Parlament
Ruští poslanci schválili změnu v ústavě, otevřeli Putinovi cestu ke znovuzvolení

10.03.2020 16:35

Ruští poslanci v úterý schválili návrh na změnu v ústavě, která prezidentovi Vladimiru Putinovi podle západních agentur otevírá dveře ke znovuzvolení do nejvyšší funkce po dokončení nynějšího mandátu v roce 2024. Sám Putin poslancům řekl, že pokud tuto ústavní změnu schválí Rusové v dubnovém referendu, musel by o ní rozhodnout ještě také ústavní soud.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • - - (3 hlasy) 10.03.2020 21:25

  Rusko kráčí neochvějně k totalitě. Putin se moci samozřejmě nikdy...

 • - - (3 hlasy) 10.03.2020 21:31

  A to jako co? S tím se emilek Listopad ztotožňuje, nebo proč to tu...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 11.03.2020 07:45

  Veliký vůdce Putin se pomalu změní v cara. Něco podobného probíhalo...

 • - - (2 hlasy) 11.03.2020 08:48

  Tak Ty jsi taky ruská svinka? Nejenom pomatenec, co ho psychiatrie...

 • - - (2 hlasy) 11.03.2020 09:03

  POCHYBNÉ POSTAVENÍ RUSKA, JAKO VELMOCI. Rusko není civilizované....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POCHYBNÉ POSTAVENÍ RUSKA, JAKO VELMOCI.

Rusko není civilizované. Rusko má zbídačené obyvatelstvo trvale ochromované alkoholismem.

Rusko má jaderné zbraně a vzhledem k nefunkčnímu systému kontroly představuje nebezpečí pro celý svět. Asi jako když se dostane orangutan do velína reaktoru.

Rusko stále podrývá, ničí a škodí všem demokratickým státům, protože demokracie představuje pro tuhle hliněnou říši nejhorší nebezpečí.

Ruská zahraniční politika představuje konzistentní tlak na slabá místa všech sousedních i vzdálených zemí, protože Rusové nemají křesťanskou morálku, ale spíše arabskou. Takže vždy vydírají.

Rusko má význam pouze jako přírodní depozitář Země, který je ale ruským režimem - s nímž obyvatelstvo hromadně kolaboruje - bezohledně drancován.

Rusko nezaslouží partnerská jednání o čemkoli. Rusko rozumí jen ukázané síle. Jako zkaženej pes...

RUSKO JE BEZVÝZNAMNÉ A NEDOKÁŽE TEN FAKT STRÁVIT, TAK CHŘESTÍ ZBRANĚMI.

2 hlasy

Nejmenuješ se CUNT?

0 hlasů

POCHYBNÝ VÝZNAM EU

Před chvílí vláda vydala nová opatření proti šíření koronaviru. Dlužno podotknout, že dělá, co může. Na rozdíl od EU, která kvůli koronaviru přerušila zasedání. Považuji to za naprosto skandální.
Měla to být především EU, která bude přijímat opatření proti skokovému šíření viru, o němž (bohužel) téměř nic neví ani odborníci, natož pak řadoví občané, a který hrozí přerůst ve světovou (evropskou) epidemii, ne-li pandemii, jejíž důsledky jsou nedozírné. Přestože se snažím nepanikařit (nenakupuji do zásoby potraviny a toaletní papír a nerozšiřuji po sociálních sítích poplašné zprávy) situace mě, jako ostatně všechny informované a myslící lidi, velmi znepokojuje.

.
Bohužel nejvyšší evropský orgán zůstává v klidu a nedělá vůbec nic. Drastická řešení (uzavření celé oblasti Severní Itálie – 16 miliónů lidí) nechá na rozhodnutí italské vládě a stejně tak to bude i u dalších členských zemí. Trestuhodná nečinnost orgánů EU v případě takového ohrožení členských zemí a evropské populace se netýká jenom opatření proti šíření koronaviru, ale také další mnohatisícové vlny migrantů, kteří se zběsile tlačí do Evropy z Turecka. Jediné, co neschopní úředníci v Bruselu udělají, je, že Řecku pošlou peníze. Ti hlupáci naprosto ignorují fatální dopady 1. přistěhovalecké vlny před několika lety.

Opravdu nevidím jediný důvod existence tohoto přebujelého evropského politbyra, které nedokáže účinně chránit evropské hranice, nedokáže chránit zdraví svých občanů, nedokáže udělat pro Evropu takřka nic prospěšného a zásadního.

Pevně doufám, že až vyhrocená situace kolem koronaviru pomine, členské státy vystaví EU spravedlivý účet a jednotlivé země se pomocí referenda budou moci rozhodnout, jestli v tak tragicky neschopné instituci chtějí vůbec zůstat.

https://pravyprostor.cz/pochybny-vyznam-eu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pedofil obtěžoval dceru světoznámého anglického antiislamisty a ten ji bránil, ovšem do vězení půjde asi antiislamsita

https://www.eurabia.cz/Articles/43877-pedofil-obtezoval-dceru-svetoznameho-anglickeho-antiislamisty-a-ten-ji-branil-ovsem-do-vezeni-pujde-asi-antiislamsita.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------
Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,“ řekl v projevu na shromáždění Islámské strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v Izmiru.

A svět mlčí a dělá, že se ho to netýká. Stejně jako když Adolf Hitler vydal knižně Mein Kampf. Tehdy si také všichni mohli přečíst, jaké hrůzy diktátor připravuje. Co čeká nejen Židy. Mocnosti s ním obchodovaly a snažily se jej nasměrovat na opačnou stranu. Západ na Rusko a Rusové na Západ. Zbytečně kvůli tomu zemřelo 70 milionů lidí. A nyní opět opakujeme stejnou chybu, jen u jiného státu.

Řecku už Erdogan vyhrožuje dlouho. Přece je dokonce jasně řečeno, že chce dojít do Vídně. To není předvolební rétorika, která se jako mnohé předvolební sliby nikdy nesplní. Evropští politici si tak zvykli před volbami slibovat a po volbách na sliby zapomínat, že si neumí představit, že jiný politik nevyhrožuje planě. Že to, co říká před volbami, hodlá po nich opravdu udělat.

Tohle je ale skutečná budoucí hrozba. Ne hybridní Putin se všemi otrávenými agenty. Ne Čína a její mobily Huawei s cinknutým softwarem. Erdogan nastínil svůj Kampf. A svět dělá, že vlastně neřekl nic. Kdysi Západ podcenil malíře pokojů, a to samé se děje i dnes. Appeasement je tu znovu. Ale on to s tou Vídní myslí vážně. Vidina nové osmanské věčné tisícileté říše by nás měla zalarmovat. Ale zatím řešíme minulé války, ne budoucí.

A EU JEN BLBĚ ČUMÍ, DRŽÍ HUBU A UŽ I TY SVÉ SLAVNÉ SUMMITY ZRUŠILA. CELÝ SVĚT MÁ Z EU PR.DEL A MY JE ZA TO HO.VNO CO DĚLAJÍ BUDEME STEJNĚ VYDRŽOVAT MILIARDAMA EUR Z NAŠICH DANÍ ABY ZA PŮL ROKU PŘIŠLI S TÍM, ŽE SE AFRIČANI STEJNĚ BUDOU PŘEROZDĚLOVAT.
PLATÍME SI VLASTNÍ GENOCIDU ZA NADŠENÉHO HÝKÁNÍ BRUSELSKÝCH POTENTÁTŮ.

CZEXIT

0 hlasů

POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

1 hlas

Jako humorný příspěvek docela dobrý. To teď všichni potřebujeme.

0 hlasů

A to je dnes Světový den mozku ! 🤣

1 hlas

Ty jsi ho evidentně celý prospal se šprcgumou přes tvarohového žaluda, kterého máš místo hlavy.

0 hlasů

Rusko kráčí neochvějně k totalitě. Putin se moci samozřejmě nikdy nevzdá a obyvatelstvo to tak chce. Je třeba si držet od Ruska maximální odstup a být zdrženliví v jakýchkoli paktech. Není to partner pro civilizovanou společnost.

3 hlasy

Veliký vůdce Putin se pomalu změní v cara. Něco podobného probíhalo ve Francii s Napoleonem. 😛

2 hlasy

M. Vaněk 10.3.2020 17:12

Pane Netolický, máte ve svém příběhu, v té americké pohádce, obrovskou mezeru. Ano, USA a Rusko spolupracovali, ale USA si přestalo tohoto spojenectví vážit, nevyhovovalo jim. Jednak napadli Srbsko a především a to hlavně, USA si vyhodnotily, že Rusko jako nepřítele formálně potřebují. Už kvůli rozpočtům na armádu a zbrojení. USA , přesněji CIA, která dostala po 11. září absolutní moc, začaly investovat desítky miliard dolarů do postsovětských nacistických hnutí v ruském pohraničí. Ukrajina a tamní zkorumpovaná, mafiánská a nacistická elita je toho důkazem. Rusko zpozornělo a nezbylo mu, než klást těmto aktivitám odpor. Vždy ruskou základnu Krym pak samozřejmě nemohli Američanům "přenechat" přes Porošenkovu vládu, to dá rozum.

reagovat
nahlásit příspěvek


J. Šejnoha 10.3.2020 16:31

Rusko je tradičně závislé na silném a schopném vůdci. Když jim Putin zůstane ještě dekádu, tak je to pro všechny dobře.

Tragedii podobnou Jelczinovi může Rusům přát jen sadista.

KANCI Z LIDOVEK--PRŮŮŮNÉR A ŠEJSTROK

0 hlasů

A to jako co? S tím se emilek Listopad ztotožňuje, nebo proč to tu vystavuje?
Rusko představuje odvrácenou stranu cti a slušnosti. Podrývá, rozvrací, fabuluje a škodí ve všech zemích světa.

3 hlasy

Rusko je křesťanské a tak to zůstane. To je to, co vás euroglobalisty se.re nejvíc, co? Žádný protlačování buzerantů, leseb a podobných svinstvev, žádné zákazy, příkazy ani dotace. Prostě se jim žije lépe než u nás v buzno-euro-muslimo-unii a pátou kolonu to strašně se.re :-DDDDD

CZEXIT

1 hlas

Tak Ty jsi taky ruská svinka? Nejenom pomatenec, co ho psychiatrie zatím nedostala...

2 hlasy

Nebuďte sprostá slečno ! 👸

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.