Covid-19 vrátil Čechy ke kolům

17. 5. 2020 07:58
Čtěte TÝDEN.
Čtěte TÝDEN.

Ilustrační foto.Hodně lidí si kvůli pandemii vzpomnělo, že mají někde ve sklepě kolo, které mohou oprášit a začít zase jezdit, říká bývalý cyklistický závodník a dnes prodejce kol Martin Vítek.

 

Čtěte TÝDEN.

Autor: Bohuslav BohuněkFoto: , archiv značek a Martina Vítka

Další čtení

ilustrační foto

Končí školní rok, žáci základních a středních škol si dnes převezmou vysvědčení

Domácí
26. 6. 2026

Vedra zvedla prodeje zmrzlin a chlazených nápojů o desítky procent, nejvíce nanuků

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační foto

Veterináři budou kontrolovat, zda chovatelé v horku zajišťují zvířatům dost vody

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ