Komunistů se není proč bát

26.04.2009 12:00 Rozhovor

Dvacet let, po něž byli komunisti odstaveni od moci, prý snižuje riziko recidivy. „Tak dlouhou karanténu v jiných postkomunistických zemích nedostali," říká první místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka a přiklání se ke spolupráci s KSČM.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • sekkebo (148 hlasů) 26.04.2009 18:55

  Sobotko, to, že jste mladý, nezkušený a infantilního vzhledu, vás...

 • Kvak (130 hlasů) 26.04.2009 21:07

  Zato tebe milý Bohuslave se od teď bát musíme. Při představě, že...

 • Karel (127 hlasů) 27.04.2009 11:22

  voliči čssd, styďte se

 • DIno (111 hlasů) 26.04.2009 15:44

  Co vy víte o komunistech ? Nevím, co mi vadí víc : výhled na vládu...

 • důchodce (111 hlasů) 01.05.2009 14:35

  PRO GO: Ty seš ale neuvěřitelně zažraný komouš a blb. Ano, svět byl...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pořád jsou takový řeči jaký to bylo špatný za minulýho režimu a za komunistů. Byl jsem a jsem normální pracující, nemám se špatně, ale za vodou nejsem, ani tehdy a ani nyní. A musím konstatovat, že za prezidenta Husáka jsem se měl nejlépe a nejkrásněji. Byla to taková šťastná a krásná doba a byl bych rád, kdyby se vrátila v nové podobě. Za Husáka to byl rozvoj, vývoj k lepšímu, československé podniky se rozvíjely. Dneska si někdy připadám cizincem ve vlastní zemi, to co nynější media vydávají za úspěch za úspěch nelze považovat. Netěší mě, že je na silicích např. předostatek nákladních Mercedesů, když Liaz a Tatra šly do kopru a je to o systému, kdy ze železnice bylo vše převedeno na silnice a na silnicích není k hnutí a železnice nemá do čeho píchnout. To jsou jen momentální namátkové příklady příklady. Doufám jen, že do konce svého života ještě uvidím aspoň světlo na konci tunelu.

38 hlasů

Ćéče ty jsi houby internacionalista!

56 hlasů

Zřejmě jseš hodný, prostý a naivní člověk, a takové má levice ráda, těm jsou ochotni naslibovat hory, doly, protože Tebe a tobě podobných utáhnou na vařené nudli. Je mi s tebe smutno a lituji takových lidí.

52 hlasů

Sobotko, vis o cem a o kom vubec mudrujes? Kolik ti bylo v padesatych let? Clovece, to co mluvis je stejne, jako vyvraceni faktu, ze fasisti vyvrazdovali zidy. Za kolik si te koupili?

52 hlasů

PRO GO: Ty seš ale neuvěřitelně zažraný komouš a blb. Ano, svět byl bipolární a tobě se dařilo skvělé, že? A teď je svět jaký, už ne bipolární?, ale chtěl bys ho?, asi ano. Chtěl bys plnou hubu žrádla, nic nedělat a 30Kč u doktora neplatit. Už aby tito lidé spjati se stranou a neochvějně „kupředu levá“, dožili a neoblbovali mladou generací stále stejnou písničkou. Bylo fajn, každý měl práci, mohli jsme jet kdekoliv k moři do spřátelených zemi, v práci jsme si vše ufušovali a nakradli, a na prvního máje šli šlapat s mávátky. Zato po práci v hospodě jsme nadávali na komouše a naše chlebodárce. Jó, to byl panečku život. A jestli byly na západních hranicích dráty, no jasně, co kdyby nás chtěl imperialista napadnout, že. Ale i u Lidových milic bylo fajn. Placené hovnodělání a fajnová parta. Tak co ti z těch komunistických jistot chybí? Pokud chceš, je svoboda, nikdo tě tady nedrží, a na Kubě mají volno, přestěhuj se tam. A nepoučuj mě, mně totiž není náct, ale dost hodně na to, když jsme kdysi s takzvanými kulaky chodili tajně kouřit za stodolu.

111 hlasů

Jde o reakci normálního hovada, které nepřipouští jiný než svůj a navíc debilní názor. Zřejmě jsi nula, která se nikdy neprosadila a proto byla vždy nespokojená. Potlačovat jiné názory může jen absolvent zvláštní školy.

59 hlasů

Že jsi vůl Bohouši jsem věděl ale že až takhle velký? Říká se o tobě, že jsi katolík. nevím, možná se mýlím, ale ty jsi spíše pitomík! Tak zalez bolševikům do prdele, i se všemi debilními socany na čele s Paroubkem, ať je od vás pokoj, kreténi!

63 hlasů

Jen blbec udělá stejnou chybu dvakrát.

45 hlasů

Strašení komunisty po 20 letech je směšné.Jako by jste strašili církví,že opět vzplanou hranice,pokud se dostanou k moci.Je pořád třetí nejsilnější parlamentní stranou a zastupuje nemalé procento voličů.Po demokraticku se s tím smiřte.

84 hlasů

Bývalý komunista jako bývalý černoch

48 hlasů

Pane Sobotko,až budete stát na Rozvadově a před Vámi bude plot tak si svoji hloupost uvědomíte.Nevíte vůbec o čem mluvíte,svět se změnil, ale dnešní chování EU k CR po Vašem sqwelém schození vlády nám dává ukázku jak se budou chovat až spadnem opět po Ruský vliv...nechaj nás být.....Doufám,že to lidi vidí ,KSČ vyhrála taky volby v 46 demokraticky a jak to dopadlo.......

60 hlasů

Svět se změnil,ale malý ,špinavý ,český rybníček ne.My pořád budeme žít v minulosti.

66 hlasů

Máte pravdu, stále mezi námi žijí špinavé bolševické krávy, které se nemohou smířit s tím, že už nejsou představitelkami vládnoucí strany. Naštěstí je jich každým dnem o šestnáct méně a svět je zase o pár komunistů krásnější...

76 hlasů

Evidentne tady uvod patri modrym . A superpravicakum, kteri se rekrutuji z hochu a hochyn nerozenych po recoluci hadrove. Sileni s komancema uz ale bylo dost. K tomu jedna malinka poznamka. Drive byl svet BIPOLARNI. Vse bezelo jak melo, obcas trenice. Z toho prifitovali vsichni co potrili od stredni vrstvy dolu ve spolecnostech podobnych USA. Komunizmus zmizel a najednou jdou ceny pomalonku nahoru, tak o 6 -18 %rocne, mzdy 0 3 % rocne. A takova ta az demonstrovana pece o "lid" zmizla. Proc ? Ha ha. neni proc se tim plebsem nejak zabyvat, uz od nehrozi nic zrejme nehrozi. Proto si myslim, ze komancove maji sve misto v parlamentu a i senatu. protoze jsou vecnym strasakem tech lumpu, kteri se vysplhali do svych postu pres ruzne tunely a dalsi svindle.

74 hlasů

plus

67 hlasů

"Ekonome" Sobotko, který jsi hned po škole vlezl do Parlamentu a ani jeden den nepracoval a nestál na vlastních nohou, nos na sluníčku něco na plešaté hlavě. Úžeh je potvora...

72 hlasů

Toto má být příspěvek modrého inteliktuála?A navíc ještě prý vzdělaného?

70 hlasů

Jano, nic ve zlém, ale vy musíte být nemocný člověk. Těmi bláboly už jste vyhlášená...

73 hlasů

Jana je rudá puta. Kdáká stále dokola to samé. Zastávat se takového magora jako je Bohouš Sobotků, to musí být člověk jó debil. Stejný jako Bohouš!

64 hlasů

Nejhorší ministr financí v historii ČR se snůškou podobných Rathů a s komunisty v zádech... No to je opravdu na emigraci. Pořád ale doufám, že lidi tak pitomí, jak socani doufají, nebudou.

52 hlasů

Komunisté nemají v naší společnosti co dělat, stejně jako fašisti. A jestli se máme opravdu koho bát, tak jsou to takoví blbci jako jste pane Sobotko vy a další členové vaší strany. Toto není slušná ČSSD.

96 hlasů

Bolševici se nám tiše připravují na návrat a ekonomický nedouk Sobotka spolu s partičkou bývalých StBáku z ČSSD jim v tom bude pomáhat - opravdu hezkých věcí jsme se dožili 20 let po sametové revoluci! Lži a intriky jim v tom mají pomoci: upřímně řečeno, je mi úplně jedno, co dělají komouši v jiných postkomunistických zemích - vždyť jsou to furt komouši! Důležité je, jak se s nimi vypořádali v zemi s daleko delší demokratickou tradicí než u nás. V Německu bylo po sjednocení zakázáno všem donašečům STASI vykonávat jakoukoli práci ve státních službách. Což v praxi znamená, že někdo kdo třeba jen donášel, nemůže dělat ani uklízeče na poště. Oproti tomu u nás registrovaný StBák Paroubek dělal premiéra, ještě k tomu nezvoleného. Jaký je tedy rozdíl a kam kráčíme v porovnání se standardní západní zemí je tedy snad každému jasné. O co jde našim komunistům a ČSSD snad každému taky dojde. Nehledě k tomu, pokud tu socani tvrdí, že se komunistů není třeba bát, musí v duchu stejné logiky platit také, že se není třeba bát ani fašistů! Myslí to naši soudruzi vážně???

70 hlasů

Sobotka, generator dalsiho zadluzeni pokladny balicky, kterym socani a komousi pretahovali tupe volice na svou stranu. Propagator srotovneho, ktere ma hlavne ten efekt, dat tem, kteri maji a vsem sahnout do kapsy. Ted nam chce nakecat, ze nepotrestani zlocinci z KSCM jsou vlastne uz neskodni beranci. Luzu a pakaz neni mozno prevychovat. To, co zde napachala za vlady rodne strany nebylo dosud potrestano. Sesrotovat Sobotku!!!

73 hlasů

Bodejť by se pan Sobotka bál komoušů,vždyť má s nimi stejné názory a je stejné krevní skupiny, mezi socanem a komunistou není žádný rozdíl.Již jednou se sloučili v jednu bolševickou partaj s heslem:"kdo nejde s námi,jde ptoti nám"a šup s ním do uranových dolů!!! Mají nás za takové blázny,že jsme zapomněli?Nebo takoví blázni jsme?

78 hlasů

Nyni je i Vas proc se bat. Ale ze nam to davkujete pekne postupne, co?

106 hlasů

Rozhodně je lepší spolupráce s KSČM, než se zlodějskou, mafiánskou ODS nebo KDU.

57 hlasů

No jasně jednou už spolupracovaly (komouši a socani) a pak se sloučily a kam to přivedlo tento stát? Výte co slibovaly po válce komouši a co potom dělali? Kolik lidí povraždily, kolika lidem zkazili život, kolik lidí nemohlo studovat kolik lidí muselo dolovat uran pro SSSR, kolik před nimi muselo utéct na západ, jak nám lhali...... Komunizmus je totožná ideologie jako fašismus (jeden od druhého si učily (třeba koncentrační tábory nevymyslil Hitler ale Lenin! A dnes slibují taky hory doli "jsou pro lidi a s lidmi" jak můžeme vřit těm co nám 40 let lhali? Jen ten kdo se z dějin nepoučil je odsouzen k tomu aby si je zopakoval. Jen blbec se dvakrát spálí o jedny kamna!

46 hlasů

A kvůli takovým zm.dům jako jseš ty by to bylo i reálné

46 hlasů

Ty se neumíš ani podepsát,rudý moulo

61 hlasů

tupý rudokožče!!! Na nucené práce s tebou a tam tě ta rudodebilní mánie přejde

80 hlasů

!!!! !!!! !!!! !!!! NEZNÁMÝ PACHATEL NA TĚCHTO STRÁNKÁCH MAŽE PŘÍSPĚVKY, VYJADŘUJÍCÍ NÁZORY PROTI ČSSD A KSČ !!!! !!!! !!!! !!!! PÁCHÁ TÍM TRESTNOU ČINNOST !!!! UKLÁDEJTE SI PROSÍM KOPIE SVÝCH PROTILEVICOVÝCH PŘÍSPĚVKŮ VČETNĚ DATA A ČASU NA HDD !!!! BUDEME TO ASI POTŘEBOVAT !!!!

46 hlasů

Ruďoch Sobotka, zase vypotil kravinu! Prolhanej demagog ,už měl být dávno z politiky pryč. Volby do Europarlamentu musí socani prohrát! Jinak to nevidím. Pan president by měl abdikovat, za to že měl a má prsty v pádu vlády! Stále nemohu pochopit co se s ním stalo? A nebo jsem celá léta měla na očích klapky já.

45 hlasů

A UŽ JE TO TADY !!!! VELKÁ ŘÍJNOVÁ RUDO-MAFIÁNSKÁ REVOLUCE VÍTĚZÍ !!!! (Děkuji Vám soudruhu prezidente a doufám, že Vám rudí za to přidají na důchodu!) A MÁME TU VÍTĚZNOU K S Č S S D !!!! !!!! !!!! !!!! Opět pod směšnou záminkou záchrany dělnické třídy či chudých (které ve svobodném světě vždy úspěšněji zachraňují podnikatelé) se nám ke korýtkům přemístí mediální velmistři vymývání mozků, kteří dokázali čtyřicet let udržovat v potlesku za ostnatými dráty ve frontách na toaletní papír 12 milionů Čechoslováků, kteří jim byli vděční za demagogický “BOJ ZA MÍR“ a „PLNĚNÍ PLÁNU NA 101 % !!!! Za ostnaté dráty už Češi nepůjdou sami, ale s celou EU !!!! Zase budou osvícení nadlidé (už ne za samopaly milicionářů, ale za razítky byrokratů) rozhodovat o tom, kdo má příliš vysokou marši, vysoký zisk, vysoký majetek a jak ho „legálně okrást“ a koho dotovat ze stále se zvyšujících daní a na úkor zvyšování státního dluhu !!!! JINAK TO PRIMITIVNÍ RUDÝ POPULISMUS KORUMPUJÍCÍ KRÁTKOZRAKÉ VOLIČE DOKÁZAT NEMŮŽE !!!! CHUDÁCI NAŠI POTOMCI !!!! ČEKÁ JE DALŠÍ „EXISTENČNÍ“ REVOLUCE A KDO VÍ, JESTLI BUDE „SAMETOVÁ“ !!!!

89 hlasů

Pro připomenutí: v srpnu 2006 balil končící ministr financí Bohuslav Sobotka z ČSSD svou kancelář. Na jeho stole přitom ležela ještě jedna složka. Žádost hoteliéra Vlastimila Dvořáka o prominutí daní a penále v celkové výši 26 milionů korun. A Sobotka před svým odchodem k dokumentu "Rozhodnutím odepsáno" připojil svůj autogram.Dvořákovi se dostalo úlevy, o níž si většina daňových poplatníků může nechat jen zdát. Sobotkův podpis pod odpustkem totiž zahladil nejen mnohamilionový dluh, ale také zamezil obstavení Dvořákova majetku. Mimo jiné i hotelu Esplanade v Mariánských Lázních, v němž se na podzim 2007 ženil šéf sociálních demokratů Jiří Paroubek. Kořeny hoteliérových dluhů vedou až do první poloviny devadesátých let. Tehdy mu Finanční úřad Prahy 8 vyměřil dluh na dani z příjmu, celkem 12,5 milionu korun. Protože se Dvořák rozhodl neplatit, tak se pohledávka úřadu více než zdvojnásobila. Jak zjistil on-line deník TÝDEN.CZ, byl exministr financí Sobotka podobně shovívavý i v případě pardubického bytového družstva Družba, které ovládá jeho stranický kolega, poslanec Miroslav Váňa. Daňový odpustek: téměř 16 milionů korun.

85 hlasů

Je prokázáno, že při hysterii kolem tzv. ptačí chřipky se jednalo o rozsáhlý podvod a úplatkářství. U ptačí chřipky totiž v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMOHLO DOJÍT K PANDEMII. Vir ptáků může sice velmi vzácně a ojediněle způsobit onemocnění u člověka při přímém kontaktu tělních tekutin s nakaženým ptákem, jako krvé v otevřené ráně atd. (prokázánoto však ješte nebylo !) ale v žádném případě se ptačí vir nemůže šířit z člověka na člověka !!! To znamená, že je vyloučený vznik pandemie virem ptačí chřipky. Nákup virových vakcín Tamiflu za 100 mil. Kč byl tedy podvod na základě milionových úplatků. Policie by to měla prošetřit !!! Zloději z tehdy vládnoucí ČSSD se tedy tehdy strašně napakovali a stát je dnes i proto bankrot, chybí 160 miliard Kč na platy policistů, soudců, úředníků a na výplaty důchodů. Sobotka v tom byl namočený !!!

80 hlasů

Soudruhu Sobotko, co to plácáte! Komunisté přece nemohou ukázat svou pravou tvář, ani veřejně trvat na merxistiko-leninských zásadách, a cíli zavedení komunizmu na celé planetě. Na to je ještě brzy. Ale jen čekaají na svou chvíli a pak znovu ukážou, co dovedou a čeho jsme po čtyřicet let byli svědky. Kdaby se řídili zásadami skutečné (ne tzv. lidové) demokracie, nemohli by se přece nazývat nazývat koministy, ale stali by se "opovrženíhodnými, odpornými a zdádnými oportunisty". Takže soudrhu, opatrně s tou demgogií.

79 hlasů

Myslel jsem že má sobotka vystudovanou VŠ. No zřejmě to bude nějaký myslitel typu standy grosse... inu vrána k vráně sedá.

80 hlasů

voliči čssd, styďte se

127 hlasů

http://www.totalita.cz/seznamy/seznamy.php

81 hlasů

http://www.totalita.cz/

74 hlasů

Blouzní! Že by prasečí chřipka?

65 hlasů

Marxistický gangster Bohuš-Defraudant Sobotka vykradl stát ve funkci ministra financí. Ponechával dividendy ČEZu, Telekomu a Unipetrolu těmto firmám, které měly být převedeny do státního rzpočtu a tyto poté pomicí židomarxistické mafie pral nepř. přes Rumunsko a ukrad je. Měla by to vyšetřit policie a miliardy musí vrátit. Stát zbankrotovval, chybí 170 miliard Kč na platy policistů, soudců úřendíků a na výplaty důchodů.

106 hlasů

Souzi a soužky hle, jaký komsomolec se nám klube na svět.Toho je škoda do života, ze školy přímo do parlamentu, .

73 hlasů

Zato tebe milý Bohuslave se od teď bát musíme. Při představě, že Sociální Demokracie je takovými magory doslova prolezlá, balím na podzim kufry a sbohem navždy postbolševická, levičácká a zřejmě nepoučitelná země.

130 hlasů

Sobotko jugoši taky říkali, že rozpory se vyřeší pár fackama a jak to dopadlo.Ŕezali se jak psi!

68 hlasů

Sobotko, to, že jste mladý, nezkušený a infantilního vzhledu, vás neomlouvá pronést takové nehoráznosti. Komunisti zde vládli jako totalia, své oponenty posílali do vězení a někdy i na šibenici a po jejich 40 letech vládnutí nám západ utekl ekonomicky asi o 40 let . Zeptejte se na to někoho, kdo zde v té době žil, protože vy jste úplně mimo ! ! !

148 hlasů

Proč by se ptal? Sám je komunista a velmi dobře zná jejich praktiky. To co dělá, dělá zcela vědomě.Takový jako on se dá dohromady s kýmkoliv jen,když z toho bude profitovat.Je to Husákovo dítě.

66 hlasů

Komunisty poslat na Sibiř a navždy, vrahy!!!

106 hlasů

Co vy víte o komunistech ? Nevím, co mi vadí víc : výhled na vládu ČSSD/KSČM, nebo představa Sobotky ve funkci ministra financí.

111 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.