Po demisi premiéra
Ruský parlament schválil Mišustina ve funkci předsedy vlády

16.01.2020 07:28 Aktualizováno 16.01. 14:37

Státní duma, dolní komora ruského parlamentu, ve čtvrtek podle očekávání velkou většinou hlasů schválila Michaila Mišustina ve funkci premiéra a dekret o jeho jmenování krátce poté podepsal prezident Vladimir Putin. Ve středu rezignoval dosavadní premiér Dmitrij Medveděv v souvislosti se změnami ústavy, které stejný den ve svém poselství o stavu země představil šéf Kremlu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (5 hlasů) 16.01.2020 08:45

  Přece by si Duma nedovolila shodit kandidaturu Mišustina,když ji...

 • antonin vaclav (5 hlasů) 16.01.2020 15:09

  Prý "Podle ruských analytiků mají tyto změny zajistit, aby Putinovi...

 • - - (4 hlasy) 16.01.2020 08:29

  Kde jsi Rozlile? Chybíš zrovna v tak dějinnou chvíli? Tvá matička Rus...

 • - - (4 hlasy) 16.01.2020 08:29

  Kde jsi Rozlile? Chybíš zrovna v tak dějinnou chvíli? Tvá matička Rus...

 • - - (4 hlasy) 16.01.2020 18:30

  Obraz Ruska ve světe je stále jen horší a již s anexí Krymu, jíž...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Putin si tam nastrčil nějakého slouhu a šaška. Kdyby zavítal sem, už by dva zde diskutující maníci, každý se sedmi nicky, byli minimálně vrátnýma u Bajkalu.

0 hlasů

Volba pana Mišustina Dumou je opravdu překvapivá. 😁

1 hlas

Takto Putin vysvětlil potřebu změn v ruské ústavě

https://ac24.cz/-/takto-putin-vysvetlil-potrebu-zmen-v-ruske-ustave?redirect=%2F
-------------------

Byl íránský raketový operátor oklamán, aby sestřelil letadlo ukrajinských aerolinek nad Teheránem?


https://ac24.cz/-/byl-iransky-raketovy-operator-oklaman-aby-sestrelil-letadlo-ukrajinskych-aerolinek-nad-teheranem-?redirect=%2F
-.--------------

Televize Prima odvysílala šokující reportáž: Děkuji „mama Merkel“! Ahmed v Německu má dvě manželky a sedm dětí

https://ac24.cz/-/televize-prima-odvysilala-sokujici-reportaz-dekuji-mama-merkel-ahmed-v-nemecku-ma-dve-manzelky-sedm-deti?redirect=%2F

CZEXIT

0 hlasů

Zákaz národních vlajek v europarlamentu. Ivan David se nedal, nastoupil na něj jeden Zelený. Pak došlo na láhev s vodou


Řada poslanců, k nimž Ivan David řadí, má na stolku vlaječku státu, jehož voliče zastupují. Ty však během jedné noci záhadně zmizely. „V noci na úterý olivrejovaní zřízenci vlaječky ze stolů poslancům sebrali a nechali v sále pouze vlajku EU. Odpoledne jsme tyto krádeže řešili na frakci, kde nám bylo vysvětleno, že nejde o ‚běžnou krádež‘ coby kriminální delikt, ale o provedení rozhodnutí předsedy EP,“ přibližuje dění poslanec Evropského parlamentu s tím, že šlo o politický akt.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakaz-narodnich-vlajek-v-europarlamentu-Ivan-David-se-nedal-nastoupil-na-nej-jeden-Zeleny-Pak-doslo-na-lahev-s-vodou-610264

CZEXIT

0 hlasů

Tak už Kocourek vypadněte z té EU někam třeba do Maroka. Pápá! To tady stoupne průměrné IQ, kuš!

2 hlasy

Ani Mišustin, ale ani Kadet s celou tou sebrankou tady, Rusku nepomohou. Pokud si Rusové nebudou chtít pomoci sami, což oni v historii nikdy nechtěli, vždy nad sebou měli cara nebo Stalina a podobná stvoření, Rusko bude stále zaostalou chudičkou zemí vzpomínající, jak kdysi, skoro před sto lety, vyhrálo válku. A deset let po ní se mělo ještě hůře než před ní, zatímco ti, co tu válku pohráli, hospodářsky jen kvetli. Tomu se říká vítězství dementů.

1 hlas

Nejchytřejší z cocotů. Ale ve skutečnosti v hlavě tak nasrané, že by se i véna flašků chytal za palici.
Nechapu, proč se takoví vlastizrádní zm.rdi neodserou za svou dr. merkele. Že by od ní dostávali pár centů za rozvracení státu?

0 hlasů

Tapetáři s vyděšenkou, copak? Kdy na mě naklušete si to se mnou vyřídit, co? Jehehééé! Bacha, migrošek za váma!

0 hlasů

Jak na Asada, Putina či Babiše: Jakýkoli gauner se hodí. Globální kavárna vnucuje liberální demokracii

Začíná být čím dál jasnější, že mezinárodní konglomerát politických stran, neziskových organizací, některých médií i korporací označující sám sebe za nositele té pravé „liberální“ demokracie (ve skutečnosti jde, čistě deskriptivně a programově o reprezentanty dost nebezpečné progresivisticko-revoluční ideologie – a v poslední době i se silným zeleným nátěrem) se velmi čile a aktivně zapojuje do rozvracení politických systémů a režimů napříč Evropou a světem.

https://www.euportal.cz/Articles/22202-jak-na-asada-putina-ci-babise-jakykoli-gauner-se-hodi-globalni-kavarna-vnucuje-liberalni-demokracii.aspx

-------------------------------------------------- - ----------

Video: Alláhu akbar! Muslimové dávají najevo, že Německo je jejich
Muslimové veřejně demonstrují v Německu a řvou Alláhu akbar! Alláh je největší! Zkuste jít takto do muslimské země volat, že Mohamed je lhář nebo, že Alláh neexistuje. Evropa páchá sebevraždu a to ne někde daleko, ale zde přímo u nás. Německo či Rakousko jsou stále více osidlované muslimy a již za pár desetiletí budou mít muslimové rozhodující slovo v obou zemích. Je jen otázka času, kdy se tato záplava muslimů dostane i k nám do Čech a na Moravu.

https://www.eurabia.cz/Articles/33707-video-allahu-akbar-muslimove-davaji-najevo-ze-nemecko-je-jejich.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Po slovensky neviem, ale čo ma po tom?

0 hlasů

Obraz Ruska ve světe je stále jen horší a již s anexí Krymu, jíž předcházelo rádoby demokratické lidové hlasování, překročilo Rusko šanci na pardon civilizovaných zemí.
To co Putin dělá, je logické. Pokračuje v započaté práci - odstřihnout Rusko od zbytku světa a ovládat je bez překážek. Běda vám, někdejší slovanští bratři. Podělali jste to dokonale a možná na věčné časy.

4 hlasy

Prej že byl zvolen většinou: jejich hlasování: oni se totiž komunisti sebrali a odtáhli a zbytek poslanců volil jednomyslně. Oni nikdy myslet nebudou, nikdy si tu zemi sami řídit nebudou, dělat nebudou. Už vojáci Wehrmacht, když viděli, jak tam ženské makají a chlapi se válejí ožralí u dveří svých chatrčí, byli z toho "unešení". Nikdo z nich nemohl pochopit, co jeli do Ruska dobývat, když tam nic nebylo. S Rusy zacházeli, i z hlediska těchto svých zkušeností, jako s línou sběří. Měli statisice ruských helfrů, jakožto týlařů, z řad ruských zajatců, kteří měli volný pohyb a nikoho z nich nenapadlo zdrhat ke svým. Rusko, to je nešťastná země obývaná, jak napsal Patrick Ryan, divou zvěří.

1 hlas

Magore_zkvašenej, na americké agresory ještě dlouho mít Rusáci nebudou. Amík není od zbytku světa odstřižen jen díky tomu že má po "globusu" téměř 200 vojenských základen, a nepotřebují stínovat lidové referendum. Nějaké OSN mají u prde... a napadnou koho chtějí! Viz Srbsko, Libye, Irák, Sýrie....Tady je už týden panychida kvůli tomu ukrajinskému letadlu sundané Iránem, když Amík sundal z křižníku Irácké dopravní letadlo A-300 a bylo tam přes 260 mrtvých tak, naše mainstreamová media dělala cudně Zagorku.

2 hlasy

Kadete, on píše o Rusku, o Rusku!!! Ne o USA, vy obsedantní posledlino. To už je nemoc, co tu předvádíte. Proč teda netáhnete do toho Ruska i s celou svojí familí? Seberte si svoje kolaborantské saky a paky, víc než na kárku to nebude co se vám nerozpadne než to naložíte, a davááááj, si to tam užít. Bude o dvaašedesát socek méně v republice.

Proč Rusko nemá dvě stě základen po celém světě? No protože má stejně holou zadel jako vy, socko. A proč máte holou zadel? Protože máte prázdno v makovicích.

3 hlasy

S tímhle exotem budeš asi ztrácet čas.

1 hlas

Prý "Podle ruských analytiků mají tyto změny zajistit, aby Putinovi zůstala hlavní role v ruské politice". A Ruský analytici jsou:
za prvé Navalnij,
za druhé Navalnyj,
za třetí zase Navalnyj,
možná, že i ČTK.

5 hlasů

Ruští analytici zcela jistě nejsou:

-česká kolaborantská socka pod nickem antonín vaclav
-česká kolaborantská socka pod nickem Kadet atd atd...

takže jejich štěkání proti ruským hlasům, že Rusové sami nevědí, jak to u nich chodí a vědí to tyhle české ponížené dvě socky a frustráti, je docela úsměvné.

0 hlasů

Jen totální dement tu pravdu nevidí. Anebo slouha Kremlu.

3 hlasy

Ten blb Kadet na jakoukoliv zmínku o svém Rusku, do kterého, bohužel, nemíní odtáhnout i s celou vou pos/*ranou familií vlezdozadelníků, (jak je tam v tom jeho Rusku, které nejspíš osvobodil nebo co, suprově), reaguje jako potrefená kačena vždycky slovy: "zato americký světový agresor..." jehehéé, to je blb!!!!

0 hlasů

Nazdar, tebe jsem si zatím ještě nevšiml ale stejně ti děkuji za příspěvek.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Putin navrhnul prorodinnou politiku a zaroven omezil vysady pristehovalcu a mistni ruda tlupa se hned muze podelat vzteky.
a bolsevici hemenex/ok porad zasnene vyhlizi vse "syrske sirotky".
pokud mozno cerne jak bota a vek kolem triceti :-))))))

3 hlasy

No ty syrské sirotky vyhlížíte jen vy, Kocourek a vám podobná přiblbla. Od nikoho jiného tady ty kecy pořád dokola nejsou jaksi možno číst, vyděšenko!

0 hlasů

Přece by si Duma nedovolila shodit kandidaturu Mišustina,když ji navthl velký Putin.To by se asi moc zlobil. 👿

5 hlasů

Zlobil? KGB nebo GRU se nezlobila. Nováčky, kteří k ní nastoupili, nechali hned zčerstva nastoupit do krematoria a tam jim na nějakém ruském blbovi předvedli, co se jim stane, když "zradí" - zaživa sebou tam házel ruský buřtík... chvíli teda.... Ti dobře vědí, co by je čekalo, kdyby nehlasovali správně.

0 hlasů

len by ma zaujímalo či si iid iot po matke či po úraze

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

...navrhl...

0 hlasů

Kde jsi Rozlile? Chybíš zrovna v tak dějinnou chvíli? Tvá matička Rus se chystá na návrat Cara a ty netleskáš?

4 hlasy

No tak on ruský car nebyl znepřátelen skoro s celým světem jako dneska Putin. Rusko bylo sice zaostalou, ale jinak skoro normální zemí. Tíhli k němu jen přiblbla Češi a ještě větší přiblbla Srbáci. Češi díky práci národních blouznitelů, aneb nacionalistických lhářů a vylepšovatelů české historie Jungmana a Palackého.

Ani děsivé zážitky českých zrádců, co se vrátili z Ruska jako prej že legionáři, neotevřely mnohým oči, jaké Rusko je a dodneška máme tady naseto blby, co melou, jaký je Rus náš slovanský bratr.

A on na nás kašle zvysoka a není to ani ten Slovan. My jsme prostě Češi.

0 hlasů

Rozlil je už v Rusku na školení a přijímá nové direktivy. Služba je holt služba...

3 hlasy

A letěl tam nejlepšími aerolinkami světa, říkal Kadet, hehehééé!

0 hlasů

Kde jsi Rozlile? Chybíš zrovna v tak dějinnou chvíli? Tvá matička Rus se chystá na návrat Cara a ty netleskáš?

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.