V industriálních Dolních Vítkovicích v Ostravě dnes začíná 11. ročník festivalu elektronické taneční hudby Beats for Love, který je jednou z největších přehlídek v Česku i ve střední Evropě. Fanoušky během čtyř dnů čekají vystoupení více než 550 zahraničních i domácích dýdžejů, producentů a performerů na 18 tematických pódiích.
Organizátoři slibují i proměněný festivalový areál plný emocí a vizuálních efektů, na jehož podobě pracovala řada designérů a kreativců. Nový vizuální styl pořadatelé nazvali Beats for Love Universe. Areál rozdělili do čtyř zón. Každá z nich nabídne jiný vizuální zážitek.
Letošní ročník má představit také rekordní počet headlinerů i světové premiéry. Poprvé na festival dorazí Axwell, člen legendárních Swedish House Mafia, trance ikona Armin van Buuren, ale také DJ duo Dimitri Vegas & Like Mike nebo showman Timmy Trumpet, aktuálně pátý nejlepší DJ světa podle DJ Mag TOP 100. Na 18 scénách se vystřídá více než 160 zahraničních hlavních hvězd a stovky domácích umělců. Série vystoupení pod hlavičkou Beats for Love Special přinese světové premiéry speciálních projektů, představí se například britský zpěvák John Newman ve speciálním hybrid setu.