OBRAZEM: Staromák slavil bronz! Potlesk i pro Hadamczika

Autor: ČTK , Kateřina Šulová, ČTK

20.05.2012 20:05

Zisk bronzových medailí na mistrovství světa po vítězství českých hokejistů nad Finskem 3:2 oslavovalo na pražském Staroměstském náměstí několik set oddaných fanoušků. I v horkém odpoledni mávali vlajkami, skandovali a poskakovali. Poslední vteřiny utkání odpočítávalo několik set hrdel na tradičním místě oslav českých sportovních úspěchů. Po závěrečném hvizdu rozhodčího propukli příznivci v jásot. Většina oslavovala hrdinu zápasu brankáře Jakuba Štěpánka. Při předávání medailí se potlesku dočkal každý hráč, na závěr aplaus neminul ani kouče Aloise Hadamczika.

Fanoušci české reprezentace sledovali v Praze utkání s Finskem o 3. místo na mistrovství světa v ledním hokeji.  Nakonec slavili bronz.