Referendum
Změny v ruské ústavě podpořila většina, Putinovi umožní znovuzvolení

02.07.2020 09:15 Aktualizováno 02.07. 13:52

Změny v ruské ústavě, jež umožní prezidentovi Vladimiru Putinovi ještě dvojí znovuzvolení do nejvyššího úřadu, podpořilo více než 58 milionu voličů. Oznámila to ve čtvrtek předsedkyně ústřední volební komise Ella Pamfilovová.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (9 hlasů) 02.07.2020 10:14

  Co se pořád s.e.r.e.t.e. do cizího státu, ať si dělají co chtějí, je...

 • Karel Kačaba (8 hlasů) 02.07.2020 10:41

  Páni a paní redaktoři tohoto serveru: Když už je Vaším hlavním...

 • Jiří Vampola (8 hlasů) 02.07.2020 10:55

  Raději Rusko než Evropskou unii, která se k nám chová jako k nějaké...

 • Karel Kačaba (7 hlasů) 02.07.2020 10:43

  Jistě. V současné době není na scéně lepší politik než je V. Putin....

 • Jeroným Pražský jr (7 hlasů) 02.07.2020 18:30

  Místní ruské bukvice se tady natřásají jak o masopustu. Jejich...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Stará ruská ústava byla vhodná právě pro zemi, jako že je kolonie. Toho si Pražáci jaksi nevšimli. Tu ústavu pomáhali dělat američtí experti. Všechny ale irituje, že Putin může být znovu zvolen a zase bude k Sibiři daleko. :)

1 hlas

“Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední večeře. Ježíš Kristus je znázorněn jako černoch

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/zpravy-k-zamysleni/black-lives-matter-anglickou-katedralu-bude-zdobit-obraz-posledni-vecere-jezis-kristus-je-znazornen-jako-cernoch/
------
Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již na škole od nejnižších ročníků“

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/ucitel-v-malmo-svedci-deti-se-o-svedech-uci-jako-o-nevernych-psu-jiz-na-skole-od-nejnizsich-rocniku/
------¨
Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií. Podle Schwarzenberga "rukou policie tam ale zahyne mnohem více Američanů tmavší pleti než ostatních. Z toho vznikl onen slogan, že černé životy jsou důležité."

Jde o očividnou lež, podle údajů neziskové organizace, sledující násilí ze strany americké policie, z roku 2019, tak bylo americkou policii zabito 588 bělochů a pouze 259 černochů! Tedy tvrzení Schwarzenberg o tom, že je zabito mnohem více černochů je evidentní lež. Naopak je zabito dvakrát více bělochů než černochů ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44200-cestny-predseda-top09-schwarzenberg-siri-desinformace-a-lzi-o-belosich-a-cernosich-v-usa.aspx
------
PRÁVO ŠARÍA V EVROPSKÉ PRAXI

To, že je islám protěžován současným vládnoucím evropským systémem, je jasné už delší dobu. Na sociálních sítích je zapovězena jakákoli kritika islámu, mnoho lidí už si kvůli kritice islámu prošlo soudním řízením, mnoho dalších to čeká. V Evropě najdeme jen málo zemí, kde by se podobné výroky netrestaly, někde dotyčný skončí s podmínkou, jinde s pokutou, vězením, ale mnohdy je právě vězení zcela jasným rozsudkem smrti.

Jen v posledních dnech došlo v evropských zemích minimálně ke dvěma soudům, které potvrdily jisté paralely v rozsudcích napříč Evropou. Za výroky, které se týkají muslimů, jsou lidé odsuzováni s tím, že je čin kvalifikován coby rasismus. A to bez ohledu na to, že islám není rasa. Tyto rozsudky jsou si stejně podobné, jako verdikty nad “psychicky nemocnými” muslimskými násilníky z řad černých nebo arabských invazistů. Zatímco ti druzí jsou protěžováni a za násilné trestné činy souzeni velmi mírně, za kritiku islámu může být v krajním případě i v Evropě trest smrti.

První případ se odehrál ve Finsku, kde odvolací soud potvrdil původní trest za údajný rasismus. Finský zákonodárce Sebastian Tynkkynen (PS) prohrál odvolání proti pokutě za FB příspěvek o islámu. Skutečnost, že islám je zodpovědný za množství vražd a nepokojů po celém světě, byla zpolitizovaným finským soudním systémem považována za „podněcování nenávisti proti etnické skupině“. Pokuta Sebastiana Tynkkynena ve výši tisíců eur za podněcování nenávisti k etnické skupině tak zůstává v platnosti. Odvolací soud v Rovaniemi potvrdil pokutu, kterou Miika Sebastian Tynkkynen dostal u prvoinstančního soudu.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pravo-saria-v-evropske-praxi/
------
SEXUÁLNÍ RASISMUS: NECHCETE MÍT SEX S ČERNOCHEM? JSTE ODPORNÝ RASISTA

https://pravyprostor.cz/sexualni-rasismus-nechcete-mit-sex-s-cernochem-jste-odporny-rasista/

TOTO JE ZÁPAD????
NAS.RAT NA ZÁPAD!!!!

CZEXIT

0 hlasů

Rusove jsou nasi rodni Slovansti bratri a opora civilizace.rasisticti semiti zidi ji chteji znicit.nenavidi belocha.radsi chteji zivot a la kuba/n.korea/venezuela nez prosperitu a zakon a poradek,pakaz.vzdy napadaji tradice hostitelskych zemi.vidno uz od stareho egypta.taky je nakonec museli VYKOPAT.ucme se z historie.

4 hlasy

Tak se na ty bratry podívejte, jak si žijí -
https://www.youtube.com/watch?v=RYPijVx8PwA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1RhBiTIGcXHgT9wByasEa6DorMBkIoQbmaAE4rJNqzJ-eudXXue3RaHOU

1 hlas

No žijí si dobře. Je na ně skoro světové embargo, dostali do palice za ww1, za únorové a VŘSR řízené chazarskými bankovními rodinami, včetně invaze Evropy, USA a Japonska do Vladivostiku, ww2, Gorbačov a hlavně Jelcin, roypad SSSR, kde právě Rusi investovali obrovské prostředky do Ukrajiny, Kazachstánu a pod. Jsou první, co si dovolili amíkům říci, že ani náhodou. Nemají tak vybudovanou zemi jako jsou USA a dá se říci i Kanada, ale nepropagují úchyláky, drogaře zavírají, a kdo krade,, padni komu padni. Že se Putin, kterého amíkům nastrčil Jelcin, když se probral a uvědomil si, co způsobil, toť jiná. Já z Ruska nemám nic, ale vadí mi, jak Pražáci a další poskokové bez důkayů, tak americkým způsobem nadávají na ty Rusáky a jenom hledají a i dostávají materiály na propagandu proti nim. Ale vře se, že ruská propaganda snad u nás ohrožuje demokracii. Jo ? jaká propaganda a jakou demokracii ? Tu od EU ? Ukrajina je extra. Tam od roypadu SSSR vládnou Židé američtí a přitom tam bují nacizmus typu Adolf. Vadí to dokonce i Izraeli a že toho je také dost.

1 hlas

co se vam nezda?

0 hlasů

jooo tak ze jako u vas doma? v rusku

0 hlasů

Rusák ledvinka je psanec bez domova, v Rusku ho nechtěj, tak straší na český diskuzi a pokouší se vlísat ke komukoli. Aztek je na samotce, tak zkouší tyden tyden - úplný zoufalství.

5 hlasů

vykejte,mesuge.a neberte si jmeno bozi nadarmo do vasi darmozroutske klapacky,huby.to je v desateru.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

1 hlas

Místní ruské bukvice se tady natřásají jak o masopustu. Jejich oblíbená modla plukovník KGB Putin si nechal zrušit část ústavy, která by mu znemožnila věčné panování. Tak z ně bude další chcípající Černěnko či Andropov, který bude vynesen z Kremlu v rakvi. Tradici je nutné v Sojuzu dodržet.

7 hlasů

Člověče, vy jste se teda povedl. Či poved'. Co to pořád tady melete za štvavé kecání ? Odkud že to jste ? Aha.
Ruská ůstava byla sepsána amíkama. A hodně zákonů a stačilo na podmazání toho parlamentu $50 000.
Jediné čeho si místní znalci všímají je to, že si snad Putin prodloužil možnost být prezidentem.. No snad víte, že být prezidentem v systému prezidentském není žádný med. A co zanechali Gorbačoc a Jelcin s amíkama, tak to mají ještě na 30 let co dělat. Vy jste ale exot. Nevíte nic, ale máte asi od šéfa a neustále vyhledáváte, čím by jste ty Rusáky opepřil. Jste tady skoro pořád, asi budete takový ten solidní pražský budovatel, neobyčejně oblíbený v celé kotlině české. Co ?

1 hlas

Tak vidis sam jak jste s Ovocenkem prihloupli. Ta nova ustava je na neco uplne jineho nez na vecne Putinovo panaovani. Sam Putin (zatim nejchytrejsi svetovy politik) rekl Makrele a Makronovi, ze uz nebude kandidovat ale musi se zmenit ustava aby nahodou neprisel do Kremlu novej Jelcin. A co moulove rikate na novy zakon? Rodice s trema detmi nebudou platit hypeteku a jeste par dalsich super novych zakonu, hlavne pro matky. Na shledanou molouve.

3 hlasy

Ty máš vážně místo mozku řezanku, Rozlile. To jste vy rusáci obecně takoví trotli, aparátčíci vám slíbí čapku ušanku zdarma a vy radostně máváte mávátky?

4 hlasy

Zase se pletes lizale. To jsou novy zakony v konstituci, odhlasovane 80% Rusama. A ze penize na to jsou je znamo kazdemu na celem svete. Pres 600 tisic nemocnych s Covidem a Rusko jede dal bez dluhu. Za to, nase malinka zeme nadelala dluhu, ze nevedi jak dal. Jinak tomu ve vlade rikaji schodek, ne dluh, kterej my budeme platit.

2 hlasy

Meleš nesmysly, rusáčku.
Změny v ústavě, jež umožní prezidentovi Vladimiru Putinovi ještě dvojí znovuzvolení do nejvyššího úřadu, podpořilo 77,9 procenta účastníků referenda, 21,27 procenta bylo proti. Oznámila to ústřední volební komise po sečtení všech hlasů. Komise také uvádí, že účast činila 65 procent, z čehož vyplývá, že úpravu základního zákona podle oficiálních údajů podpořila zhruba polovina z přibližně 110 milionů všech ruských voličů.

4 hlasy

vy placate kraviny,zidacku.neslo volit 38,5 milionu lidi.kdyz je rozdelime na pul,dostava pan president dalsich skoro 20 milionu hlasu.ale kdyz to rozdelime podle vysledku 77,9 ku 21,2 dostal by dalsich skoro 30 milionu hlasu.to by bylo 85 milionu hlasu.protoze dostal ted 55,7 milionu hlasu terazky.tak si vyberou,ajnstajn.ale takovou podporu nema zadny politiko na svete.holt zavidite,mesugeni.jak o ucasti,tak i o podpore.

2 hlasy

Co bysme říkali, na to se nic říct nedá. Pán Bůh pomáhej tvý ženě, jestli nějakou máš, všem kdo na tobé závisí. Takovej trouba se jen tak nevidí.

3 hlasy

a procpak rude jelito v redakci nenapise, ze se v Moskve demonstrovalo proti zmenam?
ze tam bylo celych par desitek lidi, a ze jim policie rozdavala masky :-))))))

6 hlasů

z nejakeho zahadneho duvodu nechce rude vemeno v redakci napsat nic o tech konkretnich zmenach :-)))))
jinak je krasne, ze zeme, ktere maji plnou hu*bu demokracie refetendum nikdy nevyhlasi, a kdyz tak se pak hlasuje tak dlouho, dokud to nedopadne spravne :-)))
(euroustava napr Irsko)
Ten zly a nedemokraticky Rusak si dovolil vyhlasit referendum, prislo obrovske mnozstvi lidi, hlasovali, a "demokratum" to nejde pod nos.
tesim se na vriskot ze senatu, ktery voli 15% lidi :-))))))

6 hlasů

Za kauzu Peroutka Hrad utratil 500 tisíc. Celkem už stáli Zemanovi advokáti 9 milionů

5 hlasů

rude tele ok asi nevi, o cem je clanek :-)))))))

2 hlasy

Omlouvám se, moje chyba. Patřilo to k článku o Peroutkovi.

1 hlas

Teď jste mu vyrazil dech. Buďte milosrdnější, člověče, pohybujete se mezi kolečkovými křesly a kapačkami!

2 hlasy

Viváááát Vladimír Vladimírovič - jediná síla tohoto světa, která drží satanistický USSrael za jeho obřezaného kokota, jinak by ty swině ussranecké již dávno zničily Zemi....a zdejší čehuúúúúúúnské kolaborantské havlistické špíny mají amok, páč Vladimír Vladimírovič jim svojí další přítomností zhatil plány ....pojebané havlistické čehuúúúúúnské filcky - pohoupejte nám ostatním vajca, zafoukejte nám na fujaru a vykuřte zapařené frajtry svým starým rakovinám....:):)

4 hlasy

To ale překvapení!

3 hlasy

to vas asi hrozne sere,ajnstajn,ze ano.zase 70% souhlas s presidentem.

1 hlas

Upřímně řečeno, ani ne. V Rusku by se asi nenašlo nic lepšího a nikdo není zvědav na další problémy ze strany ruských imperialistů

1 hlas

navalnyju tam maji hromady.jelcinu taky.i zida nacka zirinofskeho.ale je nikdo nechce,jenom mala pakaz kanalniku.

1 hlas

Raději Rusko než Evropskou unii, která se k nám chová jako k nějaké své kolonii a neustále nám vyhrožuje tresty a sankcemi, pokud něco nesplníme. Naposledy nám bruselský eurobolševik vyhrožoval pokutami, jestliže nepřijmeme tzv. zbraňový zákon.

8 hlasů

Představ si megatupoune, že by se vydávala legální povolení vlastnit zbraň takovým exotům, jako jsi Ty. Nebylo by to špatný, jsem pro, nechat ozbrojit všechny mentálně zaostalý netáhla, ale až po té, co budete v koncentráku.

1 hlas

Páni a paní redaktoři tohoto serveru: Když už je Vaším hlavním tématem Putin, proč ne. Ale nemůžete se vymanit z informačního klišé a uvést nám čtenářům, o jaké další změny Ústavy Ruské federace se jednalo? Či Vám to zakazuje autocenzura?

8 hlasů

Nejednalo se o nic podstatného. To je snad každému jasné.

1 hlas

Překvapivý výsledek,který nikdo nečekal ! 🤣

3 hlasy

Co se pořád s.e.r.e.t.e. do cizího státu, ať si dělají co chtějí, je vám po tom h.o.v.n.o. Víc než ruské volby by vás mělo zajímat, jak kalousek ovlivnil volby, když mu naskakovali hlasy, po té co na moment vypadl sčítací počítač. Na to nemáte koule, šmejdi.

9 hlasů

A že ti nevadilo když se rusáci sra.. do našeho státu a nakazovali co máme dělat ohledně sochy Koněva. Tak sklapni a jdi si dát pár facek!

4 hlasy

socha koneva tam stala tricet let a nikomu nevadila,ajnstajn.kdo nam,Cechum zacal neco nakazovat najednou byli zidaci-novotny,hrib,kolari a soros.tak jako ted prave radi v usa a nakazuji jim tam strhnuti fsech soch s jezisem,pokud je depiktovan jako beloch,mesuge.nejaky shaun king to tlaci.derek chauvin semita zid zavrazdil cernocha.a sorososvo black lives matter strhava sochy starych americanu,zakladatelu statu.a nejvic svetlych v demonstracich jsou seredne semitky zidice.tak zavrete radsi vy vasi klapacku a prestante LHAT.

4 hlasy

Stála tam 40 let a asi vadila celou dobu

2 hlasy

jo,40 let.ale 30 let ve '" svobode " a nikdo ani muk.ani vy,celych tech 30 let se svobodou slova.tak co ted BECITE?najednou,kdyz da soros zu befel?hnus.a v usa dalsi-tupouinky zoufalec semita zid-nazi strhnul sochu v montane s desaterem.anthony weimer.co to je s vami,zidama a sirkama a sochama?to nejni normalni.strhavate sochy,podpalujete kostely.potrebujete VYKOPAT do zeme zaslibene.co VOLAAAAAA!!!!a i tam uz dvakrat podpalili semiti zidi kostel.a male deti ve skole pali o prestavkach s uciteli novy zakon.nejste normalni.

2 hlasy

Milouši, a prášky sis dneska už vzal?

2 hlasy

To máte pravdu, ale oni to vidí jinak.

0 hlasů

Ty nemáš pinďoura, ale zapadlej ventilek, chachare...

3 hlasy

Kretén, a ještě se tady veřejně onanuje....

1 hlas

I Vy kecko ! 🙄

2 hlasy

Ruskej národ dostává, co si zaslouží.

4 hlasy

Jistě. V současné době není na scéně lepší politik než je V. Putin. Ruské federaci blahopřeji.

7 hlasů

Jj. Lepší herec na scéně není. Třeba to jeho vystoupení s tygrem, nebo jako potápěč či letec! Prostě úúúúžasné!!!

0 hlasů

Myslíte, že všichni ostatní by byli ještě horší? To je docela pravděpodobné.

1 hlas

Ty bukvice, Rusko je na tom lépe než zamořená emerika čmoudama.

4 hlasy

Ono těch 20, nebo kolik procent muslimů v Rusku není taky k zahození.

1 hlas

hahaha, jeste vcera jsi tu hykal, ze by nas par desitek tisic slimaku obohatilo :-)))))
ty vememno jedno rudy :-)))))

5 hlasů

jo,je to blb.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi