Kytarista australské skupiny AC/DC Stevie Young je v nemocnici, uvedl mluvčí

Zahraničí
19. 3. 2026 19:57
ilustrační foto
ilustrační foto

Kytarista australské skupiny AC/DC Stevie Young je v nemocnici v Buenos Aires. Agentuře Reuters to dnes sdělil mluvčí této hardrockové kapely. Young podstupuje vyšetření. Koncerty, které má odehrát v Argentině, skupina zatím nezrušila.

Mluvčí uvedl, že kytarista byl hospitalizován kvůli "přemíře opatrnosti" a lékaři ho podrobují řadě vyšetření. "Stevie se má dobře a je v dobré náladě," uvedl mluvčí s tím, že hudebník počítá se svou účastí na pondělním koncertě v argentinské metropoli.

Kapela má podle místních médií od pondělí do konce března odehrát na stadionu River Plate tři koncerty.

Stevie Young je součástí kapely přes deset let, nahradil jednoho ze zakladatelů této legendární skupiny a svého strýce Malcoma Younga. Ten zemřel v roce 2017. Mezi zakladateli skupiny je i další Youngův strýc Angus.

Autor: ČTKFoto: Depositphotos

Další čtení

Ukrajina útočí na Krym: Po útoku na elektrárny čelí Sevastopol kritické situaci

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Mocenský poker v Praze: Německý tisk analyzuje střet mezi prezidentem a vládou

Zahraničí
24. 6. 2026

Před pěti lety se na Floridě zřítila 12patrová budova, při neštěstí zahynulo 98 lidí

Zahraničí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ