Kampaň na YouTube: politici vůbec nepochopili princip

18.05.2009 08:00 Původní zpráva

UVNITŘ VIDEO. Vůbec poprvé partaje či jednotlivci masivně používají YouTube v tažení za voličskými hlasy. Podle expertů však bez nápadu a nelogicky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jan+ (137 hlasů) 18.05.2009 09:03

    YouTube je instrument izraelské špionáže a je součástí židovského...

  • ...a tečka (112 hlasů) 18.05.2009 10:04

    ...politici vůbec nepochopili princip ničeho, snad jen vlastního...

  • jgeo (104 hlasů) 18.05.2009 08:19

    Joo, yotube holt neni TV, kde se daji masy masirovat cimkoliv, dokud...

  • Jan (97 hlasů) 18.05.2009 08:32

    Kliy jsem zhlédnul a nepřipadají mi špatný. Tyto kritiky rádoby...

  • čtenářka (96 hlasů) 18.05.2009 09:04

    Vy už nehulte.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskusní příspěvky

Politikové jaksi nechápou více věcí nejen You tube. Chápou jen manipulaci, a ta se jim daří jen na hloupých lidech.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 76 hlasů

V podstate od Irskeho referenda sleduji klipy z EP, ktere se do ostatnich medii proste nedostavaji a od ekonomicke krize pouzivam youtube jeste vice. Sila neni v tom, ze nekdo posle jeden klip a vsichni ho najednou budou volit. Sila je v tom ze clovek ma mnoho vykladu a muze srovnavat aniz by mu media predkladala co uznaji za vhodne. Na youtube nejsou zdaleka jen priblbla videa pro pobaveni, ale i zaznamy prednasek uskutecnenych na druhem konci sveta, nebo pomerne zasadni reportaze, ktere se do nasich medii nedostanou. Abych rekl pravdu tyto \"reklamni\" klipy jsou irelevantni pro me rozhodovani, ale prednasky Mises Institute, zaznamy zprav s Peterem Schiffem (predpovedel verejne krizi uz v roce 2006 a popsal jeji duvody) ci Ronem Paulem, reportaze Johna Stossela, projevy Dana Hanana a dalsich z EP mi daly jasne informace abych se mohl rozhodnout jak nalozim se svym hlasem a nejen s nim. Zkratka youtube je vhodny prostredek ke sdileni myslenek a informaci v audiovizualni podobe s minimalni cenzurou a jako takovy i studnici nazoru a vedomosti. Mozna by si strany pomohly lepe, kdyby odkazaly na mnozinu videi, ktera podporuje jejich stanovisko (at uz prakticky ci filosoficky).

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 46 hlasů

Dobrý videa jsou taky na www.malejjarda.cz - Malej Jarda tam komentuje politickou scénu. Tyhle videa ale ti naši politici asi moc rádi vidět nebudou :)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 55 hlasů

Taky se mně zdá, že v porovnání s tím evropským zeleným jsou ty naše české hodně bídné. Zítra mají Zelení představit vlastní klip, tak třeba ještě něco bude... Ono, když se nějaký klip opravdu povede, aby se o něm mluvilo ve společnosti, tak pak to vliv a výsledek voleb může mít, prostě účinná kampaň. Zhlédne-li ho třeba 5.000 lidí, tak je to samozřejmě irelevantní

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 56 hlasů

"odborník" daniel köppl zapomněl zmínit "janu youtube bobošíkovou", jejíž video (bez vtipu!! a o závažném tématu Lisabonské smlouvy) během dvou měsíců vidělo 400 000 lidí. takže očividně gorilla-marketing :o) dokáže přitáhnout i na závažné téma! Každopádně jsem čuměl jak puk, bobošíková na youtubu nahrála už sto videí za poslední dva roky...

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 55 hlasů

Bééé , to je ale konina, zamřížovaná německá ovečka, trochu to kulhá, velké státy si hladí bříško v EU. Volím o volbách odjezd na vodu.Další informace najdete na ..

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 55 hlasů

Volím novou DEMOKRATICKOU STRANU ZELENÝCH!!!č.11-Solis,Zubová,Koval jsou SUPER!!!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 93 hlasů

Taky volím DSZ!Zubová je SUPER!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 76 hlasů

A už tu máme reklamu Demokratické strany zelených opět. Je opravdu velice zajímavé, že se pod prvním prohlášením takřka vždy během několika minut objeví hláška ve smyslu - Já taky! Na kolikátém místě kandidátky DSZ figurujete? A co kdybyste radši začal/a prezentovat program DSZ? Nebo máte strach, že zelené myšlení v ČR moc netáhne? Nebo žádný program nemáte?

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 48 hlasů

... no už jste to tady zku.vili jednou, můžete to zopakovat. Koneckonců, voliči - VOLI čí? Je to jedno.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 58 hlasů

Oni si vůbec politici všimli, že existuje nějaký internet! Některé strany už fungují i na Facebooku! Hezky si to tam vede třeba strana Věci veřejné - aktualizují to skoro každý den a nepíšou jen o sobě! Chybí už jen rodinné fotky kandidátů se zvířátkama a sdětma :-)

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 80 hlasů

...politici vůbec nepochopili princip ničeho, snad jen vlastního prospěchu.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 112 hlasů

Humbuk o ničem , na volby to bude mít vliv jako tulení výkaly na tání ledovců

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 78 hlasů

YouTube je instrument izraelské špionáže a je součástí židovského špionážního portálu Google, původně z Ruska tito izraelští špioni a vlastníci sbírají informace o uživatelích aby je poději mohli vydírat. Proto YouTube a Google nepoužívat, je to izraelská nebezpečná mafie. Bezpečný vyhledávač je Live.cz .

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 137 hlasů

...v éře kdy každý sbírá informace na každého a vše, vč. nákupu toiletního papíru se ukládá a archivuje je to průlomová informace, Jene.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 64 hlasů

Jeník plus si zase nevzal xanax.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 92 hlasů

odkaz na link špion Google: http://www.spion-media.eu/mediadaten/uberblick_download/der-spion-im-google-trendmonitor/

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 66 hlasů

Vy už nehulte.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 96 hlasů

Ten zelený spot je výborný. Že není mediální expert Köppl pro pozitivní kampaň je jeho problém. Kdyby řekl něco k obsahu mělo by to aspoň přínos.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 68 hlasů

Kopl je jen obycejny sefredaktor mikroplatku a medialni expert zachodovy teoretik, nic vice.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 59 hlasů

Podle poctu zhlednuti je daleko uspesnejsi biomasa

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 62 hlasů

Kliy jsem zhlédnul a nepřipadají mi špatný. Tyto kritiky rádoby marketinkových, mediálních a jiných "expertů" miluji. Chtěl bych vidět, co by vyplodili oni. Každej pořád jen žvaní, kibicuje a kritizuje druhý.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 97 hlasů

O to tu přece nejde, nemusí být nutně špatné, jen chybí důvod, proč si to pouštět.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 66 hlasů

Klip zelených - velmi profesionální, ctí prostředí i cílovou skupinu uživatelů. Hesla jsou stručná, apelativní, díky propojení s dětmi. Vyzdvihují témata pro volbu, dobře pracují s efektem negativního, ale i pozitivního poselství - za dokonalou formou se skrývá dokonalá biomasa

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 65 hlasů

Joo, yotube holt neni TV, kde se daji masy masirovat cimkoliv, dokud si to neprepnou jinam... Taky nevim proc bych mel cucet na klipy politickych stran.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 104 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2012 najdete >