Putinův proslov
Ruští politici věští novou epochu. Přehlídka zbraní je fascinovala

01.03.2018 17:08

Na ruské poslance a hosty shromáždění v moskevské Manéži zapůsobila mohutným dojmem videoprojekce testů nových ruských zbraní, kterou do svého poselství o stavu Ruské federace zařadil prezident Vladimir Putin.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 01.03.2018 17:44

  Nejsou to naši bratři. Geneticky jsou úplně jinde. A vy jste...

 • - - (2 hlasy) 01.03.2018 18:30

  Dobře ses odkopalo....mešuge

 • karel ledvinka (2 hlasy) 01.03.2018 17:29

  так,так.вперёд,ни шага назад!naši bratři Slovani Rusové jedou.

 • Pavel Buček (2 hlasy) 01.03.2018 19:10

  Západ morálně a mentálně zdegeneroval, když halucinuje o třetím...

 • - - (2 hlasy) 01.03.2018 18:32

  Nevěřím svým očím. Článek jak z Rudýho Práva v roce 50. Oni jsou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Západ morálně a mentálně zdegeneroval, když halucinuje o třetím pohlaví a zve do Evropy muslimy, i když nemůže nevědět, jaké obrovské riziko to je. Na protest proti těmto zhovadilostem fandím Rusku.

2 hlasy

Píše nám bezpohlavní ruský bot Buček. Prý fandí Rusku :-)))))))

1 hlas

Nevěřím svým očím. Článek jak z Rudýho Práva v roce 50. Oni jsou opravdu geneticky odlišná rasa, ti rusáci. Nějaká slepá odnož Čingischánovy doby.

2 hlasy

Rusové jsou Slované,tak jako my,ukrajinci,bělorusové,srbové atd.mongolové jsou orientálci,jako třeba korejci a japonci a také mimochodem s vyšším IQ než semiti.šalom.

1 hlas

так,так.вперёд,ни шага назад!naši bratři Slovani Rusové jedou.

2 hlasy

Dobře ses odkopalo....mešuge

2 hlasy

to vám došlo teprve teď?máte hodně dlouhé vedení,i na semitu žida s nizoučkým IQ.a nevopisujte,ajnštajn.

0 hlasů

Nejsou to naši bratři. Geneticky jsou úplně jinde. A vy jste patetický zaprodanec bez vlastní hrdosti.

3 hlasy

jejich haplo groupe je stejná jako naše,mešuge.R1a.západní evropa je R1b.semiti jestli se pamatuji jsou v Rj375 atd.nejde o hrdost,ale FAKTA,ajnštajn.čtěte víc.začněte s michaelem hammer,to je semita žid z university of arizona.dělal výzkumy s negev universitou v židostáně na semitech židech co nikdy neodešli.potom na aškenázi,sefardickejch a mizrahi.potom na arabech ze saudi,syrie,drúzech a palestincích.vyšlo mu,jedna a ta samá rasa.jináč,píšete kraviny.FAKTA jsou holt FAKTA,ajnštajn.

1 hlas

Kecáte bludy: viz Wikipedie:
Češi mají vysokou frekvenci výskytu haploskupiny R1a - 34,2%. Podobně vysoké frekvence výskytu této haploskupiny existují mezi Slovany ve východní Evropě.[20] Podle studií má pak 22%[21] až 35.6%[22] českých mužů západoevropskou Y-DNA haploskupinu R1b, která je mezi Slovany vzácná.[21][22] Dle studijí má 11%[21] az 13%[22] Čechů nordickou haploskupinu I1.[21]

0 hlasů

kde kecám bludy,podle vás,ajnštajn?jen potvrzujete,že jsme příbuzní s Rusy a Slovany z východu,ajnštajn.a i s bělochy ze západu,méně a ještě míň se skandinávci a kelty.vůbec ne se semitou židem.líbí se mi,že jste se konečně začlo vzdělávat,mešuge,i když jenom na internetu.ale aspoň nebudete bečet jako úplný ignorámus s nulovým IQ.doufám,že mi poděkujete.

0 hlasů

já tady nechci pochodit.píši FAKTA jak je vidím.Slované,jak je znám z mých cest,jsou dobří lidé,Čechy mají rádi a si jich váží,jako bratrů Slovanů.kdo nám kazí pověst jsou blbí semiti židi,co se vydávají za Čechy,když udělají průser jako ti blbečkové v kazachstáně.nikdy nás Rusko jako země neuchvátila.naopak osvobodila od mongolské hrozby,od napoleona a od ády-v rudé armádě většina Rusů.velitelé byli ofšem gruzínci,semiti židi a ukrajinci.ZASE,stáhl je po invazi Rus-gorbačev.před ním je mohli stáhnout semiti židi andropov a černěnko,ale ničevó.svoloč žido-bolševická.učte se,ajnštajn.nebo zemřete blbý ignorámus.

0 hlasů

čtěte dále rusofile, ty vaše bludy o bratrství tak maximálně rusů s poláky. Tady s láskou k rusákům prostě nepochodíte, i kdyby jste to navlékal jakkoliv. Je to sprostá agresívní horda s uchvatitelským komplexem, přímý nepřítel naší země.

1 hlas

Fakta? I vy nešťastný voříšku.
Pokud si odmyslíme jazyk, jsou Maďaři naši příbuzní. Badatelé dosadili genetické profily různých zemí do složitých statistických vzorečků a vyšlo jim, že Češi mají nejblíže k Maďarům. Druzí v pořadí jsou Slovinci a až třetí Slováci, těsně následovaní Němci, Rakušany a Chorvaty. Poláky by zřejmě moc nepotěšilo, že mají po genetické stránce celkem blízko k Rusům. Naopak k Čechům mají oba zmíněné národy v tomto ohledu poměrně daleko. Více na: https://www.euro.cz/blogy/ceska-geneticka-smeska-1392070#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

0 hlasů

neznám vaše " badatele ",asi nějací experti,semiti židi,ale je to známá věc,že se šlechta v minulosti pářila s magyar.lid na vesnici ne.vaši němci jsou ze 35% Slovani.a rakušáci ještě víc.pokud vím,Češi mají nejblíž k Moravákům.potom chodové,slováci a slezáci.ale,všichni jsme Slovani,i němci.semiti židi jsou holt afro-aziati.to už máme blíž k cigánovi.to je aspoň indoevropan.šalom.

0 hlasů

Z téhož zdroje:
Zapomeňte na dogmata o slovanské vzájemnosti a bratrství s velkým ruským národem. Ano, jazyk máme ukázkově slovanský, ale jinak jsme my Češi vlastně takoví smíšení Slovanokeltogermáni s přídavkem ještě starobylejších kultur. Více na: https://www.euro.cz/blogy/ceska-geneticka-smeska-1392070#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

0 hlasů

poláci učí malé dětičky ve škole o tom,jak se bratři Lech,Čech a Rus vydali na cestu na západ.ne jako semiti židi,co pálí nový zákon s jejich dětmi v jejich školách.FAKTEM zůstává,že čeština je západoslovanský jazyk,pocházející ze staroslověnštiny.není co zapomínat,když znáte FAKTA.I Pnení to jidiš,landino nebo hýbrú.v dnešní době jsou 100% čistí v evropě akorát baskové a islanďani a ani ti úplně.skupiny.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.