Šílenec jel po dálnici u Loun v protisměru. Jiný proto převrátil auto na střechu

Domácí
29. 5. 2025 10:07
ilustrační foto
ilustrační foto

Policisté znají jméno řidiče, který jel ve středu v protisměru na dálnici D7, ohrozil několik jiných aut a způsobil nehodu. Vyšetřují ho pro podezření z obecného ohrožení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

Řidič, který se chtěl vozu v protisměru u Loun vyhnout, havaroval. I se spolujezdkyní ho záchranáři převezli do místních nemocnic. "Obviněn zatím nebyl, v rámci prověřování je třeba provést ještě další úkony," uvedla policie k viníkovi nehody.

Policistům volali ve středu ráno řidiči, kteří šoféra v protisměru viděli. Havárie se stala v blízkosti dálničního sjezdu u Loun. Vozidlo, které se snažilo vyhnout protijedoucímu autu, se převrátilo na střechu.

Mluvčí záchranné služby Patrik Christian Cmorej řek, že jednoho člověka se středně vážným poraněním transportoval vrtulník do ústeckého traumacentra. Druhého převezla sanitka na chirurgii do mostecké nemocnice. Dálnice byla několik hodin uzavřena.

Autor: ČTK, David GarkischFoto: Depositphotos

Další čtení

MŽP potvrdilo pokutu pět milionů Kč pro firmu Energoaqua v kauze otravy řeky Bečvy

Domácí
10. 4. 2026

Rada EU schválila český plán na využití fondu SAFE pro vojenské účely

Domácí
10. 4. 2026
ilustrační foto

Muž v Praze skočil pod metro. Ale přežil bez zranění

Domácí
10. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ