Bohatneme, přesto nejsme šťastnější

10. 11. 2019 17:19
Mojmír Hampl.
Mojmír Hampl.

Mojmír Hampl.Listopadem 1989 začala nejlepší doba, v jaké kdy Češi žili. Podle všech možných měřitelných ukazatelů se máme stále lépe, přesto cítíme pořád větší nespokojenost. "Málo si jako Češi věříme a to nás omezuje. Tím pádem hrajeme pod své možnosti," říká Mojmír Hampl, bývalý viceguvernér České národní banky.

Čtěte TÝDEN.

Autor: Petr MusilFoto: Karel Šanda

Další čtení

závod sesterské značky Audi v Neckarsulmu, Německo

Tisk: Šéf koncernu Volkswagen chce zrušit až 100 000 pracovních míst

Ekonomika
27. 6. 2026

USA oznámily nové údery na Írán v odvetě za útok na obchodní loď

Zahraničí
27. 6. 2026

Do nejvyšší budovy v Pekingu patrně narazilo malé letadlo, tvrdí svědci

Zahraničí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ