Česko-ruské vztahy
Reakce Ruska na vypovězení diplomatů: Kroky českých politiků neodpovídají zájmům ČR

07.06.2020 16:36

Nynější kroky českých představitelů neodpovídají zájmům jejich země. V souvislosti s vypovězením dvou ruských diplomatů z České republiky to v neděli řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (13 hlasů) 07.06.2020 17:00

  Ostuda a jen vyvolávavame konfklity! A zbytečně díky díky dementům...

 • František Kytnar (12 hlasů) 07.06.2020 17:19

  Nakonec na všechno doplatí ta prdel světa , prágl, kde je soustředěno...

 • Emanuel Vočko (8 hlasů) 07.06.2020 17:18

  Vypatlané čehuúúúúnské kolaborantské tlamy jsou kokotíííí...vrchní...

 • aztek polni (7 hlasů) 07.06.2020 17:36

  Vini jsou bohužel osel Kolář ,že nechalsundat Koněva! Ve vídni maji...

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 07.06.2020 17:33

  Sázka na ruské ambasádě, zda na to Češi skočí? Co se mělo stát a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

NA ŽIVOTĚ KRIMINÁLNÍKA ZÁLEŽÍ VÍC, NEŽ NA ŽIVOTĚ SEDMILETÉ EMILY?

Pamatujete si na případ sedmileté Emily Jones? Britské holčičky, která byla podříznuta v parku třicetiletou Albánkou? O tomto případu jsem se zmínila už v době, kdy byla malá, nevinná holčička zavražděna. Albánka byla posléze tak, jako je to všude v Evropě obvyklé, prohlášena za psychicky nemocnou a její plná identita – zejména podoba – je úzkostlivě tajena.

Úplná identita vražedkyně malé Emily, albánské zrůdy, je utajována. Mimo jejího věku, jména Eltiona Skana a původu se tedy neví nic, především nikdo zatím neodhalil její skutečnou podobu. Zato obrázky policisty, který zabil černošského recidivistu Floyda, obletěly celý svět. Místním bylo zpočátku sděleno pouze to, že útočníkem byla třicetiletá žena, která byla „duševně nemocná“. Jeden očitý svědek tvrdil, že policie a média se dokonce pokusily tento šokující incident ještě na místě utajit.

Svědci popsali odpornou vraždu následovně: „Emily si hrála na skútru. Když projížděla kolem dřevěné lavičky, napadla ji náhle žena sedící na lavičce, bodla do krku a způsobila jí katastrofální zranění”.

Emily byla poté převezena do Salfordské královské nemocnice, ale i přes veškerou snahu o její záchranu museli konstatovat smrt. Zatímco si hrála, byla bodnuta do krku a zemřela ihned na místě činu.

Server Politicate nyní nabízí odměnu 2000 liber za zveřejnění plné identity vražedkyně a především pak její podoby. Skupina na ochranu dětí Vigilante se připojila k Politicalite v honu na odhalení podezřelé zrůdy, která byl obviněna z vraždy sedmileté holčičky letos v květnu. K nim se přidávají další lidé s nabídkou odměny za odhalení skutečné podoby vražedkyně, kterou policie i soudy velmi úzkostlivě tají.

V případě vraždy malé holčičky byla snaha případ utajit a když už se to nezadařilo, tají alespoň identitu vražedkyně, která byla – jak je to u vetřelců běžné – seznána psychicky nemocnou. V případě policisty, který údajně zabil při zákroku černého kriminálníka, jsou obrázků obviněného policisty plná média.

Kolik dalších podobných případů po celém světě, kdy došlo k vraždě zcela nevinné oběti je zamlčováno a podoba viníka úzkostlivě tajena? V čem byl černý recidivista lepší a jeho život cennější, než život této malé, před pár týdny zavražděné holčičky? Život malé Emily, kvůli jejíž vraždě nevyšly do ulic davy? Nebo na jejím životě nezáleží jen proto, že je bílá??

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-na-zivote-kriminalnika-zalezi-vic-nez-na-zivote-sedmilete-emily/

CZEXIT

0 hlasů

ODPORNÍ HITLEŘI A JEJICH ZNIČENÍ EVROPY ZA PŘÍMÉHO POTLESKU MÍSTÍCH VLASTIZRÁDNÝCH KU.REV

VIVAT RUSSIA

Všechny členské státy EU musí brát migranty, rozhodlo o Evropě Německo

Německý ministr vnitra Horst Seehofer odhalil nový plán na reformu Evropského azylového systému. Koncept návrhu uniklý do médií ukazuje, že ode všech členských států Evropské unie se bude požadovat, aby si braly ilegální migranty.

Země Střední a Východní Evropy dosud odporovaly povinnému přesídlování na základě toho, že rozhodování o udělení povolení k pobytu, je nutno ponechat jednotlivým národům. Ty uvádí, že jednostranným uvalováním migračních kvót na členské státy EU se snaží nevolení byrokraté v Bruselu donutit demokraticky zvolené vůdce Evropu zlomit, aby se podvolili jejich diktátu.

A opravdu pokračuje debata o migraci, a o tom hlavním, o co v ní jde, o evropském federalismu a o míře, v jaké si smí Evropská unie uzurpovat rozhodovací pravomoci od svých 28 členských států.

Seehofer 2. prosince v Bruselu předložil svůj čtyřstránkový plán na reformu Společného evropského azylového systému (CEAS) nové předsedkyni Evropské komise Ursule von der Leyen. Od té se očekává, že ta zveřejní své migrační návrhy v únoru 2020 chvíli před tím, než Německo převezme předsednictví Evropské rady, což začne v červenci 2020.

CZEXIT

1 hlas

Soudě dle projevu je Andrej Končakov inteligentní chlap a těch se blibci bojí jak čert kříže. No tak holt trojice hovádek místních politiků s asistencí vrchního čučkaře a za přispění nešťastníka Kundry si užily svých pět minut mediální slávy.

5 hlasů

tak tak.vykopat meli akorat igora rybakova / fischer / ktery to fse rozjel.

0 hlasů

Mluvčí Zacharovová je komička roku. Něco tak arogantního a třeskutě hloupýho se nevidí. Bobošíková je proti ní odvárek.

2 hlasy

Soudruh grafoman Kocour z SPD mel opet ranni poluci nesmyslu:-)

1 hlas

EU a liberálové nikdy nepřestanou v nasouvání černých do Evropy!!!!

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim
Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

„Nacionalistom a tým, ktorí podporujú tieto nenávistné prejavy, ani trochu neustúpim,“ vyhlásil Macron pred novinármi počas návštevy Dánska. „A ak chcú vo mne vidieť svojho hlavného protivníka, tak majú pravdu.“

Orbán a Salvini avizovali, že chcú v EÚ vytvoriť spojenectvo odporcov migrácie. V Európe dnes existujú dva tábory – a Macron je „vodca tých strán, ktoré podporujú migráciu do Európy“, uviedol Orbán. „Na druhej strane stojíme my, ktorí chcú zastaviť nelegálnu migráciu,“citovala ho DPA.

Macron uviedol, že v súčasnosti sa rysuje ostrý protiklad „medzi nacionalistami a progresívnymi“. V nasledujúcich týždňoch sa podľa neho očakávajú ďalekosiahle rozhodnutia o téme migrácie. To si vyžaduje serióznosť a zodpovednosť, ale aj spätosť „s našimi hodnotami“.

Francúzsky líder sa vyslovil za „skutočnú politiku proti krajinám pôvodu s ohľadom na naše hranice a vnútro“. „To nie je to, čo pán Orbán alebo pán Salvini navrhujú,“ dodal. Očakáva sa, že migračná politika bude jednou z ústredných sporných tém pri voľbách do Európskeho parlamentu v budúcom roku.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/zpravy-k-zamysleni/macron-orbanovi-a-salvinimu-neustupim/
------
Imigranti si udělali z kostela záchod a chtějí pokračovat dále do Evropy

Ilegální imigranti na ostrově Lesbos zvandalizovali kostel Sv. Kateřiny a udělali si z něj záchod. Na 50 tis. imigrantů z tamních detenčních center chce pokračovat dále do Evropy. Jak to pak bude s jejími kostely a kapličkami, chatami a chalupami, není tak těžké předvídat...

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/imigranti-si-udelali-z-kostela-zachod-a-chteji-pokracovat-dale-do-evropy/
-----
Operace ricin: Na ruské ambasádě se asi válejí smíchy. Nám úsměv brzy ztuhne. Jsme opět před invazí 1968? Brusel již startuje ekonomické tanky. Z premiéra bruslařem? S teroristy se nevyjednává. Smrtící chyba AB?

PETR HÁJEK vidí souvislosti mezi černošským rabováním v USA a operacemi Jamese Bonda Koudelky v Praze – a nevidí to pro Babiše ani pro republiku zrovna růžově

Svět se ještě ani nezačal vzpamatovávat z následků „Operace koronavirus“ a její architekti, globalistické washingtonské bažiny (včetně skupiny tajných služeb stále věrných Obamovi), už spustily „Operaci černoch“. Pohříchu lze předpokládat, že ani to jim příliš nezvýší naděje na odstranění prezidenta Trumpa. Proto musíme do podzimka očekávat ještě několik podobných pokusů otřást Amerikou i světem.

Musí na tom být ti tupci zoufale, když vytahují nejtvrdší kalibry s takovým předstihem. A jejich „tiskové orgány“ mezitím vytvářejí legendy: Aktuálně srovnávají současné „černé rabování“ s rokem 1968. To by nás mohlo inspirovat a zajímat, vzhledem k tomu, co Brusel (Sovětský svaz 2.0) chystá za brutální invazi proti zbytkům naší suverenity prostřednictvím „záchranného ekonomického plánu“ – už ne jako pěti, ale rovnou třicetiletku. Jenže problém je v tom, že máme opět v čele země slabého Dubčeka. Alespoň se to tak nečekaně jeví.

https://www.protiproud.cz/politika/5149-operace-ricin-na-ruske-ambasade-se-asi-valeji-smichy-nam-usmev-brzy-ztuhne-jsme-opet-pred-invazi-1968-brusel-jiz-startuje-ekonomicke-tanky-z-premiera-bruslarem-s-teroristy-se-nevyjednava-smrtici-chyba-ab.htm

CZEXIT

4 hlasy

ale to jsou zbytecny recicky.
proste vykopnete par cuckaru z ceske ambasady v Moskve, zdrazte plyn, a uvidite ten rudy vriskot z prazskych kavaren :-)))))

5 hlasů

Zdrazte plyn a dopadne to jako v pobaltskych republikach a Polsku. V jedne z pobaltskych republik postavili precerpavaci terminal na zkapalneny plyn, ktery vozi z Kataru a dalsich zemi. Rusak v ten moment snizil cenu plynu na tretinu a skemral, aby pobaltska republika odebirala aspon neco, jinak soudruzi v CCCP nebudou mit co zrat:-)

1 hlas

sssr uz DAVNO existuje jen v bruseli,ajnstajn.pokud minite Rusko,to uz nekolik let VYVAZI zemedelske produkty.a stavi krasne a leskle mosty.rychle a dobre. zrat neni co v zasobarne evropy / podle ady / na okrajine.lide UTIKAJI od tama,mesuge.tam to vedou semiti zidi od 10 k 5.pres " pujcky " ze zapadu.bridilove.na co sahnete,to zavorate a zkoruptujete,ajnstajni.rakovina lidstva.

2 hlasy

Rusko chce zbavit svet od velbloudich arabskych zmetku, kteri podporujou s penezma od plynu a oleje terorismus po celem svete a tobe se to nelibi. Tak co vlastne chces? Zvatlat nesmysly?

1 hlas

Letosnim kundidatem Nobelovy ceny za blbstvi se stava …
Aztek Polni!

1 hlas

Já navrhl Tebe na šulina roku a chudáka! Máme dva ty a Minář a oba magoři! Až žijí blci!

3 hlasy

nejkvalitnejsi nazor za posledni mesic.

2 hlasy

Tvůj jedinej partner k rozhovoru.

2 hlasy

vykejte,mesuge.

1 hlas

dobre ukazujete co jste zac,ajnstajn.a vykejte,mesugene.

0 hlasů

Vyser si, zkurvenče vadná.

0 hlasů

Taky Tě tu nikdo nechce chudáku! A Minář šulin už volá a zase řev o zloději a dementním šulinovi zkurv koko slizkém retardovaném dobytčím kojotovi Havlovi! A zrůda otrangutaní retardovaná zkur špina ničemi 20 století spartakiadního vraha koko zkur žabího!

2 hlasy

Meli bychom vohostit i takove prisprostle trouby jako je Aztek. Na cestu jeden par cistych trencli zdarma a jestli se posere cestou, tak uz docestuje jako smradoch Ledvinka:-)

1 hlas

neberte jmeno bozi nadarmo!to mate v desateru,ne,ajnstajn?

0 hlasů

Ty trouba největší a chudák jehož tu chce každý vyhodit! a nikdo tu tebe nestojí! Jak řikalo a tele hubou mele!

4 hlasy

Any taky nemlelo,když je to budoucí v.ůl!

0 hlasů

A ty chudáku zalez a ty jsi tady jen jako figurka! Minář volá všeechny osli a to bude řev! A je to zloděj a zase je to zloděj! A kdo dementní čurácký vylhaný slizký dobytčí koko zkur Havel zrůda orangutaní odporná kojotí! A jen dementi tam lezou a Minář už na lečení a poslat na trvalo do basy!

2 hlasy

Aby

0 hlasů

Jj, tele je v porovnani s tebou nositel Nobelovy ceny:-)

1 hlas

Nobelovu cenu pro blba tohoto fora a kanditát číslo 1!

4 hlasy

Mě může urazit jen inteligent! A člověk s nimý se tu nikdo nebaví a každy ho vyhodit!Chudák s nimý se nemá smysl bavit! Nejhorší je střet s bllbcem!

4 hlasy

Tak snad uz jsou ty dve ruske stenice zpatky v tom jejich raji:-)

1 hlas

Jo,budem se ptát Ruska,co je pro nás dobré.Zdá se,že krom nás to ví každý.

2 hlasy

Mas pravdu, nebudeme se nikoho na nic ptat. Akorat vychovame nase policajty zapadni policejni brutalite, jako v US, ve Spanelsku a Francii. A potom at u nas nekdo otevre tlamu, ze se mu treba nelibi co delaji kolar, hrib nebo novotny, a pozna jak se to dela treba ve Spanelsku pri demonstracich. Serezat do krve.

4 hlasy

Jj, v Rusku ti da policajt lizatko a pohladi te obuskem po zadech:-)

1 hlas

A dukaz jakej mas? Zatim je plno dukazu, obrazku, natocenych zaberu ze Spanelska s krvavenyma demonstrantama, z Parize demonstrantu, kteri zulali bez oci a dokonce zavrazdeni z Minnesoty a okoli.
Na shledanou moulo.

3 hlasy

Místní ruská pátá kolona kvičí jak podsvinčata. Tyhle krysy se budou až do posledního dechu plazit před rusáky po kolenou, je to bezcenný lidský odpad.

3 hlasy

To je pravda Juniore, 20 let se delaji jarni, letni, podzimni a zimni revoluce po celem svete. V zemich kde vse fungovalo normalne jako Irak, nebo Libie se udelal jen otresnej chaos a kdyz to samy prijde k nim tak cumej a nevedej co delat.

4 hlasy

Odpd ten henlainovský pič pič děvkou Moničinou zrůdou lidskou odpornou a Pitomio Maktelou zkur ze Stasi děvkou a budou Lidice a skopčáky pošlem tam kam patří i Layenovou Kalouskovou další zdůdu lidskou a špinu kriminální!

4 hlasy

Vyhoštění dvou ruských štěnic českým zájmům odpovídá. České zájmy nepřísluší hodnotit Rusům. Asi to nevědí.

4 hlasy

a skopčákům dát do dršky a do zubů! A vrátit je Berlína a zase ho roudělit na zony okupanty sudetské!

4 hlasy

Je potreba pokracovat s vyhostovanim ruskych tzv. diplomatu az do vyhosteni posledniho ruskeho tzv. diplomata.

1 hlas

Mistni ruda uderka by tady mela prestart kdakat a meli by misto toho stat s mavatky na Letisti Vaclava Havla, aby se dustojne rozloucili s jejich ridicimi dustojniky hlupaky, kteri se nechali nacapat a ted po zasluze jedou do rodne rite:-)

2 hlasy

Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri.zatim co rasisticti afro-aziati semiti zidi ZADNE nemaji.NIKDO to nema rad.lze,krade a rozestvava to,svoloc.cha,cha,cha!salom.

3 hlasy

To máš tedy pěkné příbuzenstvo, to ti tedy nezávidím.

0 hlasů

To je pravda, tady se podivej jake ma sestry. youtube:
peter scott vlag sochi russia

0 hlasů

Jsem rad, ze to pises ty, smradochu. Podle tohoto tvrzeni, jsou tvi rodni bratri take smradosi:-)

2 hlasy

netykejte a nevotravujte,ajnstajn.no tak.nemate ani na mou byvalou tchyni,mesugene.

2 hlasy

Rusak zacina knucet a zacina se lisat.
Dostal pres papulu a to je jedine, cemu rozumi.

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

At uz ti rusti cuckari, ktjeri se nechali chytit jako mali hloupi skolaci, jsou pryc a nepachnou sem. Takovi hlupaci mohou slouzit pouze v ruske tajne sluzbe. Vzdyt se jim opakovane cely svet smeje!

1 hlas

ten udavac jidas igor rybakov byl afro-aziat semita zid-nazi.asi se ke sluzbe dostal tlacenkou.jinak by se zidi nikdy k nicemu nedohrabali.jeden jidas vedle druhyho.jako ten co uz bruci-michael cohen.cha,cha,cha!salom.

2 hlasy

Proc se porad vtiras, smradlavy Rusaku?

2 hlasy

netykejte a nevopicte se ajnstajn.vsickni vime,ze na me NEMATE.no tak mesuge.mate moc vyrazny ten komplex menecennosti.naprosto zrejme uz i po jednom prispefku.

2 hlasy

Serte na ozrale Rusaky. Co Rusak, to dementni ozraly muzik, ktery do Evropy nepatri.

2 hlasy

Misto zvatlani, tak s Ovocenkou, Jeronymemm kolarem, novotnym a hribem bezte solidarne protestovat proti brutalni zapadni polici. Jsou dnes protesty ve vsech americkych mestech, v Tokiu, v Londyne, vsude. Kleknete si jako vsichni, zvednete pravou ruku (umytou) a rvete jak nejvic muzete (jako vsichni) NEJSEM RASISTA, NEJSEM RASISTA, NEJSEM RASISTA.

5 hlasů

horsi vymejvani makovic nez za totality.protoze to se deje svobodne na svobode.lid leze do otroctvi a jeste si libuje.k nevire.akorat v Rusku nic.nejvic BECI stado rasistickych semitu zidu cvakanych rasistickym zlodejem a semitou zid-nazi soros.odporne.

3 hlasy

Rozlile, hlavne se nerozplakej, jako kdyz vsechny ruske sportovce vyloucili z olympiady, kdyz bylo evidentni, ze naprosta vetsina z nich jsou smazky:-)

1 hlas

Mluvis o tech samych, gymnstce, a dalsich o kterych jejich doktori Smitove a Johnsonove rekli, ze museji pojidat leky? Olympijsky atleti museji brat leky, jako Anderson a podobne?

3 hlasy

https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/atletika/rusko-je-kvuli-dopingu-vylouceno-z-iaaf-rusti-atleti-mohou-prijit-o-rio

https://www.atletika.cz/kratce/rusku-hrozi-vylouceni-ze-svetove-atletiky/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Dopingový_skandál_ - ruské_atletiky

1 hlas

Cesti " politokos " haji zajmy jejich bratri pucistu na okrajine.chteji nas rozestvat s Rusy,nasimi Slovanskymi bratry.hrib,kolar a tlustoch novotny nic nez odporny semita zid,jeden jako treti.na ukrajine delali jejich soukmenofci puc pred verejnymi svobodnymi volbami.semiti zidi vedeli,ze by nevyhrali.to same v usa.a v gruzii i u nas.kdyz mame vic zidu ve " vlade " v Cechach a na Morave nez Cechu a Moravaku,tak uz je po puci.soudy nekonaji.odporne.tunely na ceste.bude hur.

4 hlasy

Mas pravdu. Vy smradosi jste "bratri" a citite se vzajemne na sto honu.

1 hlas

netykejte a nevotravujte,ajnstajn.

2 hlasy

Umyj se. Smrdis na sto honu a pak se s tebou nikdo nechce bavit.

1 hlas

netykejte a nevotravujte,mesugene.

1 hlas

Nevtirej se smradlavy Rusaku Ledvinko.

2 hlasy

Sázka na ruské ambasádě, zda na to Češi skočí? Co se mělo stát a nestalo. Únik informací přes BIS? Generál Šedivý závažně ke kauze ricin

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Od začátku pochyboval, že by Rusko vyslalo agenta s ricinem otrávit tři české politiky. Ani dnes si není jistý, že nešlo o hru, jak Češi dokážou na podobnou věc skočit. Jiří Šedivý, generál, bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky a pedagog vysoké školy CEVRO Institut tvrdí, že omluvit by se nyní měly obě strany. Rusko za to, co provedli jeho lidé, a Česko za předčasné obviňování. Vyhoštění ruských diplomatů je podle něj logické, s takovými praktikami museli opustit zemi. „Proti nějakému hlupákovi začal fungovat celý státní aparát České republiky a naši prestiž nezvedlo,“ řekl mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sazka-na-ruske-ambasade-zda-na-to-Cesi-skoci-Co-se-melo-stat-a-nestalo-Unik-informaci-pres-BIS-General-Sedivy-zavazne-ke-kauze-ricin-626497
------
Lekce z americké demokracie pro naivky a sameťáky

https://www.eurabia.cz/Articles/44139-lekce-z-americke-demokracie-pro-naivky.aspx
------
Demolujú kostoly. Dokedy im ešte budeme hovoriť „utečenci“?

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/demoluju-kostoly-dokedy-im-este-budeme-hovorit-utecenci/
------
Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 1.

Asi bude dobré začít tím, že se podíváme na to, kdo byl George Floyd. Byl narozen ve městě Houston, v Texasu, Floyd byl uvězněn celkem asi pětkrát. Poprvé to bylo v r. 1998 na 30 dnů za krádež. Brzy na to, v r. 2002 byl zadržen za kriminální chování. Tehdy dostal 8 měsíců. V r. 2005 šel do vězení na 10 měsíců za vlastnictví kokainu. V r. 2007 spolu s pěti dalšími vnikl do domu, kde mířil na obyvatelku pistolí, zatím ostatní hledali drogy, nebo peníze. Utekli s menším množstvím šperků, ale byli dopadeni. V r. 2009 byl kvůli tomuto přestupku odsouzen na 5 let za ozbrojenou loupež. Článek a ukázky soudních dokumentů ZDE.

Když vyšel v r. 2014 z vězení, rozhodl se dát se na lepší cestu a z toho důvodu se odstěhoval do Minneapolis. Není všude známo, že si přivydělával tím, že účinkoval jako herec v porno filmech. Natáčel videa pro internetovou stránku The HabibShow, kde používal pseudonym „Floyd, domácí“ (Floyd the landlord). Kromě toho pracoval více než 10 let svého pobytu v Minneapolis jako barový vyhazovač, kde jeho spolupracovník byl právě Derek Chauvin, policista, který mu klečel celých 9 minut na krku a který ho tím údajně zabil. Článek ZDE.Celkem došlo na Floydově mrtvole ke dvěma pitvám. Ta první byla provedena místním vyšetřujícím lékařem a určila jako důvod smrti srdeční mrtvici, spolu s dlouhodobým omezením pohybu a tlakem na krk. Článek ZDE.

Nezávisle na těchto výsledcích, Floydova rodina přizvala Dr. Michaela Badena, který provedl další pitvu. Podle jeho pozorování byla smrt zaviněna kombinací násilného zadržení, jedovatými látkami v těle a existujícími zdravotními potížemi. Pitva rovněž odhalila, že Floyd měl v sobě fenatyl, což je velmi silný opiát, podobný morfinu a také metamfetamin (meth, krystal meth, nebo speed). Takže to byl obyčejný feťák!

Ale uvědomte si, jedna pitva říká že zemřel na srdeční mrtvici a druhá že zemřel na uškrcení. Nutno také vzít v úvahu minulost Dr. Badena, který druhou pitvu prováděl. Nejenže byl zúčastněn při pitvě presidenta Johna F. Kennedyho, ale také figuroval coby odborník v procesu O.J. Simpsona, zabitého právníka Chokwe Lumumby a také provedl pitvu Jeffrey Epsteina.

Je ovšem zcela možné, že Floyd vůbec nezemřel a že Sorosova akce s použitím krizových herců ho umístila někde, kde ho nikdo nezná, kde dnes popíjí whisky, občas si k tomu přidá nějaké drogy a v duchu se těší na těch 3.6 milionů dolarů, které jeho rodina doposud na jeho „smrti“ vydělala ve formě darů od soucitných spoluobčanů. Možná to byla taky platba za vynikající herecký výkon. A pak se ještě těší, až přijde jeho přítel Derek Chauvin poté, co se ve vězení pro veřejnost oběsí a ve skutečnosti bude pouze přesunut do míst, kde ho spolehlivě nikdo nepozná, stejně jako Floyd.

http://www.nwoo.org/2020/06/05/protesty-v-americe-pokracuji-navzdory-tomu-ze-duvod-je-velice-sporny-1/

CZEXIT

7 hlasů

Pokud nám Rusko přiznává právo se rozhodnout jak se nám líbí, pak nechápu proč tolik povyku z jejich strany. Teda chápu mají nás pořád jako jejich gubernii a bohužel mnoho našich lidí i politiků si to pořád myslí a dělají nám ostudu a tím nahrávají Rusku a jen toto co zde v článku čtu je jasným důkazem, že nás mají za hlupáky a jim podřízenou zemi.

5 hlasů

Vini jsou bohužel osel Kolář ,že nechalsundat Koněva! Ve vídni maji sochu a disud ji nikdo nesundal! Jen takoví omezenci jako Hřib vymazaný a Bartoš jenž jen hledají kde mohou vyvolat problém!

7 hlasů

Kokopiči, ve Vídni žádná Koněvova socha nestojí a nikdy nestála. Tvoje neandrtálské bláboly jsou naprosté nesmysly.

0 hlasů

Ty chudáku zalez a osle! A už se chystej Minář největší tupec země povolává osli a zase bude řev! Jen to zloděj a zas je to zloděj! A kdo dementní šulin vylhaný dobytčí zkurv koko Havel zrůda orangutaní! A retardovaný chudák a prašivý kojot zkurv cap s knirem odpad lidské společnosti!

5 hlasů

Ty muzes delat mluvciho z osla:-)

0 hlasů

Minář největší tupec této země a chudák z nějž mají jen lidi prdel!

2 hlasy

na Tebe nemám chudáku! Mě může urazit jen inteligent! Ale né takové howado jenž ho chtějí odsud vyhodit! A proč asi!

2 hlasy

Ale určitě tam nějaká stojí,azték jen myslí(ježíš,co to píšu)že jsou všechny Koněv.

0 hlasů

Určitě tam mají sochu dementního šulina čuráckého dobytčího slizkého Havla špiný orangutaní zrůdy retardované odporné a sekýrkou ji rousekali a hodili do vody! Nebo lavičky šulina žabího zkurv capa s knírem rozsekali a je z nichohen a opekají buřty z šulina a špiny kojotí odporné!

3 hlasy

Chudák čurácký vylhaný koko zkur slizký odporný Havel orangutaní zrůda vylhana a špina prašivá kojotí drška!

1 hlas

Určitě ne.

0 hlasů

Sázka na ruské ambasádě, zda na to Češi skočí? Co se mělo stát a nestalo. Únik informací přes BIS? Generál Šedivý závažně ke kauze ricin

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Od začátku pochyboval, že by Rusko vyslalo agenta s ricinem otrávit tři české politiky. Ani dnes si není jistý, že nešlo o hru, jak Češi dokážou na podobnou věc skočit. Jiří Šedivý, generál, bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky a pedagog vysoké školy CEVRO Institut tvrdí, že omluvit by se nyní měly obě strany. Rusko za to, co provedli jeho lidé, a Česko za předčasné obviňování. Vyhoštění ruských diplomatů je podle něj logické, s takovými praktikami museli opustit zemi. „Proti nějakému hlupákovi začal fungovat celý státní aparát České republiky a naši prestiž nezvedlo,“ řekl mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sazka-na-ruske-ambasade-zda-na-to-Cesi-skoci-Co-se-melo-stat-a-nestalo-Unik-informaci-pres-BIS-General-Sedivy-zavazne-ke-kauze-ricin-626497
------
Lekce z americké demokracie pro naivky a sameťáky

https://www.eurabia.cz/Articles/44139-lekce-z-americke-demokracie-pro-naivky.aspx
------
Demolujú kostoly. Dokedy im ešte budeme hovoriť „utečenci“?

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/demoluju-kostoly-dokedy-im-este-budeme-hovorit-utecenci/
------
Protesty v Americe pokračují navzdory tomu, že důvod je velice sporný – 1.

Asi bude dobré začít tím, že se podíváme na to, kdo byl George Floyd. Byl narozen ve městě Houston, v Texasu, Floyd byl uvězněn celkem asi pětkrát. Poprvé to bylo v r. 1998 na 30 dnů za krádež. Brzy na to, v r. 2002 byl zadržen za kriminální chování. Tehdy dostal 8 měsíců. V r. 2005 šel do vězení na 10 měsíců za vlastnictví kokainu. V r. 2007 spolu s pěti dalšími vnikl do domu, kde mířil na obyvatelku pistolí, zatím ostatní hledali drogy, nebo peníze. Utekli s menším množstvím šperků, ale byli dopadeni. V r. 2009 byl kvůli tomuto přestupku odsouzen na 5 let za ozbrojenou loupež. Článek a ukázky soudních dokumentů ZDE.

Když vyšel v r. 2014 z vězení, rozhodl se dát se na lepší cestu a z toho důvodu se odstěhoval do Minneapolis. Není všude známo, že si přivydělával tím, že účinkoval jako herec v porno filmech. Natáčel videa pro internetovou stránku The HabibShow, kde používal pseudonym „Floyd, domácí“ (Floyd the landlord). Kromě toho pracoval více než 10 let svého pobytu v Minneapolis jako barový vyhazovač, kde jeho spolupracovník byl právě Derek Chauvin, policista, který mu klečel celých 9 minut na krku a který ho tím údajně zabil. Článek ZDE.Celkem došlo na Floydově mrtvole ke dvěma pitvám. Ta první byla provedena místním vyšetřujícím lékařem a určila jako důvod smrti srdeční mrtvici, spolu s dlouhodobým omezením pohybu a tlakem na krk. Článek ZDE.

Nezávisle na těchto výsledcích, Floydova rodina přizvala Dr. Michaela Badena, který provedl další pitvu. Podle jeho pozorování byla smrt zaviněna kombinací násilného zadržení, jedovatými látkami v těle a existujícími zdravotními potížemi. Pitva rovněž odhalila, že Floyd měl v sobě fenatyl, což je velmi silný opiát, podobný morfinu a také metamfetamin (meth, krystal meth, nebo speed). Takže to byl obyčejný feťák!

Ale uvědomte si, jedna pitva říká že zemřel na srdeční mrtvici a druhá že zemřel na uškrcení. Nutno také vzít v úvahu minulost Dr. Badena, který druhou pitvu prováděl. Nejenže byl zúčastněn při pitvě presidenta Johna F. Kennedyho, ale také figuroval coby odborník v procesu O.J. Simpsona, zabitého právníka Chokwe Lumumby a také provedl pitvu Jeffrey Epsteina.

Je ovšem zcela možné, že Floyd vůbec nezemřel a že Sorosova akce s použitím krizových herců ho umístila někde, kde ho nikdo nezná, kde dnes popíjí whisky, občas si k tomu přidá nějaké drogy a v duchu se těší na těch 3.6 milionů dolarů, které jeho rodina doposud na jeho „smrti“ vydělala ve formě darů od soucitných spoluobčanů. Možná to byla taky platba za vynikající herecký výkon. A pak se ještě těší, až přijde jeho přítel Derek Chauvin poté, co se ve vězení pro veřejnost oběsí a ve skutečnosti bude pouze přesunut do míst, kde ho spolehlivě nikdo nepozná, stejně jako Floyd.

http://www.nwoo.org/2020/06/05/protesty-v-americe-pokracuji-navzdory-tomu-ze-duvod-je-velice-sporny-1/

CZEXIT

7 hlasů

Nakonec na všechno doplatí ta prdel světa , prágl, kde je soustředěno nejvíce havlozmrdů na metr čtverečný. Bylo by třeba tu díru zasypat chlorovým vápnem a zahrnout hlínou i s těma kavárnickýma havlozmrdama.

12 hlasů

Vypatlané čehuúúúúnské kolaborantské tlamy jsou kokotíííí...vrchní čučkař, eštééébák, agent CIA a nynější rezident gestapa Kundelík je holým neštěstím stejně, jako nastrčená prodejná a kolaborantská figurka Pochvíček....no a na závěr loupežník Babinský, který z blamáže zdejšího gestapa "udělá" záslužnou misi a vyhostí diplomaty....to je on, mého srdce šampion - zkrátka malý, zaprděný Čechistán.

8 hlasů

je to hrůza,jací politici nás zastupují,o koudelkovi ani nemluvím,děs a běs

7 hlasů

Ostuda a jen vyvolávavame konfklity! A zbytečně díky díky dementům Hřubům a Kolářům a Novotným!

13 hlasů

No a co,to máme čekat,co nám kdo nařídí,abychom mohli skočit do haptáku?

0 hlasů

No a co,to máme čekat,co nám kdo nařídí,abychom mohli skočit do haptáku?

0 hlasů

Poslat Koláře šulina zkurv do Moskvy a tam at mu toho Koněva vyčistí hlavy a i s ním prase odporné spící dobytek a ještě Žantovského a Kocába a máme o několik blbcůmít co by škodili! Nezapomenout i na ožrana Bartoše magora a Mináře a lid bude slavit,že se zbavíme kryplů!

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.