Katastrofa letounu
Ruská diplomacie považuje obvinění Rusů kvůli MH17 za nepodložená

19.06.2019 17:45 Aktualizováno 19.06. 19:41

Ruská diplomacie považuje za nepodložená obvinění z vraždy vznesená vůči ruským občanům podezřelým ze způsobení katastrofy malajsijského boeingu, při níž v roce 2014 zahynulo na Ukrajině 298 lidí. Cílem těchto obvinění je poškodit Rusko, uvedlo v prohlášení ruské ministerstvo zahraničí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (5 hlasů) 19.06.2019 18:11

  haha, za blamaz s novicokem uz jsou jenom k smichu, tak je treba...

 • Elliott Houser (5 hlasů) 19.06.2019 19:17

  1. Proč ukrajinská strana několikráte upravovala kurz letu MH17 tak,...

 • karel ledvinka (4 hlasy) 19.06.2019 18:42

  NEPODLOZENE.jako vmesovani se do us.voleb,novicok,prijeti Krymu zpet...

 • Lovec Elfů (3 hlasy) 20.06.2019 08:00

  A stačí si shrnout některá základní fakta. Experimenty ruského...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 19.06.2019 19:09

  Vy jen potvrzujete co jste za idiota. Z toho co píšete vyplývá, že i...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zmáčkli snad obžalovaní odpalovací knoflík? Nebo dali rozkaz k palbě? Nebo… nebo …nebo…???
Ne, Ne, Ne…ne…ne!!! Stokrát ne! Tisíckrát ne! Prokurátor to ostatně i konstatuje. Tak za co je hodlají holandské úřady obžalovat z mnohonásobné vraždy a postavit před soud?
Za tohle:
„I když sami nezmáčkli tlačítko, existuje podezření, že blízce spolupracovali, aby získali systém BUK a dostali ho na pozice s cílem sestřelit letadlo,“ řekl nizozemský vyšetřovatel Fred Westerbeke. Fakt, že měli v plánu sestřelit ukrajinské vojenské letadlo, je viny nezprošťuje.
Tomu by jeden nevěřil! To je dokonalá hlava XXII! Nebo kafkárna! Vlastně kříženec Hlavy XXII. a Kafkova Procesu!

2 hlasy

A stačí si shrnout některá základní fakta.
Experimenty ruského koncernu Almaz-Antey, hlavního podniku na výrobu systémů protivzdušné obrany, včetně komplexů Buk, také potvrzují, že Boeing byl sestřelen z území kontrolovaného ukrajinskou armádou. Tyto informace však vyšetřovatelé ignorovali.
Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že všechny rakety diskutovaného typu byly po roce 2011 demontovány. Naopak typ rakety, jejichž fragmenty vyšetřovací tým ukázal na tiskové konferenci, byl podle Ruska v majetku ukrajinské armády. Vyšetřovací tým to označil za nedůvěryhodné.
Zvláště pozoruhodná je absence záznamu ukrajinských dispečerů s letem MH17. To asi vyšetřovací tým netrápí. A zdá se, k úžasu a k neuvěření, že jaksi chybí i rozšifrování tzv. černých skříněk.
JIT rovněž přiznal, že nedisponuje americkými satelitními snímky z dané doby (ačkoliv to byli právě Američané, kteří jako první tvrdili, že viděli „stopu“ vystřelené rakety, a přes opakované výzvy Moskvy snímky neposkytli).
A naprosto rozkošné je prohlášení nizozemského prokurátora Freda Westerbekeho, že vyšetřování společného vyšetřovacího týmu pro havárii MH17 nepovažuje radarové údaje (které poskytla ruská strana) za klíčové pro vyšetřování, neboť představují pouze zlomek celkového množství shromážděných údajů.

3 hlasy

Víte chlape, jak vůbec probíhá vyšetřování? Jste padlý na palici opravdu nebo se jenom hrajete? Jakékoliv věci z jakéhokoliv vyšetřování jsou samozřejmě VŽDY utajované skutečnostia to z důvodů, které pochybuju, že jste schopen pobrat, protože vaše logika je hodná soplivce ve věku deseti let s nudlí u nosu. Prostě a jednoduše: zkoušel jste chytat zajíce s bubnem a mlácením do toho bubnu? No a to je přesně to, co tady tlápete za máčku, aby se udělalo. Vyšetřování není věcí přiblblých civilistů, kteří ve škole chrápali a nevědí tak základní věc, že vyšetřování je tajné. Vám prostě nikdo nic neřekne. Na to zapomeňte.

Soudce se řídí LPS a z toho vyplývajícími zákony a zásadami a až začne někdy možná soud, pak si soudce může vyžádat důkazy protistrany, kohokoliv.
Až soudní slyšení a rozsudek jsou veřejné, pokud v něm nejsou utajované skutečnosti, takže se veřejnost vyloučí. To je věda, co?

0 hlasů

Jestli je tady někdo padlý na palici (a ne málo) tak jsi to především tý! A nedělej že jsi sežral Šalamonovo_hovno. Samozřejmě že mají_hovno a ne důkazy, tak mlží a hrají na současné tažení proti Rusákům. Amící vědí velmi dobře kdo to éro sundal,a ze které lokality ten starý typ Buku který má stále UA ve výzbroji odstartoval (měli nad touto oblastí 3 špionážní satelity), ale dělají Zagorku protože jim to vyhovuje. A ty kydy že to je kvůli utajení schopností satelitů,to ať si nechají pro zdejší americké vlezdordelisty.Máš nějaký argument proč je to vyšetřování tajné?? Proč Ukrajinská KGB okamžitě sebrala komunikaci ŘLP Doněcké oblasti s tím sestřeleným letadlem. Proč je poslali po jiné letové cestě a hladině nad obslast konfliktu, než je vypublikovaná letová cesta v AIPu. Dokažeš na to ty cocote místo laciných keců odpovědět!!!

0 hlasů

To je pro Elliota Kachnomuta

0 hlasů

KALERGIHO PLAN JE PLNEM PROUDU!!!
ZKUR.VENA EU A JEJI GENOCIDA PUVODNICH EVROPANU V PRIMEM PRENOSU!!!!

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

0 hlasů

1. Proč ukrajinská strana několikráte upravovala kurz letu MH17 tak, aby ho dostala nad bojiště.
2. Proč okamžitě po pádu MH17 vtrhla tajná policie do řídící věže, zabavila letové záznamy a mobily dispečerům.
3. Proč ukrajinská strana zabavené letové záznamy z toho dne prohlásila za tajné.
4. Proč USA nezveřejní jejich důkazy o kterých hovořil Obama i Kerry ihned po pádu MH17, ale naopak je prohlásili za tajné.
5. Proč nepřijali Ruskem nabízené důkazy, aby se alespoň dozvěděli co Rusové mají.
6. Proč jsou zainteresované strany na vyšetřování pádu MH17 zavázány k mlčenlivosti, pokud s tím nebudou souhlasit všichni.
Já bych trochu napověděl: Protože dobře vědí, kdo toto zvěrstvo spáchal, ale povstalci, ani Rusové to nebudou, protože by důkazy o kterých USA mlží nezůstaly dodnes tajné. Věřím Američanům v tom, že důkazy mají, ale ty důkazy zřejmě ukazují na jejich přátele, na Ukrajinu.

5 hlasů

haha, za blamaz s novicokem uz jsou jenom k smichu, tak je treba necojineho.
rude vemeno v redakci nevi, ze Malajsie si mnohokrat stezovala na prubeh "vysetrovani" a absenci dukazu?

a to je prosim majitel a provozovatel letadla, ktery utrpel jednoznacne nejvetsi skody.
a rude vemeno v reakci taky nevi, ze vetsinou "dukazu" zasobovali ukrajinci, kteri jsou dneska uz v zahranici.
treba takovy jacenuk, jaka to tu byvala hvezda.
zumpa tyden se ani neobtezovala informovat, ze uz je v tropickem raji s americkym pasem :-)))))))
ale tesim se, jak mistni bolsevicka stoka hemenex/ok budou zase trhat rekordy v plivani hnisu :-)))))))

5 hlasů

Rusáci jsou u zdi. Už nevymýšlejí kraviny o ukrajinských stíhačkách, už se jen křečovitě snaží zpochybnit původ střely. Jenže zatímco dosud byly výsledky vyšetřování jen neoficiální, teď je konec. Všechny důkazy, fotografie, satelitní snímky, odposlechy telefonátů těch pologramotných vrahů teď jdou k soudu a budou zveřejněny. A tohle rusáci už nezatlučou, každý myslící člověk si před tou svoločí musí odplivnout.

2 hlasy

Chlape, víte, co to je sociologie? To je věda, která říká, že až 60% společnosti má problém už jen s chápáním mluveného a psaného slova, ne ještě tak s logikou.
Rus lže tak, že je o svých lží skálopevně přesvědčen jako o pravdě. Viz. Solženicyn: Souostroví Gulag, stačí první díl. nebo se koukněte na Černobyl od HBO, ale ten je dost nepřesný, tak dramatické s tou odhalovanou pravdou to za Gorbačova už nebylo, jak to HBO předvádí.

0 hlasů

NEPODLOZENE.jako vmesovani se do us.voleb,novicok,prijeti Krymu zpet do maticky Rusy,donbas atd.ale o puciste a pucich v gruzii a na okrajine a rasistovi semitovi zid-nazi soros ani sluvka.toho maji vysetrovat.a black cube.kdo vi,jestli oni nesestrelili to letadlo,svoloc.v zidostane moc teplousky radi nemaji,ne?cha,cha,cha!shalom,ajnstajn.

4 hlasy

Vy jen potvrzujete co jste za idiota. Z toho co píšete vyplývá, že i vy při své tuposti chápete, že rusáci to letadlo sestřelili, ale budete tu jako magor donekonečna tančit, jak jim to NEDOKÁZALI. Tak poslyšte vy tupá rusofilcko, zastáváte se masových vrahů a tím jste stejná zrůda jako jsou oni.

2 hlasy

jo,pro PRAVDU se kazdej steti,i rasisticky semita zid-nazi jak vy.o masakru na Krymu-50 000 mrtvych belochu-vedenm semity zidy jste jeste nevyblil ani slufka,ajnstajn.takze je kryjete a souhlasite s nimi.to jsou masovi vrazi,horsi jak ada.10mil.obeti.nadavani vam moc taky nejde.bezte zpet do skolky.nebo do majslofky.cha,cha,cha!shalom.

0 hlasů

Proč na takového tvora reagujete? Zkuste to raději s koněm.

0 hlasů

originalni vina v levante-semiti zidi.originalni vina v zidostane semiti zidi.a v otrokarskem state semitu zidu sssr.jen tam 10 mil.mrtvych.israel israelovic plinin-sef gulagu.tvore.cha,cha,cha!shalom,ajnstajn.

0 hlasů

Někdy pohár přeteče...

0 hlasů

Větší chuje_na disk. fórech tebe i se Stýblem by člověk nenašel ani se svíčkou v ruce v pravé poledne.

0 hlasů

Ne, svůj k svému.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.