RA nepůsobila. Takže zbývá Polsko, které SSSR v roce 1939 "osvobozoval" poprvé a v roce 1944/45 znovu a které se díky "osvobození" posunulo asi o 300 km na západ, část Rakouska, které bylo součástí "Říše" a o jehož nadšení z osvoboditelů lze míti pochyby a pak ČSR. Snad jedině my jsme byli reálně osvobozeni, alespoň ta část, která nepatřila ke Slovensku, kde situace byla dost nejasná, část slováků přísahala dál na Tisa a část (tradičně) vlezla do zadku vítězům.. Takže s tím osvobozením Evropy bych byl docela opatrný. SSSR rozhodně porazil Německo a jeho satelitní státy a měl obrovský podíl na celkovém vítězství v Evropě. Ovšem tím že instaloval na dobytém území na desítky let své podřízené režimy se značně přibléžil právě Německu z doby války. U velké části jím dobytých území se nedá mluvit o nějakém "osvobození". To že Rusko má co slavit je jistě nesporné, ovšem řada území a států to zřejmě viděla jinak a jen prostě jednu totalitu vyměnila za jinou.

1 hlas

Všechno se v Rusku slaví na Rudém náměstí,ať si to užijou,i kdyby slavili týden je mi to u ...le.

2 hlasy

ZAVŘENÉ HRANICE? JEN PRO BÍLÉ

Itálie: 400 severoafrických migrantů nelegálně přistálo na Sicílii + FOTO

Policie a vojenský vrtulník dokázaly vystopovat a zatknout asi šedesát migrantů.O několik hodin dříve se skupina 52 migrantů ze subsaharské Afriky nelegálně vylodila na ostrov Linosa, nejmenší z ostrovů Pelagie. Podle zpráv byli všichni zadrženi. Očekává se, že v následujících dnech budou převedeni na Lampedusu. Píše portál Voice of Europe.

V sobotu byly do Lampedusy eskortovány dvě lodě přepravující celkem 46 tuniských migrantů hlídkovými čluny pobřežní stráže. Všichni byli vystoupeni na molu Favaloro.

Tentýž den Gurdia di Finanza – militarizovaná policejní síla, která působí pod vedením ministra hospodářství a financí – zachytila ​​tři malé lodě, které přepravily celkem 27 z pobřeží Trapani, města na západním Sicílii.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/italie-400-severoafrickych-migrantu-nelegalne-pristalo-na-sicilii-foto/
------
Náš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

Ylva Johansson, bývalá švédská politička a nyní eurokomisařka domácích záležitostí, během nedávného interview řekla, že Evropská unie by bez migrantů byla ochuzena.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/nezarazene/nas-blok-by-byl-bez-migrantu-ochuzen-kaze-eurokomisarka-jedinymi-lidmi-kteri-popisuji-imigraci-jako-problem-jsou-podle-johansson-pravicovi-extremiste/
------
Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %

https://www.euportal.cz/Articles/42700-ve-spanelsku-letos-narostly-ilegalni-vstupy-africkych-migrantu-o-700-.aspx
------
Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44107-uprchlik-v-nemecku-znasilnoval-a-vrazdil-potrestan-ovsem-bude-policista-ktery-jej-pomohl-dopadnout-.aspx
------
Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

To jste možná na ČT postrádali: Norská státní televize NRK placená daňovými poplatníky se vyznamenala.

Minulý víkend s hrdostí jako první evropská televize vysílala přímým přenosem oslavy z nevětšího muslimského svátku – Obětního hodu na ukončení Ramadánu.

https://www.eurabia.cz/Articles/44106-primy-prenos-oslav-ramadanu-norska-televize.aspx

CZEXIT

2 hlasy

https://proboha.cz/magazin/spolecnost/halik-cz/2020/05/tomas-halik-evropa-vs-muslimove-marime-historickou-sanci/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=IRpYn0wjs3d-202005270702&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

0 hlasů

To, že se díky Hitlerovu útoku na spojence SSSR, dostali Rusové na vítěznou stranu ve WW2, je jediným světlým bodem v celé historii Ruska. Nechme je, ať si to užijí, ale už jednou přestanou otravovat ostatní svět.

5 hlasů

frantici to uz davno prohrali a anglie by adu NIKDY nevysekla.a pokud by sssr prohravali,spojenci by nikdy neotevreli druhou frontu.i pres BEKOT stalinovo zid-spionu.

1 hlas

U russian S.O.B.

1 hlas

zabudol jste pismeno f a slovo your v dnesnim bliti,выыблядок.a v jake to je reci,ajnstajn?

0 hlasů

Kdyby jste si misto sprostyho nadavani konecne uvedomil, ze bez SSSR, Rude Armady spojenci nemeli zadnou nadeji znicit celou Hitlerovskou armadu, Germany, Slovaky. Chorvaty, Bulhary, Rumuny, Italy, Litevce, Estonce, bestialni Spanelske divize, Madary, a precist si o Hitlerovskych zrudach, prisahajich Hitlerovi vernost tak byste mozna napsal neco chytrejsiho.

6 hlasů

Krom toho, co jsem napsal dole, předpokládám, že si také vy uvědomujete. že bez USA by SSSR nebylo schopné Hitlera porazit. a toto berte jako fakt. Avšak i kdyby válku vyhrál Hitler, což je nepříjemná a nepravděpodobná eventualita, nebyla by situace tak hrůzná, jak nám ji předkládali naši učitelé a apokalyptické verze, které u nás do dnes kolují. Hitler neměl nikdy v úmyslu občany ČSR hromadně "zničit", jak se všeobecně tvrdilo. Nedělám si iluze, že by život Čechů nebyl po nějakou dobu příjemný, ale o život by většině vůbec nešlo a nic netrvá věčně a netrvalo ani ruské panování, takže německé by netrvalo taky a tak se laskavě uklidněte.

3 hlasy

To by bylo velmi tezky vysvetlit me rodine o dobro srdecnych Germanech z te doby. Dva strejdove byli Gestapem poslany do Nemecka pracovat zadarmo v tovarne na vyrobu zbrani. Kdyz se za ctyri roky vratili , jejich vlastni matka je nemohla poznat.

3 hlasy

takze davate na stejnou uroven nacky s otrokarskym statem semitu rasistickych zidu,sssr?nackove z nas chteli udelat kolonii nebo nemecky stat.mensiny odvezt na sibir.to u nas delalo sssr taky.nas jim bez boje dohodili rasisticti semiti zidi na jalte-alger hiss,harry hopkins,harry dexter white za souhlasu fdr.dokonce pred jaltou.jak o tom svedcil alger hiss v us.kongresu pred vyborem pro un-american activities.zkusenost nam ale di,ze takove panovani muze trvat i 300 let,jako to ru.nebyt gorbaceva-1.etnickeho Rusa u kormidla,tak zde sssr zidi panuji dodnes.ofsem,akorat to terazky vymenili se zidama "nekomunistickyma".holt pakaz.

1 hlas

Nenapsal jsem nic jiného, než pravdu a sprosté nadávání přenechávám vám a vašim "soudruhům ve zbrani".

3 hlasy

co znamena ten odkaz,ktery jste mi zaslal:fu your russian sob?a v jake je to reci?

2 hlasy

podle toho, jak mistni banderavska tlupa cedi hnedku, tak to bude zase pekna show :-)))))

7 hlasů

JAK TO JE S HLASY SOUKUPE AZTEKU

0 hlasů

Jdi do prdele chudáku! Dementní šulin čurácký vylhaný slizký koko zkur odporný dobytek prasecký slepičí orangutaní zrůda Havlova retardovaná držka žabí vymaštnec odporný!

0 hlasů

emilku, vozralo! davam ti 35 hlasu at mas konecne nejakou radost.

1 hlas

JAK TO JE S HLASY SOUKUPE AZTEKU

0 hlasů

JAK TO JE S HLASY SOUKUPE AZTEKU

0 hlasů

JAK TO JE S HLASY SOUKUPE AZTEKU

0 hlasů

Komické jak se tady místní rusofilcky křečovitě snaží o jásot nad něčím tak obskurním, jako je vojenské přehlídka ruských tanků a jiného šrotu v Moskvě. Tady na to totiž sere pes.

4 hlasy

zavist je odporna vlastnost,ajnstajn.no tak.

0 hlasů

Nejdrive se podivej a potom pomlovej. ty Ruske tanky, podle tebe srot jasne dokumentovaly v anglickych dokumentarnich filmech. Na priklad je na anglosaxonskych dokumentarnich filmech cela nejvetsi tankova bitva v historii u Kurska. Kde anglosaxonsky experti rikaji, ze Ruske tanky T- 34 bily o hodne lepsi nez germansky. Vetsinou T-34 bez strileni najel do germanskyhu a ten se rozsipal. A to je od anglosaxonu, tak neplacej nesmysly.

0 hlasů

No a co? Proč by Rusové neměli mít odolnější tanky než Němci? A měli by takové tanky bez spojenců a jejich pomoci? Asi sotva, kdyby byly, zbytečné řeči...
Nedávno jsi tvrdil, že v Rusku už zatočili s koronáčem, zatím to ale vypadá, že koronáč zatočil s Ruskem. A tak podobně je to s tou ruskou převahou ve válce, ruský mindrák vám nedovolí přiznat pravdu...

2 hlasy

Zase kecas blbosti! Zacni cist Americkou Wikipedii at prestanes zvatlat. Anglicky znas velmi dobre, tak se nedelej anglosaxonskym hlupakem. Zadny spojenci SSSR v nicem nepomahali, V zadny vyrobe a s zadnym materialem. V cem Rusum pomohli byly jen potrviny a ty Rusove zaplatili zlatem, jestli tomu rikas pomoc tak spis to bylo vydirani.

1 hlas

Bez americke legovane oceli by Rusak bojoval s nakladaky s drevenou kabinou a a dnes by posledni zbytky ruskych kmenu dozivali na Sachalinu.

2 hlasy

Myslim, ze na podzim zu budou rusti soudruzi vest svetove statistiky nakazenych a zemrelych na covid, i kdyz tady soudruh Rozlil blaboli, ze Putin se covidu neboji a zazene ho tanky Armata z preklizky:-)

2 hlasy

Vivaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
At vecne zije nesmrtelny pluk a nesmrtelny Ivan Konev!!!!!!!!!!!

7 hlasů

skoda,ze se v tom rozkaze nezminil o hrdinych osvoboditelich prahy a marsalovi konevovi.bude to rachot.

8 hlasů

Rachot mas v trenyrkach, smradlavy ledvinko.

2 hlasy

Rozlil se nalil a ted ji ma jako Konev:-)

3 hlasy

A ti nejodvaznejsi soustruzi budou pochodovat na Karsnoj ploscadi prisati na horici ventilatory, aby se tak zocelovali:-)

2 hlasy

Bez volizovat a neotravuj tady!!!!!!!

1 hlas

Tady to patří všem, kdo chtějí a umí diskutovat. Takže vypadni Ty.

0 hlasů

Uz jste s Henexem meli bejt davno v Londyne a jako vzdy volizovat a ne tady otravovat. Hlavne si dejte velky pozor at neolizujete Draculu, kteryho tam podle Londynskeho zpravodaje Jonnathana Hackera
privezli Rusove. "Jonnathan Hacker, Dracula"

2 hlasy

Vivááááát Vladimír Vladimírovič a celé Rusko!!! Ať žije neporazitelná Rudá Armáda a její následovnice Armáda Ruské Federace! Vivááááát!!! A co na to Spolek placených kolaborantů, lampasáckých netáhel a žoldáků satelitu Čechistán? Ha?

8 hlasů

Že to je to jediné, co už teď můžeš, debílku. Vykřikovat tady anonymně cosi o CCCP. Jinak jsi úplně v prdeli.

4 hlasy

jo,hrozna mluva.zatim co v brokoline a queensu umreli tri " soudci ",dva z nich semiti zidi.plus skoro 24 500 jenom v n.y.drzte smutek za soukmenofce,ajnstajan.no tak,mesuge.

2 hlasy

Uz jsi se umyl, smradochu?

3 hlasy

netykejte a neplette se do diskuze,kdyz se bavim se soudruhem junyjorem!ajnstajn.nebo jste oba jeden a ten samy "vycurany "junyjor?cha,cha,cha,cha,cha,cha!a to jste mi slibilo,ze prestanete dolejzat,mesuge.zase jsem vas nachytal na hruskach,sprostacku.salom,ajnstajn.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi