Osvojení dětí
Žadatelé o adopci? Psycholog: Homosexuální páry nikdo nepotřebuje

16.05.2019 17:02 Původní zpráva

Dětem vyrůstajícím v homosexuálním páru bude chybět ženský potažmo mužský vzor. Tyto děti budou následně čelit šikaně a nikdy zcela nezapadnou do kolektivu. Tak zní nejčastější argumenty proti takovýmto rodičům. Zastánci naopak nejčastěji zmiňují, že v rodinách samoživitelů přece také chybí jeden ze zmíněných vzorů. A ani psychologové se neumějí postavit jednoznačně za jednu skupinu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Josef Vrána (10 hlasů) 16.05.2019 17:41

  Dítě není hračka pro úchyly. Až za pár desítek let ty děti, předané...

 • František Kytnar (8 hlasů) 16.05.2019 18:43

  Jsi buzerantský prase. Šu-kej si s kým chceš, ale nelez s tím na...

 • František Mach (7 hlasů) 16.05.2019 20:03

  Argument homosexuálů, že rozvedení či samoživitelé taky nemají...

 • František Kytnar (4 hlasy) 16.05.2019 18:46

  Jak by tady bylo krásně, kdyby tady nebyli cikáni,mohamedáni, opice z...

 • Josef Novák (3 hlasy) 16.05.2019 18:06

  Vy nemít Putina tak se ani nevy.....rete, že?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Řiťomrdný teplobuzny by se chtěly vdávat a ve svém úchyláckém svazku vychovávat adoptovaný děti? Doufejme jen, že jim tuhle zvrácenost korektní politici nedovolí!

0 hlasů

Argument homosexuálů, že rozvedení či samoživitelé taky nemají druhého partnera je zavádějící, to dítě ví dobře že toho druhého do rodiny má, bohužel s ním nežije, ale být dítětem u homosexuálů, tak bych se styděl a jistě bych byl terčem posměchu a kdo ví jak bych se dál choval já. Takže dávat děti homosexuálům je hloupost a trestáme tím ty děti a jsme tím pádem viníky.

7 hlasů

Jak by tady bylo krásně, kdyby tady nebyli cikáni,mohamedáni, opice z Afriky a konečně a hlavně, buzeranti.

4 hlasy

Jak by tu bylo krasne.kdyby tu nebyli upoceni nevzdelani nackove typu Kytnar Kotleba Vandas=proste zla odporna prasata

0 hlasů

Nejsem už nejmladší a nějaký čas jsem strávil mimo ČR. Proto nechápu tohoto rádoby odborníka. Proč deklasuje Čechy, kteří jsou podle mého názoru velmi tolerantním národem. Proč si myslí, že v Česku by nefungovalo něco, co už léta v pohodě funguje v Holandsku, některých severských státech, Británii a pod. Myslím, že šikana těchto dětí je spíš v jeho představách a nijak nepřekračuje běžné procento obvyklé "nehomosexuální" šikany mezi dětmi. Jediné s čím mohu souhlasit je, že žadatelů mezi homosexuálními páry muži je mizivě málo a pokud už zájem je, rozhodně to není od promiskuitně žijících mužů. Ti mají asi jiné představy než budovat rodinný život. Převážně jde tedy o páry lesbické. Stejně tak argumentace o tisíci sexuálních partnerů je ubohá. Pokud už někdo takový existuje, je to vyjímka. Naopak mohu argumentovat homosexuálními páry žijícími v partnerském vztahu 30 a více let.

1 hlas

Mně rozesmály argumenty "odborníka". ˇříká, že lesby si stejně děti pořídí. Kdyby tím nějaké dítě bylo poškozeno, jistě by se už nějaké ozvalo. Jediný rozdíl po schválení adopce homosexuály by byl ten, že druhá lesba by nebyla pro dítě vzduch, ale byla by 2. matkou. Mohla by ho vyvedávat ze školy a navštěvovat v nemocnici, apod.

1 hlas

Dítě není hračka pro úchyly.
Až za pár desítek let ty děti, předané státními úředníky deviantům, budou žalovat státy, které to umožnily, o náhradu psychické újmy, nebudou to platit ani ti aktivisti, ani politici, kteří to prosadili.

10 hlasů

pokud neobcujete stejne jako Putin tak jste deviant Rusko se zfašizovalo Na gaye maji podobny nazor jak Hitler Nastesti zijeme v toletrantnim Cesku kde rusti ci polsti puritani nemaji sanci

1 hlas

Jsi buzerantský prase. Šu-kej si s kým chceš, ale nelez s tím na veřejnost. Jak už bylo v článku řečeno, buzerenty nikdo nepotřebuje.

8 hlasů

Vy nemít Putina tak se ani nevy.....rete, že?

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi