Ústavní změny
Putin: Většina Rusů podporuje začlenění ruských hodnot do nové ústavy

12.06.2020 16:46

Ruský prezident Vladimir Putin v pátek u příležitosti oslav státního svátku uvedl, že základní ruské hodnoty musejí být vtěleny do nové ruské ústavy. Její novelu, o níž se bude 1. července hlasovat v referendu, podle něj podporuje "absolutní většina" Rusů, informovaly světové tiskové agentury.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Petr Rozlil (9 hlasů) 13.06.2020 03:35

    Moulo, moje matka by Putina s radosti podporovala, hlavne kdyz dal...

  • karel ledvinka (7 hlasů) 12.06.2020 17:27

    neni to krasa?uz se tesim na tu prehlidku.tohle je civilizovany...

  • karel ledvinka (7 hlasů) 12.06.2020 19:35

    vy musite byt potomek toho 1.zida adama,co okradl sveho stvoritela a...

  • Emanuel Vočko (7 hlasů) 12.06.2020 19:52

    "Máme společný historický kód, morální základy... úctu k penězúm,...

  • karel ledvinka (7 hlasů) 12.06.2020 19:39

    vy jste musel nafstevovat skolku pro debily,mesuge.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

VE SKOTSKU SE OBJEVILY VÝZVY RASISTŮ Z BLM A ANTIFY K ZABÍJENÍ BĚLOCHŮ

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-ve-skotsku-se-objevily-vyzvy-rasistu-z-blm-a-antify-k-zabijeni-belochu/
------
Školní výuka je příliš bílá, zjišťují pokroková média a řešit se to asi začne nejdříve v Irsku

Školní výuka je příliš bílá a děti „je třeba učit už od raného věku o černém přínosu k historii,“ aby se tak bojovalo s rasismem, zjišťují pokroková média mainstreamu, a to zejména v Irsku, odkud se začne s nápravou.

https://www.euportal.cz/Articles/42760-skolni-vyuka-je-prilis-bila-zjistuji-pokrokova-media-a-resit-se-to-asi-zacne-nejdrive-v-irsku.aspx
------
Čeští muslimové budou usilovat o právo zakládat školy nebo oddávat

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/islamsky-stat/cesti-muslimove-budou-usilovat-o-pravo-zakladat-skoly-nebo-oddavat/
------
Znásilňovací gangy v Británii: Děsivé svědectví oběti. Tutlat za každou cenu. Z poškozených jsou obviněné. Lidé se začínají probouzet. Plody multikulturního soužití na dlani. Až se chlapi opravdu naštvou…

COLIN LIDDELL popisuje případ dívky, kterou se nepodařilo jako jednu z tisíců jiných umlčet, aby se veřejnost nemohla dovědět více o dlouholetém působení imigrantských násilnických gangů v britských městech

Všichni víme, že se Británie potýká s hrozivým problémem tzv. groomingových gangů, jejichž převážně pákistánští příslušníci zneužívají, znásilňují a prodávají nezletilé nebo sotva zletilé anglické dívky.

https://www.protiproud.cz/politika/5164-znasilnovaci-gangy-v-britanii-desive-svedectvi-obeti-tutlat-za-kazdou-cenu-z-poskozenych-jsou-obvinene-lide-se-zacinaji-probouzet-plody-multikulturniho-souziti-na-dlani-az-se-chlapi-opravdu-nastvou.htm
------
EU jde napravovat krizi: Ještě více moci do Bruselu? Nejdříve okrademe, potom přidělíme podle našich notiček. Dluhy na dalších 30 let. Slovensko trojským koněm V4? Levicoví liberálové už si brousí zuby. A co my?

https://www.protiproud.cz/politika/5163-eu-jde-napravovat-krizi-jeste-vice-moci-do-bruselu-nejdrive-okrademe-potom-pridelime-podle-nasich-noticek-dluhy-na-dalsich-30-let-slovensko-trojskym-konem-v4-levicovi-liberalove-uz-si-brousi-zuby-a-co-my.htm

CZEXIT

0 hlasů

Drzost Evropské unie nezná mezí. Brusel opět prosazuje přerozdělování imigrantů prostřednictvím kvót

Drzost Evropské unie nezná mezí. Brusel opět prosazuje přerozdělování imigrantů prostřednictvím kvót. Evropská komise se v příštích týdnech chystá předložit svůj návrh nové podoby unijní migrační a azylové strategie a podle zdroje ČTK jsou povinné kvóty v dokumentu obsaženy. Musíme je jednoznačně odmítnout. Je to jen další důkaz, že EU nepomáhá, ale škodí, a že čím dříve z ní odejdeme, tím lépe. Nelegální imigranty je nutné deportovat.

https://www.euportal.cz/Articles/42763-drzost-evropske-unie-nezna-mezi-brusel-opet-prosazuje-prerozdelovani-imigrantu-prostrednictvim-kvot.aspx
------
Černý muslimský policista zastřelil v USA nevinou bělošku a nikomu to nevadí

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/cerny-muslimsky-policista-zastrelil-v-usa-nevinou-belosku-a-nikomu-to-nevadi/
------
Možná s těmi pomníky zbourají i naši civilizaci. Pokrokáři s naší evropskou civilizací hodlají zatočit stejně jako tenkrát Lenin

https://www.euserver.cz/Articles/13054-mozna-s-temi-pomniky-zbouraji-i-nasi-civilizaci-pokrokari-s-nasi-evropskou-civilizaci-hodlaji-zatocit-stejne-jako-tenkrat-lenin.aspx
------
JESTLI JE TOHLE NORSKO, TAK KDE JSOU NOROVÉ?

https://pravyprostor.cz/jestli-je-tohle-norsko-tak-kde-jsou-norove/
------
FLOYD A PADĚLANÉ MILIONY DOLARŮ, RASISTICKÁ AGENDA PROTI BÍLÝM

https://pravyprostor.cz/floyd-a-padelane-miliony-dolaru-rasisticka-agenda-proti-bilym/

CZEXIT

1 hlas

doufam,ze si vazime naseho osvobozeni panem presidentem Ruska,gorbacevem,ktery od nas stahnul vojska varsavske smlouvy.do te doby se o to nepokusily predchozi sefove v moskve,zidi cernenko a andropov.pakaz odporna.

1 hlas

Ruské hodnoty jsou - obsadit a zotročit každého kolem, koho mohu.

2 hlasy

chtel jste rici mluve o hodnotach,sovetskych-zidofske,ne?ti zadne nemaji.ale FAKTEM je,ze nas obsadili sovetsti zidi berija a spol.za pomoci zida americkeho-alger hissa,harry dextera white,harry hopkinse atd,k vetsi slave gruzinskeho batusky stalina.zase,ani jeden Rus,truhliku.ted zase zid obsazuje zapadni breh,galilej a vych.qudz.pred pucem v rijnu LP.1917 u nas prosli Rusove jednou v napoleonske valce.tak proc melete kraviny,LHARI?odporny to LHAR.

2 hlasy

Ono to zas tak hloupé není, uzákonit si v nejvyšší formě hodnoty národa je v dnešní době doslova nutnost, to co se žene na Evropu a to co se odehrává ve světě doslova národní identity likviduje. Islám vydávající se za náboženství je tou největší hrozbou, jelikož to není náboženství, ale politická ideologie jen víru využívající.

0 hlasů

take u nas by se mela zmenit ustava.mela by jasne rici,ze Ceska republika je zeme Cechu a Moravaku,uredni rec Cestina.to ofsem rychetsky schvalne vynechal.tim padem je nejvetsi hrozbou judaica,ktera take neni zadne nabozenstvi,ale politicka ideologie,ktera belocha zneuziva jiz 2000 let.diky judaice se ve svete odehravaji globalizace,politicka korektnost,zeme bez hranic a migrace a dalsi nesvary diky marc reichum,sorosum a spol.

1 hlas

Františku. Opravdu si myslíš, že Putinovi jde tou změnou Ústavy o národní hodnoty?

2 hlasy

Od smradocha Ledvinky utekla manzelka a tak se z nej stala ruska bukvice.

1 hlas

zase se vam prehrala ta voda ve vasi tupe palici,mesuge?vodnatelnost je nevylecitelna,ale berte aspon nejake prasky,ajnstajn.

0 hlasů

Rusáci jsou tak pošahaní, že si ani neuvědomují, jakou směšnou hovadinu tímto uzákoňují. Už jen chybí doplnit povinnost volit jen jednu stranu a jsou kompletně zpátky v SSSR. Ale to navrhne Putin až v srpnu, poté co jej doživotně potvrdí jako nenahraditelného prezidenta. Ta země je opouzdřená ve své stupiditě bez jakékoliv možnosti změny.

4 hlasy

Rusove by meli ODEJMOUT panu presidentovi V.Putinovi urad presidentstvi a zvolit ho carem Vladimirem I.do smrti.

1 hlas

Tvoje matka taky byla zapouzdřená jako housenka, a přeci jsi se dostal na svět....:):)....anebo jsi vyšel v rozkaze?

2 hlasy

Tebe tvuj ozraly fotr vychcal na jarni mitinku a slunicko te omylem vytahlo.

1 hlas

No nemohu popřít,že bych radši vyznával české hodnoty,než hodnoty posbírané napříč světadíly.

1 hlas

Tri kralove - Ledvinka, Rozlil, Aztek:-)

3 hlasy

Zapomněl jste na blba Kocourka. 😂

2 hlasy

ale dete,chytrolinku.nosati chytracci-smer QUDZ.cha,cha,cha!salom,ajnstajni.

1 hlas

Otevřená rasová válka černých proti bílým: V Americe zapálili doutnák. Výbuch v Africe. Bílí farmáři bojují o holý život. Na bílých životech ovšem nezáleží. Vraždy a únosy dětí v Johannesburgu. Jak tohle skončí?

Rasové bouře, které začaly ve Spojených státech po zabití recidivisty, násiníka a dealera drog George Floyda policistou, jsou zjevně pouze začátkem rozsáhlého výbuchu společenské destrukce, která byla dlouho připravována - a incident v Minneapolis byl jenom vítaným spouštěčem těchto dějů.

Celá operace má samozřejmě více plánů a vrstev. Její režiséři zamýšleli především rozkolísat rasovými nepokoji Spojené státy oslabené epidemií koronaviru a na ní navazujícími hospodářskými problémy. To vše má jediného společného jmenovatele: blížící se podzimní prezidentské volby.

Revolucionáři
Přelití nepokojů pomocí sociálních sítí do Evropy a dalších koutů světa, kde se může rozehrát rasistická karta, ukazuje, že po klimatickém fiasku s Gretou, která pro svou očividnou trapnost nedokázala zmobilizovat revoluční dav v dostatečné míře, se globální kruhy v jejichž režii tato rasová a sociální operace probíhá, soustřeďují i na další radikální společenské skupiny.

Po zradě "bílého proletariátu", který ve velké většině ve volbách volí Trumpa a brexit, neboť už má po krk dekadentních hrátek všech elitářských spratků, se vůdci globální revoluce obracejí na své nejpřirozenější spojence. Těmi jsou už od Leninových časů bezprizorní asociálové a vrstvy kriminálníků a zločinců všeho druhu. Liberální demokraté, kteří jsou páteří diktatury nového světového řádu, si tyto vrstvy od pádu berlínské zdi cílevědomě hýčkají na obou březích Atlantiku.

Otevřeli Evropu i Ameriku milionům migrantů, kteří se stali významnou vzpruhou už tak dost silné kriminálnické vrstvy spolupracující vzájemně s aktivistickými bojůvkami, neboť všichni tito sociopati mají společný cíl: zničit dosavadní relativní řád, a v nastalém chaosu loupit, vraždit a znásilňovat. To hlavní však - přivlastnit si plody práce generací bělochů střední třídy, kteří prosperující západní společnost vybudovali a udrželi při životě.

https://www.protiproud.cz/politika/5159-otevrena-rasova-valka-cernych-proti-bilym-v-americe-zapalili-doutnak-vybuch-v-africe-bili-farmari-bojuji-o-holy-zivot-na-bilych-zivotech-ovsem-nezalezi-vrazdy-a-unosy-deti-v-johannesburgu-jak-tohle-skonci.htm

CZEXIT

3 hlasy

Řecko: Nelegální migranti opět ničí olivový háj, mnozí pak směřují do Německa

Další olivový háj na řeckém ostrově Lesbos byl nedávno zničen nelegálními migranty. Německo včera také oznámilo, že z řeckých ostrovů vezme více migrantů.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/recko-nelegalni-migranti-opet-nici-olivovy-haj-mnozi-pak-smeruji-do-nemecka/
------
Václav Klaus: nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU

Bývalý prezident České republiky Václav Klaus shrnul ve videu publikovaném na Facebooku Institutu Václava Klause události okolo zacházení Evropské unie s Českou republikou ve věci rozhodnutí EU začít s ČR řízení kvůli neplnění přijímání migrantů na základě kvót nařízených Bruselem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/vaclav-klaus-nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-nasi-zeme-z-eu/
------
Když nebudeme dost pozorní, za chvíli zde můžeme mít majdany či rabující imigranty v ulicích… Sluníčkáři chtějí naprosto destruovat společnost

https://www.euportal.cz/Articles/42764-kdyz-nebudeme-dost-pozorni-za-chvili-zde-muzeme-mit-majdany-ci-rabujici-imigranty-v-ulicich-slunickari-chteji-naprosto-destruovat-spolecnost.aspx
------
Pogromy na obchody bělochu v USA jsou stejné, jako na ty židovské v nacistickém Německu

https://www.eurabia.cz/Articles/44156-pogromy-na-obchody-belochu-v-usa-jsou-stejne-jako-na-ty-zidovske-v-nacistickem-nemecku.aspx
------
Politická korektnost paralyzuje francouzskou policii

https://www.eurabia.cz/Articles/44155-politicka-korektnost-paralyzuje-francouzskou-policii.aspx
------
CO ZBYDE PO MERKELOVÉ?

https://pravyprostor.cz/co-zbyde-po-merkelove/
------
Robejšek: EU je špatně fungující spolek ekonomik a nikdy nebyla a nebude spolkem národů

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=252743
------
CZEXIT

4 hlasy

Většina Rusů podporuje Putina, tak jako slípky z klecového chovu svého krmiče.

4 hlasy

Moulo, moje matka by Putina s radosti podporovala, hlavne kdyz dal novy zakon, ze rodice s trema detmi nemusi platit hypoteku. To same muzou ceske matky ocekavat asi za pet set let. To je blazen, co rikas trdlo.

9 hlasů

No tak to je dobré pro nezodpovědné matky,a vysvětluje to zároveň,proč mají holou p,rdel.

2 hlasy

"Nezedpovedne matky" , jeste chvilku pockej, jen co zacneme vsichni i s matkama platit bilionovy schodky co nadelali s Chripkou.

1 hlas

To je prima napad. Tak jed do Ruska jako matka, deti ti budou delat Aztek, Ledvinka a Vocko:-)

1 hlas

To je dobry napad. Takze rikas rodina se tremi detmi? A to chces zavest v Cechach? To by na tom byli nejlepe Cikani. Ty jsi opravdovy magor. Rusky magor.

1 hlas

Tebe jeste vychovava tvoje devadesatileta matka? Kolik je tobe, veterane?-)

1 hlas

"Máme společný historický kód, morální základy... úctu k penězúm, olizování vajec svému obřezanému Pániškovi, shrbený hřbet a nekonečnou zálibu v kolaboraci, udavačství a konfidentství, čehož jsme svědky za posledních 500 let...."....pochopitelně zbabělost je know-how čehuúúúnské havlistické pakáže, a to je devíza, kterou má každý protektor rád - USSrael nevyjímaje.

7 hlasů

Zavolej si záchranku, přehříván se ti brzlík, jelimane.

4 hlasy

Ty si utri pusinku, mas ji celou spinavou od staleho volizovani.

6 hlasů

Ty se ve volizovani vyznas. Ze by Vomacka?-)

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Ledvinka, Máte společný historický kód, morální základy... jste Čingischánovi potomci.

3 hlasy

....a tebe si matka seškrábala mezi chlopně z omítky na záchodě, kde si fotr mastil ftáka nad Playboyem.

5 hlasů

vy musite byt potomek toho 1.zida adama,co okradl sveho stvoritela a jeste mu potom o tom lhali i s efcou.take podle fseho stareho fuseraka kaina.holt pakaz pres josuu co vyvrazdil narod kanaan,teroristku ester a jidase az dodnes.to mi chcete neco kazat o moralce / sodoma und gomora /?nenechte se vysmat,ajnstajn.hnus.mimochodem,mongolove maji vyssi IQ nez zid.

7 hlasů

LEDVINKA FANATIK NACISTICKÝ A KOMUNISTICKÝ-OVČÁČEK HADR

5 hlasů

A emilek vozrala!

1 hlas

Ty už máš taky dost, nechej se opětovně přetrtkat, snad to tentokráte vyjde....posledně byl fotr silně pod vlivem.

2 hlasy

Ty se s Rozlilem pretrkavas?-) Jak to delate, kluci?-)

0 hlasů

Kdepak, s tvojí matkou....a navíc, když tak hezky kroužkuje ftáky, ornitoložka jedna....:):)

1 hlas

vy jste musel nafstevovat skolku pro debily,mesuge.

7 hlasů

Nekoho z doby, kdy jsi tam chodil, ti pripomina, smradochu?-)

1 hlas

vykejte,mesuge.a tam porad jeste ucim,na castecny uvazek,ajnstajn.proto mi vase blekotani pripada zname.kolik mate vody v makovici?plnou?cha,cha,cha!salom.zaslibena zeme VOLAAAAAAA!!!!

1 hlas

neni to krasa?uz se tesim na tu prehlidku.tohle je civilizovany pristup k veci.ne jako potrhli semiti zid-nazi f seattlu.podivne,jak se ty rasisticti semiti zidi zacnou hemzit vzdy pred volbami.jako na ukrajine,tak ted v usa.protidemokraticka to pucisticka pakaz.antifa je jich plna,black lives matter cvakana sorosom a i helios africa taky.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi