Na sjezdovce Stoh ve Špindlerově Mlýně dnes zemřel lyžař

Domácí
27. 3. 2026 23:41
ilustrační foto
ilustrační foto

Na sjezdovce Stoh ve Špindlerově Mlýně na Trutnovsku zemřel dnes před polednem zhruba čtyřicetiletý lyžař. Informovala o tom CNN Prima News, které to potvrdila mluvčí krajské záchranné služby Lucie Hanušová.

„Na místě zasahovala Letecká záchranná služba s lékařskou posádkou z Vrchlabí," uvedla Hanušová. Podle CNN Prima News skončil muž v lese mimo sjezdovku. Snaha záchranářů o resuscitaci skončila neúspěchem.

Letos v únoru zemřela na sjezdovce v krkonošském středisku Harrachov na Jablonecku žena seniorského věku. Srazila se s jiným lyžařem.

Ve Špindlerově Mlýně vyšetřovala policie smrtelnou nehodu lyžaře také loni v březnu. Po nárazu do překážky tam tehdy zahynul bývalý hokejista Tomáš Klouček. V areálu Medvědín narazil do sloupku rozvodu elektřiny na okraji sjezdovky. Zraněním na místě podlehl.

Autor: ČTKFoto: Pexels

Další čtení

ilustrační obrázek

Český paradox: Proč je jednodušší si změnit zaměstnavatele než lékaře

Domácí
18. 5. 2026
Starosta Hrádku nad Nisou Pavel Farský u lezecké stěny, která se nachází v areálu bývalé textilní továrny Bekon

Sportovní centrum s horolezeckou stěnou. Hrádek dokončuje revitalizaci areálu Bekon

Domácí
18. 5. 2026
ilustrační obrázek

Český Krumlov opravuje most – vodáci se musí obejít bez řeky až do června

Domácí
18. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ