Vyšetřování
Vraha českého psovoda prý před smrtí zbili vojáci USA

16.02.2020 14:13

Afghánského vojáka Vahidulláha Chána, který zastřelil českého psovoda, podle svědka při výslechu zbili vojáci USA. Chán krátce po výslechu americkými i českými vojáky zemřel na následky úderů do hlavy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Dluhoslav Henex (7 hlasů) 16.02.2020 17:58

  Náš podíl na okupaci Afghánistánu je obrovskou ostudou.

 • S Vrba (7 hlasů) 16.02.2020 14:40

  Podstata problému je v tom, že naši vojáci v Afghánistánu nemají co...

 • Bob Kadet (6 hlasů) 16.02.2020 18:42

  A co jsi na tom nepochopil? Afghánistán byl jako stát napaden, a...

 • Bob Kadet (4 hlasy) 16.02.2020 19:01

  Zkvašená ovocenkou, sovětčíci si ten debakl vyžrali sami. Nezatáhli...

 • Pavel Johanides (3 hlasy) 17.02.2020 01:05

  Okupační jednotky bez hlavičky nebo pod hlavičkou fašistické, útočné...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

lide byli casto umlaceni u nemeckych a potom u bolsevickych vyslechu.
smutne kam jse se to zase zaradili.
navic tam nemame co pohledavat.
psovoda je mi samozrejme lito, ale toho kluka, ktery ho zastrelil plne chapu.
okupacni vojak je legitimni cil.
a mistni ruda soledateska na tom svym vriskotem nic nezmeni :-))))))))))))

3 hlasy

Lidé byli často umláceni po českém udání u německých a potom po českém udání u českých výslechů, jste chtěl napsat.

Vy do toho, kde naše armáda má nebo nemá co pohledávat, nemáte co žvanit. Váš psí hlas prostě do nebe nikdy nedojde.

Jaký legitimní cíl? On někdo Afghánistánu vyhlásil zase válku? Válka proti Talibanu byla dávno skončena, Af má lidmi svobodně zvolenou vládu, válečné bojové operace dávno skončily, vaši spolumagoři tam jsou jen sprostí vrazi, na což vy se ale nikdy nezmůžete, takže jaký legitimní cíl? Jeho rozkazy nejsou ničit spojence z NATO, který je cvičí. Na vojně se jedná jen podle rozkazů, což asi, jako kr*ypl, nebudete vědět, tak teď už to víte.

0 hlasů

Okupační jednotky bez hlavičky nebo pod hlavičkou fašistické, útočné NATO vedené USA, vraždí dennodenně civilní obyvatele po celém světě, rozpoutávají občanské války a způsobují tak humanitární krize, protože lidé včetně žen a dětí prchají z oblastí válek.
Mezinárodní soud pro lidská práva a válečným zločinům jen přihlíží a proti vraždícím okupantům nezasahuje.

3 hlasy

Vlhké sny zapšklého komunisty, a ono nic, nic, nic! To musí být strašné, když všechno jde proti vám, co?

1 hlas

Tak nevím... Vadí někomu, že jakýsi vojáci umlátili vraha jejich kolegy? Mně ne...

2 hlasy

Mně vadí, že to udělali jako bezmozci, aby se na to snadno došlo. Ale ten afghánský kr*ypl může taky kecat.

0 hlasů

.......nejsme jako oni!

1 hlas

Na taková hesla naprdět, takoví se stříleli za úsvitu u zdi. Ne se živili.

0 hlasů

Bankéři, obchodníci, velkostatkáři , těžaři přírodních zdrojů a další KAPITALISTÉ z USA / a nejen z USA/ utajují před LIDEM USA,jaká úchylná zvěrstva provádějí. Manning a Assagne informovali LID USA , co kapitalisté a jim sloužící dělají
-.--.-
Na odkazu je FOTOGRAFIE a popis toho , co dělali zupáci z USA s malou holkou.Nixon se tomu mohl uřehtat.Pilot USA, který zastavil zupáky, byl nějakým úchylným "soudcem" souzen
"Soudce" prohlásil že nikdo nesmí zabránit upalování malých holek.
Z války ve Vietnamu obletěla svět fotografie, jak tři USÁČTÍ ZUPÁCI honí nahé osmileté nebo desetileté děvče
https://www.lidovky.cz/autor-napalmove-divky-odchazi-do-duchodu-budu-fotit-dokud-budu-zit-rika-1n0-/lide.aspx?c=A170313_143539_lide_ele
=========

0 hlasů

"Vojáci USA podle svědectví tlumočníka udeřili devatenáctiletého afghánského vojáka do rozkroku, kroutili mu varlaty a také ho dusili "
-.-.
Teď mi někdo může povídat o Holokaustu nebo o dr Mengelem
Němci také mučil odbojáře ale , na rozdíl od bankéřů, obchodníků a dalších okupantů a vrahů se při tom sexuálně NUKÁJELI

1 hlas

Zapomněl jste na zednáře a ilumináty ! 😛

1 hlas

Udělali to špatně, jako amatéři. Za to musejí zaplatit.

1 hlas

Náš podíl na okupaci Afghánistánu je obrovskou ostudou.

7 hlasů

Definujte slovo okupace. Jak NATO Af okupuje, prosím?

1 hlas

A co jsi na tom nepochopil? Afghánistán byl jako stát napaden, a později instalována loutková vláda v Kábulu placená Amíky. Která má možná nějakou cenu de jure navenek, ale prakticky nevládne ani v celém Kábulu, a normálně by ani ve volbách neprošla! NATO je tam ne jako okupant, ale na brigádě, vydělat si tam nějakou korunu na hypotéku. No občas to nevyjde.

6 hlasů

Jak NATO Af okupuje? Už dávno si místní bezpečnostní jednotky i policie sjednávají jejich pořádky samy, v Afu byly opakované volby a do Afu bylo narváno peněz, kudla... a ještě bude... NATO neprovádí správu Afu (okupaci) ani do toho vládě nemluví. Af nikdy v historii nebyl stát, ale vždy tam vládlo kmenové společenství, jsou prostě zoufale zaostalí. Každých deset kilometrů tomu velí jiný gauner. Co s tím chcete jako dělat? Proč tam Janek vůbec lezl, mezi opice? Ukázal se akorát ne jako silný, ale silně blbý.

0 hlasů

Hlavními prezidentskými favority by Ašraf Ghaní a Abdulláh Abdulláh, kteří se navzájem podezřívali z podvodů a korupce. Pak se dohodli (asi si tahali sirku), a Ghání vzal prezidenta a Abdulláh premiera! J :-)

1 hlas

Tak to je to nejmenší... Četl jste knížku, jak tam působil náš rekonstrukční tým? Málem jsem se u toho potento... Opice.

0 hlasů

Tak si ji přečtěte, přišel jste o hodně. Tam zjistíte, jak moc jste mimo.

0 hlasů

Knižku jsem nečetl (asi jsem o nic nepřišel), ale fotr mého kámoše tam dělal stavbyvedoucího při stavbě elektrárny ještě za krále a chvíli po dubnové revoluci. S Afghánci snad krom pracovní pile tehdy žádné problémy neměli.

0 hlasů

Podstata problému je v tom, že naši vojáci v Afghánistánu nemají co dělat.
To díky našim politikům, v roli užitečných idiotů, se z našich vojáků stávají oběti.

7 hlasů

To je jen váš ničím nepodložený názor, spíše přání. Právně je tam NATO po dohodě s Afghánci zvolenou vládou a parlamentem. V reálu tam žehlíme idi*otský a nepromyšlený vpád USA, ale my USA strašně dlužíme, takže my jsme kdysi vyzbrojovali Wehrmacht, který kosil americké vojáky, tak teď to holt musíme vracet. Přesto bych si dovolil vyslovit názor, že by někdo z amerických pantátů potřeboval silně nakopnout do hlavy, ale silně.

1 hlas

No to máte pravdu. Vaši vojáci už v Afghánistánu dávno dobojovali. Ledaže by tihle byli bez označení příslušnosti na otpusku...?

0 hlasů

Zkvašená ovocenkou, sovětčíci si ten debakl vyžrali sami. Nezatáhli do té agrese celou Varšavskou smlouvu. Na rozdíl od Amíků, kteří své hujery z NATO dotáhli do Afghánistánu aby si taky vystřelili. A nakonec ta mašinérie odtáhne zrovna tak s ocasem mezi nohama tak jako svého času sovětčíci. Akorát že až po 20 let úspěšného osvobozování Afghánistánu od Talibů!

4 hlasy

Vy jste hluboce na omylu. Sověti tam nezatáhli vojensky nikoho ze spojenců, ale jen proto, že nebyli schopni zajistit zásobování atd, ale celá VS do toho podníku rvala prachy... Ten podnik byl naprosto stejně blbý, jako tento současný od Janka. Sovětiu tam jeli pomáhat třídě rolníků a dělníků, ale když tam přítáhli, rolníky jejich politruci ještě našli, ale dělníky už ne a nevěděli si s tím rady! Janek tam přitáhl svoji demokracii a to je stejně pitomé, jako tam hledat dělníky. Ony ty velké národy jsou velké především svojí debi*litou, jak to říkal jistý letec RAF.

0 hlasů

Sovětčíci nemuseli navyšovat dalšími armádamy VS kontident (viz ty tvoje logistické problémy) ale mohli tam rotovat a učit své furťáky bojovat. A ani to sovětčíci neudělali. Kam stále na ty argumenty chodíš!

0 hlasů

Že by paměti a výpovědi sovětských generálů?

0 hlasů

Jejich vojáci museli odejít, když SSSR došel ekonomicky dech. Válka v Afu a Černobyl definitivně zlomili říši hladu ekonomicky. Jinak vojensky samozřejmě Rusové v Afu super a přivedli tu zemi do nejhlubší krize, jakou kdy měla. Dosud z ní nevybředla a ještě třicet let se bude sbírat. A kdoví jestli, ale odejít odtud, by byla strašná chyba. Chyba na první chybu, která byla vůbec tam lozit.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.