Válka na Ukrajině
Ukrajinští vojáci prý ostřelovali ruské území. Vyšetřování

30.06.2014 12:30

Ruské úřady začaly vyšetřovat údajné ostřelování ruských osad ukrajinskými vojáky o uplynulé sobotě. Incident, který se obešel bez obětí, se vyšetřuje jako pokus o vraždu, oznámila agentura Interfax. Vyšetřovatelé se podle ní snaží vypátrat nejen střílející vojáky, ale i jejich velitele, kteří jim vydali rozkazy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaroslav Slovan (14 hlasů) 30.06.2014 13:16

  Představte si, že žijete pokojný a zbožný život a vaše město přijdou...

 • Marseille - (12 hlasů) 30.06.2014 13:05

  Pane, vy jste ale hlupák.

 • petr petr (10 hlasů) 30.06.2014 12:49

  Je dobře že RUSKO neodpovědělo na tuto provokaci a opět zabránilo...

 • Jan Bulva (9 hlasů) 30.06.2014 13:42

  bombardovat města v 21 století a masakrovat civilní obyvatelstvo může...

 • Bernagozzi Amedeo (8 hlasů) 30.06.2014 14:27

  Zdrženlivost Ruska a nenechat se za žádnou cenu vyprovokovat zaslouží...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Dobrovolnický prapor Azov založil Andrij Bileckyj, ukrajinský neonacista z partaje Sociálně-národní shromáždění. Jádro praporu tvoří příznivci Pravého sektoru. Tamní obdoby u nás zakázané Dělnické strany. Ve znaku má runu Wolfsangel - vlčí hák. Tu měla ve znaku například jedna divize SS, a také nacistické záškodnické hnutí Werwolf, které hitlerovské Německo vytvořilo těsně před pádem třetí říše jako nástroj dalšího pokračování bojů po porážce Hitlera.
My bychom si také v této souvislosti měli uvědomit, že tato runa připomíná složenou runu v prvním logu značky oblečení preferované neonacisty, Thor Steinar. Toto oblečení bývá vidět na všech náckovských demonstracích po celé republice. V červenci 2004 provedla policie razii proti obchodníkům s nazi- skinheadskou módou a řadu výrobků značky zabavila na základě posudku soudního znalce, který zboží označil za propagující fašismus. Původní runové logo firmy bylo navíc v Německu roku 2004 soudně zakázáno pro podezření z propagace nacismu.

1 hlas

Pořád si říkám, kdo za to může? Nenažraní oligarchové, kteří dovedli Ukrajinu tam, kde je, nebo ožralý Chruščov, který předal Krym Ukrajině, jako dar. Hladomor před sto lety, který si nikdo už nemůže pamatovat, tak jako nevyčitáme dnešnímu Německu válku před 70 lety. Nebo po prezidentských volbách na konci roku 2004 proběhla v zemi neozbrojená Oranžová revoluce, vyvolaná nesouhlasem části veřejnosti s vítězstvím proruského kandidáta, premiéra Viktora Janukovyče. Janukovyč byl nařčen z volebních manipulací a Nejvyšší soud Ukrajiny nařídil výsledky voleb anulovat. V druhém utkání vyhrál jeho oponent Viktor Juščenko, který v roce 2007 rozpustil parlament a kterému to nevyšlo, protože ten rok vyhrál volby Janukovyč a druhá byla Tymošenková? Další volby vyhrál se 48% Janukovyč, který to pohnojil že odmítl nevýhodnou smlouvu s EU a řadši přijal mnohem výhodnější podmínky Ruska. Nebo, že by opravdu pomohly dolary, že byl Majdan, desítky mrtvých, o kterých není jasné, kdo je zabil? Ozbojenci, kteří se zmocnili parlamentu a volili jako chobotnice na několika stolcích, zrušili dosud Autonomní republiku Krym, která měla svůj vlastní státní znak a práva zaručené ústavou, při čemž rozpustili její volený parlament a zakázali ruštinu? Kdo příléval do ohně, místo aby hasil?

2 hlasy

Jak je to možné, když jim prezident nařídil příměří, tedy klid zbraní a to údajně porušují jen povstalci?

0 hlasů

Dnes jsem poslouchasl na Radiožurnálu jejich reportéra Dorazína přímo z Luhanska a ten hovořil o tom, jako očitý svěděk, že příměří porušují vládní vojáci. Opakovaně stříleli na pozice domobrany.

2 hlasy

Dorazín byl včera večer i na ČT24 a zdá se, že to je první reportér, který je schopen podat nějakou objektivní zprávu o situaci, po debaklu reportérů ČR

1 hlas

Mít za souseda blázna Vomáčku musí být fakt super,to i Bulva je proti němu Einstein. :o)

0 hlasů

...copak me za souseda, ale ty tady pry denne otravujes za pridel kakaa od Cokoladovyho Hitlera.
...z oblasti mezi jeho pulkami...
ty vemeno jedno rudy :-)

2 hlasy

Mít za souseda blázna Vomáčku musí být fakt super,to i Bulva je proti němu Einstein. :o)

0 hlasů

...copak me za souseda, ale ty tady pry denne otravujes za pridel kakaa od Cokoladovyho Hitlera.
...z oblasti mezi jeho pulkami...
ty vemeno jedno rudy :-)

0 hlasů

Zdrženlivost Ruska a nenechat se za žádnou cenu vyprovokovat zaslouží obdiv. Stát se to v případě jiné nejmenované velmoci, tak už bombarduje Kyjev.

8 hlasů

Rusáci se drží svých osvědčených metod:
"Mainilský incident se stal 26. listopadu 1939. Rudá armáda předstírala ostřelování své pohraniční vesnice Mainila a tvrdila, že za útokem stojí Finsko, a že došlo ke ztrátám v sovětských jednotkách. Této propagandy využil Sovětský svaz k útoku na Finsko, čímž o čtyři dny později začala Zimní válka."

3 hlasy

To je sice pravda, neřekl bych, že se na rusko ukrajinské hranici nestřílí. To, že byli postřeleni ruští pohraničníci taky Kyjev nedementovala a stalo se to, před týdnem?

0 hlasů

...jeste zbyva abys tu napsal, jak zacli Amici ve Vietnamu, Koreji, Filipiny, Irak... (sezman by byl dlouhej)

no a pak si muzes dat par facek a vyrazit na majdan.
i indulonou, ty vemeno jeno rudy :-)

3 hlasy

Už jen zbývá, aby neidentifikované komando navlečené v ukrajinských uniformách napadlo "něco" za ruskýma drátama, což by byl řádný důvod k okupaci zbytku Ukrajiny ....

2 hlasy

oni maji nejake "ukrajinske uniformy"?

nejaky pan Biden jim tam prece poslal spoustu munduru a proviantu, protoze "armada pry nema".

pravda byla samozrejeme uplne jinde:
UA armda s fasounama v Kyjeve nechce nic mit.
a navic "zahranicni poradci" maji americke uniformy, a tak hezky splynou s nove odenym Pravym sektorem.

ale pouzivat hlavu boli, vid ty rudy vemeno jedno :-)

1 hlas

ty už máš dost, degene ... jdi si vykouřit Putina

1 hlas

copak copak, syflaci na majdanu na tebe byli zli?
nebrali ohledy na tvoje hemeroidy?

to mas smulu, tady se litosti nedockas, ty vemeno jedno rudy :-)

0 hlasů

Porošenko v rozhovoru pro Le Figaro přiznává, že vojenskou cestou Kyjev východ Ukrajiny pod kontrolu nedostane a že by bylo lepší bojovat o „mysl a srdce“ tamních obyvatel. Vedení Doněcké lidové republiky, uvádí, že si konflikt na východě Ukrajiny vyžádal už tři tisíce lidských životů. OSN k tomu dodává, že v Rusku je nyní na 110 tisíc uprchlíků z Ukrajiny, převážně z oblastí bojů. Náckové Pravého sektoru obsadili ropnou rafinerii v Kirovohradské oblasti, protože vedení firmy podle jejich názoru sponzoruje rebely. Další náckové Pravého sektoru ve Volyňské oblasti obsadili budovu ministerstva vnitra a požadují demisi regionálního velitele, jinak ho popraví a budovu podpálí

6 hlasů

...to bude mit Prosenko tezkou praci, protoze diky jeho politice ma rada domorodcu na vychodni Ukrajine mysl na jedno miste, a srdce na uplne jinem. Delostrelecvo je sajrajt...

1 hlas

Podle rudé propagandy to vypadá, že nácků Pravého sektoru je víc, než mírumilovných rusáků. To nějak nejde dohromady s jejich propagandou, že všichni Ukrajinci čekají na rusáckou okupaci jako na smilování.

3 hlasy

za protektoratu, kolaboranti jako ty se taky bali osvobozeni a prichodu spojeneckych armad.
a bali se opravnene, za kolaboraci s fasounama prisel trest.
a Stejne dneska cela vychodni Ukrajina ceka, az je Rusaci osvobodi uz fasounu, kteri se v Kyjeve ilegalne zmocnili moci.

no a rudy vemena jako ty to proste nechapou :-)

3 hlasy

budme radi ze jsme v EU a v NATO

1 hlas

....a můžeme se za NATO schovávat při bombardování a zabíjení jako v Jugoslávii....

........a doplácet na zlodějská Ukáčka budeme zase jen my.....

1 hlas

dobře nám tak

3 hlasy

Samozřejmě u nás, narozdíl od Ruska, si každý může řečnit jak chce. Ale že se diskuse na týdnu staly hlásnou troubou propagandy putinovského režimu, je fakt ostuda.

1 hlas

aneb kdo nejde s nami, jde proti nam.
to uz tu bylo, ty rudy vemeno :-)

3 hlasy

tož někteří tu píší ve stylu ....s USA na věčné časy a nikdy jinak..........

3 hlasy

Ukrajina bude brzy nezajímavá.........Irák nemá sílu vypudit islamisty. Spásu hledá v Rusku. Irácké armádě chybí bombardéry. Mezeru zaplňuje provizorně Rusko. Dodalo Bagdádu dvanáct letounů Suchoj SU-25. Do irácké metropole přijeli i ruští poradci. Zároveň jednoznačně podpořilo iráckou vládu v boji proti ISIL. Ruské stroje tak dorazily do Iráku dříve než americké F-16, jejichž dodávku USA stále odkládají. Za což Málikí Američany kritizuje.
Poslední vývoj tak klade otázku, zda nedochází k formování nového spojenectví. Nikoliv mezi USA a Irákem, ale mezi Ruskem a Irákem. Obama nereagováním na irácké prosby o vzdušné útoky proti ISIL riskuje, že se Irák přeorientuje na Rusko.

6 hlasů

...doplnil bych, ze Irak nakupuje v Rusku uz i bitevni vrtulniky. Cekat na nahradni dily z USA by je mozna stalo valku.
Jinak je hrozne pekny, jak na fotkach na zahranicnich serverech mavaji musulmani cernym praporem v jedny ruce a M-16 v ruce druhy :-)
a prohani se v ukoristenym humwee :-)

Rusti poradci budou nutnosti, ty letadla potrebuji podporu na zemi. Casem zaskoli domorodce.
Jinak svy lidi tam ma i Cina. Investice za stovky milionu $ jim rozdombardovali "spojenci" v ramci "bezletove zony" v Libyi, takze tady si to chteji pohlidat.
a Makak? to je skoda slov...

1 hlas

Představte si, že žijete pokojný a zbožný život a vaše město přijdou nacistickou propagandou pomatení bezmozci se samopaly a minomety. Zničí vaše město, zabíjejí nevinné lidi a to všechno kvůli majitelům akcií plynárenských korporací v USA. Není divu, že se místní věřící dovolávají Boha a jeho pomsty na ne-lidských zrůdách a Slavjansk začíná být přirovnáván ke Stalingradu.
https://www.youtube.com/watch?v=J_rlODfbEqM#t=82

14 hlasů

Geniální politrucká propaganda s jednou dost podstatnou slabinou - pkojný život je na Ukrajině všude, kde nezačali rusáci vyhlašovat "lidové repoubliky pod sochama masového vraha Lenina. Vraždit začali taky rusáci a málokterá země na světě si nechá líbit to, aby pár zločinců a žoldáků z Ruska vyhlásila "samostatnostů nějakého území s cílem připojit se k Rusku.
Kdyby ruští banditi nezačali ve Slavjansku okupaci, nemusel by ho nikdo přirovnávat ke Stalingradu, ani naše bolševický bývalý zelený mozky ne.

3 hlasy

Kdyby kyjevští náckové nezačali na rozkaz US ambasády v Kyjevě s cílem rozvášnit davy a popudit lidi proti Janukovičovi střílet německými sniperovkami do demonstrantů, nemuselo dojít k povstání na JV ukrajiny, moje řeč, krákoravá vráno !!! .) .

3 hlasy

bombardovat města v 21 století a masakrovat civilní obyvatelstvo může jen dobytek a docílí tím jedině toho, že další spolužití v jednom státě se stane nemožným. ono již i nácek Porošenko začíná chápat, že vojensky ten problém není schopen vyřešit

9 hlasů

Jenom dobytek si udela vojensky stab v budove materske skolky. Pardon, to udela jen terorista.

0 hlasů

...a tebe kdyz chytili na ty maly holcicce, tak jsi taky tvrdil, ze jsi na ni jenom upad. ty prase jedno bolsevicky.
rudy :-)

0 hlasů

Jarousku, co rikas tomu, ze kazdy den temto lidem vymyva mozky ruska propaganda, ktera vsechny, kdo se neztotoznuji s ruskym pohledem na svet, nazyva fasisty? Tyhle "zbozne" (ja rikam hloupe) lidi muzes jednoduse manipulovat, protoze neznaji zadny cizi jazyk, nikde nebyli a tak uveri tomu, co Rusak hlasa. A ten jim rika: Pro vas zivot bude dobre, kdyz si nalejete stakan vodky a zapalite papyrosy.

0 hlasů

NP, máte všech pět pohromadě, té paní z videa, co jí nacistická kyjevská chátra zabila švagra, když bombardovala kostel, nemusí proboha nikdo vymývat mozek!!!!

3 hlasy

Video je šestiminutové a vy jste se ozval po 4 minutách. Nemám zájem dále reagovat a argumentovat člověku s vymytým mozkem, co ho nezajímá fakta a videa z centra bojů, jenom blejt a pomlouvat. No a ještě si stěžovat, že chce cenzuru.

6 hlasů

ani to nevidel, ale stejne tu zvraci. fasoun jeden rudej.
budto je za to debil placenej, nebo to dela zadara a je to jeste vetsi debil.
a pak vemeno rudy, to v kazdym pripade :-)

2 hlasy

Nick np np alias jara jara je lidský odpad. Nemá osobní život, ten tráví na netu 24 hodin denně, útočí, je naprosto cynický, poťouchlý a primitivní. Číhá, aby mohl okamžitě zaútočit na každého kdo se mu sebemíň nezdá. Sprostě a podle uráží, vyhrožuje a hloupě bez argumentu zesměšňuje. Každý trochu soudný a slušný člověk vidí co je zač. Je to vrcholná a názorná ukázka lidské spodiny a špíny. Jediná ochrana před ním je se za žádnou cenu nenechat vyprovokovat a nereagovat na něj.

7 hlasů

eM Felixi, ty se mi sebemin nezdas:-)

0 hlasů

"Fakta" ucelove vytvorena teamem ruskych propagandistu? Je obecne znamym faktem, ze v Rusku plati "nas mnogo". Proto plati, ze cim dal na vychod, tim ma lidsky zivot mensi cenu. Putinovske Rusko vytvorilo z vych.Ukrajiny naraznikove pasmo a bude pokracovat v jeji destabilizaci.

0 hlasů

...a Cokoladovej Hitler ji udelal "naraznikovy pasmo" z tvy prdele.
Ty vemeno jedno rudy :-)

1 hlas

Divím se, že to USáci, ta jejich opice a banderovští ukrajinští nacisti stále nemohou pochopit ?! Východ Ukrajiny prostě pod nacistickou tlupou z Kyjeva být nechce a nebude. Čím dříve to opice z bílého baráku a čokoládový Hitler Porošenko pochopí, tím lépe.

8 hlasů

To známe. Rusáky vždycky někdo ostřeloval, než se pustili do agrese proti sousedům.

4 hlasy

A kdo ostřelovaL US-áky, že začali válčit v Afghanistánu, Iráku, Jugoslávii, Egyptu, Lýbii a Sýrii, nemluvě o celé historii jejich " mírotvorných" válek ???? ... co Chile, Panama, Vietnam, Korea .... kdo je ostřeloval tam, ty ubohej Šulíne ??? Když mohou US páchat po celém světě zločiny z tak ubohého důvodu jako je " UDRŽENÍ AMERICKÉHO STYLU ŽIVOTA" , proč by nemohli i ostatní státy ? Nebo je na amících kromě jejich arogance a pohrdání ostatními lidmi na této planetě, a toho , že prvními osídlenci ameriky, jejichž potomky jsou dnešní mocenské a mafiánské špičky US , byli vrazi trestanci piráti a podobná verbež z celé Evropy něco výjimečného ?

2 hlasy

Pane, vy jste ale hlupák.

12 hlasů

Je dobře že RUSKO neodpovědělo na tuto provokaci a opět zabránilo VÁLCE !!!

10 hlasů

Redakce a pane Podany, vam opravdu nevadi prispevky nicku vomacka, ktere jsou plne vulgarit a perverzi? To chcete, aby lide zacali rusit tistene predplatne, protoze si s timto problemem nedokazete poradit a radeji ho nechate zaplevelit svymi nechutnymi prispevky kazdou diskuzi?

1 hlas

pro tebe soudruhu, jenom jedno:
na rudy jelito hruba zaplata :-)

jinak myslenkovy pochod typickeho bolsevika:
diskuze pod clanky v elektronicke podobe se mi nelibi, a proto zrusim predplatne na tistenou verzi, kde tyto diskuze nejsou...

jeste vetsi rude vemeno, nez jsme mysleli :-)

3 hlasy

Vadí. Ale jak máme reagovat? Když je, jak by se slušelo, začneme mazat, rozpoutá se téměř vždy doslova peklo ze strany řady diskutérů, kteří nás obviňují z cenzury a různě nám spílají. Své rozhořčení záhy přenášejí i pod jiné články. Je to v podstatě neřešitelné.

2 hlasy

To by musel být z diskuse odstaven nejprve npnp, jara jara, Lustig, Vrána a jim podobní :) . Když to není možné, potom to nejde jinak , než že "na hrubý pytel .... hrubá záplata " .

1 hlas

Nebuďte pokrytec pane Podaný. Pokud budete měřit všem sprosťákům stejným dílem bez rozdílu politického názoru, tak vás nikdo ze slušných diskutérů nebude z ničeho obviňovat, spíše naopak to všichni uvítají.

1 hlas

Myslím, že o žádné pookrytectví nejde. Diskuse prostě není možné nějak cenzorsky spravedlivě moderovat. To by u mazací klávesy musel sedět nějaký superbjektivní filozof a navíc by takových musel Týden zaměstnávat hned několik. Na to mají sotva peníze.

0 hlasů

Pane redaktore, ja nemam problem s blokaci sprostych nicku, vcetne toho meho. Aspon by se to tu procistilo, a slo by tu "normalne" diskutovat.
Ale udrzet to, z IT hlediska, je temer neproveditelne.

a jinak k tomu individuu, ktere si na me stezuje:

np np 21.06.2014 16:55
np32np32
Tvuj fotr nedomyslel, co se muze stat, kdyz se vymoci do zumpy, vid? Proste nakonec jsi z ni vylezl, ty ruskej chcipaku.

np np 21.06.2014 14:02
np32np32
Thuangu nechces se vratit do rodne bambusove prdele?-)

np np 12.06.2014 16:07
np32np32
Vendoprde, je to tedy podle tebe nacisticky Zid?-) Tobe musel fotr do ty hlavy fakt nasrat.

4 hlasy

Klidne se pod to podepisu. Prvni prispevek byl reakci na tvoje fekalni a zumpoidni komentare. Druhy byl reakci na cloveka, ktery zde psal, ze by Amiky sypal vapnem. Treti byl reakci na nick venda wind, ktery tady vzdy na vsechny utocil slovnikem velice podobnym tvojemu, soudruhu.

1 hlas

...zase lzes jako kdyz bolsevik tiskne :-)

ale bacha abys pri tom "podpisu" nikoho nenakazil syflem, kdyz uz k doktoru nejdes.
ty vemeno jedno rudy :-)

4 hlasy

Některé příspěvky jsou opravdu nechutné, je až divné jak se vůbec může někdo takhle hnusně vyjadřovat na veřejnosti. Akorát mě zaráží, kdo se ozval. Zrovna np np dělá velké dusno, žádné argumenty nebo vlastní názor, pouze shazování druhých. Podobně jara nebo Haraším. A kolikrát jsem četl pod svým příspěvkem četl jenom sprostotu od výše uvedených. Proto je docela trapné kdo se tak vehementně ozval.

5 hlasů

Chápu, již dávno byste je zablokoval, kdyby byly levicoví. Tak jako byli levicoví naprosto slušní diskutéři, Rab z Rabštejna, nebo Zdena Zwiebel. Jste křivák od narození nebo podle placení?

5 hlasů

A co vy Marseilli? To, ze mate problemy se svym zivotem, neni prece problem redaktora Tydne. S pohledem na svet pana Podaneho se neztotoznuji, ale rozhodne nebudu timto zpusobem eskalovat diskuzi a obvinovat svoje okoli.

2 hlasy

Nezlobte se na mne, ale je tady spousta diskutujicich, kteri maji dost odlisny nazor napr. od mojeho. Ale nepisou sem ruzne perverzni a uchylne prispevky. Takovy nick s takovym chovanim by mel byt zrusen. A prosim neodvolavejte se na demokracii. S demokracii tohle opravdu nema nic spolecneho.

1 hlas

To říká člověk, jenž vulgaritu a poťouchlství na netu má v životním poslání. Co ty kecy o vejfucích vykuku? :)

5 hlasů

Pane, za to, ze mate problemy v partnerskem souziti a obvinujete vsechny zeny, ze jsou nevernice, za to prece ja nemuzu. Prosim, obratte se se svymi problemy na nekoho jineho, ale nejdriv se podivejte do zrcadla.

0 hlasů

Tady máš pár ukázek sprostoty jednoho z tvých předešlých nicků. Jiný nick, stejný rukopis.

PRDIC PRZINA 30.03.2012 14:14
PRUDICPRZINA
Řeš si co chceš modrý hnise, kolikrát jsi dnes opíchal svého psa dědku plesnivej?

Pr(u)dič Pružina© 30.03.2012 12:25
PRUUDIC
Hlavne si nenadelej do trencli.

Děda zloprd má dost

PRDIC PRZINA 30.03.2012 14:27
PRUDICPRZINA
Dědo prziči, už jsi měnil prádlo ?

PRDIC PRZINA 30.03.2012 13:12
PRUDICPRZINA
Máš hlad dědo ?

PRDIC PRZINA 15.04.2012 11:21
PRUDICPRZINA
Dědo a co stolice, byla ???

PRDIC PRZINA 02.04.2012 12:05
PRUDICPRZINA
Ty pipko , už sis umyla čárku, to bude smraduuuu tfuj

Pr(u)dič Pružina© 03.04.2012 20:47
PRUUDIC
Fuj ty kloako, zase mas hnedy trencle ...


PRDIC PRZINA 06.04.2012 17:45
PRUDICPRZINA
BLB Pružina vezme po-rané spodky a jde do ulic....
Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Reagova
Pr(u)dič Pružina© 09.04.2012 21:12
PRUUDIC
Nemel jsi prcat soudruzku Semelovou ...

Pr(u)dič Pružina© 12.04.2012 17:55
PRUUDIC
Jeste se drzite s Marseilem za ruku a nosite pritom rukavice, abyste se naprivedli do jineho stavu?-)
Pr(u)dič Pružina© 12.04.2012 18:00
PRUUDIC
Soudruzka Skritek by chtela ke korytku? Tuuudle ty vypasena veprova hlavo:-)


PRDIC PRZINA 17.04.2012 21:00
PRUDICPRZINA
Děd Pružina je BLB se záhnědou

1 hlas

NP32NP32, co takhle upgrade na NP64?

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.