Salah Abdeslam
O útocích v Bruselu jsem nevěděl, tvrdí terorista z Paříže

24.03.2016 11:37 Aktualizováno 24.03. 12:08

Bruselský soud za obzvláště přísných bezpečnostních opatření rozhoduje o měsíční prodloužení vazby pro Salaha Abdeslama, který je považován za přeživšího teroristu z loňských útoků v Paříži. Policie ho dopadla v belgické metropoli minulý týden v pátek, při zatýkání byl postřelen do nohy. Abdeslamův právník Sven Mary oznámil, že jeho klient se již nebude bránit vydání do Francie.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Honza Hloupý (1 hlas) 24.03.2016 12:17

    Pomineme-li kdákání marxistické slepice Mogheriniové, nakousnul jste...

  • Fred Jameson (1 hlas) 24.03.2016 11:41

    Nebylo by ale legitimní žádat jeho propuštění ? Když může jedna...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Místo toho, aby tenhle radikální agbar už měl dávno díru v té jeho kebuli nebo byl po vzoru těch jejich "koníčků" někde na dálku odpálen, tak ho čeká "trest" ve formě delšího pobytu v komplexu "hotelového" typu s dobrou stravou a právem na víru. Opravdu hezká degenerace a dekadence téhle tzv. "democratic society" :-)

0 hlasů

Nebylo by ale legitimní žádat jeho propuštění ? Když může jedna unijní slípka požadovat propuštění ukrajinské nacistky a teroristky Savčenkové, který způsobila smrt několika lidem, proč by nemohl být propuštěn tento Alibaba ?

1 hlas

Pomineme-li kdákání marxistické slepice Mogheriniové, nakousnul jste palčivou otázku - lze zastavit útok na naši civilizaci bez porušování právních principů, na nichž (víceméně ještě) náš civilizační okruh stojí?

Přijmeme-li za fakt, že jsme ve válečném stavu, pak musíme vést válku se vším všudy a je nezbytné, aby platily válečné zákony a pravidla, v tom drastické omezení našich práv a svobod. Právě utažení šroubů je kýženým cílem většiny státních struktur a stávající krize je pro ně darem z nebes, pokud tuto ke všemu cíleně nezpůsobily.

Budeme-li naopak čelit invazi mírovými prostředky, tj. dodržováních zákonů a všech právních procedur i pro naše protivníky, existuje velké nebezpečí až jistota, že podlehneme a budeme zničeni.

Opravdu těžko říci, která z výšeuvedených možnosti je horší. Toto je životně důležitá otázka, která měli námi zvolení představitelé rozhodnout už na počátku krize. Ovšem jak to vypadá, přinejlepším jsou jenom neschopni si vůbec existenci krize přiznat, přinejhorším nás zradili a v krizi účinkují jako její spolupachatelé. Čím dál víc vše nasvědčuje druhé variantě.

1 hlas




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 08/2024 najdete >




Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov