O2 má od rána výpadky sítě. Praha, Brno, Olomouc, Plzeň a další

Domácí
4. 8. 2025 11:02

Mobilní síť O2 se od pondělních zhruba devíti hodin ráno potýká s výpadky. Uživatelé mají problémy se do sítě vůbec přihlásit, v některých případech nejde mobilní internet, volání nebo posílání SMS.

Výrazný nárůst hlášených poruch zaznamenal také server Downdetector. Podle něj je nejvíc hlášených problémů v Praze, Brně, Olomouci nebo Plzni. Výpadky hlásí ale i uživatelé z Liberce, Pardubic nebo Nymburka.

"Někteří naši zákazníci se mohou aktuálně setkat se zhoršenou dostupností hlasových a datových služeb napříč Českou republikou. Naši technici začali vše ihned řešit a pracovat na nápravě. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme," řekla Petra Javornická z tiskového oddělení O2.

O2 má ve své mobilní síti okolo pěti milionů aktivních SIM karet.

Autor: ČTK, David GarkischFoto: Pexels

Další čtení

ilustrační obrázek

Spor o daňové koeficienty: Čtyři největší města jsou podle senátorů neoprávněně zvýhodněna

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pátrání po muži u čelákovického učiliště: Policie našla zbraně, muž skončil v léčebně

Domácí
24. 6. 2026
Policie zasahovala v Ostravě-Zábřehu proti ozbrojenému muži, který na sídlišti střílel a zranil ženu

Drama v Ostravě-Zábřehu: Žena přežila útok manžela, on spáchal sebevraždu

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ