Druhá světová válka
Putin odmítá přirovnání SSSR k nacistické říši. Cynismus, tvrdí

19.12.2019 16:35

Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek jako "absolutně nepřijatelné a nekorektní" odmítl snahy stavět na stejnou úroveň někdejší Sovětský svaz a nacistické Německo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 19.12.2019 17:25

  Z EU to fakt sedi, kdyz v tom jejich parlamentu je kazdej druhej...

 • Petr Pištec (4 hlasy) 19.12.2019 18:10

  Rychle zpátky do bruselské pr-dele, eurobolševický noku.

 • cestmir beranek (4 hlasy) 19.12.2019 16:51

  Myslím že je celkem jedno jestli smlouvu s nácky uzavřeli jako první,...

 • Jeroným Pražský jr (4 hlasy) 19.12.2019 16:45

  Tak až sem to rusáci pod Putinem dopracovali. Co bylo před časem...

 • Petr Pištec (3 hlasy) 19.12.2019 18:07

  Hm, rezoluce toho bolševického obludáriu, Evropského parlamentu. To...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Putin se k tomu neměl vůbec vyjadřovat.Je to propagace novinářů a politiků států EU které se pobízí Německu jako hlavnímu motoru unie. Německo které stále žije s Hitlerovou vidinou 3 Říše vítá, jakoukoliv dehonestaci Sovětského Svazu včetně Rudé Armády a jejich generálů. O našich novinářích a politicích netřeba se zmiňovat.

1 hlas

I pan president Ruska má nárok na svobodu slova, tak jako mešugeni junyjór,vlstik,hemenex,ok&spol.jasně vidět, jaký to mají přístup k demokracii,ajnštajni.nekapiš.

0 hlasů

Putin by lépe udělal, kdyby k danému tématu držel hubu. Protože mu hrozí, že se vyvalí daleko více hnoje o kterém se v ruské veřejnosti příliš nevědělo. Stále platí: nešťourej do houna, ať nesmrdí.

1 hlas

To by jsi měl hlavně poradit tomu tomu americkému klaunovi. Jde z jedná aféry do druhé!

0 hlasů

Když tak Putin vykládá, jak uzavřel SSSR s kýmsi pakt jako poslední... Co tak pakt o vzájemné vojenské pomoci s Francií, v třicátých letech, kde chyběly zmínky o tom, že ta pomoc bude jen v případě napadení jedné ze stran? A na který Hitler musel začít stavět armádu?

0 hlasů

Tak to mohl spoluspáchat max. fotr Putina. To mu asi místní hujeři a emigranti zaražení v americké_řiti nepřišijí!

1 hlas

Putin se nemůže odstřihnout od odkazu SSSR, protože by pak nezbylo nic. Žádná Velká vladtenecká a utrpené vítězství. Jenže to pak musívzít se vším všudy, i s těmi gulagy, vražděním politických vězňů, hladomorem, paktováním se s Hitlerem, Katyní a okupováním okolních států. Je to takový kompletek, ne že si bude vyzibávat co se mu hodí.

1 hlas

na youtube jsou hezka videa, jak pokrokovi a demokraticki anglani a francouzi lizou Hitlerovi anal.
do dneska se toho moc nezmenilo :-)))))

2 hlasy

Molotov - Ribentrop , nejvetsi kamaradi .

0 hlasů

I kdyby se tady Rozlil rozlil a upoukazoval na všechny ostatní, tak to nic nezmění na tom, že Rusové jsou agresivní národ, který má za dobu své existence na svědomí miliony lidských životů. ať již vlastních, tak i příslušníků podrobených, či zcela vyhubených národů. Ukradená historie, zfalšované dějiny, lži povýšené na pravdu. Putin jen v tomto trendu pokračuje a zaplétá ruský národ do dalších lží a podvodů...

2 hlasy

Tak o tom si jistě přečtou rádi Japončíci po bombardování civilistů (převážně dřevěné zástavby) Amíky napalmem, a poté atomovkama, nebo etapového města s uprchlíky Drážďany,či české lazaretní město Karlovy Vary zničené v březnu 1945. Co se týká agresivity Hemenex, tak o tom svědčí počet napadených zemí USA po II. světové válce a počet okupačních základen po světě. A ani Amíci a jejich spojenci se moc rádi nechlubí špínou kterou napáchali! Archivy jsou pořád uzavřené. A jestli má ta fíča Langšádlová řešit nějaké diktátorské státy (vůči ostatnímu světu), tak na Amíky to sedí jako_prdel na hrnec!

1 hlas

Jinými slovy sděluješ toto - ano, rusáci jsou vrazi a okupanti, ale američani jsou taky vrazi a okupanti, takže jako vo co go?

1 hlas

Neposlouchejte Rozlila!, jeste se zamilujete do Moskvy, nedavno vybranou od World Travel nejkrasnejsm a nejbezpecnejsim mestem na planete! Pred Londynem, New Yorkem a Rio de Janeirem, a nedej boze aby jste misto Chorvatska vzali Trans-Siberian vlak do Vladivostoku (jinak znamy jako Vancouver of Russia), a potom dal do Ciny. To by Henex ani Junior s vami uz nikdy nemluvili. Tak to ne, to radsi zpatky do Chorvatska nebo jeste lepsi do Albanie nebo Kosova.

1 hlas

Proč tam prostě neodtáhnete, když je to tam tak super? Moskva se umístila před Londýnem (kde je pořád mimo jiné nějaký útok ale klasická násilná kriminalita nehorázná) New Yorkem (ani nemluvím) a Rio do Janeirem (a to se už komentovat ani nedá, tam jsme se báli vystrčit nos z hotelu), no to se teda umístila! Z moře sra*ček trčí jedno lejno se zlatými střechami...
Jinak se běžte projet tím expresem do Vladivostoku, zažijete středověk, hehehe!
Rusko, kurňa, minové pole v Angole by tam nebylo?

0 hlasů

Polovina Uniinich clenu jsou pohrobci byvalych nacistu, doufam, ze kazdy vi kteri. Slovensko, Chorvatsko, Litva, Madarsko, Bulharsko atd, atd, atd. a s radosti a dobrovolne jejich dedeckove sli vrazdit a znasilnovat zeny do byvaleho SSSR a byvale Yugoslavie po boku Adolfa Hitlera, Taky dostali od Rude Armady po drzce tak jak nacisticka germanie. Pohrobci nacistickych dedecku v dnesni Unii zlostne a se skodlivym usmevem rozdavaji sankce na Rusko. Zrejme se nemuzou vzpamatovat z vejprasku od Rude Armady.

2 hlasy

Hahaha, před tou vaší rudou armádou na amerických Studebakerech, s americkým žrádlem, děly, municí, mundury, Jeepy atd zdrhalo i ruské obyvatelstvo do německého zázemí. Jinak nacismus je vynález Čechů a s komunismem se liší jen v tom, podle jakého klíče se vraždilo. Bolševik jako nácek, jeden Rozlil všecko.

0 hlasů

etnicky semitka žid Max Litvínov, přezdívaný nácky finkelštajn domluvil smlouvu s nácky.a potom po zabrání polska jednali v krakově a zakopaném s nácky eichmann a himmler sovětští semiti židi lavrentij berija a rita zimmermann.do té doby měli vyhlazovací lágry, kolem 240ti, akorát v sssr semiti židi.šéfem pod kterým tam úpěl i solženicin byl etnicky semita žid israel israelovič plinin.válka začla už zabráním sárska.nemluvě o anšlusu a mnichově.Rusové byli pouze kanonen furt pro rasistické semity židy v jejich otrokářském státě,sssr.šalóm.

1 hlas

Až do roku 1934 cvičili němečtí tankisté a další specialisté v SSSR. Až Hitler to zakázal. Již v roce 1932 navštívil Hans Guderian jednu fabriku na výrobu traktorů v Charkově, která produkovala za jediný měsíc více tanků, než celý zbylý svět dohromady za celý rok. Jakmile Francie uzavřela útočnou smlouvu se SSSR, čímž vypověděla obrannou Locarnskou smlouvu s ČSR, začal Hitler stavět armádu. Začal ji stavět od roku 1935 a v roce 1938 měl tři celé vycvičené ročníky vojáků, nemohl žádnou válku vůbec vést. Benešovi nabídl tříkrát smlouvu o neútočení, Polákům také. Beneš všechny tyto smlouvy odmítl, Poláci jednu nabídku přijali. Pak veřejně, v novinách, psali, jak je třeba Německo zničit a co všechno jejich vojska obsadí. Prostě cítili slabšího... Němci měli jen obrovské štěstí. Byli to fachmani a profíci ve všem, co dělali, takže zatímco polská armáda vedla válku ve stylu první světové, Francie i Britové taky, Němci použili své vynalézavosti a chytrosti a dodneška se podle nich vedou konvenční války.
Kapitulace ČSR a podpora Protektorátu pomohla Hitlerovi výrazně materiálně, ale v polské kampani, rok po rozpadu nacionalistického ČSR, došly Wehrmacht letecké pumy po cca třech týdnech kampaně a dělostřelecká munice právě k 20.9.1919, takže Rus vtrhnul do Polska právě včas.

0 hlasů

Hm, rezoluce toho bolševického obludáriu, Evropského parlamentu. To má váhu asi jako psí štěkot či bečení ovce.

3 hlasy

Z EU to fakt sedi, kdyz v tom jejich parlamentu je kazdej druhej nacek nebo fasoun.

4 hlasy

Řekl příslušník nárůdku, který si díky vlastnímu nacismu zmenšil svoji zemi na bezvýznamnou díru ve vleku Německa. Trefa, paleček!

0 hlasů

zase cista pravda, mistni ruda tlupa bude mit opet hnedku az na monitoru :-))))))

ja bych treti risi prirovnal spis k britskymu imperiu nebo humanitarnim bombometcikum.
narody vyhlazovali na rozdil od Stalina kompletne. ten je "jenom" stehoval na Sibir.
jenom co se tyce milionu mrtvych Hitler za zapadnimi "demokraciemi" dost zaostava.
Stalin byl uz uplnej zabar :-)))))))

3 hlasy

Myslím že je celkem jedno jestli smlouvu s nácky uzavřeli jako první, nebo jako poslední, důležité je, že si v ní jednoznačně rozdělili "sféry vlivu" a následně je SSSR i obsadil, šlo o pobaltské republiky, o část Rumunska (Besarábie a Bukovina) část Polska a o část Finska. Zajímavé je, že si Putin nějak nepamatuje, žýe ony územní zisky držel SSSR až do svého rozpadu a nevzdal se jich nikdy. Pobaltí se nakonec vyvázalo ze SSSR, ale část Finska drží Rusko dodnes, část Polska zase drží Ukrajina, stejně jako kus bývalého Rumunska.
A mimochodem spolupráce komoušů a nácků byla i v rovině předávání zkušeností, třeba mezi Gestapem a NKVD, například na společném "kongresu" v Krakově v roce 1940. V rámci spolupráce pak SSSR předal nacistickým parťákům i některé odpůrce nacizmu, kteří se nacházeli v SSSR. O tom, že zásobovali nácky surovinami a palivy které nutně potřebovali na boj s Anglií se celkem ví, že ale těch dodávek bylo tolik, že první půlrok útoku na SSSR, WH "jel" na ruskou ropu se moc často nepíše. Vladimír Vladimirovič si kapku "sere za pysk" těmi nesmysly co uvádí.

4 hlasy

A co takhle nam neco povedet o krasnem planu Churchila na rozdeleni Evropy? Komunistickou a tak zvanou zapadni? Wikipedie: "Percentages Agreement Churchil". Plan, s radosti schvalen Stalinem.

0 hlasů

No a co? Jak napadáte příspěvek Beránka? Ten řekl jen velmi stroze, jak jste si s nácky padali do náruče a jak jste společně rozpoutali druhou světovou válku.

0 hlasů

Tak až sem to rusáci pod Putinem dopracovali. Co bylo před časem jenom okrajovým tématem, mají nyní s plnou parádou na talíři. Jejich snaha o překroucení historie se prostě míjí účinkem, stále si lidé pamatují, co jsou ve skutečnosti zač.

4 hlasy

Zadny okrajovy temat to nebyl a za 20 milionu zavrazdenych Rusu zadnou historii Rusko menit nemusi. Trochu respektu Juniore!

0 hlasů

Rychle zpátky do bruselské pr-dele, eurobolševický noku.

4 hlasy

Česká ubohost: pořád někomu musí lézt tihleti frustráti do zadele. Tedy oni ještě nevylezli z té ruské, jen by mě zajímalo, jestli tam mají periskopy, když vidí, jak někdo leze někam, kam vlezli akorát tak oni. Podle sebe soudím tebe, co?

0 hlasů

škoda, že si nepamatujeme i co byli a jsou zač Němci, on ten rozdíl je minimální, obojí stejná pakáž.

0 hlasů

Jo, tak kolik mělo Německo svých kolonií,které území zabírá a není historicky jeho, jakpak se Češi srovnali třicet let po pádu komunismu s tím neřádem a srovnejte to s Němci: co tu žvaníte jako posraný Čecháček? Kdo pro Němce makal jako divý? Kdo mu nahnal české Židy a Cikány do jeho plynových komor? Kdo Hitlera, což byl Rakušan, vyzbrojil, aby mohl začít polské tažení? Nebyli to tak příslušníci tohoto poděl*aného nárůdku?

0 hlasů

Taky k tem vrazdicim narodum je dulezite pridat ten nejvic vrazdici narod za poslednich 250 let. Anglie! 37 kolonij v minulem stoleti mluvi samo za sebe. Jestli toho nebude dost tak pridame vrazdy v Cine, Indii a Africe. To uz pujde do milionu.

0 hlasů

Anglie toho pro své kolonie udělala dost,dá se říct,že je vytáhla z bídy.Když se osamostatnily,už se o ně neměl kdo starat.Rozhodně Angličané nebyli vrazi.Že se špíny najdou v každém národě je smutný fakt,ale nelze to svádět na národnost.

0 hlasů

Jinak se nezapomeňte podívat do české historie, více výbojů šlo ven než dovnitř. Kdepak v historii najdete příklad, že vraha jedné třetiny národa má ten posraný národ jako pomníky všude možně než v Rusku a zde? Stalin byl proti Žižkovi čučkař.

0 hlasů

Hahaha, tak přidávejte, tak to spočítejte a ukažte nám to. Šup, mimo vašich tlachů, počty vražd Brity na území svých kolonií, a jedu, Rozlile.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.