Incident
Ukrajinci zajali ruské výsadkáře. A hlásí útok ruských vrtulníků

26.08.2014 10:25 Aktualizováno 26.08. 13:29

Nový pohraniční incident má pro Moskvu nepříjemné pokračování. Ukrajinská tajná služba SBU v pondělí informovala o zadržení deseti ruských výsadkářů asi padesát kilometrů jižně od Doněcku na východě Ukrajiny.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Bulva (18 hlasů) 26.08.2014 11:01

  ČESKOSLOVENSKO obsadili s požehnáním USA (potvrdily platnost kořisti...

 • Jan Bulva (14 hlasů) 26.08.2014 10:53

  Soudružko směšná jsi ty, tam hranice vlastně neexistují, pokud by...

 • Helena Dvořáková (11 hlasů) 26.08.2014 10:45

  Moskva dělá ze všech idioty, momentálně i ze zdejších sovětofilů,...

 • pn23 pn23 (11 hlasů) 26.08.2014 10:54

  Na Ukrajine byli omylem, Ceskoslovensko obsadili v r.68 omylem, v...

 • Jan Bulva (10 hlasů) 26.08.2014 10:51

  Ruské ministerstvo obrany v prohlášení uvedlo, že vojáci pří hlídce...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak si taky přečtěte, co řekli -

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rekli-nam-ze-jedeme-na-vycvik-vypovedeli-zajati-vysadkari/r~35a7a3162d2911e49cb2002590604f2e/

0 hlasů

Kdyby na Vás mířili samopalem myslím, že i Vy by jste klidně zapřel i vlastní matku...

1 hlas

a jakou vypovídací hodnotu má výpověď zajatce,, proč by neřekli co si věznitelé přejí

1 hlas

Všichni? A já si myslel, že Rusové jsou hrdý národ a hrdinové hodni odkazu Stalingradu. Zase o iluzi méně.

0 hlasů

Nedávno přešel do Ruska mnohanásobně větší počet ukrajinských vojáků a Rusko je pak vrátilo zpět. Těch 10 vojáků asi nemohlo způsob
it ty potíže, které ukrajinská armáda má.

0 hlasů

Jinak Pravy sektor prcha z Marinupolu, ale npnp mlci?
kde jsou jeho podvlikacky? Zrejme mu je kontroluje soudruh dvorak :-)))

a v Luhansku kopou zakopy. To uz asi fasouni z Kyjeva brzy zvitezi

2 hlasy

Sice je to vsechno jedna tragedie, ale kdyz si clovek uvedomi, ze Rusove stejne jednou praspatne skonci, je ta tragedie uz zas o trochu mensi.

2 hlasy

Tragédie je, že existují tak primitivní a tupí lidé, jako je Lustig.

0 hlasů

jindy sem ten dement npnp placa linky z novinek i 50x za den, ale dneska mu to moc nejde.
soudruh dvorak tady dela mrtvyho brouka :-)))))

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/345966-v-ilovajskem-kotli-je-sevreno-nekolik-ukrajinskych-praporu-fronta-se-hrouti.html

1 hlas

Von se převtělil do nicku pn23. A teď po ránu má moc práce s uklízením hajzů na pražských nádražích.

0 hlasů

Ruští pohraničníci nemají zřejmě ani páru, kde hranice vlastně leží. 50km jižně od Doněcku je totiž zároveň cca. 50km od ruských hranic. Vyhnali je tam, řekli že tam jsou fašisti a to ruskýmu vojákovi stačí. Hlavně že tam jsou fašisti. Jde zabíjet ani neví kam a koho.

1 hlas

Jenom blbec si myslí, že dneska nejsou přesné vojenské mapy a že nikdo neví, kudy se táhne hranice.

0 hlasů

Porošenko na vrcholné schůzce v Minsku prohlásil, že jediným účinným nástrojem k ukončení krveprolévání na východní Ukrajině je nastolit účinnou kontrolu rusko-ukrajinských hranic, ukončit dodávky zbraní separatistům a propustit válečné zajatce.......... vždyť ten nácek Porošenko furt tvrdí, že nejde o válku, takže nelze ani propustit válečné zajatce

2 hlasy

Pockej, jaky zajatce?
Vzdyt tu soudruzi dvorakove nedavno vresteli, ze fasouni z Praveho sektoru vitezi na vsech frontach.
Pry to psali na UNIANu, a ten nikdy nelze :-))))

1 hlas

Kyjevskejm fasounum se to hrouti, tak sebrali cetu pohranicniku, ktery se ani nebranili :-)))))))

A aby to nafoukli, tak vzkrisili z mrtvych i toho zabanovanyho dementa npnp. Soudruh dvorak jede podle planu a dela tu ze sebe debila dal.

Kyby ty dva dementi umeli cist, zjistili by, ze na mnoha mistech haranice proste presne vyznacena neni.
A jinak "invaze" na Ukrajinu, par vojaku a pes??
Tomu uveri jedine vymyte mozky dvoraku a hemenexu :-)))))))

2 hlasy

:)) zoufalče, děláš mě radost!

2 hlasy

to je dobre, ty rudy prasatko vztekly :-))))))

2 hlasy

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/345966-v-ilovajskem-kotli-je-sevreno-nekolik-ukrajinskych-praporu-fronta-se-hrouti.html

Tak si vyber.

3 hlasy

Tak určitě se bojuje a ještě dlouho asi bude, dost záleží na tom jak dlouho bude rusko posílat sepošům vojáky a podporu.

2 hlasy

Rusove pouzivaji pri bojich na vych.Ukrajine chemicke zbrane:

"Rozhodnutím Rady ministrů bývalého Sovětského svazu byly všechny chemické zbraně z území dnešní Ukrajiny vyvezeny a umístěny v centrálních skladech a základnách, které se nachází na území dnešní Ruské federace (RF).

Všechny chemické zbraně bývalého SSSR se dnes proto nachází a postupně likvidují na území RF. K dubnu 2014 Rusko zlikvidovalo 78 % ze 40000 tun chemických zbraní SSSR," napsali Aktuálně.cz Mychajlo Samus a Lenka Víchová z redakce Ukrajinského žurnálu.

2 hlasy

To je ale blbost............ Ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde............. Rýsuje se možnost na nějaké urovnání situace, někomu se to však nehodí a tak koná. Stejně jako se sestřeleným letadlem. Komu se to hodí....opět fašounům.

3 hlasy

Pro soudruha Bulvu, az tady zase bude psat o tom, ze Ukrajina pouziva chemicke zbrane:

"Rozhodnutím Rady ministrů bývalého Sovětského svazu byly všechny chemické zbraně z území dnešní Ukrajiny vyvezeny a umístěny v centrálních skladech a základnách, které se nachází na území dnešní Ruské federace (RF).

Všechny chemické zbraně bývalého SSSR se dnes proto nachází a postupně likvidují na území RF. K dubnu 2014 Rusko zlikvidovalo 78 % ze 40000 tun chemických zbraní SSSR," napsali Aktuálně.cz Mychajlo Samus a Lenka Víchová z redakce Ukrajinského žurnálu.

3 hlasy

soudruhu to píše pan Gazdík na aktualne a ten blábol co cituješ neznamená, že za těch cca 20 let je vše jinak a jako chem zbraně zapůsobí i rozstřílení podniků s nebezpečnými létkami

4 hlasy

Macjackuv kazdodenni itinerar: Nejdrive se nam predstavi jako blb a potom uvede svoje povolani uklizece zachodu na vrsovickem nadrazi. Tento clovek vskutku vede plnohodnotny zivot rudeho noka.

2 hlasy

Něco pro natrženou prdel NP, nyní podtržená nula PN.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/345966-v-ilovajskem-kotli-je-sevreno-nekolik-ukrajinskych-praporu-fronta-se-hrouti.html
Včil mudruj!

3 hlasy

Situace v Ilovajsku je kritická už druhý týden. Původně se jej pokoušel získat z rukou separatistů jen prapor gardy Donbas, ale dostal se pod tlak a postupně mu přispěchaly jediným úzkým koridorem další dobrovolnické prapory Půli města se proto podařilo gardistům udržet, jenomže útoky separatistů neustávaly, protože sami nečelili žádné hrozbě v podobě obkličovací operace. Zprávy od Ilovajsku kontrastují s armádním komuniké, které oznámilo, že ukrajinské vládní jednotky zničily za posledních 24 hodin rozsáhlá uskupení separatistů.
„Ztráty protivníka za uplynulých 24 hodin činí 247 teroristů, dva tanky, osm obrněných vozidel, dva raketomety Grad, čtyři nákladní vozy a jedno dělo,“ uvedlo tiskové středisko ukrajinské armády.

5 hlasů

V ilovajském kotli je sevřeno několik ukrajinských praporů, fronta se hroutí Nejméně šest praporů ukrajinských ozbrojených sil je obklíčeno separatisty v Ilovajsku, uvedly v úterý Ukrajinské noviny. Žádají prezidenta a ministra obrany o rychlé vyslání podpor, které by změnily situaci v oblasti. Separatisté kolem nich utahují smyčku. „Situace v Ilovajsku (sektor B) zůstává nezměněna. Prapory Donbas, Kryvbas, Myrotvorec, Ivano-Frankivsk, Volyň a Dněpr-1 jsou obklíčeny. Od Trojicku a Charcyzsku je ostřelují z raketometů Grad. Ze strany Fedorivky je ostřelují ze samohybných děl, která pálí na okraj Ilovajsku ,“ uvedlo velení národní obrany Dněpropetrovské oblasti. Obklíčených praporů však může být ještě víc. V kotli jsou kromě praporů ministerstva vnitra Dněpr-1 a Myrotvorec i ještě další prapory vnitra Svitjaz a Cherson a roty 93. a 17. ukrajinské brigády. V tvrdých bojích padl i velitel speciálního praporu Cherson, pětatřicetiletý právník Ruslan Storčev, který se od konce roku účastnil protestů v Kyjevě a v květnu se nechal zapsat jako dobrovolník. Padl i další příslušník praporu, 43letý voják Oleh Peškov. Prapor Dněpr-1 zatím nemá padlé, ale hlásí zraněné. Žádal prezidenta Petra Porošenska a ministra obrany Valeryje Heleteje, aby okamžitě zasáhli na východě země: „Musíte přijmout rozhodnutí, která v nejbližších hodinách kardinálně a rozhodně změní situaci na východě ve prospěch ukrajinských sil.“ O rychlé vyslání posil žádal Heleteje i velitel praporu národní gardy Donbas Semen Semenčenko, jenž ve své zprávě popsal zoufalou situaci ukrajinských sil, které se hroutí pod náporem separatistů. „Po úterním průniku od Novoazovsku byla situace plně pod kontrolou. Strach se projevil později. Naráz samovolně opustila pozice část ukrajinských vojáků, která měla zabezpečovat týl uskupení osvobozujícího Ilovajsk. Dělostřelectvo zničily rakety Grady, zbylí vojáci odešli a zůstaly jen minomety. Pak protivník podnikl ještě jeden úder tanky u čtvrti Mospino. Byly zastaveny po 15 kilometrech přehradnou palbou dělostřelectva a tanků ozbrojených sil Ukrajiny u Starobeševa a Kutejnykova,“ napsal Semenčenko. Dodal, že další útok byl podniknut v Olenivce.

5 hlasů

To jsou vážně ti stejní co před pár dny tvrdili, že na rozstřílení autobusů s uprchlíky nemají techniku?

3 hlasy

podívej se na mapu, to bylo v Luhansku, tohle se děje trochu jinde, no zatím se českých médiích o tomhle nepsalo, je to na novinkách

5 hlasů

Hm, Luhansk - Ilovajsk 160km, půl dne náklaďákem i s vybudováním palpostu.
Jedny propagandistický argumenty vyvrací ty druhé, jen zamluvit nepříjemný fakt o přímé účasti ruských vojáků ...

2 hlasy

neblazni, soudruh dvorak se pobezi podivat na mapy, ktery ma na strope, od doby kdy ho pred par lety vytopili sousedi.
nebo si fakt myslis, ze ten omezenec rozumi normalni mape :-))))))))))

4 hlasy

bitydne, nemusíš z nedostatku invence popisovat svůj brloh, ale celkem to vysvětluje fakt, že nevíš která bije a zase pindáš hlouposti

0 hlasů

@tyden tyden 26.08.2014 16:04

Pohoda bitydne, vím, že se jinde nepobavíš. Já jsem možná tady pro smích gigantům tvýho typu, ale ty s tou svojí partičkou rusofilú jsi k smíchu kdekoli v realitě.

0 hlasů

jen si kvikej, ty rudy prasatko, stejne jsi tu vsem pro smich :-)))))

3 hlasy

Vzdyt ty prece novinkam soudruhu Bulvo neveris:-)

2 hlasy

soudruhu nevěřím nikomu, jen sobě a jen někdy, no ale souhlasím např. s generálem Šándorem, že pokud by byla pravda, že ukačka furt postupují, tak by již dávno museli býti v Moskvě

5 hlasů

Summit v běloruském Minsku začal. "Putin a Porošenko si potřásli rukami," hlásí nreportér agentury Reuters Jack Stubbs.

2 hlasy

... a Porošenkovi zůstala v ruce "černá známka" ...

1 hlas

Slysel jsem, ze dnes vecer bude v Komentarich udalostech vystupovat jako komik mesice soudruzka Sudljankova, ktera se tam vcera smala a tvrdila, ze jeste nikdo nedokazal pritomnost ruskych vojsk na Ukrajine.

6 hlasů

Máš pravdu primitivní soudruhu. Už máš vypucovaný hajzly?

5 hlasů

Krasne, nejdriv jsi se nam predstavil a ted jsi dokonce prozradil i svoje povalovani, soudruhu Machacku. Tak co tam mas dal?

2 hlasy

Nezbývá mi,než si myslet,že idioti z Kremlu chtěli vyhrát válku s deseti výsadkáři....kdyby to byli amíci v čele s akčím hrdinou ,tak prosím,ale hladoví,podvyživení ,zoufalí a po zuby ozbrojení ruští fanatici,co chtějí zavést svět do apokalypsy......to jsou fak magoři.
Chtěl bych jen upozornit,že ten kdo tomu článku nevěří,je zbabělý komouš,socka a bezpochyby agent přímo z Kremlu.
Není diplomatičtějšího počinu,než vysadit diverzanty na cizím území během mírových jednání.To skoro vypadá na izraelské poradce:-)

6 hlasů

Nový blb na obzoru?

5 hlasů

Nikoliv.Starý blb na obzoru.Nový blb jsou oni,Macháček.....

0 hlasů

Macháčku... Ty ses snad nemohl ani narodit, tebe museli vyvinout v nějakém ruském výzkumném ústavu... :-)))

3 hlasy

Pane Machacku, proc se nam kazdy den nekolikrat predstavujete? My prece vime, kdo jste:-)

1 hlas

:)) tobě Macháčku asi musí sestavovat seznamy, komu nadávat ...

1 hlas

Bože můj, to je ale prostoduchý blb, většího zde na diskuzi není...

1 hlas

On sedí v Ljubljance a dělá svoji práci.

2 hlasy

Anebo bláznivý děda Emerych,milovník alibabů a bojovník proti neexistujícímu NWO.

4 hlasy

Nezbyva, nez si jen myslet, ze pouhy idiot veri tomu, ze na ukrajinskem uzemi operuje jen 10 ruskych vojaku. Anebo to neni idiot, ale agent kuniho ksichta.

3 hlasy

Lustigu..víš, že se separatisti ženou na Mariupol...víš to...že jo...

6 hlasů

A ty se poženeš na WC ,svatej muži...

2 hlasy

Ruske uderce trvalo nekolik hodin, nez soudruzi z Kremrole dodali noty, podle kterych se ma jet.

6 hlasů

Nejseš ty náhodou ten šílenec np32, kterému už konečně Cenzor zatrhnul tipec ?

2 hlasy

Von je přejmenovanej np np. Nikdo jinej tak blbej už být nemůže.

3 hlasy

Já vím. Jen jsem chtěl aby se alespoň přiznal. Plive tady na komunisty a je horší než ten nejpodlejší. Plive tady na mužiky a přitom jim nesahá po šněrování válenek. Přesně jak jsem to někde četl "nemocný odpad"

4 hlasy

Není nad to, jako když si slepice popovídá se slepicí...

1 hlas

Jo to je pravda, někdo to má hned za barákem a ještě se tím vytahuje.
No ale svůj k svému ...
Když tak změníš taky přezdívlu :o)

2 hlasy

"Díky odvaze hrdinů se průlom přes hranici nezdařil,"
To jsou ale paka. Stejně jako ti, co jim ještě něco věří. :-))))

2 hlasy

USA mají v plánu okupovat Holandsko, pokud někdo z amerických představitelů skončí před mezinárodním tribunálem pro válečné zločiny v Hagu.
http://www.spiegel.de/politik/ausland/internationales-strafgericht-us-kongress-droht-niederlanden-mit-invasion-a-200430.html

5 hlasů

Ukrajina: Doněcká armáda se probila k Azovskému moři a osvobodila města Sedovo s přilehlými obcemi a Novoazovsk. Podle jejích informací z Novoazovska uprchl nejdříve bataljon Dněpr 1 (Kolomojský) a potom všechny ostatní ozbrojené složky. Pohraničníci a celníci z místních obyvatel se přidali k doněcké armádě.
Dalším cílem je přístav Mariupol, kde nyní vládne panika. Oligarcha Taruta, dosazený juntou za doněckého gubernátora, opustil s rodinou Mariupol již včera a nyní z TV uklidňuje občany Mariupolu, aby zachovali klid. Z Mariupolu prchají úředníci dosazení juntou, část vojáků opustila některé blokposty, lidé, kteří zůstávají, vykupují potraviny a benzín.
A víte proč ti hrdinné bataliony prchají ? Protože po událostech v Oděse a jinde, vydal vrchní velitel domobranců rozkaz: tato "zvířata" nebrat do zajetí. Takže pro ně platí: buď smrt nebo útěk. Volejí druhou možnost. Tož tak!

10 hlasů

Taknějak si nedovedu představit, že by jednotka na speciální misi okamžitě zvedla ruce a bez odporu se nechala zajmout. Ani v americkém filmu.

5 hlasů

Chápu, že dle Putinových představ měli střílet do posledního náboje ... asi jako tito před pár dny:

http://slon.ru/fast/russia/v-pskove-proshli-zakrytye-pokhorony-mestnykh-desantnikov-1147710.xhtml

asi nějaký horší oddíl ... ale gratuluji k rozhodnutí zůstat naživu i když i to bude po návratu do Ruska nejisté ...

1 hlas

ale ale, soudruh dvorak cte azbuku??
Nedavno tu ten debil vykrikoval, ze je rad, ze Rustinu zapomel.
Nebo je to jenom jeho dalsi bolsevicka lez :-)))))

1 hlas

Покраснение кожи, коклюш. Vašik Větříčků боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

1 hlas

Taky jsem si nedokazal predstavit, ze by na uzemi opervali rusti agenti tak otevrene a ty jsi toho dukazem:-)

5 hlasů

Názor:

Je to nějak "celý přitažený za vlasy",že by nějaký picníky poslali do války a řekli jim jen,že je to nějaký cvičení a nechali je tam "motat se,jak hluchý psy na honu"!?? To je nesmysl....každ ej,kdo byl na vojně,tak ví velice dobře,že to,do čeho se má zapojit ,má také "svá"pravidla a přípravu....

6 hlasů

Je to jednoduche jako facka. Protoze se porad ve sdelovacich prostredcich uvadi, ze tam Rusove nejsou, jednoduse je tam odvedou, aniz by jim neco rekli a pokud by se prip. zacalo strilet uz pri prechodu, reknou jim, ze se musi branit. Az v tento moment jim reknou kde a za jakym ucelem tam jsou. V moment, kdy nemaji zadnou jinou volbu.

3 hlasy

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - )

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4699-amerika-nas-desi-probouzi-se-evropane-copak-uz-usa-nejsou-spojenci-evropske-unie

4 hlasy

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) - )

"Nebezpečí obnovy bolševismu v Ruské federaci a jeho dopad na nás"

http://www.svedomi.cz/on/on2005/on0503_vap_bolsevismus.htm

0 hlasů

Když mainstream neví jak dál, vždy vyrukuje s bolševikama a očekává, že ovčané to budou baštit.....:-)))))))))))))))))))))

3 hlasy

Když bolševici neví kudy kam začnou kydat špínu na západ ....:-)))))))))))))))))))))

1 hlas

..tyto kauzy mají určitě zásadní závažnost....jen tak mimochodem...už padl Mariupol..tažení Porošenka je pořád vítězné?...nebo zůstává nepřehledná situace jako o víkendu...

9 hlasů

Vcera to bylo 75 let od podpisu smlouvy o neutoceni mezi Hitlerem a Stalinem. Tato smlouva uvrhla komunisty a levicaky do tezke deprese a uplne je popletla. Az do vydani pokynu jak postupovat, prisly z moskevske kominterny, nevedeli bolsevici celeho sveta jak reagovat na vzniklou situaci. :)))))

3 hlasy

Dlouhá hranice mezi Ruskem a Ukrajinou není všude jasně vyznačena.

5 hlasů

Покраснение кожи, коклюш. Bulva боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

0 hlasů

Jj, onehdá se omylem zatoulali Rusáci až na Krym ...

6 hlasů

... ale pred tim se spletli na Vaclavske namesti. A hned se tam usalasili. Na ctvrt stoleti.

7 hlasů

kdyz je tam bolsevici, jako ty pozvali :-)))))

1 hlas

Ty vole Vomackovej, ja byl v te dobe uz ve svobodnem svete a ne v bolsevickem cecku.

0 hlasů

A ještě před tím nás Francie a Anglie prodala Hitlerovi, Němci nás pak chtěli vyhladit.

2 hlasy

swine....... (myslim tim ruSSaky )

3 hlasy

Tak ono Rusko celé je vlastně takový trapný omyl...

7 hlasů

Rusko je omyl ale to nerostné bohatsví by se hodilo

3 hlasy

A komu by se nehodilo...?
Po ruském nerostném bohatství pošilhává celý svět, hlavně Číňani. Rusko, jako zaostalá země, ještě nestačilo svou zemi zplundrovat, na to teprve dojde. Málokde zacházejí s přírodou tak neuctivě, jako právě tam...

3 hlasy

Rusko je tak zaostalé, že hnUSÁkům dodávalo raketové motory a rusové hnUSÁky svými raketami vynášeli do kosmu, idiote!

1 hlas

Ale Votroubku, vyspělost země nedělají nějaké rakety, vyspělost se především projevuje na životní úrovni obyvatelstva a ta je v Rusku prachbídná. Tvořit HDP vývozem surovin je doména nevyspělých ekonomik. A plácej si tady co chceš, moulo...

2 hlasy

Americká armáda přiznala, že v sobotu omylem bombardovala objekt poblíž města Mosul na severu Iráku. Při útoku zahynulo podle oficiálních zdrojů pět lidí, místní ale hovoří o čtrnácti obětech, včetně žen a dětí.--Rychle a zběsile. USA omylem vyzbrojily mexickou mafii---
USA omylem poslaly do Tchaj-wanu jaderné detonátory ---CIA uváděla v omyl vládu USA i běžné Američany ---Vláda USA omylem zveřejnila seznam svých jaderných míst--Americký vojenský bombardér B-52 přeletěl minulý týden přes území Spojených států omylem naložený šesti nukleárními raketami.

5 hlasů

Vidíte, tak se projevuje stát budovaný na demokratických základech. Přizná svůj omyl a neúspěch nejen ve chvíli kdy je chycen "s kalhotami dole", klidně mohli zatloukat a mlžit.
Rusové byli se svou "dokonalou neomylností" pro smích 40 let a nyní po pauze na nádech na tradici kašpárků úspěšně navazují.

6 hlasů

Jedny z největších německých novin - Spiegel - oznamují: Bývalý US prezident Jimmy Carter s propuknutím sledovacího skandálu NSA kritizoval americký politický systém.

"Amerika již není funkční demokracií," řekl ve čtvrtek 18.7. Carter na schůzi "AtlanticBridge" v Atlantě. I mnozí další vysoce postavení US činitelé varovali, že USA již nejsou demokracií.

Carter také řekl, že i morální autorita USA je v prudkém úpadku v důsledku rozsáhlého omezování lidských práv.

4 hlasy

Ano, bohužel už to není co bývalo, proto píšu o demokratických základech které jsou v američanech zakořeněny stejně silně jako v rusech vazalství a servilita k "carovi".

2 hlasy

:-))) kazíte vánoce všem fašounům a sluhům maistreamu :-))

0 hlasů

Obrat se na ruske propagacni stredisko, tam te radi prijmou :)... tam vezmou kazdeho vola :))

6 hlasů

se divím že takového borce si Němci nenechali

2 hlasy

Jen blbej rusky muzik se muze splest o 50 kilometru.

6 hlasů

USA omylem vyzradily šéfa CIA v Kábulu-jen blbý strýček Sam vyzradí šéfa CIA

2 hlasy

..nejen blbý mužik....gumy (tankisti) z Wyomingu při cvičeních NATO nikdy nepochopili, že jsou dvě Německa...a vždycky, někdy i na dvou místech "fikli dráty"....až po několika letech změnili taktiku a začali jezdit paralelně s hranicí, nikoliv kolmo k ní...bay nebyly průsery...

3 hlasy

Stejny blabol jako kdyz se kubanske pomerance prodavaly v USA a Simurda chodil nakupovat do Tesca v Mnichove:-)

4 hlasy

Kdybys nebyl blbej, pak bys vedel, ze vojska NATO k dratum tve DDR vubec nesmely. Na vsech cestach vedouci k hranicim bolseviku (tedy i CSSR) byly obrovske tabule , ze tam nemaji pristupovat. Tam smel jen nemecky Grenzschutz.

4 hlasy

:))) gumy z Wyomingu a německý cedule....no právě proto museli začít jezdit po mnoha průserech paraleně s hranicí....protože , když jezdili kolmo k ní, to vždycky fikli dráty...cedule necedule...:)))

2 hlasy

Lzes, ale nevadi, jsme na to zvykli, Tve zvaneni ma zabavnou hodnotu

4 hlasy

:-)))))))))))))))))) když někdo nechce, tak cedule ani nápis ještě nikdy nikoho nezastavily......

0 hlasů

Ty si pletes americkeho vojaka se Zojou Kosmodejanskou.

0 hlasů

..tak oni to nechtěli, oni byli a jsou fakt takové gumy...jim nikdo nedokázal vysvětlit, že jsou dvě Německa...

1 hlas

Prepis vyslechu ruskych parasutistu:

http://www.interpretermag.com/russia-this-week/#3949


2 hlasy

V CCCP bylo vsechno omylem. Rijnova revoluce byla omylem v listopadu a neridil ji Lenin ale omylem soudruh Uljanov. Soudruzi omylem obsadili v r.68 Ceskoslovensko. Podobne omylem potlacili v r.56 madarske povstani a omylem okupovali zeme tzv. vych. bloku.

Jen soudruh Bulva neni ani omylem agentem FSB a GRU.

7 hlasů

Deset ruskych vysadkaru? Opravdu velmi zajimava zprava. A kdy konecne zacne vysetrovani kdo usekaval hlavy policajtum na Majdanu, zapaloval je benzinem a vydloubaval jim oci. A kdy zacne vysetrovani za upaleni 50 lidi v Odese. A co je s letadlem sestreleny ukrajinskyma fasistama. Uz je cas aby banderovci vytahli vsechny dukazy, ze s tim nemaji nic spolecneho.

3 hlasy

Kdo by tak asi ty prasárny mohl dělat? Ruští provokatéři!
Majdan se Putinovi velice hodil. Nechcete jít do spolku s námi, tak vám to tam rozesereme a ještě si z Ukrajiny vezmeme, co se nám hodí...

2 hlasy

To je ale vysvetleni?????? Presne co se muze ocekavat od synacka kteryho maminka musela zivit do ctyriceti jestli ne do padesati let!!!!!!!!!

0 hlasů

Doněck a jeho okolí je městem těžké chemie, která vyrábí prudce jedovaté přísady pro tamní metalurgický průmysl. Gajdoš tedy předpokládá, že uniklý chlor či čpavek může pocházet z těchto - dělostřeleckým ostřelováním poškozených - chemiček anebo také z poškozených vodáren či chladírenských zařízení. Za velmi nebezpečné ovšem považuje i víkendové vybombardování doněcké nemocnice. Ve větších zdravotnických zařízeních jsou totiž z léčebných důvodů (například kvůli ozařování) uchovávány radioaktivní látky. Pokud by při zásahu dělostřeleckým granátem unikly do ovzduší, může se to rovnat výbuchu "špinavé" radioaktivní bomby, která zamoří poměrné velké území. Platí to prý i v případě havárie, při níž se z chladírny uvolní větší množství čpavku (Doněckem mimochodem do Oděsy prochází "čpavkovod").
"V tom případě by se zasažená oblast podobala místu, kde byly použity chemické zbraně. Nastala by hrozná situace," připouští plukovník. Ukrajinská armáda by proto podle něj měla při bombardování Doněcka velmi vážit, co všechno může být terčem jejího útoku.

1 hlas

Покраснение кожи, коклюш. Bulva боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

0 hlasů

Rusko by mělo dobře vážit posílání svých vojáků na podporu sepošů. Kdyby tak nečinilo už dávno bylo po konfliktu.

4 hlasy

V CCCP bylo vsechno omylem. Rijnova revoluce byla omylem v listopadu a neridil ji Lenin ale omylem soudruh Uljanov. Soudruzi omylem obsadili v r.68 Ceskoslovensko. Podobne omylem potlacili v r.56 madarske povstani a omylem okupovali zeme tzv. vych. bloku.

3 hlasy

No a ty seš ten největší omyl! Nenarozený, ale vytažený sluncem z kravského lejna, np np, idiote!

0 hlasů

lepší omylem poslat 10 paraganů než omylem bombardovat nemocnici.

2 hlasy

Takže dle nácků z Kyjeva Rusko poslalo 10 Rambů, aby zločinně obsadili Ukrajinu, no není to tak dávno co 400 ukáček vědomě přešlo hranice do Ruska a nikdo to neoznačoval za zločinné vniknutí

3 hlasy

Покраснение кожи, коклюш. Bulva боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

0 hlasů

Doufam, ze dnes opet do Udalosti pozvou soudruzku Sudlankovou, aby opet s odusevnelym vyrazem v tvari tvrdila, ze na vych.Ukrajine zadni rusti vojaci nejsou.

2 hlasy

Z vyslechu je jasne, ze GRU tam zene ruske vojaky, aniz by jim rekla, kam a za jakym ucelem jdou. V soucasne situaci by tam totiz dobrovolne nesel nikdo. Ti mladi rusti vojaci jsou budto dobre instruovani nebo jsou mozna jen nastrojem hajzlu, co sedi v Kremroli a vsem se jen vysmivaji. Lavorov, Kuni Ksicht a zaprcatelej Medvedev.

3 hlasy

To vojákům rusáci neřekli ani když přijeli okupovat nás, je to tak jednoduší. U paragánů to nemusí být tak jednoznačné, ale spíše budou také tím nástrojem hajzlů ...

2 hlasy

Američan a Rus si nemají co vyčítat,oba stejní gauneři.

0 hlasů

A jak jste na tom Vy? Taky dobrák?

4 hlasy

Prepis vyslechu ruskych parasutistu:

http://www.interpretermag.com/russia-this-week/#3949

2 hlasy

Díky..

2 hlasy

Ruské embargo na dovoz západních potravin zvýší inflaci. Podle ministerstva pro ekonomický rozvoj to bude o celé procento.

To je dobre, at maji soudruzi v CCCP aspon dvoucifernou inflaci. Potom prohlasi penize za kapitalisticky nastroj a zakazi je. Nastane konecne obdobi komunismu, kdy si vsichni budou rovni:-)

4 hlasy

To budou nějaké pomluvy. Zlatý rubl přece nemůže být inflační, to dá rozum... :-)))

2 hlasy

Nemeli by to ministerstvo prejmenovat, kdyz se ve skutecnosti nerozvijeji? Anebo tomu nerozumime a vecer nam to bude muset vysvetlit soudruzka Sudlankova. Jeste vcera v Udalostech komentarich kdakala, ze tam zadna ruska vojska nejsou.

2 hlasy

Vidím, že ČT a rusofobové mají vánoce. A o zločinu se sestřeleným letadlem už raději mlčí......

Případ havárie MH17 je „tajný”. Ukrajina, Holandsko, Austrálie a Belgie podepsaly „dohodu o mlčenlivosti“

5 hlasů

Jak mlčí? Vždyť se k tomu letadlu, k těm troskám, nemohl nikdo dostat. Tak jaképak vyšetřování. Od těch černých skříněk nelze očeávat žádné přelomové vysvětlení, ale pokud vím, tak se na nich v té laboratoři pracuje. "Dohoda o mlčenlivosti" - o něčem takovém neinformoval žádný seriozní zdroj. Není mi jasné, kam na takové hovadiny chodíte. Kdo by to také věděl, když je to "tajné"? Asi jedině Putin - ten je vševědoucí.

3 hlasy

ČT mlčí. Mainstremový tisk mlčí.....

Tak párek odkazů:

http://gumshoenews.com/2014/08/24/a-classified-murder-investigation-mh17/

http://www.globalresearch.ca/malaysian-mainstream-media-mh17-was-downed-by-a-military-aircraft-cannon-fire-from-fighter-jet/5395134

2 hlasy

Zatím o tom kdákají pitomci, kterým nevadí, že dosud nebylo vydáno žádné oficiální komuniké. Soudní lidé tudíž vyčkávají.

1 hlas

Já se po tom díval, jediný zdroj je překlad ruského článku :))
Pokud vím tak termín byl oznámen na září, ale k odvedení pozornosti od ruských lží se zřejmě hodí vše, dokonce i udělat ze sebe hlupáka.

0 hlasů

U Rusomilu je zari srpen nebot i rijnova revoluce se ve skutecnosti udala v listopadu:-)

0 hlasů

Покраснение кожи, коклюш. Bulva боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

1 hlas

Pokud tam rozstříleli nějaký barák, někoho zabili nebo vyvedli jinou zlotřilost, potom ať se Rusko kaje stejně jak se omluvila Ukrajina za překročení Ukrajinských vojáků na Ruskou stranu nebo za rozstřelený barák a zabití jeho obyvatele v Rusku. Slušnost a odpovědnost musí být na obou stranách.

3 hlasy

Soudruzi vysadkari sli tak dlouho sirou ruskou stepi na vychod, az se ocitli na zapade:-) Jen ne a ne najit bajny zlaty rubl.
Tito soudruzi po zpackane akci skonci v lepsim pripade ve vyhnanstvi v Kolyme:-)

3 hlasy

Už jim chystají v gulaku kavalce, pokud nebudou nalezeni v poli se zelím, jak je tomu v Rusku obvyklé.

4 hlasy

Modrej krypl se přejmenoval? Ty seš fakt nenápadnej.

4 hlasy

Pane Machacku, vyzyvam vas naposledy: chovejte se slusne. Jinak vas nahlasim soudruzce Hubackove a ta vas uda ulicnimu komitetu pro potirani nepohodlnych spoluobcanu. Uz vas vidim, jak sedite v plechovem, zamrizovanem antonu a mirite do vami oblibene Lubjanky.

2 hlasy

Tak to bych Macháčkovbi opravdu nepřál, ikdyž jeho rudá hruší kůže nezasuhuje nic dobrého. Jak znám Hubáčkovou an uliční výbor, děcka a ostatní příbuzní by si už neškrtli, žádný výjezd do zahraničí, jen do Ruska, zákaz vstupu do Kauflandu atd.,atd.

2 hlasy

Koukám, že troll np np se "přejmenoval" na pn23 pn23, nejspíš už těch keců měli v redakci dost, tak ho zablokovali. :-)))))

4 hlasy

le sere tě to co,že tvoji milovaní Rusíni přiznali :o).Proto meleš nesmysly o nějakém Nicku.....

4 hlasy

Nádherná zpráva,elitní jednotka je tak nevicvičená,že v době konfliktu vleze do cizí země,vycvičenost Sovětské"Rudé"armády bude zřejmě úžasná..
Nejlepší na tom je ,že to Kreml potvrdil a uznal a místní sovětští placení Trollové,jsou tak stateční,že argumentují nesmyslným žvaněním a blábolením.Opravdu:dětské lži a stařecké naivnosti,to tu produkují tito novodobí sovětští politruci,Bulva,Macháček,Slovan,Vaněk,Votruba,H - ubáčková,popletaa kalouskovec Šimurda a jiní "spravedliví....

4 hlasy

Jako vždy máš pravdu modrej kryple.

2 hlasy

Martínečku trollíčku,někdo je modrej,nebo hnědej,rudej i oranžovej,a ty jako Bukvice duhovej... :o)

4 hlasy

Покраснение кожи, коклюш. Machaček боятся химического оружия сумасшедшем доме завязку пациент страдает проблемы со здоровьем, которые мы относим к использованию химического оружия удушающей и болезненного кашля сопровождается усилением слюноотделения и сильно покраснел крайней плоти ...

0 hlasů

Pane Machacku, muzete se chovat jako clovek a ne jako hovado pustene z retezu?-) Dekuji.

3 hlasy

Pozor na tvou soudružku Hubáčkovou, ta tu potírá urážky a ve své spravedlivé nestranosti tě určitě napráská.

2 hlasy

:-))))))) hahahaha :-)))) a bude vymazan ... :-)

3 hlasy

Moc bych za to nedal, že ta zpráva Kyjeva o ruském vpádu na jihu byla promyšlená dezinformace, která pozdržela nějakou akci a tak tam napřed poslali průzkumníky. Hranice tam (prý) není řádně vyznačena, přičemž Moskva nijak nezpochybňuje, že byli zajati na Ukrajině. Není to divné?

3 hlasy

Ve století GPS průzkumníci "zabloudili"... :D

3 hlasy

A jak by to Moskva mohla zpochybnit? Jako třeba, že ukrajinská armáda přepadla v Rusku pluk paragánů a 10 odvlekla?

2 hlasy

Lavrov měl dát na Plzáka a zatloukat a zatloukat. Stejně to stále dělá, takže ve lhaní je světová dvojka. Hned za kagébáckým důstojníkem v.v.Putinem.

1 hlas

Tobě bude zřejmě divné všechno, soudruhu.....

4 hlasy

Bratře ten pán mi připoměl Dušana Jasánka z Černých baronů,za plánované prodloužení Vojny na tři roky,podle něj mohl zlodušský generál agent na generálním štábu ČSR.Tomu už se nedá ani smát...

2 hlasy

Hlavně ty doklady by měli určitě u sebe na záškodnické misi. A označení Ruské armády, aby byli nenápadnější.

5 hlasů

Pro ozbrojence který se pohybuje v neoznačené uniformě "zeleného mužíka" jsou osobní doklady jedinou nadějí, že nebude považován za terorosty ale jen za zajatého okupanta (i tak je to na hraně).

2 hlasy

."Uvedení vojáci se skutečně zúčastnili hlídkování na rusko-ukrajinské hranici, kterou v nevytyčeném a neoznačeném úseku nejpravděpodobněji náhodou překročili. Při zadržení, nakolik je známo, nekladli odpor," tvrdí ruské ministerstvo.
Místní sovětští Trollové budou popírat i oficiální prohlášení Kremlu :o)

3 hlasy

To je základ, když na tajnou misi, tak doklady sebou. :-))))

1 hlas

Pro ozbrojence který se pohybuje v neoznčené uniformě "zeleného mužíka" jsou osobní doklady jedinou nadějí, že nebude považován za terorosty ale jen za zajatého okupanta (i tak je to na hraně).

0 hlasů

."Uvedení vojáci se skutečně zúčastnili hlídkování na rusko-ukrajinské hranici, kterou v nevytyčeném a neoznačeném úseku nejpravděpodobněji náhodou překročili. Při zadržení, nakolik je známo, nekladli odpor," tvrdí ruské ministerstvo."
Místní sovětští Trollové budou popírat i oficiální prohlášení Kremlu :o)

2 hlasy

Dnes 10 rusáků zajali, před pár dny 10 zastřelili:

http://slon.ru/fast/russia/v-pskove-proshli-zakrytye-pokhorony-mestnykh-desantnikov-1147710.xhtml

Tyhle okupanty už malej Berja z Kremlu vyznamenal řádem Suvorovova (Ten se uděluje jedině těm, kteří něčeho dosáhli na bojovém poli):

http://slon.ru/fast/russia/opublikovany-fotografii-s-mesta-pokhoron-pskovskikh-desantnikov-1147803.xhtml

Zdá se že vám zase padla jedna z lží rusáčci.

2 hlasy

Bulvo, doufam, ze tebe, Slovana a vam podobne hajzly monitoruje BIS a v pripade potreby budete do 24 hodin internovani. Zcela legalne a demokraticky, abyste nemohli narikat, ze se vam deje prikori.

4 hlasy

ja doufam, ze tebe a podobne kolaborantske svine monitoruje BIS a po padu fasistu z NWO nenudes stacit zdrhat...

5 hlasů

Jé to je ale excelentně pitomý argument primitiva Venóška Větříčků... :o)

1 hlas

Soudruhu Vorovko, ty pomasirujes do lochu mezi prvnimi.

1 hlas

ja doufam, ze tebe a podobne kolaborantske svine monitoruje BIS a po padu fasistu z NWO nenudes stacit zdrhat...

4 hlasy

Jé to je ale excelentně pitomý argument primitiva Venóška Větříčků... :o)

2 hlasy

A kreditky a sociální pojištění s sebou taky měli, Možná ještě zdravotní pojištění

3 hlasy

Meli vsechny ty bastardy postrilet. Nic jineho se v takovem pripade neda delat.

1 hlas

Kyjevským asi opravdu ze samého vítězení nad teroristy stoupá euforie do hlavy tak, že neví co by roupama. Jinak totiž nelze vysvětlit slova velitele pověstného specbatalionu Donbas, který vítězí úplně nejvíc – Semjona Semečenka, že by se země měla připravit k vedení partyzánské války a vyzval Porošenka, aby v této věci podnikl potřebné kroky! A on sám veřejně už budoucí partyzány rekrutuje!
Není to k nevíře?! Nejen proto, že vítězící vojska těsně před konečnou porážkou teroristů, připravují partyzánskou válku, ale také kvůli sémantice! Jak je možné vést partyzánskou válkou v cizích regionech, kde obyvatelstvo bojuje proti těm, co chtějí být za partyzány?

5 hlasů

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

0 hlasů

Soudruhu Bulvo, jsi pripraven vyhlasit napr. ostravskou lidovou republiku?-)

3 hlasy

Asie mne nezajímá

3 hlasy

To, že měli osobní doklady jenom potvrzuje, že si UNA zase vymýšlí. Ale vždycky se najde dost idiotů co jim na to zase skočí, zvlášť když to budou co 5 minut opakovat v televizi. To už věděl Goebbels, že lež je třeba opakovat neustále dokola, jinak se neprosadí :-)))
Stejně jako z tankovou jednotkou včera, vojenským konvojem před 14 dny, atd.

4 hlasy

Zatím Ukrajinci nijak neprokázali, že jsou mistři ve lhaní. Zato Rusové suvereně světu vládnou a dá se to dokumentovat řadou příkladů. P. Vaněk snad věřil vysílačce Vltava a proto pozval bratry z východu, že se tu prosazuje kontrarevoluce a popravuje komnunisty? Asi napsal samostatný zvací dopis a Brežněv jednal.

2 hlasy

Co říkal doktor, Vaněk?!! Zkontrolovat emaily a zpátky do klece!!!

3 hlasy

A protože lžou, tak Moskva prohlásila, že překročili hranice omylem? Nějak mi vaše logika uniká. Zdá s mi, že celá místní úderka usíná na vavřínech - platí pro vás, co pro Bulvu dole. Jen nepolevovat soudruzi! Nepřítel je všude.

6 hlasů

Vždy než kremelským napíšou instrukce topí se v nelogičnosti a uvádějí navzájem si odporující "argumenty".
Teď pravděpodobně začnou poukazovat na vyšetřování sestřelu a pod., jen aby celou diskusi zasrali hovadinama.

6 hlasů

Finský lev ruského medvěda zbytečně nedráždí........... „--Jeden finský voják se rovná deseti Rusákům. --Dobře...a co až přijde ten jedenáctý?“ Väinö Linna, Neznámý voják

4 hlasy

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

Finský lev ruského medvěda nikdy nedráždil, Finsko bylo přesto Ruskem napadeno.
BTW: ve finále se ukázalo že poměr např. tanků byl 1:80 pro Rusko přesto ...
'Přesto se z domněle snadného tažení, jehož projektovaným cílem bylo obsazení celého Finska a jeho přetvoření v sovětskou republiku po baltském vzoru, stala blamáž neslýchaných rozměrů. Dvěma stům tisícům vojáků a 1.500 tankům 7. armádního sboru generála Jakovleva trvalo týden, než se vůbec dostali do blízkosti Mannerheimovy linie."
http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-zimni-valka-0rx-/p_zahranici.aspx?c=A091203_170328_p_zahranici_wag

2 hlasy

Asi se sli podivat, jak takova lidove-teroristicka republika vypada:-)

4 hlasy

Vysadkari se vydali na Ukrajinu hledat bajny zlaty rubl. Vsichni o nem mluvi, ale zatim ho nikdo nikdy nevidel.

3 hlasy

Švejk padl do rakouského zajetí taky omylem. :-)

1 hlas

A co je na tom? Asi hledali houby a zabloudili. Když mi bylo 8, tak jsem se takto dostal skoro až do Polska.

4 hlasy

Pane ,obávám se ,že přesně takto se Jan Bulva dostal omylem do Blázince(ÚSP)a už si ho tam ponechali....

1 hlas

Treba se sovetsti soudruzi uz nemohli koukat na zverstva pachana separatisty a prisli pozadat o azyl. Mozna Lavorov prohlasi, ze se sli najist, neb jsou ted diky ruskym konvojum velke zasoby potravin na Ukrajine:-)

2 hlasy

Bulva ve snaze priblizit se svemu vzoru zacal snidat krepelci vajicka a chodit zesiroka. A kdyz strana poruci, nasadi i kuni pohled:-)

2 hlasy

omylem.... hmmm no jasne.... ti RuSSaci lzou jak kdyz tiskne to je vazne neuveritelne co si tito okupantsti ........ dovoluji

8 hlasů

10 vojáků ohrozilo Ukrajinu

6 hlasů

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

nemeli tam co delat a basta ..... kdyz ozbrojeny clovek v uniforme prekroci hranice statu je budto dezerter nebo okupant tecka zde proste neni diskuze

4 hlasy

Bulviči, nepřekrývej kecama skutečnost, že 10 bylo zajato, což nepopírá fakt, že tam další stovky operují.

5 hlasů

a co operují , slepáky

1 hlas

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

Neříkali včera náckové z Kyjeva, že bojují s tankovou kolonou? Jak se z tankistů stali výsadkáři? :-))))

8 hlasů

CCCP je zeme, kdy po vas muzik bude chtit sud s pivem rkouc: Davaj suda:-)

9 hlasů

Na Ukrajine byli omylem, Ceskoslovensko obsadili v r.68 omylem, v Ceskoslovensku byli docasne, rijnova revoluce byla ve skutecnosti v listopadu a Lenin se ve skutecnosti jmenoval Uljanov:-) Zeme, kde zitra znamena mozna nekdy popozitri:-)

11 hlasů

To víš že jo, modrej hemeroide. Už si dneska přebalil jeho knížecí blbost?

2 hlasy

ČESKOSLOVENSKO obsadili s požehnáním USA (potvrdily platnost kořisti ze 2sv), Československo nejprve západní soudruzi předhodili náckovi Hitlerovi a po 2sv válce komoušovi Stalinovi a díky tomu jsme si prožili náckovskou a komoušovskou totalitu

18 hlasů

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

Jaké kořisti vy demagogu?
Aby vůbec nějaké spojenectví mohlo existovat demarkační čára musela být domluvena. To že US vojsko trčelo v Plzni a nedostalo od rusů povolení k osvobození Prahy už nepíšete.
A přijel nás v 68 okupovat amik nebo rus?
Komošovskou totalitu jsme si prožili díky takovým bezpáteřním xindlům jakým se jevíte být Vy.

5 hlasů

A kdybychom se ted stali satelitem Ruska, tak bychom byli konecne v raji?

4 hlasy

Ne, v prdeli...!

2 hlasy

V ráji bychom nebyli, ale neměli bychom tolik blbců.

1 hlas

Ty by ses odstěhoval do Ruska...?

3 hlasy

:-))))))))))))))))))

0 hlasů

Vy jste opravdu roztomilý dáreček. Jen mějte na paměti, že jestli budete psát takovéto blbé nesmysly, budete přeložen na Parlamentní listy (portál pro naprosté dementy), jako se to stalo Pr(u)dičovi, blahé paměti. V poslední době už ho vyhodili i odtamtud, tak bacha Bulvo!

4 hlasy

Za obsazeni Ceskoslovenska v r.68 muzou USA:-) Vy bolsevici jste opravdu komici:-)

6 hlasů

To si piš, že to tak bylo. A Lenina nasadili do Ruska západní imperialisti, aby Rusko zničili...!

3 hlasy

To víš že jo, ty modrej cirkusáku. Už máš vypucovaný hajzly na smíchovským nádraží?

1 hlas

Ruské ministerstvo obrany v prohlášení uvedlo, že vojáci pří hlídce omylem překročili hranici. Při zatýkání ukrajinskými pohraničníky prý nekladli žádný odpor. Podle ministerstva v posledních týdnech ukrajinští vojáci mnohokrát překročili hranici směrem do Ruska a ruská strana je vrátila na bezpečném místě zpět na Ukrajinu.

10 hlasů

Už jsi sesbíral smetanu a utloukl své samozásobitelské máslo...?

2 hlasy

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

0 hlasů

Bulvo, už si uvědomujete, jak jste s tou hloupoučkou obranou Rusů směšný? Vždyť Putin dělá blbečky i z vás, kteří se za něj rvete a papouškujete každou jeho lež. Zbloudilí výsadkáři se povedli. Že nám ještě nepíšete, jak se každý jeden z nich nešťastně tvářil...

8 hlasů

Můžete se sama přesvědčit kdo víc lže. A to v takové záležitosti, jako je sestřelení MH017. Je to přeloženo Googlem z NST (NewsStraitsTimes):
KUALA LUMPUR: "Analytici výzvědných služeb ve Spojených státech již k závěru, že Malaysia Airlines let MH17 byl sestřelen raketou vzduch-vzduch, a že ukrajinská vláda měla co do činění s tím.
To potvrzuje objevující se teorii předpokládanou místními vyšetřovateli, že Boeing 777-200 byl ochromen pomocí rakety vzduch-vzduch a zakončil s dělovou koulí z bojovníka, který byl stínování je, jak to se propadla do země.
V usvědčující zprávě ze dne 3.srpna, hlavní hvězdou "Flight 17 Shoot-Down Scénář směny", Associated Press reportér Robert Parry řekl: "Některé americké inteligenční zdroje k závěru, že rebelové a Ruska pravděpodobně není na vině, ale že ukrajinské vládní síly byly na vině ".
Tento nový objev byl zaslán od GlobalResearch, nezávislé výzkumné a mediální organizace."
To se z od našich presstitutů nedozvíte. Já vám ještě přidám další okolnosti kolem MH017: Okamžitě po sestřelení MH017 vtrhla ukrajinská tajná služba do řídící věže, operátorům zabavila mobily a veškeré letové záznamy, které byly prohlášené za tajné! Uklizen byl rovněž i španělský dispečer, který měl v době sestřelu službu a uvedl, že u MH017 byly stíhačky. Dodnes se o něm neví. Američané, jak okamžitě po sestřelení vyřvávali, že mají důkazy proti Rusku najednou mlčí, ba dokonce tyto "důkazy" prohlásili za tajné! Ruskem nabízené záznamy odmítli. Proč asi? Když vezmeme v úvahu další lži kyjevské junty, třeba o rozstřílené ruské kolony obrněnců, která se vůbec nenašla, tak nám vyjde, že největší lháři a zlosynové jsou Ukrajinci, ale až po Američanech a svoje zvěrstva se snaží hodit na jiného v tomto případě na Rusko! Zločinecká CIA nemá pro nic za nic úřadovnu v Kyjevě.

5 hlasů

Proč si vůbec dáváte tu práci s obsáhlým žvaněním, když oficiálně bylo vydáno prohlášení, že veškeré závěry nebudou známé dříve jak do poloviny září, tedy do 3 týdnů. Nechápu, že jste si jistý v záležitosti, která má tolik technických překážek. Já bych spíše viděl větší možnost sestřelu ruskou osádkou, jelikož v oblasti bylo sestřeleno bukem v držení Rusů či separatistů několik letadel a vrtulníků a ke všem se přihlásili žoldáci z Ruska. Ukrajinci nesestřelili ani jedno letadlo a je jisté, že osudná rána byla vypálena z prostoru ovládaném ruskými žoldáky, kteří si tam vydělávají na živobytí.

0 hlasů

Kdybyste se na ten překlad pořádně podíval, tak zjistíte, že mně to žádnou práci nedalo. Je to překlad Googlem z originálu, který je v NST v angličtině s poukázáním na vyjádření amerických tajných služeb. Stačilo pouze ctrl+c a ctrl+v, což je dílem několika vteřin. To není můj výmysl, ale zveřejněný názor amerických zpravodajských služeb v NST. Tento názor podporují i další okolnosti, které jsem popsal já. Dokonce jsem četl na internetu zprávu, že unikl přepis telefonátu Obama - Porošenko, kde si Ukrajinec Obamovi stěžuje na malou podporu proti Rusku. Ohledně MH017muObama vytýkal, že to podělal a že ty stíhačky tam neměly být. Na Porošenkovu obavu ze záznamu černých skříněk mu Obama řekl, že to má u Camerona ošetřeno. Druhý den jsem to hledal znovu abych to zkopíroval a už to tam nebylo. Proč asi?

3 hlasy

Můj Bože oroduj za tohoto Votrubu,ať se mu vrátí jasný rozum i když ,i blavoslavení,chudí duchem budou spaseni,amen.

2 hlasy

Nejlepsi je pouzit google translator z malajstiny, protoze vysledny produkt je nutne prelozit do lidske reci a to je potom mozne provest podle zadani soudruhu z Kremrole:-)

3 hlasy

Jenomže originál je v angličtině a to translator Googlu zvládá celkem dobře. Vám vygumovancům to jistě není po chuti, že uvádějí názor americké výzvědné služby, čemuž se i já divím.

1 hlas

A jak velmistře naložíte se zaručenou informací, že letoun byl sestřelen ukrajinskou stíhačkou dávkou z kulometu. Také zaručeně pravou informací. Nakonec se zjistí, že sestřel byl jištěn z několika zdrojů, vč. z praku Porošenka, protože byl odřen lak od šutru.

0 hlasů

jistě 10 vojáků obsadí Ukrajinu

4 hlasy

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

Na mape, kterou vysadkari meli, byla Ukrajina oznacena jako uzemi CCCP:-) Anebo se mozna ted omluvi a sdeli svetu, ze Krym obsadili omylem. CCCP je zeme omylu:-)

7 hlasů

Tvoje existence je omyl přírody.

0 hlasů

Moskva dělá ze všech idioty, momentálně i ze zdejších sovětofilů, kteří se stále dušují, že na Ukrajině není jediný ruský voják.. Samozřejmě že je vše pod taktovkou Moskvy a výmluvy, že ruští výsadkáři na Ukrajinu zabloudili, jsou opravdu směšné.

11 hlasů

Z vás ho očividně dělat nemusí, protože vy a vaši přicmrndovači těmi idioty jste. Hlavně Kadlec, který má velký mozek malý a místo malého velké hovno! Ten se snad ani nemohl narodit, toho muselo slunko vytáhnout z lejna, asi kravského.

1 hlas

VoTroubo, VoTroubo...

1 hlas

:-)) a co povíte na toto :

Uprchlíci z Ukrajiny........podle mluvčí Americké vlády nejde o uprchlíky, ale o občanstvo cestující na dovolenou. ...

4 hlasy

Vy zase mlatite cernochy:-)

3 hlasy

Soudružko směšná jsi ty, tam hranice vlastně neexistují, pokud by Rusko poslalo armádu na Ukrajinu, tak jsou za dva dny v Kyjevě, ale o to zájem nemají

14 hlasů

Zarudlá kůže, dávivý kašel. Bulva se bojí chemické války Pacienta blázince Bulvu sužují zdravotní potíže, které připisuje použití chemických zbraní Dusivý a bolestný kašel doprovázený zvýšeným sliněním a silně zarudlá předkožka...

2 hlasy

Soudruhu Bulvo, úplně jste se zapomněl v tom svém zápalu, že ještě nejste tiskový mluvčí Kremlu, zatím jste jen jeho poslušný poskok, který pilně datluje jejich propagandu. Nepropadejte velikášství, i když je u Putina nakažlivé:))

8 hlasů

Accidents can happen... :-)

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.