Chci roušky i přes léto

16. 6. 2021 12:27
Prezident České lékařské komory Milan Kubek.
Prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Veřejnost s tím souhlasit určitě nebude, ale prezident České lékařské komory Milan Kubek po zkušenosti s loňským podceněním situace trvá na svém: "Bylo by dobře, abychom přes léto ve vnitřních prostorách, v MHD, ve veřejných budovách a podobně nosili roušky. Není to samozřejmě nic příjemného, ale zase taková hrůza to není. Je lepší mít možnost si dojít nakoupit nebo do kina s rouškou než nesmět vůbec."

proužek.

 

Autor: - red -Foto: TV Barrandov

Další čtení

ilustrační foto

Epidemie eboly v Kongu se šíří rychleji, než jak zdravotníci stačí reagovat

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační foto

Ve Francii druhý den po sobě padl rekord pro nejteplejší den v historii měření

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační foto

V Č. Švýcarsku platí vysoký stupeň nebezpečí požáru, lidé mohou jen na stezky

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ