Životní styl
Obětovat spánek kvůli běhu není dobré, říkají experti

06.03.2020 06:12

Experti diskutují o tom, co je pro náš organismus lepší: zůstat o hodinku déle v posteli, anebo oželet tento čas odpočinku?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Vlastimil Machura (2 hlasy) 06.03.2020 08:30

    Sportem k trvalé invaliditě ! 😃

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 06.03.2020 08:29

    Franta Kocourek bojuje o Evropu. Hrdina ! 🐰

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Franta Kocourek bojuje o Evropu. Hrdina ! 🐰

1 hlas

BITVA O EVROPU POKRAČUJE

Souběh epidemie Coronavirusu a ataku řeckých hranic kriminálníky vypuštěnými Erdoganem je ukázkou toho, jak se politici zamotali do vlastních lží. Na jedné straně otevřené hranice uvnitř Schengenského prostoru, na druhé neschopnost a neochota bránit jeho vnější okraje. Před 30ti roky by prostě jednotlivé státy uzavřely své hranice a zamezily šíření nemoci, respektive by omezily možnosti importu z jiných zemí. Liberální politika posledních tří dekád však vytváří z Evropy jeden společný prostor obřích rozměrů, který svou globalistickou rétorikou získal plno příznivců. Jistě, pocit, že můžete být doma kdekoliv, je na první pohled příjemný. Ale jen do doby, než si vedle Vašeho domu postaví ten svůj člověk s natolik odlišnou kulturou, že Vám svou přítomností bere tu Vaší. A to platí napříč celou Evropou. Těžko bude postaršímu českému zahrádkáři a relativnímu puntičkáři vyhovovat, když bude bydlet vedle hlučné arabské rodiny postrádající základní hygienické návyky. A až mu zmizí jeho pes, protože pro sousedy je to nečisté zvíře, bude možná i dost naštvaný. Dosud byli evropským problémem Cikáni. Jedete například Francií a vidíte jejich příbytky a vesnice vytvořené shlukem karavanů a doplněné stavbami z vlnitého plechu, uvědomujete si jejich nepřizpůsobivost. Místní se jich straní i obávají. Momentálně však jejich místo zabírají černí přistěhovalci z jiných končin.

Stojíte u okna hotelu a vnímáte krásu přímořského města Nice. Před Vámi se rozkládá obrovské moderní sportoviště, na ulici pulsuje život. Mlhavě si vzpomenete, že ne tak dávno tu zabíjel migrant za volantem náklaďáku a srovnáváte si to s realitou, kterou je na první pohled normální život. Závidíte Francouzům krásné moře, plné obchody kvalitních potravin, jejich otevřenost a vstřícnost. Ignorujete li politiku, jde o spokojené lidi. Tak, jako byli donedávna Němci, Holanďané či třeba Italové. Politici však zaseli do evropských národů zlost. Obyčejní lidé zůstali stále stejnými, ale uvědomují si proměnu svých zemí. Můžete přijet kamkoliv i odkudkoliv a chováte li se slušně a jste schopni platit za to, co Vám poskytují, usmějí se na Vás v každém obchodu, restauraci, všude. Ale slyšíte li politiky, jak nesnášenlivě se hašteří a třeba Merkelová se může zbláznit, že ji Maďaři či Poláci neposlouchají a je schopna o nich hanlivě mluvit, pak koho jiného si představit jako strůjce všeobecně špatné nálady?

Život bez zbytečné politiky by byl krásný v celé Evropě. Experimenty posledních let ji však mění. Kdyby zůstaly zachovány původní rozdíly, zvyky a specifika, bylo by nádherné mít možnost navštívit Azurové pobřeží, Alpy v různých státech, Řím, Paříž, Londýn. Vnímat odlišnost, ponořit se do historie, zajít na místní sportovní utkání. Místo toho si hlídáme peněženky, manželky, přemýšlíme, kde bezpečně zaparkovat auta, aby neshořela. Politici udělali z Evropy bojiště. Beztrestně zničili velkou část toho, co dělalo náš kontinent tak krásným.

https://pravyprostor.cz/bitva-o-evropu-pokracuje/

CZEXIT

0 hlasů

Konečně! Jen houšť… V Řecku na hranicích zastřelili migrujícího vetřelce při nelegálním pokusu o invazi

Podle zpráv ze zahraničních médií a jedné zprávy na Twitteru byla včera zaznamenána první oběť na životě, informuje slovenský deník HlavnéSprávy.sk o dostřelu škodné na řecké hranici s Tureckem. Ochrana hranic funguje. Nastal pravý čas. Nejen v Bulharsku přistupují tvrdě, kde na hranicích jsou lovci migrantů a svazují je jako zvířata.

Vetřelec a invazní dobytek ze Sýrie, mu-slimák a zločinec Ahmad Abu Emad, který se nelegálně pokoušel překročit hranice byl zastřelen řeckým policistou pohraniční policie.

Gratulace patří ochránci řecké hranice. Podobný dobytek se musí střílet. Hranici nesmí nikdo překročit. Jen to válka a kdo jde přes hranici musí počítat, že bude jako potkan na místě zastřelen. „Podrobnosti nejsou známy, ale dá se předpokládat, že Syřan použil násilí,“ píše o odstřelu invazního zločince slovenský deník.

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=247411

CZEXIT

0 hlasů

Dneska rano leje jako z konve. Nikam nejdu.

0 hlasů

Sportem k trvalé invaliditě ! 😃

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.