Nespokojenost
Rusům dochází trpělivost. Dojde k "velkému třesku"?

06.11.2019 13:03

V Rusku sílí volání po rázných změnách ve společnosti, za poslední dva roky se podíl Rusů žádajících reformy zvýšil o 17 procent.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Lovec Elfů (9 hlasů) 06.11.2019 14:32

  Dneska už USA banditi kradou otevřeně v Sýrii ropu, Mordor již mele z...

 • Elliott Houser (8 hlasů) 06.11.2019 14:18

  "Vyplývá to z průzkumu ruské nezávislé společnosti Levada a...

 • Golda Vanishová (7 hlasů) 06.11.2019 14:24

  Američanům dochází trpělivost dojde k "velkému třesku"? Aneb kdo...

 • Vlastní názor (6 hlasů) 06.11.2019 17:59

  Vlastíku sklidni hormon. Zamysli se nad svobodou v ČR kde jediná...

 • Josef Dub (6 hlasů) 06.11.2019 15:14

  O jaké svobodě u nás a na západě mluvíš, o tom že jsou lidem aniž by...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Na ukrajine k velkemu tresku uz doslo.po nem maji korupci a chudobu.to Rusove nechteji.

0 hlasů

Na ukrajine k velkemu tresku uz doslo.po nem maji korupci a chudobu.to Rusove nechteji.

0 hlasů

Velký třesk v Rusku, tak jak každý diskuter ví, je to zbožné přání našich demokratických novinářů a že jich tu máme.

1 hlas

"demokratických"

0 hlasů

nic nového.další FAKE NEWS.tak jako to obviňování tempa v usa semity žid-názi a jejich zaprodanými médii.chá,chá,chá!šalóm.

0 hlasů

Tak jako existují rozdíly v názorech např."pražáků" a "venkova", existují rozdíly i mezi "moskaly" a správními oblastmi Ruska. Že jsou lidé nespokojeni a chtějí se mít lépe, to platí i u nás i v USA. Pokud budete dělat průzkum např. v Praze Řeporyjích a potom v "Horní-Dolní", budou výsledky zaručeně různé. A který průzkum bude objektivní?

2 hlasy

v Rusku nepotřebují pakáž jako avi liebrman&spol.co utekli do židotána a do brokolína.nebo čečence,dagestánce a další.rádi se jich zbavili.šalóm!

0 hlasů

Jo, co ty miliony Rusů, co zdrhli z té snědené země? Schopných Rusů., kteří se v zahraničí mají dobře a umějí se o sebe postarat, třebaže to nejsou žádní milionáři?

0 hlasů

A co ty miliony ukrošů, co zdrhli ze "skvělé svobodné" Ukrajiny do toho hrozného Ruska? A co ty miliony dalších, třeba Uzbeků, Kirgizů a dalších bývalých "sovětů" co jsou raději v Rusku než doma ve "svobodných" státech ? Nakonec i z ČR odchází spousta lidí a naopak je u nás asi půl milionů cizinců. Migrace je normální, pokud s ní daný stát souhlasí a lidé přichází legálně, snaží se žít dle místních pravidel. A třeba já, bych docela uvítal, kdyby pražští pitomci emigrovali houfně někam do svého vysněnéného bruselistánu a zůstali tam.

0 hlasů

Jenže v případě Ruska to není přirozená migrace, ale exodus. Jestliže se i váš báťuška Putin k tomuto tak vyjádřil, chcete snad vyvracet slova svého voždě?

0 hlasů

Pokud si nechají vzít přístup na světovou síť, jsou v pr...eli. Speciální zákon už na to existuje, je třeba jednat.

0 hlasů

Myslíte ta v (_°_) jako třeba Čína? Ta už přece to co Rusko chystá má už pár let. Nějak to ale nevypadá, že by je to nějak ničilo.

0 hlasů

No to nevypadá, co je zničené už ničit nejde. Rusům vadí jejich zaostalost a čeští blbci anální speleologové tady řvou, jak jsou na tom dobře? Rusům ta jejich zaostalost vadí už sto let nejméně!

0 hlasů

Takže, jak vidám, zahájili naši proruští trollové svoji oblíbenou hru. Z Ruska, o kterém je článek, přešli na kritiku USA. Hlupáci si myslí, že jim to budeme žrát do nekonečna.

2 hlasy

Nikdo vás nenutí to žrát, ať si do toho Ruska táhnou, hned na hranicích skončí v blázinci, protože budou sami v protisměru.

0 hlasů

Jak by nějaký emigrantský_hňup mohl připustit, že jsou USási min. stejný xindl jako Rusáci. To je woe o tvé nesoudnosti , a ne o nějakém trollování!

2 hlasy

Vy máte ten svět svět primitivňoučký, bože...! Ten čláívek je o Ruzsku, ne o USA, Bahamách nebo Belize. O Rusku!!! Udržíte moč a myšlenku?

1 hlas

No zato ty jsi s těmi obecnými bláboly lumen. Jestliže si chce někdo otírat_tlamu o druhého, tak ať si nejprve udělá pořádek ve svém chlívu. A nedělá že mu lejno nesmrdí. Bez ohledu zda se týká Ruska, USA nebo Belize.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Nejedná se o to, kdo je lepší a kdo horší. Článek byl ale jasný a reakce vás, trollů, také. A upřímně - bylo lepší odtud zmizet, než heilovat jako jste to dělali vy. Aspoń nejsem morální prostitutka, která podepisovala jak je nadšená z okupační armády. Styďte se vy. Já mám svědomí čisté.

0 hlasů

Článek je výplodem presstituta, opírajícího se o "zjištění" JEDNÉ agentury. Když si zaplatíte tak vám takový výzkum udělají kdykoli a o čemkoli. Stačí správně zvolit vzorek tázaných. Pokud se rozhodnu že tam bude třeba 50% pitomců z humanitárního oboru ( tedy studentů a profesorů) a zbytek budou třeba náhodní pražští lempli, můžete se spolehnout, že se dozvíte že Zeman žere malé děti a demokracie je v ohrožení. Když se rozhodnu že to bude jinak oslovím prostě jiný vzorek respondentů. Nakonec volební okrsky a koho tam volili jsou známé, takže si předem určím co dostanu. A pokud se budu hodně chtít zalíbit, tak prostě část hlasů vypustím, proč asi jsou "vzorky" tak divná nekulatá čísla? Proč je to třeba 1016. nebo 958? Logické by bylo oslovit třeba 1000 lidí. Takže jen opravdový mamlas s IQ na úrovni Středoafrické republiky si může myslet, že takový průzkum něco znamená. Z průzkumu se dovíte že TOPka dostane nejméně 10%, pak se sotva přeplazíz přes 5 a ještě jen díky tomu, že pražská debiliáda jí dala 12% zatímco zbytek republiky všude pod 5%. Čili průzkum v práglu byl skvělý, leč k ho*nu.

1 hlas

Jasně, a Rus dohnal to pětisetleté zaostávání, co?

0 hlasů

Rusko se propadá do srabu. Na oko to vypadá že si žijí dobře, ale opak je pravdou. Rusové jsou hrdý národ na to že jsou Rusové, ale to je vše, systém je svírá a drtí a tak občané nemají v podstatě šanci něco změnit. Nyní jim zavírají přístup na světový internet a dále světovou instituci Wikipedia je pro ně taky ohrožena a to vše jen pro jediný účel, lidi vidí jaká je svoboda ve světě a jaký je tam život a tak toto se musí zarazit, budují takovou Čínskou zeď. Vím to, jelikož dost často se bavím s Rusy co k nám přijedou a vidí kolik se změnilo a u nich v podstatě nic, lidé nemají na nic samé náhražky a pokud chtějí mobil či televizi a cokoliv jiného v dobré světové kvalitě, pak jedině ze západu domácí zařízení buď neexistuje či je nesrovnatelně horší, počínaje byty a konče potravinami a elektronikou. Ano mají zbraně na světové úrovni a zastrašují celý svět, ale to dlouho nebude trvat a i zde budou na tom hůře. Připadá mi to jako v Německu před druhou válkou, pro Hitlera byla válka jediným řešením ze srabu a to jsou Němci pracovití a vynalézaví na rozdíl od Rusů.

3 hlasy

Rusové rozhodně nevypadají ani na oko, že si žijí dobře, nikdy v historii tak nevypadali ani nežili dobře a jen tak vypadat nebudou, pane Mach.
Ty protesty nebo mínění v té zemi nejsou za zavedení ničeho jiného, než aby za ně někdo všechno zařídil. Oni nikdy nepochopí, že musejí k tomu, aby se měli líp, dnes a denně činit stovky rozhodnutí o svém životě sami. Jako ty socky tady na diskusi, co se v Rusku vidí.
To je líný, tupý a hladný národ, akorát zavazející ve využití bohatství té země.

3 hlasy

Opět jsi tady Stýblo ze sebe udělal tupé_hovado!
Co se týká toho hladu, tak je na dávkách cca 40 mega Američanů!
Ohledně vzdělanosti tak jsou Amíci hodně daleko i za africkými rozvojovými zeměmi.
Šestnáct milionů dospělých Američanů neumí číst ani psát. Negramotných je v USA přes osm procent americké populace, což je víc než v kterékoliv jiné rozvinuté zemi na světě. Podle dalších zdrojů může být mezi americkými občany dokonce až 32 milionů analfabetů.
V žebříčku zemí s funkčně negramotnými obyvateli (dospělý člověk chápe čtený text jako žák 8 třídy v Evropě) pak Spojené státy zastávají čtvrté místo hned za Chile, Tureckem a Izraelem.v první desítce je následují Španělsko, Belgie a Slovinsko.
Míra gramotnosti v Rusku je, podle sčítání lidu z roku 2002, 99,4 %. Podle statistiky Světové banky 54 % ruské pracovní síly dosáhlo vysokoškolského vzdělání, což je nejvyšší počet dosažení vysokoškolské úrovně na světě.Systém bakalářského a magisterského studia je v Rusku zaveden od roku 2009.
Míra gramotnosti v Rusku je, podle sčítání lidu roku 2002, 99,4 %.
Tak tady pindej kdo že je to tupý,líný a hladový národ.

3 hlasy

Kadet, vy jste dokonalá potrefená hus nejen v tomto příspěvku. Pořád jenom gá gá gá gá gá! Hoďte se někomu na pekáč na svatého Martina, buďte tak hodný.

0 hlasů

Tupý_úde, tak tady nepindej ty svoje ubohé lžifabulace a nikdo na tebe nebude reagovat! Všichni diskuteří nejsou takoví kretieni jako Ty! Každý průměrně sečtělý člověk z tebe udělá:_blba v pár řádcích!

1 hlas

Jak se dycky přihlásíte, hehehe!

0 hlasů

Tady je článek o Rusku. O Rusku! Ne o USA! Ani o Německu ne. Kadete, proberte se! Proč si do toho Ruska netáhnete?

1 hlas

O jaké svobodě u nás a na západě mluvíš, o tom že jsou lidem aniž by nejak porušovali zákony mazány blogy účty na Facebooku a jsou různě nálepkováni jenom proto že mají jiný názor než je ten jediný správný?

6 hlasů

jak je vidět,blbý vlastík zase neví a jenom mele pantem.nedávno chtěli zrušit účet na facebuku i trumpovi.píše to kravíny, tak jako s tím oteplením před fr.revolucí.blbeček.

0 hlasů

O jakém zákonu mluvíte vy, když žádný neznáte? Co tu tlápete o zákonech, chlape? Věnujte se pletí řepy na své zahrádce, to bude téma pro vás.

2 hlasy

Vlastíku sklidni hormon. Zamysli se nad svobodou v ČR kde jediná svoboda je platit daně, platit daně a platit daně. Koupíš cokoli, zdaněn Ti je příjem, to co koupíš, zaplatíš DPH, koupíš si byt, dům, platíš daň z nabytí, platíš za zápis do katastru a doživotně platíš daň z nemovitosti a když ji včas nedaruješ, tak dědicové zaplatí notáři % z dědictví. Tak vo jaké svobodě kecáš?

6 hlasů

Je to o svobodě platit daně. 🤣

0 hlasů

Opakuji: pokud zákony a svoje svobody neznáte, věnujte se pletí řepy. Jinak si přečtěte zákon 2/93 Sb. Zbytečná diskuse s váma.

0 hlasů

Ha ha, havlérka si s nějakou "Listinou zákl.práv a svobod" dávno vytřela kloaku.

0 hlasů

Nevím, kolik vám je, ale když už jsme u tí svobody, nevidíte v tomto směru žádný rozdíl mezi dneškem (stále ještě) a dobou před 89? Nejsem přítelem vysokých daní, ale armádu, policii a státní úředníky je nutno z něčeho zaplatit. Také to zdravotnictví a sociální služby nejsou zadarmo. Ale souhlasím, že se s našimi daněmi nezachází dobře. To je ale jiná kapitola a nemá se svobodou nic společného

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Američanům dochází trpělivost dojde k "velkému třesku"?
Aneb kdo jinému jámu kopá sám do ní padá!
Za dvěma třetinami bankrotů v USA jsou nesplacené zdravotnické účty. Nebo 56 tisíc amerických mostů je v tak špatném stavu, že se mohou každou chvíli zhroutit, přičemž průměrný věk amerických přehrad je 52 let, což hrozí katastrofami. Nebo že nejlépe placeným veřejným zaměstnancem v polovině amerických států je fotbalový trenér. Nebo že třetina mileniálů stále žije u svých rodičů, protože si nemůže dovolit vlastní byt, natož aby zakládali rodinu. Nebo že míra sebevražednosti od roku 1999 vzrostla o 33 procent. Nebo že přes milion Američanů žije v autě a každým rokem jejich počty stoupají. 
A nad tím vším se vznáší fakt, že státní dluh USA překročil už dávno nesplatitelných 22 bilionů dolarů

7 hlasů

Článek je o vás, ne o USA. Takže - jak dobře se žije v Rusku? Laskavě podávejte.

0 hlasů

Aha tak že to se nehodí!! Tak vy cocoti_zařízlí v americké_řiti až po kramfleky zametˇte před vlastním zasr.._prahem, a pak si otírejte mordu o druhé státy!

1 hlas

Gá gá gá gá, Kadet! Ovocenka psal nějakému pracímu prášku, aby podával info jak se žije v Rusku a do toho zase potrefená hus Kadet. Gá gá gá gá. A začne nadávat od klávesnice. Měl jste chodit na STP a nemusel jste umět nadávat jen od klávesnice, muhehé.

0 hlasů

Nevím co myslíš tím STP (politické školení nyní zajišťuje polní kurát policie), a ve Lhotce na Policejní akademii prý nyní pozměnili předměty na "nahánění, vyhánění a angličtinu (místo ruštiny). Zda jsou tam nyní po r.1990 inteligentnější studenti toť otázka (vzhleden k úpadku základního a tředního školství).

0 hlasů

Ne nehodí, o tom, co je v USA za bordel, tady nikdo nepochybuje, jen vy a vám podobní frustráti mlátíte sračky o tom, jak je dobře Rusům. Já se vsadím, že si u toho vztekání u PC i dupete.

1 hlas

Woe, napiš mi kde píši že je v Rusku dobře!!!

1 hlas

Když jste jako vedení u policie byli studovat na vysoké škole senokřupné obor pěstování kytek v chládku ranním, žáru poledním a vánku večerním, kde jste na dvoutýdenním soustředění dostali vypracované odpovědi, abyste prolezli přes přijímačky školy, kde kdo zaplatil, taky dostal titul, neříkal vám někdo, co to je negace a negace negace? No asi ano, ale vykládej dobytku logiku, hehehe.

0 hlasů

Nevím nic o kvalitě mostů v USA, ale je mi to lhostejné a navrhoval bych, abychom se lépe starali o naše. Nejezdíme totiž po amerických, víme?

1 hlas

Na Jamajce to s těmi mosty taky není moc dobré! A co teprve Papua - Nová Guinea? Já vám povím!

1 hlas

Jasně, už to přijde, hned po Jehovovi, čekejte, mamlasové, čekejte.

1 hlas

Dneska už USA banditi kradou otevřeně v Sýrii ropu, Mordor již mele z posledního čas se mu krátí :-)

9 hlasů

Mordor byla země na východě. Mordor proti Rusku je dovolenková destinace. V Mordoru byli skřeti blbí a nehráli se na chytré, v Rusku jsou skřeti naprosto blbí a hrají se na inteligenty. V Mordoru byli skřeti pod kouzlem Saurona, v Rusku jsou jen blbí.

0 hlasů

"Vyplývá to z průzkumu ruské nezávislé společnosti Levada a Moskevského střediska Carnegie"
... podstatnější je na kom jsou tyto společnosti závislé kdo je asi platí milí prestituti ;-)

8 hlasů

Tak Kačeru, na kom jsou závislí, kde jsou toky peněz od nich ke komu, a jaké průzkumy zfalšovali a jaké tresty za to dostali? Vpřed, geroji!

0 hlasů

Je příznačné, že si největší proruští trollové dávají anglická jména a myslí si, že to zvýší důvěryhodnost nesmyslů které předkládají. Proč se chlapče nenazveš
Čurila Plenkovič". Stydíš se za svůj ruský původ?

2 hlasy

Spíše Serejoža Tukanovič Durak.

0 hlasů

Woe tebe tady taky nikdo nenazývá Jajteles_Izik Silverštein. Stydíš se za svuj původ??

2 hlasy

Osobně nic proti židům nemám. Jak jste na tom vy?

1 hlas

Hm., já jsem s tím nálepkováním nezačal. Ale zřejmě na rozdíl od tebe dokážu rozeznat co je to semitismus, antisemitismus a kritika Izraele pro její agresivní politiku.

0 hlasů

Proto z Ruska utekly miliony lidí všude do světa, jak se tam žije super, co? Proč tam nelezete teda? Víte proč? Protože byste vyhrál jejich Volhu jako jediný debil, který jde druhým směrem, než z Ruska zdrhající Rusové.

3 hlasy

Nic si z toho nedělej, od nás taky zdrhá ven ten největší xindl! Někteří nyní v krimu žebrají aby se mohli vrátit zpět (jako někteří ruští oligarchové).

1 hlas

Je rozídl, jestli se do vlasti vracejí a žijí tam, nebo jestli se tam už nevracejí a pak a hlavně: jaké procento toho národa vzalo kramle. Ale to je diskuse jako z mateřské školičky. Od vedení policie bylo slyšet pořád: zlatí komunisti.Pořád kňučeli, strupi. Holt se v devětaosmdesátém neoběsilo, co se oběsit mělo.

0 hlasů

Blbe_co si tady hraje na inteligenta, ono to mohlo být i obráceně a stačilo málo! Nevím sice jak u policie, ale i po 30 letech té Klausovi privatizační zlodějny (dnes natáhl ráfky jeden z jeho pomocníků) ještě dost lidí říka "zlatí komunisté", a není to z ekonomických důvodů. Jinak koukám že ti začinají nějak chcát_nervíky. Neročiluj se ať to pak neodnese nějaký chudák který blbě zaparkoval a dal jsi mu hned botičku. Aby měl obecní úřad nějaký peníz v pokladně.

0 hlasů

No já to říkal už devadesátém, vida strupy z vedení policie, co chtěli úplatek, když měli poslat svoje hochy najít nám zloděje do firmy. Prej: zvonili jste klíči. co ted chcete? Kolega strupovi typu Kadet říká: celkem nic, tady máš pachatele a běžte si pro nich, mají to doma, tady máš svědky...
Hm, ani nářadí, ani pachatel, ani co s tím udělali.
Jinak vaše blbost pocházejí ze zaěmstnání, kde chodili ty, kterým s nechtělo dělat, je patrná i z toho, že máte nějak za to, že dělám někde u policie, jahahááá.

0 hlasů

Chápu, že je pro vás, diskuze na úrovni MŠ těžká, ale máte smůlu diskuzi na úrovni jeslí najdete asi jen na webu pirátů a zelených.

1 hlas

Tak ono s frustráty ze sedmé cenové, panslavisty a bolševiky je diskuse horší děcek v mateřské školičce. Sedm hnojů tady na diskusi, to by chtěl natočit film!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.