Druhá světová válka
Rusové nově stanovili konec konfliktu na 3. září. Proč?

25.04.2020 07:50

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal zákon o přenesení data ukončení druhé světové války z 2. na 3. září. Uvedla to v pátek ruská média s odvoláním na úřední věstník Kremlu. Na sociálních sítích i v tisku se dříve objevily úvahy, zda přenesení data nemá zakrýt připomínku masakru v beslanské škole na severním Kavkazu ze 3. září 2004.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 25.04.2020 11:58

  Být rusák není jen národnost, to je životní styl...tam vás dneska...

 • - - (4 hlasy) 25.04.2020 13:30

  Rusko je jako cikánská rodina. Lže, obtěžuje, krade, chová se...

 • Rozlilovic Pjotr (4 hlasy) 25.04.2020 09:17

  Jake zari ma na mysli Rusak? Zari 1939, kdy po boku nacistickeho...

 • emilek Listopad (3 hlasy) 25.04.2020 08:48

  Tak 3.září pojede náš OVAR k Putlerovi s nápadem vyměnit Petříčka...

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 25.04.2020 09:52

  Rusáci fixlují s daty jak se jim to hodí. Konec války v Evropě až...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Media se věnují epidemií koronaviru a ignorují uprchlickou krizi. Davy imigrantů útočí na evropské hranice

Naše česká media se plně věnují epidemií koronaviru a celkem jednotně ignorují rostoucí napětí na evropské hranici. A to nejen na hranici Řecka a Turecka, ale i na námořní hranici Itálie. Naopak se nás snaží i některé media svými zprávami přesvědčovat, že uprchlíci a imigranti teď spíše utíkají pryč z Evropy. Jaká je ovšem realita? Následující videa ukazují medií ignorovanou skutečnost, že uprchlíci a migranti zesilují útoky na evropské hranice ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44030-media-se-venuji-epidemii-koronaviru-a-ignoruji-uprchlickou-krizi-davy-imigrantu-utoci-na-evropske-hranice.aspx
------
Řečtí humanitární pracovníci ohromeni agresivními migranty + šokujíci VIDEO

https://ceskoaktualne.cz/2020/04/video/recti-humanitarni-pracovnici-ohromeni-agresivnimi-migranty-sokujici-video/
------
Skoro nic nebude jako dřív, protože virus nade vší pochybnost ukázal, že rizika globalizace definitivně převážila nad jejími přínosy. Drahé a nevýkonné nadnárodní instituce (Evropská unie a NATO) zaniknou

https://www.euserver.cz/Articles/13032-skoro-nic-nebude-jako-driv-protoze-virus-nade-vsi-pochybnost-ukazal-ze-rizika-globalizace-definitivne-prevazila-nad-jejimi-prinosy-drahe-a-nevykonne-nadnarodni-instituce-evropska-unie-a-nato-zaniknou.aspx
------
New York: Metropole světa upadá. Velká výměna postupuje. Je možné pád ještě zbrzdit? Bašta radikální levice. Zbývá poslední bílá čtvrť. Symbolické pro celý Západ. Sto netušených způsobů zkázy

GREGORY HOOD na historii i současnosti největšího města USA demonstruje zničující trend, který se v posledních dekádách stává osudem mnoha dalších metropolí západního světa - ještě dávno před infekcí koronaviru

New York je dnes v hledáčku médií především jako ohnisko koronavirové nákazy ve Spojených státech. Je to. pochopitelné, neboť jako jedno z hlavních ekonomických a kulturních center západního světa, bylo symbolem dominantní civilizace. Jeho současný osud ovšem právě tak vypovídá o jejím úpadku. Prostě New York už definitivně není tím "vzrušujícím" místem, jak jej známe z bezpočtu amerických filmů uplynulých desetiletí.

Přesto mnozí i dnes mluví o takzvané "Velké výměně" jako o mýtu či spiklenecké teorii. Jenže data a grafy doprovázející články dokumentující proces Velké výměny na konkrétních příkladech alabamského Birminghamu a Washingtonu D.C. je jednoznačně usvědčují buď z omylu, nebo z vědomé lži. Příběh každého z těchto měst je sice odlišný, rychlý propad podílů bělochů však mají společný všechna.

Známým odstrašujícím případem je především Detroit, kdysi Mekka amerického automobilového průmyslu. Celkový počet obyvatel zde poklesl mezi roky 1950 a 2010 o více než 60 % (z 1,9 na 0,7 mil.). V roce 1940 zde bylo obyvatelstvo více než z 92 % bílé (v roce 1910 dokonce z 99 %), dnes je to méně než z 10 %. Vládne zde zločin, opuštěná a zdevastovaná jsou celá předměstí. Dům si zde pořídíte za jeden dolar - ale i ten by byl špatně investovaný.

Jen těžko lze uvěřit, že ještě v 80. letech 20. století byl New York z převážné většiny bělošským městem – a dokonce místem tradičně konzervativním. I v dobách masivních imigračních toků přes Ellis Island to bylo - s výjimkou černošského Harlemu - "bílé" velkoměsto. Po přijetí nového imigračního zákona v roce 1965 se NYC rychle stal multirasovým a zažil značný úpadek. Přestože se v 90. letech a na přelomu století z toho nejhoršího zotavilo, podíl bělošského obyvatelstva se i nadále snižuje. Politicky se New York proto proměnil v baštu Demokratů a radikální levice.

https://www.protiproud.cz/politika/5060-new-york-metropole-sveta-upada-velka-vymena-postupuje-je-mozne-pad-jeste-zbrzdit-basta-radikalni-levice-zbyva-posledni-bila-ctvrt-symbolicke-pro-cely-zapad-sto-netusenych-zpusobu-zkazy.htm

CZEXIT

1 hlas

ovočenka,ledvinka,jaromir prazsky,pjotr,jadolesa nepojedu a pod....kolik vám je je let vy parchnťi,že neustále rozdáváte svoje moudra,kdo vás vy howada platí,až se změní politika budete trvdit,že jste k tomu byli nucení,jako dnešní politici, proč se skrýváte za pseudo,proč neuvedete svoje jména?.jděte do prddele

1 hlas

Ale ale? starej bolševik se nám rozkecal? Sprostej, zlej a nenávistnej starej parchant s rudou knížkou v šupleti, co si říká Pávek...

0 hlasů

hned po vas.nerozdavam moudra,ale sve nazory.proc se snazite psat tak sproste?

0 hlasů

Eto váš čelavěk. Ruská propaganda ho oslovila a získala. Tak bojuje za pravdu, jak umí.

0 hlasů

Rusko je jako cikánská rodina. Lže, obtěžuje, krade, chová se násilně, ale chtělo by, aby ho majorita přijímala jako partnera.
Rusko nepatří do Evropy. Nepatří mezi civilizované státy. Jeho přirozenými partnery jsou jen diktatury.

4 hlasy

to jste se spletl a pisete o semitech zidech a zidostanu,ne?afro-aziate semite do evropy nepatri,to mate pravdu.rasisto.cha,cha,cha!salom.

0 hlasů

Putin je žid? To jsem nevěděl, ale když to tvrdíte....

0 hlasů

rozumite psanemu slovu,ajnstajn?no tak,mesuge.

0 hlasů

cina slavi konec valky tretiho.a junyjor NIC.ako to pride?

0 hlasů

Být rusák není jen národnost, to je životní styl...tam vás dneska zavřou za to co si budete myslet až za týden.

5 hlasů

to uz DAVNO neni v Rusku,kde to zavedli semiti zidi za otrokarskeho statu sssr.to ted leti v brokoline a usa.politicky korektni dobytek se presunul tam.

2 hlasy

hlavne nezapominejme,ze Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri.

2 hlasy

To máte teda pěkné příbuzné :-)

2 hlasy

Pochazis ze smradlave zelmjanky?

1 hlas

netykejte,mesuge.

0 hlasů

sranda,jak se mistni semiti zidi steti.rasisticti zidacci.cha,cha,cha!salom,ajnstajni.

1 hlas

Uz jsi se umyl, smrduty Ledvinko?

1 hlas

netykejte,mesuge ajnstajn.

0 hlasů

Tak to je dobrá zpráva.Když už si ani Rusko nepamatuje,kdy kde koho osvobodilo,je jasné,že už samým upravováním dějin sami neví,jestli se vůbec něco stalo.Ale protože ví určitě,že co se stalo stalo se jejich přičiněním,začínají se blížit pravdě.

2 hlasy

coz takhle.v moskve bylo 2.zari,ale ve vladivostoku uz 3.zari.v zemi kde fcera je uz zitra,ajnstajn.широка страна.большая тоже.

0 hlasů

Rusáci fixlují s daty jak se jim to hodí. Konec války v Evropě až 9.května, protože to se po funuse dokodrcal Koněv do Prahy, teď zase 3.září aby se to netlouklo s Beslanem.
Je to stále stejný bolševický režim, jen s jiným názvem.

3 hlasy

Voni jsou blbej jak ovocenka. To že konec války byl z 8. na 9. května o půlnoci znamenalo, že v moskvě v tu dobu bylo už 9.5. 2 hodiny v noci. Takže to že to rusák slavil 9.5. je správně a s Koněvem to nijak nesouvisí. Ovšem to, že naši komouši zaražení až po tkaničky u bot v ruském zadku to slavili dle cizího času je ukázkou hovadnosti, stejně jako vaše "konstrukce" s Koněvem.

2 hlasy

Vaše chytrost je omračující. Doteď jsem netušil, že data událostí se dají podle časových pásem měnit, podle toho, jak se Rusku hodí. Jako astrofyzik-geodet máte rozhodně pravdu, jenže ta mezinárodní právo nezajímá. Datum události, zvláště to světově ratifikované, je jediné. Bez ohledu na hodinu a minutu místního času. Jako datum narození. Místní časové podrobnosti zajímají samozřejmě astrologa.....nejste?

0 hlasů

na vase " mezinarodni pravo " ofsem Rus kaka,sere.

0 hlasů

Rusak potrebuje zastrit, ze se riti do katastrofy:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-prenos-ruska-federace-nemoc-covid-19-prezident-smrt-karantena-vladimir-putin-leka.A200423_095717_zahranicni_dtt

2 hlasy

Jake zari ma na mysli Rusak? Zari 1939, kdy po boku nacistickeho Nemecka napadl Polsko?

4 hlasy

Tam šli až 17. a jako až třetí, první šli Němci a Slováci (ti se k tomu nějak nechtějí znát) Takže už nebylo moc co dělat. Ale mohli by třeba obnovit přehlídku vítězství, kdy v Brestu Litevském slavnostně defilovali nacisti s komunisty bok po boku. Stihli se potkat už 22.9. a generálové Krivošejn a Guderian spokojeně pohlíželi na bratry ve zbrani :-) (Slováky nepozvali)

0 hlasů

Zajímavé slovo "n_á_c_k_y" to vyhodnotí jako zakázané, proč asi? Že by se soudruzi z Germánie cítili uráženi připomínkou jejich minulosti?

0 hlasů

dost dobre,az na to,ze se nezminujete o konferencich mezi nackama a sovety.za nacky tam byl s.eichman a himmler a za nkvd semiti zidi lavrentij berija a rita zimmermanovic.potom se berija ukazal nackum a jak na to v katynskem lesiku.vyhlazovaci lagry v sssr jely od roku LP.1918 a nemci je rozjeli az v roce LP.1941 na podzim.dva roky po zminenych konferencich.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Ty mrtvé děti ho nezasáhli,protože jeho tajná služba polovinu obětí má na svědomí.

2 hlasy

teroristi je maji na svedomi,vsechny,blbe.

0 hlasů

Tak 3.září pojede náš OVAR k Putlerovi s nápadem vyměnit Petříčka jako MZV a menovat Kohouta a poveze také návr na zatčení děch,co sundali sochu
osvoboditele /vraha / Koněva.

3 hlasy

posle tam asi obrezaneho buresa.cha,cha,cha!salom.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.