Změna místa
Sídlo OSN na Krymu? To místo vybízí k míru, zní z Ruska

26.09.2019 15:55

Ruská poslankyně Natalja Poklonská navrhla přenést sídlo OSN z New Yorku na Krym. Se svým nápadem se podělila s uživateli sociální sítě Telegram. Na ukrajinském poloostrově, který před pěti lety Rusko anektovalo, se prý určitě najde "krásné místo vybízející k míru a konstruktivnímu dialogu".

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Pištec (8 hlasů) 26.09.2019 17:09

  Je dobře, že si Rusko vzalo zpátky svůj Krym. Kdyby ne, už by tam...

 • Emanuel Vočko (6 hlasů) 26.09.2019 16:20

  Na ukrajinském poloostrově, který před pěti lety Rusko...

 • Emanuel Vočko (5 hlasů) 26.09.2019 16:24

  ....a čehúúúúnským připosraným zbabělým kolaborantům a jejich...

 • František Mach (4 hlasy) 26.09.2019 17:59

  Je víc než jasné, že Krym okupují ruská vojska se souhlasem Putina....

 • Petr Rozlil (4 hlasy) 26.09.2019 17:28

  O jaky zrade pises? Akorat vim, ze nas podrazili a lstive zradili...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

S.Lavrov je starej pyčus. Skončí jako Saddámův ministr války.

1 hlas

Neskončí, to je lhář, kterého Rus potřebuje. Ten lže, i když jde ráno na velkou.

1 hlas

Státy Colorado a Nové MEXIKO, jsou státy které patří MEXIKU a bandité z USA je anektovali VOJENSÝM násilím Nějaké referendum LIDU MEXIKA gangsteři z USA ani neznali
V Mexiku skupina separatistů požádala o přičleněné Mexika do USA .Pokud by jim někdo řekl že má proběhnout REFERENDUM, tak by se řehrali az by se za břicha popadali
-.-Mimochodem , USA vzniklo SEPARACI od Anglie

1 hlas

OSN by se mělo, pokud má plnit základní funkci deklarovanou po 2.sv.válce, t.j.zabránit válkám a konfliktům, PŘESTĚHOVAT do jiné země než je USA nebo kolonie USA, Anglie, a pod.
-.-Nemmusí to být Rusko ale třebas Švýca rsko
Nejde tady ani o Rusko ale gangsteři z USA se pokusili znemožnit tureckému prezidentu Erdogánovi vstup do sálu ve kterém mluvil zástupce Palestinců, Erdogánova ochranka nakonec vstup PREZIDEMTA Turecvka, vybojovala fyzickým násilím
-.-Takových případů, kdy Usáčtí gangsteři znemožnili bylo víc
-.-Záxtupce LIDU Venezuely, po projevu v OSN uvěznili a mučili ho

0 hlasů

Šéf akreditovaných právníků pro styk s orgány veřejné moci EU (AALEP) Christian de Fouloy zveřejnil na internetových stránkách organizace článek, v němž uvedl řadu argumentů ve prospěch zákonnosti referenda na Krymu. Poznamenal, že po 3,5 letech po vstupu Krymu do Ruské federace se i nadále na Západě zpochybňuje právo vůle krymského obyvatelstva a hovoří se o „anexi“ poloostrova Ruskem.
V tomto případě právní analýza ukazuje, že připojení republiky k Rusku bylo v souladu s ustanoveními ústavy Ukrajiny - a to zejména v části 10, věnované Krymu, a vztahují se na samostatný právní status tohoto regionu, který se „právně opírá o právo národa“. Existovala v ní také možnost uspořádat referenda na místní úrovni. Ústava Krymu z března 2014, podle Fouloye rovněž předpokládala referenda „o jakékoliv věcné problematice občanů“ (článek 48). S ohledem na tuto skutečnost AALEP uznal zákonnost postupu dobrovolného vystoupení Krymu z Ukrajiny, prohlášení o nezávislosti a dnásledné žádosti o vstup do Ruska.

3 hlasy

Ono bylo napřed referendum a pak ruské ožralé hordy nebo naopak? Co? Rusové tam, kde to zaberou vojensky, vždycky udělají referendum. A vždycky je 98% obyvatel v tom referendu pod ruskými automaty pro připojení ke státu, ze kterého všichni zdrhají. Nějaké divné, nezdá se vám.

1 hlas

Hm., tak na tom Krymu ani žádné referendum dělat nemuseli. Po tom co začala ta yevrejo-banderovská soldateska předvádět po Majdanu. Jazykový zákon (za který nakonec EU nakopala ukáčka do_řiti) byl jen začátek. Nehledě na to, že je na Krymu stále cca 42 % etnických Rusů a rod.příslušníků, kteří se narodili ještě před tím než je Ukrajinec Nikita zašmělil. Na druhé straně se američtí okupanté v Kosovu ani o žádné referendum ani nepokusili, a hned si tam( mimo velení KFOR) zřítili vojenskou okupační základnu Camp Bondsteel.Krvavá Madla tam instalovala loutkovou vládu ze zločinců z UCK.

0 hlasů

Ono bylo napřed referendum a pak ruské ožralé hordy nebo naopak? Co? Rusové tam, kde to zaberou vojensky, vždycky udělají referendum. A vždycky je 98% obyvatel v tom referendu pod ruskými automaty pro připojení ke státu, ze kterého všichni zdrhají. Nějaké divné, nezdá se vám.

0 hlasů

Strč si svůj AALEP do zadku, Housere, stojí za ním rusáci:
https://manipulatori.cz/hoax-pravnici-eu-prokazali-ze-vstup-krymu-ruske-federace-roce-2014-proveden-souladu-se-zakony/

1 hlas

Krym nikdy nebyl ukrajinský!
Krym byl samostatným státem v administrativním spravování státnosti! Vždy se jednalo o REPUBLIKU! Svým statusem se rovnala Ukrajinské republice! Republika je formou státnosti! Unitární stát nemůže do sebe začleňovat žádný stát. Může s ním uzavřít pověřenecké administrativní vztahy. Krym jednal tak, jak měl a vše udělal správně. Mohl v jakémkoliv okamžiku zorganizovat takové referendum a v jakémkoliv okamžiku odejít.
Viz. Ukrajinská ústava 2., 5. a 133. článek.

3 hlasy

OSN podporuje migraci z Afriky. Nejlepší by bylo přesunout tuto škodlivou, parazitickou organizaci do nějaké činné sopky.

2 hlasy

Z úst ruské špíny zní slova o míru jako oxymoron. Jen hospodářská slabost a zaostalost drží Rusko od jeho imperialistických choutek dále, a tak otravuje jen svoje bezprostřední sousedy. Ze země prchá stále více lidí, samozřejmě všichni, komu to myslí a zůstávají jedinci typu sockovského hnoje tady z diskuse. A těm cpe Putin ty jeho hlody...

3 hlasy

Ty debilní_bezmozku, můžeš tady vypsat kolik že států po II.světové válce napadlo SSSR a kolik ten světový agresor USA? A většinou bez vyjhlášení války a souhlasu RB OSN. To jste s tím pražským_hovadem juniorem_obrkreténi, nebo si děláte z lidí_prdelku.

0 hlasů

Rusáci jsou prostě marní. Všechno na co sáhnou, poserou. Tohle je další důkaz, co jsou za ufony, kteří do civilizovaného světa prostě nepatří.

4 hlasy

A třicet let po jejich odchodu odněkud odkudkoliv tráva neroste. Oni takoví byli po celou svoji historii. A změnit se nehodlají. Tam je zaostalo především myšlení. To je ten samý odpad jako tady ti vidamtoři v počtu asi sedmi kusů opravdu výživných myslitelů.

2 hlasy

Ty americký_chuji, zato v Libyi již roste tráva ( z toho amerického démos se ještě nevzpamatovali), tak jako v Iráku a dalších zemích kam ti agresoři" bez mozků vlezli". Z Afghanistánu odtáhnou tak jako z Vietnamu, i se svými poskoky s ocasem mezi nohama (tak jako sovětčíci) . Už jen otázka jak do udělat aby před světem nevypadali opět jako_idioti.Již nyní mají pod kontrolou méně provincií, než když Afgánistán před 18 léty napadli.

1 hlas

Muhehééé, ať ti nepraskne žilka, hovnimoru. Diskutovat s tebou, ty hnoji kyselý a internetový siláku, nebudu.

1 hlas

Silácký kecy tady především předvádíš Ty. Možná že už jsi slyšel něco jako "na hrubý pytel hrubá záplata". Jeden by si myslel, že stačil Koudelka vydat ještě před zahájením nového školního roku ten jeho převyprávěný výklad dějin v DějeBISu pro ZŠ.

0 hlasů

Už jdi s USA do hajzlu, prostitute. My víme, že z nich máš nepřekonatelný mindrák.

1 hlas

Ty pražskej_chuji, to bych měl mít z koho!

0 hlasů

Já nevím, kdo tady furt papouškuje ty stejné srance a la nejhorší zlo je USA. Že by Kadet a jeho šest bratrů Vyblízů?

1 hlas

...a tvoje matka pořád kroužkuje ftáky v Perlovce za 2€? Prej je zdatnou ornitoložkou....

1 hlas

Job tvaju mať, durrak!

1 hlas

Měli by místa zasedání střídat jako eurosojuzní parlament.
Jednou Krym, jednou Kosovo, aby byli všichni spokojení.

2 hlasy

To vubec neni spatny napad! A jeste by vsechny na Krymu vitala krasna Poklonska, urcite lepsi nez by je vitala Hilary Rodham Clinton!

2 hlasy

Proč se do toho skvělého Ruska neodstěhujete a nezamořujete to tam se svými lidy a sockami a netáhly?

1 hlas

Je dobře že je Krym osvobozen a zase patří k Rusku,jak historicky patří,ale OSN ovládané muslimy bych tam necpal !

4 hlasy

Je víc než jasné, že Krym okupují ruská vojska se souhlasem Putina. Dle smlouvy při rozpadu SSSR a vrácení Ukrajině status samostatného státu , bylo dohodnuto, že Krym je Ukrajinský a jen na něm bude Ruská vojenská základna a za to nebude mít Ukrajina Jaderné zbraně. Ukrajina vše dodržela a Putin ne vše porušil a okupuje Ukrajinu a protiprávně si jí přidal k Ruskému území a to mu nestačí a tak okupuje východ Ukrajiny. Nevím zda by si to dovolil, kdyby Ukrajina měla jaderné zbraně. Rusko je jako Hitler a fašismus, Ukrajina je jako Polsko , ale zřejmě je tvrdší oříšek a na straně Ukrajiny stojí zbytek svobodného světa.

4 hlasy

Woe plácáš tady_cocotiny. Jedná se o deklaraci a ne smlouvu! Což je z mezinárodního právního hlediska pouze nezávázný příslib!

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Heheeéé, ty jsi dobré čehuúnské kokotisko....a navíc se tady ještě veřejně onanuje...zkus to Jeremiášovi pražskému přímo do ksichtu, to on rád....

1 hlas

Tradiční standartizovaná odpověď Hovnimora Vočka, muhehééé.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

chudinka "Ukrajina je jako Polsko" voe, voe, voe!!!!???? Myslis to same Polsko, ktery okupovalo nas a zakerne napadlo Ceskoslovensko v 1919 a tesne pred valkou v 1938 ?????????

1 hlas

Nás Polsko nikdy neokupovalo, prablbe. Ta území, o které se vedle spory mezi nacionalistickou ČSR a nacionalistickým Polskem jsou osídlena velkými menšinami, ale hlavně je ČSR chtěla z hospodářských důvodů.
Nevadí vám ani trochu, Kominternový papoušku, že se jak ČSR tak Polsko před svým uznáním velmocemi zavázaly ke spojenectví a vytvoření středoevropské federace namísto R-U?

1 hlas

R-U je co? Rusko - Ukrajina? Laskave precist Wikipedii!!! Je tam strucne a jasne napsano, ze v 1938 Polsko dalo nasi vlade jen pouhych 24 hodin na rozmysleni. Bud dostane Tesinsko nebo CSR napadne. Taky se stalo! Polsko zakerne CSR druhy den napadlo. Tak dalsi priblbly keci k tomu neni dulezite psat.

0 hlasů

Wikipedii si strčte za klobouk, nic jiného nejste schopný si prostudovat. Tam jsou informace, že Rozlil něco, ale ne že Petr. Přesně tak funguje Wikipedie. Už jsem vám psal, abyste se dovzdělal a že historii skutečně není wikipedie, to je zdroj pro matly a chudáky.

1 hlas

Myslí to samé Polsko, které napadl SSSR 17.9.1945 jen dva týdny po Hitlerovi, rusáčku. Vy prostě jste hromada špíny, která se ze všeho pokouší vylhat.

3 hlasy

Jo, je to to samé Polsko_úde, které nechalo ve 20.letech minulého století pochcípat_přes 20 tisíc zajatých vojáků RA hlady v zajateckých táborech. Tak že jim měli bolševici i s tou Katyní co vracet!

0 hlasů

Tady to mame! 17.9 1939 Tak to byl Gruzinec Stalin, sef SSSR v te dobe kdo poslal vojska napadnout Polsko (je taky mozny, ze chtel Polsko potrestat za napadeni Ceskoslovenska), a v 1968 na nas poslal vojska sef SSSR, Ukrajinec Leonid Breznev. Pekna sebranka se tam sesla.

1 hlas

Ne, oni byli Sověti.

1 hlas

Oprava - 17.9.1939 samozřejmě.

1 hlas

Konečně hromada, která dostatečně páchne a vábí všechny masařky v Putinových službách.

0 hlasů

hahaha, mistni bolsevcka uderka hemenex/ok na uz ted vzteky hnedku az za usima :-))))))

2 hlasy

chudak holka nevi co chce.v pripade presidleni osn na Krym se ji tam nazene vsechna ta barevna pakaz z celeho sveta.a semiti zid-nazi,i tepli a " zurnalisti ".jak pisi jinde.lidem v new yorku se ulehci,pokud to VYKOPOU-trump- do jizni afriky.

2 hlasy

Je dobře, že si Rusko vzalo zpátky svůj Krym. Kdyby ne, už by tam byla americká válečná základna. Jinak nevíte, zdali už USA vrátily Srbsku Kosovo ?

8 hlasů

to je dobrý, na okupované území, které mnohé státy vůbec neuznávají a nesmí se tam cestovat přenést takovýto vážený úřad, zaprvé je to drzost a zadruhé je to totální kravina, ale to píšu jen proto, aby z diskuse nebylo patrné, že tu jsou jen kremloboti a úchyláci, co si myslí, že gay ohrozí jejich hetero rodinu (asi špatným pohledem na ulici :D).

4 hlasy

Vítejte. Je to ztracená mise :-)

0 hlasů

vy uznavate anexi Krymu podle soudruha chrusceva?v totalite?jak se stavite k anexi golanske vysociny?a mozne anexi zapadni brehu jordanu?buzeranti celeho sveta,spojte se,ajnstajn.to nam chybelo,teplej semita zid-nazi.a sodoma s gomorou.cha,cha,cha!shalom.

4 hlasy

Koho zajímají nápady nějaké prokurátorky, co zradila svou vlast...?
Krym je sice krásné místo, ale je to v podstatě díra, nikdo se tam nepohrne...

2 hlasy

asi je to krestanka,ne?a opici se podle semity zida jidase,co zradil jezise.nebo v dnesni dobe po michaelu cohen,co zradil trumpa?a vy po me?jak je to s tou slibenou dokumentaci o Ceske ucasti na genocide zidu?nejak dlouho vam to trva,meshuge.OMLUVA?take nic.ted prichazi jom,OMLUFTE /jidish/za sve hrichy,ajnstajn.1.10.to mate na krku.cha,cha,cha!shalom.

2 hlasy

Porad by to bylo lepsi na Krymu nez OSN par ulic od Harlemu, nemyslis?

4 hlasy

....a koho zajímají štěky nějakého kulohmata Hemenexa, který zrovna dohulil obřezaný brk svého manžela Jeremiáše pražského, a ještě mu teče geňo po jeho tlustém beďárovitém ksichtu? :):)

3 hlasy

Že by toho, kdo umí myslet a číst?

0 hlasů

Na ukrajinském poloostrově, který před pěti lety Rusko anektovalo...opravuji, Krym NIKDY právně Banderistánu nepatřil, neboť si jej nadělil Ukroš Chruščev....a prizmatem evropské morálky, že "vše, co bylo ukradeno, tak má být vráceno" hovoří jasně: smradlavý gauner a Ukroš Cgruščev U K R A D L Krym Rusům, takže jej Ukroši zase musí vrátit!!! Nehledě na to, že toto stanovisko potvrdila drtivá většina tamních obyvatel, tak nezbývá než konstatovat, že Krym již NIKDY pod prašivé banderovské chazarské swině patřit NEBUDE.....a tak to má být, tak je to správné! Viváááát Ruskoóóó a jeho navrácená Krymská oblast.

6 hlasů

neztrapňuj se rusáku z petrohradu, takhle čech nepíše

2 hlasy

.....áaaaa, další čehuúnský kulohmat, počkej ještě 1/2 hodiny, a bude vás tu dost, abyste utvořili kruh a zaháčkovali se do svých zarudlých kaďáků.....:)

3 hlasy

Další, co zrazuje svou vlast...

1 hlas

O jaky zrade pises? Akorat vim, ze nas podrazili a lstive zradili Londynsky hujeri v roce 1938 kdyz nas hodili ke zradlu Hitlerovi a potom nas opet zradili ti samy hujeri z Londyna co nas predali k papani SSSR Stalinovi. Jak je napsano ve Wikipedii :"Percentages Agreement Churchil"

4 hlasy

Nás Angličani v roce 1938 nezradili, neměli s námi žádnou smlouvu, takže víte jako obvykle velké a kulové. Oni tu smlouvu s námi neměli už pár let ani Francouzi. Sudety nabídl Spojencům k odstoupení Německu naprosto protiprávně český ná*ek Beneš.

1 hlas

Dnešní Čechistán není žádná vlast - je to kolaborantský satelit a protektorát Velkého Satana z USSraele stejně, jako celá EU....ale aby s to viděl ty osle oslovská, tak bys musel vylézt z análu tohoto Satana, páč jinak nic neuvidíš.....:)

4 hlasy

Hahahahaha !!!
No tedy on je ten Jára Vočko Halík nejenom debilní, retardovaný primitiv, ale je i celý pokálený z Velkého Satana z EUUssraele
:-))))))
Oni tihle bezmozci asi vážně prožívají peklo na zemi.

2 hlasy

To neřeš, ty pražské havlistické netáhlo Jeremiáši, páč ti praskne kebule a z ní se vyvalí smrad, jenž povalí i toho bronzového osla se svatým Vendelínem...

2 hlasy

Tohle prozření, co má tento nemocný id*ot už jeden měl, jo, jo. Byl to Rakušan a jmenoval se nějak jako Hilfer. Taky takový frustrovaný sockovský cockot.

0 hlasů

....a čehúúúúnským připosraným zbabělým kolaborantům a jejich evropským a ussraelským pokrevným chazarským swiním vzkazuji, že hýkají dobře - ale na špatném hrobě....:):)

5 hlasů

Ještě ti chybějí dva hovnimoři z té vaší socko frustrát partičky, máš jen čtyři hlasy.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.