Covid-19 vrátil Čechy ke kolům

17. 5. 2020 07:58
Čtěte TÝDEN.
Čtěte TÝDEN.

Ilustrační foto.Hodně lidí si kvůli pandemii vzpomnělo, že mají někde ve sklepě kolo, které mohou oprášit a začít zase jezdit, říká bývalý cyklistický závodník a dnes prodejce kol Martin Vítek.

 

Čtěte TÝDEN.

Autor: Bohuslav BohuněkFoto: , archiv značek a Martina Vítka

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

ČNB: Bankám v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o osm procent na 29,55 miliardy Kč

Ekonomika
22. 6. 2026

Střelba v Montrealu si vyžádala tři mrtvé, včetně podezřelého

Zahraničí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ