Konec konfliktu
USA a Tálibán podepsaly dohodu, jež má pomoci míru v Afghánistánu

29.02.2020 05:34 Aktualizováno 01.03. 09:15

Spojené státy a afghánské islamistické hnutí Tálibán v Dauhá podepsaly dohodu, která by mohla ukončit 18letou válku v Afghánistánu. USA a NATO v ní slíbily úplné stažení vojsk z této země do 14 měsíců, pokud Tálibán dodrží podmínky dohody.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • megera megera (8 hlasů) 29.02.2020 10:23

  no a my jsme tam úspěšně sehráli ušákům roli užitečného idiota

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 29.02.2020 11:30

  Přesněji řečeno, USáci v Afghánistánu od Talibanu dostali pořádnou...

 • Radek Soukup (7 hlasů) 29.02.2020 14:11

  Do armády se zpravidla nechají zlanařit pouze primitivové, kteří se...

 • Jan Novák (7 hlasů) 29.02.2020 07:39

  Hrůza - kdo bude chránit Prahu pokud naši stateční legionáři...

 • Jeroným Pražský b. (6 hlasů) 29.02.2020 11:35

  Nelze vyloučit, že USáci našim špenátům, což jsou obyčejné...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

jak je vidět,trump dodržuje předvolební sliby.

0 hlasů

Vše je to jen komedie, brzy evropské země vpustí miliony dalších muslimských uprchlíků ve jménu "lidskosti"

Takže máme zde následující scénář. Pár dní bude komedie, kolem tzv. ochrany hranic v Řecku a Bulharsku, pak prohlásí evropské vlády, že nemohou přece se chovat nelidsky a pustí novou vlnu uprchlíků - muslimů do Evropy. Maximálně se opět bude bránit Maďarsko.

Muslimští uprchlíci aktuálně na hranicích Řecka a Turecka přestříhávají plot a řvou Alláhu akbar ...

Kdyby jste lidé četli mou knihu Eurabia - Mýtus nebo realita? Tak by jste věděli, že tohle vše je dlouhodobý záměr politiky vedení EU - přesídlit do Evropy co nejvíce muslimů ...

Erdogan tohle všechno ví a tak rád využívá možnost, jak se zbavit milionu problémových muslimských uprchlíků, kteří se do Sýrie, Iranu či Afganistanu nechtějí vrátit ...

Dovolím si jeden citát:
„Evropskou komisi následky nezajímají a politické dopady jsou jí jedno. Komise je tady na pět let a prosazuje svou vizi. Nejde nám o opětovné zvolení. Chtěl bych to vzkázat celé Evropě – přestaňte konečně uvažovat o dopadech migrace na politické scény jednotlivých zemí.“
Řecký exministr zahraničí Dimitris Avramopulos, eurokomisař pověřený migrační krizí v EU.
Zdroj překladu citátu Novinky.cz

https://www.eurabia.cz/Articles/43838-vse-je-to-jen-komedie-brzy-evropske-zeme-vpusti-miliony-dalsich-muslimskych-uprchliku-ve-jmenu-lidskosti-.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------------
Zlý Putin nechce dovolit vznik Islámského státu v Sýrií a tak prý může za novou vlnu imigrace muslimů do Evropy

Tak prosim vas, za to že Erdogan posílá migranty do Evropy a podporuje v Syrii dzihadisty může Putin. Vzkazuji nam to z CDU. Neměli bychom na to přehnaně reagovat, protože prý to je vlastně takové volání o pomoc. Zato bychom měli zatlačit na Putina s Asadem, aby přece jen umoznili v Syrii vznik malého Islámského statecku pod tureckým protektorátem.

https://www.eurabia.cz/Articles/43837-zly-putin-nechce-dovolit-vznik-islamskeho-statu-v-syrii-a-tak-pry-muze-za-novou-vlnu-imigrace-muslimu-do-evropy.aspx
-------------------------------------------------- - -----------------------
Případ vraždy Borise Němcova představuje ukázku toho, že objektivní zjištění oproti spikleneckým teoriím nemají u určité části politiků a médií šanci

27.února uplynulo pět let od zavraždění ruského politika Borise Němcova. Přestože pachatelé atentátu byli rychle vypátráni (během týdne) a následně odsouzeni, mezi ruskou opozicí a jejími zahraničními sympatizanty přetrvává přesvědčení, že za vraždou stál někdo jiný.


A více či méně otevřeně ukazují na prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina. Důkazy sice nemají, o to je však pevnější jejich přesvědčení. Proto na Západě již několik let přejmenovávají ulice a náměstí, na nichž stojí ruská velvyslanectví jménem Borise Němcova, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.

S dvouletým zpožděním se k tomuto politickému trollení přidává i pražský pirátský Magistrát. Docela dobře to zapadá do jeho „koncepce“ poněkud pubertální zahraniční politiky české metropole. Jako vždy, když si namyšlení amatéři začnou hrát na hybatele dějin, dosáhnout opaku svého snažení. Nenaštvou Rusy, ale kavkazské (a další) radikální islamisty. Závěry vyšetřování, přiznání obžalovaných a rozsudek moskevského soudu by neměli brát na lehkou váhu.

https://www.euserver.cz/Articles/13020-pripad-vrazdy-borise-nemcova-predstavuje-ukazku-toho-ze-objektivni-zjisteni-oproti-spikleneckym-teoriim-nemaji-u-urcite-casti-politiku-a-medii-sanci.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Totální vymývání mozků. Po přečtení tohoto textu možná lépe pochopíte, jak se to dnes dělá

Totální vymývání mozků.
Po přečtení tohoto textu možná lépe pochopíte, jak se to dnes dělá

HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY V moderní historii nemáme k podobnému pohybu národů, který už více než rok zažívá Evropa, paralelu, proto je třeba použít nomenklaturu starších dějin. Nejde o migrační krizi, ale o nájezd muslimů. Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška ve svém dnešním zamyšlení upozorňuje na to, jak hanebně se zachází s fakty a logikou, jak demagogicky se používají pojmy jako nepřizpůsobiví či migrační krize a jak se díky tomu dá obecné mínění zmanipulovat.

Nejde o migrační krizi, ale nájezd hord, které u nás nemají co dělat

A čím začít jiným než slovy „migrační krize“. Slovo krize se používá pro různé problémy, ať už jde o stav po živelní katastrofě nebo o hospodářskou cyklickou krizi. Krizí je zlomový stav pacienta nebo neshoda v manželství. Je to však vždy něco, co vzniká více či méně nezávisle na naší vůli. Slovy „migrační krize“ se tak politici snaží navodit dojem, že jde o proces, který se děje mimo nás a my se mu musíme podvolit (stejně jako se podvolíme zemětřesení nebo krachu na burze).

Jenže to je lež! Tahle událost není krize, protože my ji řešit můžeme! Je to pustý nájezd hord, které nemají na našem území legitimně co dělat. Jistě, existují i ohledy humanitární, ale ty se musejí řešit vždycky v rámci zákonů dané země a při respektování suverenity jejích hranic. Cokoli jiného je zvůle (a neohánějme se vnucenými mezinárodními pakty a úmluvami, jsou-li navíc v rozporu s naší ústavou).


Příliv migrantů není krize, je to výsledek neschopnosti bruselských vládnoucích elit plnit povinnosti, které jako správci Evropy mají. Nikdo dnes nechrání evropské hranice, vedou se jen nekonečné žvásty, že je to třeba udělat. Ať už německá kancléřka stoupence islámu pozvala, či nikoli, nemají tu legitimně co dělat a překročení našich hranic je trestný čin.

Skutečná migrace je ve skutečnosti něco, co má jistý zákonný nebo alespoň hospodářský rámec. Přistěhovalec musí žádat o legalizaci pobytu, musí se v nové zemi přizpůsobit, musí v ní pracovat a uživit sebe a svou rodinu. Nic z toho přicházející hordy neplní, nerespektují a nejsou toho ani potenciálně schopny. V moderní historii nemáme k podobnému pohybu národů paralelu, proto je třeba použít nomenklaturu starších dějin. Nejde o migrační krizi, ale o nájezd muslimů.


Zničí byt, obsadí cizí objekt, krade, ale je jen nepřizpůsobivý

Stejně fatálně se dnes pracuje s pojmem „nepřizpůsobivý“. Zákon stanoví jasně, že člověk je buď bezúhonný, protože zákony plní, nebo je zločinec, případně podle vážnosti přestupku pachatel, neboť zákony a předpisy porušuje.

Co je to nepřizpůsobivý? Člověk, který se rozhodne, že některé zákony a normy dodržovat nebude. Dostane byt, ale zničí ho. Vláme se do cizího objektu a ve jménu svých ušlechtilých myšlenek ho obsadí. Na ulicích dělá nepořádek, v noci hluk, páchá drobné krádeže, nechce pracovat. To vše se dnes označuje jako nepřizpůsobivost. Proč, vždyť každý, kdo tohle dělá, je přece v dikci zákona pachatel nebo zločinec. Politici a mediální komentátoři to snad nevědí? Pak by si měli zopakovat základy práva.

https://tadesco.org/totalni-vymyvani-mozku-po-precteni-tohoto-textu-mozna-lepe-pochopite-jak-se-to-dnes-dela/

CZEXIT

0 hlasů

Odshora až dolů, s čestnou výjimkou mne a Vlasty Machury, co reprezentujeme normalitu, jsou tu úchyláci a morální zmrdi, rusákům zaprodané skety. Ještě mi tu chybí Beránek a Vidlák.

1 hlas

Ty už nechlastej. To je jak kdyby si řekl, že Dr. Merkele je dobrá politička.
Přitom jste všichni ještě větší hnus než hov.no v obličeji.

1 hlas

Normalita je to co si myslí, nebo činí většina dané společnosti, nikoli hrstka tatrmanů. Takže to co si ty myslíš není nijak důležité. A pro tptální tupce je to třeba zvolení toho, koho zvolí většina, i když se to těm, kteří se sami považují za elitu nelíbí. Klidně se třeba podělej, prostě normální je to, že američany vykopali jako každé okupanty. Mimochodem i Rus byl chytřejší než amík, na to aby pochopil, že se tam vyhrát nedá, jim stačila polovina času. A teď si zase zalez do nějakého zadku, i s tvým kumpánem.

0 hlasů

Ano, napsal si to velmi dobre. Jen vy dva s Vlastikem Machromurkom jste ostuda Ceskeho naroda.

3 hlasy

chyba tisku.nejsou to Češi, ale afro-aziatičtí semiti židi.

0 hlasů

A „Moravského národa“ ne ? 🤣

1 hlas

Velký Satan z USSraele odtáhne jako prašivá swině, a ¨s ním i jeho lokajové a kolaboranti z teroristického spolku NATO, včetně čehuúúúúnské žoldácké pakáže, která v daleké zemi NEMĚLA co pohledávat.

2 hlasy

co ted budou delat vsechny ty jelita, ktera tu porad hykala, ze se tam bobuje za Prahu?
vsak on uz si rude jelito hemenex/ok nejako lez najde.
to slo temhle bolsevikum vzdycky nejlip :-))))))

3 hlasy

Kde se bobuje za Prahu ??? 🙄

1 hlas

Do armády se zpravidla nechají zlanařit pouze primitivové, kteří se nikde jinde nečapli. Důkazem je armáda naše, kde je značné procento těch, které nevzala policie a kteří byli vyhozeni dokonce i od sekuriťáckých agentur. Ale prát Američanům v Afghánistánu ponožky a kopat jim latríny přeci jenom ještě zvládají. Kdoví, kam je USA pošlou teď ? Cosi se říká o Mali, kde se USA chystají něco velkého šlohnout.

7 hlasů

horší už jen zlodějští afro-atiati semiti židi, co kradou, lžou, pošklebují se a i vraždí a chodí kanálama.zvlášť když kradou moje peníze jako krysa.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Nic z toho nebude. Podle prezidenta Zemana se s teroristy nevyjednává a u Kábulu se bojuje o Prahu. A podle Černochové tam naši misionáři musí zůstat navždy, nebo jich tam poslat ještě víc. Teď se bohužel vrátilo 21 elitních vojáků, kteří tam střežili 20 amerických lektorů angličtiny a tím chránili světový mír.

3 hlasy

Přesněji řečeno, USáci v Afghánistánu od Talibanu dostali pořádnou čočku. Afghánistán je důkazem, že i průměrně vyzbrojení povstalci, zato vrcholně motivovaní, mohou dát US Army tvrdě na budku.

7 hlasů

machuro ty jsi kus howada

2 hlasy

Na rozdíl od Vás jenom kus ? 🐂

1 hlas

a bureš napadá europoslance a nazývá je vlastizrádci,...a co je jeho" favoritka jourová"?je to živočichůkterou prosazuje,aby mu řehlila jeho problémy.on je křivý jako paragrav.to on odsouhlasi se sobotkou soc,příspěvek pro ekonomické imigranty 21 000 kč čistého a ostatní služby,jako soc,pojištění,nájem a pod. zadara

3 hlasy

Napište si příspěvek nejdříve nanečisto a potom ho pomalu a pečlivě sem přepište. 🤩

2 hlasy

no a my jsme tam úspěšně sehráli ušákům roli užitečného idiota

8 hlasů

Vy ale JSTE užiteční idioti. Nic nemusíte předstírat :-)

0 hlasů

Velkej terorista podepisuje pakt o neútočení s menším teroristou?

4 hlasy

Velkej terorista podepisuje pakt o neútočení s menším teroristou?

2 hlasy

....a ropu jim nechaji taky, kdyz je jejich?

4 hlasy

Hrůza - kdo bude chránit Prahu pokud naši stateční legionáři odmašírují se šéfy z USA z Afganistánu?? .-)))))))))

7 hlasů

Nelze vyloučit, že USáci našim špenátům, což jsou obyčejné podržtašky, nařídí, aby zůstali. Špenáti tak dál budou dělat užitečné idioty a Taliban si z nich udělá boxovací pytel.

6 hlasů

I PŘES KORONAVIRUS CHTĚJÍ LEVIČÁCI OTEVŘENÉ HRANICE PRO MIGRANTY

“Je nezbytné, aby od dnešního dne byl kontrolován každý, kdo vstoupí do Itálie jakýmkoli dopravním prostředkem, od voru po letadlo.” A pokud pochází z některých oblastí, bude izolován po dobu patnácti dnů. Stejně jako to dělají ostatní země,“ řekl Salvini.

Minniti má jiný názor na problém.

“Tyto nařízení se musí zásadně změnit, protože vytvořily podmínky pro hlubokou nejistotu.” Cesta je povinná: musíme se vrátit k rozsáhlému vítání a obnově humanitární ochrany,“ řekl Minniti a požádal vládu, aby legálně přijala více uprchlíků.

„Humanitární ochrana udržuje lidi v legalitě, brání jim v tom, aby se stali kořistí zločinů. Integrace není charitativní reflexí, ale je jádrem bezpečnostních politik,“ dodal Minniti.

V neděli Salvini vyzval italského premiéra Giuseppeho Conteho, aby odstoupil „pokud nebude schopen bránit Itálii a Italy“.

Salviniho kritika následovala vládní rozhodnutí umožnit 276 africkým migrantům přistát a vylodit se v Itálii.

”Vláda podceňovala koronavirus. Umožnila přistěhovalcům přistát z Afriky, kde byla přítomnost viru potvrzena a to je nezodpovědné,“ uvedl Salvini během tiskové konference v Janově.

https://pravyprostor.cz/i-pres-koronavirus-chteji-levicaci-otevrene-hranice-pro-migranty/
-------------------------------------------------- - -----------------------
INVAZE HORŠÍ NEŽ V ROCE 2015?

Možná jste už zaznamenali oznámení sultána Erdogana, který prohlásil, že otevírá hranice do Evropy. Nikdo jistě nepochybuje, že migranty pouštěl už předtím, vždyť řecké ostrovy jsou nebývale přeplněné. Nicméně v posledních měsících se jednalo řádově o stovky denně, po otevření hranic to mohou být tisíce.

Rok 2020 tak mnohonásobně předčí rok 2015 a to nejen díky “Syřanům” (z nichž většina přijede bez pasů, budou se prohlašovat za nezletilce a nejspíš nepůjde ani o Syřany), ale samozřejmě také díky Afričanům, protože současná italská probruselská sluníčková vláda deklaruje, že přijme každou loď neziskovky, která poveze vetřelce od břehů Libye.

Poté, co se Erdogan rozhodl nechat invazní jednotky volně proudit do Evropy, se jich na cestu vydaly první stovky a u sicilských břehů přistává další loď, plná afrických vetřelců:

https://www.facebook.com/localteamtv/videos/134837631180132/?t=22
Zatímco celá Evropa se soustřeďuje na epidemii koronaviru, nikdo si nevšímá toho, že právě odstartovala snad největší invaze od roku 2015. Jakmile se počasí poněkud umoudří, můžeme počítat s tím, že počty migrantů raketově vzrostou. Vše pak nejspíš vykulminuje na jaře a v létě, kdy jistě uvidíme obrázky podobné těm z roku 2015.

Mezitím už se v Řecku místní bouří proti stavěni nových táborů pro migranty a Itálie se zabývá šířícím se koronavirem, aniž by si kdokoli uvědomoval, že na lodích od afrických břehů soustavně připlouvají vetřelci, plní různých, často horších, nemocí a parazitů.

Je nasnadě, že nově příchozí vetřelci, kteří nyní míří po skupinách do Řecka, budou vysíláni dál do Evropy, protože Řecko už jejich nápor nezvládá a nejspíš nestojí ani o další potyčky s naštvanými Řeky.

Hundreds of migrants and refugees are heading for #Turkey's border with Europe after reports Ankara has 'opened the gates' pic.twitter.com/EobIDkq5Cf

— Rudaw English (@RudawEnglish) February 28, 2020

Tedy hranice italské i řecké jsou zároveň atakovány migranty, jejichž hlavním cílem jsou zřejmě západoevropské země. A v Bruselu už mezitím vymýšlí nové způsoby, jak jich v Evropě co nejvíc zlegalizovat a trvale usadit. No a samozřejmě také rovnoměrně rozmístit.

Evropané mají mezitím úplně jiné starosti, zajímá je pouze “čínská chřipka” – koronavirus. Paniku se pak snaží přiživovat také média, i když je podle všeho úmrtnost menší, než u běžné sezónní chřipky.

Epidemie koronaviru je skvělým způsobem, jak odvést pozornost od jiných témat. Právě tehdy, kdy se děje cokoli, co zaujme pozornost většiny občanů, za jejich zády probíhá většinou něco, co je třeba před občany utajit nebo jejich pozornost alespoň odvést jinam. To, že invaze náhle nabrala na síle, pak jistě unikne pozornosti většiny Evropanů.

EU má nyní ideální příležitost k realizaci jakýchkoli – u většiny evropských občanů nepopulárních – kroků. Jen málokdo si jich totiž v době, kdy je mediálním tématem číslo jedna epidemie koronaviru, povšimne.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-invaze-horsi-nez-v-roce-2015/
-------------------------------------------------- - ---------------------
VĚRA JOUROVÁ VYHROŽUJE STÁTŮM, KTERÉ SE NECHTĚJÍ PODŘÍDIT DIKTÁTU BRUSELU

https://pravyprostor.cz/vera-jourova-vyhrozuje-statum-ktere-se-nechteji-podridit-diktatu-bruselu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
JDĚTE K ŠÍPKU S NĚJAKOU SVOBODOU!

https://pravyprostor.cz/jdete-k-sipku-s-nejakou-svobodou/
-------------------------------------------------- - ------------------------
CZEXIT

2 hlasy

Evropská unie přichází s dalším mechanismem na přerozdělování imigrantů

Evropská unie přichází s dalším mechanismem na přerozdělování imigrantů. V ČT to potvrdila i eurokomisařka Ylva Johanssonová, která má na starosti vnitřní záležitosti EU, včetně migrace. Ta v souvislosti s imigrací hovořila ne o povinných kvótách, ale o mechanismu „povinné solidarity“. Takže tu prakticky máme stejnou věc, jenom jinak pojmenovanou. Podobně jako Evropská unie přejmenovala evropskou ústavu na Lisabonskou smlouvu. Hnutí SPD odmítá jakékoli přerozdělování imigrantů, ať už se bude nazývat jakkoli!

„Myslím si, že potřebujeme určitý mechanismus povinné solidarity. V EU by solidarita neměla být jenom možností, protože jsou zde různé zeměpisné reality, a proto musíme pomáhat členským státům, které se čas od času ocitnou pod tlakem nezákonné migrace, to je důležité. Ale myslím si, že je možné tento mechanismus solidarity nastavit tak, aby byl přijatelný pro všechny členské státy,“ řekla v ČT eurokomisařka Ylva Johanssonová.

Německo se v Evropské unii znovu snaží protlačit kvóty na imigranty. Nyní je nenazývá „kvótami“, ale „spravedlivým podílem“. Jak informoval Gatestone Institute, z uniklého návrhu plánu je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů.

Nový evropský komisař pro ochranu evropského způsobu života Margaritis Schinas tento návrh podpořil: „Komisařka pro migraci Ylva Johansson a já jsme se setkali s Horstem Seehoferem. S Německem naprosto souhlasíme“.

Německo, EU a globalisté chtějí Evropu zaplavit imigranty a zničit původní evropské národy. Odmítáme, aby unijní azylová agentura rozhodovala o tom, kdo má v naší zemi žít! Podpořte nás a spolu se proti diktátu Bruselu a Berlína ubráníme. ;-)

Hnutí SPD přerozdělování imigrantů naprosto odmítá. Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

https://www.euportal.cz/Articles/42399-evropska-unie-prichazi-s-dalsim-mechanismem-na-prerozdelovani-imigrantu.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Statečná SPD v čele s Pitomiem nás ochrání před migranty,koronavirem a vůbec před všemi šmejdíky ! Jenom před blby typu Franta Kocourek nás neochrání.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.