Koronavirus
V Rusku opět přibylo přes 10 tisíc nově nakažených

15.05.2020 10:26

Rusko ohlásilo 10 598 nových případů nákazy koronavirem během uplynulých 24 hodin. Celkový počet nakažených tak dosáhl 262 843, uvedla agentura TASS s odvoláním na krizový štáb. Ve čtvrtek Rusko evidovalo 9974 nových případů, čímž poprvé od 2. května klesl denní přírůstek nově infikovaných pod 10 tisíc.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (2 hlasy) 15.05.2020 12:55

  jejda,jejda,jejda!takovou kravinu jsem uz dlouho necetl.to prekonava...

 • tyden tyden (2 hlasy) 15.05.2020 14:42

  nedavno tu mistni ruda tlupa hykala, jak maji humanitarni...

 • aztek polni (1 hlas) 15.05.2020 16:52

  Koko Makrela pitomia ze Stasi soudružka držka sudetecký odpad...

 • emilek Listopad (1 hlas) 15.05.2020 16:42

  Hašku šašku, že vy jste podržtaška toho ruského agenta "Koněva 007"....

 • aztek polni (1 hlas) 15.05.2020 17:13

  AŠuline čuracký odpade fekální! Hlavo dutá vymazaná a vymaštěna!...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Včera byly německým Spolkovým kriminálním úřadem zveřejněny statistiky kriminality migrantů. Policie, podle Gatestone Institutu přiznává, že již přestává zvládat kriminalitu v některých městských částech. V saském Bautzenu (Budyšín), ve východním Německu, včera dav padesáti údajných neonacistů házel po migrantech kameny, čímž se tak zopakovala scenérie násilí, nadávek a hrozem proti migrantům ze září. To, co se děje u německých soudů, je dle policistky jen špatným vtipem.
Rozzuřená skupina, údajně krajně pravicových Němců včera naháněla v Bautzenu migranty, stejně jako v půlce září. Dva uprchlíci policii vypověděli, že se báli o svůj život a jeden utrpěl tržnou ránu na hlavě, kterou mu způsobil muž na bicyklu, když jej dojel a udeřil kamenem. Policie se na místo incidentu dostala v čase probíhající konfrontace, ale očividně prý nezasáhla, a to až do té doby, než začali uprchlíci prchat před běsnícím a vzteklým davem. Jeden byl policisty před davem zachráněn, naložen do auta a odvezen do bezpečí.
Píši záměrně údajných neonacistů, protože tam kromě pravicových extremistů, prostě mohli být i obyčejní Němci, kterým již došly nervy a chtěli vzít spravedlnost do vlastních rukou. Určitě takovéto hony na lidi neschvaluji, naopak, ale jak říká to známé pořekadlo, tak zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Zákon a pořádek má samozřejmě chránit policie, ale ta německá to nemá lehké. Němci si totiž mohou zoufat nikoli jen proto, že migranti páchají tolik kriminality, ale také proto, že jim i jejich kriminalita opakovaně prochází a nejsou adekvátně potrestáni, nebo často nejsou potrestáni vůbec.
Pravdou je, že když v únoru schořelo v Bautzenu uprchlické centrum, tak místní lidé na to koukali, tleskali a křičeli, že je to dobře, že je centrum v plamenech. Němci v loňském roce zaznamenali více jak 1000 útoků na ubytovny žadatelů o azyl, což je pětkrát tolik, než v roce 2014. Situace v Německu je “rozpálená a dopálená”, ale jak jsem již napsal, tak mnoho Němců je již zoufalích.
V Bautzenu platil po násilných událostech z poloviny září zákaz nočního vycházení pro uprchlíky bez doprovodu. V září přibližně 80 krajně pravicových Němců, pronásledovalo ulicemi města 19 žadatelů o azyl. Tentokrát odpůrci přijímání uprchlíků nasedli do aut a na bicykly, když se situace stejně jako u předchozího incidentu vyostřila tím, že si tábor uprchlíků vzájemně nadával a urážel se s táborem svých odpůrců.
V Německu se prý zvýšil počet rasově motivovaných útoků proti migrantům a v článku jsou popsány dva případy napadených starších mužů, kteří měli africké kořeny a z nichž jeden byl zmlácen a okraden. To jsou samozřejmě špatné a smutné události, stejně jako je špatné kohokoliv nahánět a házet po něm kameny, ale obávám se, že německé zoufalství bude narůstat. Asi to ani nemůže být jinak se současnou německou vládou. Policie se prý ale blíží ke svým maximálním limitům a někde již situaci přestává zvládat a včerejší situaci v Bautzenu údajně už ani řešit nechtěla, čemuž ale nevěřím. Musí však být pro německé policisty velmi frustrující, když jsou často jimi zatčení migranti, propuštěni soudem, ještě v ten stejný den na svobodu
Podle statistik mají migranti na kriminalitě v Německu doslova obří podíl a v souvislosti s jejich kriminalitou se tolik o rasové motivaci nemluví, ač je pro muslima každý nemuslim méněcenným člověkem, což je také často motivem jejich útoků a navíc, tak je to i jednou a provždy koránem dáno. Vyrůstají s touto netolerancí k nemuslimům a německá pohostinost, i s tím až směšným vítáním a potlesky pro ně, je pro mnoho z muslimů znakem slabosti a poddanosti Němců vůči nim. Za prvních letošních šest měsíců spáchali přistěhovalci již 142.500! trestných činů. Jedná se o vandalství, drogovou kriminalitu, fyzická napadení, sexuální útoky a všechna ta hrůzná znásilnění žen, o kterých se ví.
Oproti loňskému roku stoupla v Německu kriminalita migrantů o 40% !, a to jsou započteny pouze případy, kdy je podezřelý zadržen, což zcela jistě není vždy. Loňský “milionový” rok stoupla kriminalita o 80% !, oproti roku 2014, neboli v průměru bylo spácháno migranty 570 trestných činů denně ! Jak se lze divit rozhořčení obyčejných a pracujících Němců, když je rozhořčena, zklamána a vyčerpána i německá policie? Ve svých domovských zemích jsou zvyklí na mnohem tvrdší následky trestných činů, než jaké je čekají tady, uvedl Fredi Lohse z Německé policejní unie v Hamburgu.
Podle německé policistky Tanii Kambouriové, jsou němečtí policisté migranty velice ohrožováni.”

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/zpravy-k-zamysleni/nemecko-ztraci-stale-vice-kontrolu-nad-svymi-obcany-ulicemi-a-kriminalitou-migrantu/

CZEXIT

1 hlas

Hašku šašku, že vy jste podržtaška toho ruského agenta "Koněva 007". :-)) ... V dokonalé úctě zůstává Hašek.

1 hlas

Hašku šašku, že vy jste podržtaška toho ruského agenta "Koněva 007". :-)) ... V dokonalé úctě zůstává Hašek.

1 hlas

Sudruh Aztěk Polni to jest taka pycza asijatska.

1 hlas

Vypatlna hlavop tahni sza špinou Heinlaivskou odpornou a vráždící! A za Makrelou pitomiou a hnupi skopčáký zlodějské vrahy a odpad súpolečnosti chudáku! At žije EU ničemové a šulini jako Layenova-Kalousková a konfidenti Minář či Brtoš dostanou řád Henlaina za výstavbu Adolfa H1

1 hlas

Jest twoja stara smradlawa makrela?

0 hlasů

Koko Makrela pitomia ze Stasi soudružka držka sudetecký odpad henlainovský demente! At žijou Possltovi prdele a sudetácký držky a vyhnali jsme je jak psi!

1 hlas

Ty jsi wygnal prdy prde? To asi przebywasz w pjerdeli? Piekny smradoch ten Aztek Blbni:-)

0 hlasů

AŠuline čuracký odpade fekální! Hlavo dutá vymazaná a vymaštěna! Skopčáku sudetáku bude sjezd všech šulinů okupantů i s Makrelou Pitomiou! At žijou Benešovi dekrety! Jsi se bodnout chudáku chudý na myslí! A pič a pič!

1 hlas


P. Mašek 15.5.2020 14:24
NEJVĚTŠÍ KOKOT Z HRADECKA V ANO
SVINKA ZE SANITKY

No, snad Piráti dostanou Koláře do tepláků, nebo aspoň z radnice za jeho kšeftíky s kamarády z víkendových studií plzeňských práv. :-/

1 hlas

Urrrrráááááááááá …..
Paběda za tavaryšča Aztěka!

1 hlas

Tahni šuline zkur koko a hnupe! Nikdo o Tebe nestojí špina heilainovská odporná a dutý mozku!

0 hlasů

nedavno tu mistni ruda tlupa hykala, jak maji humanitarni bombometcici vyspele zdravotnictvi a Rusak nekvalifikovane doktory.
bombometcik ma "stabilnich" 1800 prisunu do hromadnych hrobu denne a Rusak 10 tisic nakazenych denne a 2400 mrtvych od ZACATKU nakazy.
bruda vemena hemenex/ok sedi v banderistanu v koute a stridave se rypou prstem v nose a pak v analu.
nedosly jim totiz zadne dalsi instrukce :-)))))))

2 hlasy

Soudruzi to pro jistotu pocitaji na scotech, aby ty narusty nebyly tak alarmujici. Usetrenou energii radeji pouziji na "stabilizaci" Putky v kresle:-)

1 hlas

uchách smtonosný-WANEK RUSKOČÍNSKÝ MOČOVOD Z HRADU DO LÁN.
M. Vaněk 15.5.2020 10:39

Číňani jsou v pohodě. Západním obžerům stačilo jen málo: Necpat se hamburgery, kokakolou, sladkým, alkoholem, antibiotiky a kofeinem a mohli mít zdravou imunitu a nekapat jako Pandrholové, co na sebe kvůli nácku raději pouští smrt.

EU je obdivně hypnotizována americkým nacismem plným obviňování a manipulativních ("=nezávislých") politických vyšetřování nevyšetřitelného. Tak se nyní pokouší dávat na (geo-ekonomicky katastrofální) cestu konfrontace s Čínou. Nejenže chce na ni svalit své ostudné nezvládnutí koronaviru, ale hodlá se i vypočítavě geopoliticky "hojit" na čínských afrických akvizích, které koronavirus ve skutečnosti vůbec nepostihly. To se totiž skrývá za formulací "odpuštění dluhů rozvojovým zemím".

1 hlas

Ještě dementní šulin vylhaný estecký odpordný konfident čurácký vylhany slepičí Havel! Retardovaný orangutaní zrůda a šulin žabí čurácký a popdvody koko zkur s knirem špinu fekální zrůdu!

1 hlas

jejda,jejda,jejda!takovou kravinu jsem uz dlouho necetl.to prekonava i soudruha ok.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.