Poslední rytíř krále Paroubka

26.10.2008 11:30 Rozhovor

Sněmovní provokatér David Rath je jedním ze třinácti oranžových vítězů krajských voleb. Pokud se mu podaří sestavit radu, stane se středočeským hejtmanem. Vedle toho chce zůstat i poslancem a lékařem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrick (197 hlasů) 28.10.2008 12:42

  Rath nikdy nebyl a nikdy nebude (stejně jako Zeman) sociálním...

 • gakusei (173 hlasů) 26.10.2008 15:23

  Rath je vcelku inteligentní, ale bohužel příliš konfliktní. neumí...

 • ben (166 hlasů) 27.10.2008 21:04

  Pacholek na špinavou práci krále Paroubka.

 • slunečnice (152 hlasů) 30.10.2008 17:44

  Patriku, snad nechcete říci, že těmito úžasnými a potřebnými...

 • Mirek (151 hlasů) 27.10.2008 16:50

  David Rath je rozumny a inteligentni clovek,ale potud dokud ho nejaky...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pan Rath se v rozhovoru zminuje o tom, jak hluboce pohrda lidovci, kteri za minuleho rezimu kolaborovali jako soucast Narodni fronty a rika, ze ten kdo kolaboruje ze zlem, je stejny jako ten, co zlo vytvari. Zajimava myslenka, ovsem nekdo by mel panu rathovi sdelit, jak za minuleho rezimu fungovala strana, jimz je v soucasne dobe clenem.

119 hlasů

Nevím, nevím. neznám Ivanu Svobodovou, ale podle titulku ji asi budu považovat za modrou pravicovověrnou komsomolku. Protože proč je Dr. Rath sněmovním provokatétem? Já myslím, že je právě ůkolem opozice ztěžovat život vládnoucí straně. A to plní Dr. Rath dobře. Protože ty doby, kdy umečený Říman označoval slušného Špidlu za autistu se trochu změnily. Pokud vím, tak nulovou toleranci vyhlásila tehdy opoziční ODS. A taky to plnila.Vzpomínám si na výrok Klause: " Budeme zničující opozicí". A hle, když někdo jiný kritizuje vládu ( mimochodem podepřenou odpadem společnosti, tedy Melčákem, Pohankou, Wolfem a Snítilým ) je hned zle. Když jsou interpelace, tak Topolánka hned podpoří jeho modré hejno a snaží se ho zaštítit a ochránit.Výsledkem je dost nechutné divadlo. A copak tomu říká Ivana Svobodová?

103 hlasů

Prosím, neberte si do svých proletářských úst tak čestné a morální tituly. Používejte pro Vás obvyklé oslovení: Poslední soudruh, soudruha Paroubka! Děkuji.

121 hlasů

Rath nikdy nebyl a nikdy nebude (stejně jako Zeman) sociálním demokratem. Je to typický elitář a oportunista, který se přilepil na stranu, v níž viděl největší postor ke kariéře. Nevěřím mu ani jedno jeho demagogické slovo.

197 hlasů

Zajímavý je s ním rozhovor v posledním Týdnu kde kritizuje politiky vládní koalice že jezdí v drahých autech a stýkají se s milionáři. Jako kdyby politici jeho strany jezdili ve Felíciích a nestýlali se s mafiány.

120 hlasů

zbytečné starosti frustrovaných "modráků" o Dr. Ratha. Myslím se, že ještě dokáže, že na hejtmana určitě má; dokázal-li to hasič Bendl proč ne tento vzdělaný lékař!

132 hlasů

Myslel jste zřejmě toho člověka, který byl členem ODS. Domnívám se, že máte na mysli toho podvodníka s reklamním prostorem časopisu lékařské komory. Nebo jste měl na mysli bigamistu, který veřejně dělá ostudu své ženě tím, že uvádí počet svých milenek? Ano tento vzdělaný člověk to nepochybně zvládne. Vždycky to zvládnul :o)

101 hlasů

Haha... Vzdělaný lékař... nechtějte mě rozesmát!

81 hlasů

Takže kromě podnikání bude dále poslancem ,hejtmanem,zastupitelem v Hostivici a zřejmě i budoucím ministrem zdravotnictví. A všechny funkce bude vykonávat důsledně. Voliči ČSSD kam jste dali rozum?

131 hlasů

Zbytečné bláboly a starosti o Rátha, já ho slyšela říkat, že se v případě zvolení za hejtmana rozhondne do 3 měsíců, zda uvolní místo poslance. Já osobně bych ho dost postrádala v PS, protože ho považuji za nejlepšího diskutéra v celé PS. Jeho vystoupení je vždy dobré zpestření celé té schvlaovací mašinérie K3, vždycky je pěkně pozdvihne z těch zapařených seslí! Sleduji ho celou dobu co je v PS a musím říci, že se zásadně jeho vystupování změnilo v okamžiku, kdy ČSSD přešla do opozice - není v PS slušnější, ale důraznější poslanec. Nikdy jsem ho neslyšela říci sprosté či hrubé slovo, to jiní jsou toho mistry, zejména na zády diskutujícíh poslanců- někjeří dokonce bučí a sténají jako hyeny. Hezký večer, milánkové.

136 hlasů

Na větu: "Nikdy jsem ho neslyšela říci sprosté či hrubé slovo.." lze reagovat diagnózou v oboru Otorinolaryngoligie nebo psychiatrie.

116 hlasů

Když se dívááám na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadáám JÁ věru zle, prostě chasník, jak má být. Před naší, za naší, cesta mááá, ať nepráší. Oj!!!! Mám obavy, že se DRRáth stane brzy medvědem pro svou pýchu

146 hlasů

Že se na tutéž otázku nezeptáte pana Kubery z ODS.To je ale zajímavé?

119 hlasů

Toto? http://www.youtube.com/watch?v=PmYlb5JeZq8 Tak toto je skvělý herecký výkon. Pomalá mluva pro seskupení dementů vhodná, aby rozuměli. Obsah hodný Goeblese. Kuberu a Ratha poslat spolu na dovolenou !!!

112 hlasů

Pacholek na špinavou práci krále Paroubka.

166 hlasů

D.Rathovi především nejde tolik o křeslo hejtmana /momentálně ano/, ale hlavně se chystá podtrhnout brzy židličku Paroubkovi a chce se brzy pasovat na šéfa ČSSD a při dalších volbách se už vidí premiérem !!! Lékaři z komory vědí své a znají jeho ambice, kdy je schopen jít přes mrtvoly, potopit lidi okolo sebe a likvidovat každého, kdo mu stojí v cestě !!!! Občanům bude chvilku trvat než si protřou oči, ani si to jeden z nejvíce prosperujících krajů v ČR nezaslouží mít v čele takového grázla.

118 hlasů

Lucie, vy MUDr. Ratha znáte, že si dovolujete být vůči němu tak sprostá? Jsem zdravotník a nechápu, jak si můžete dovolit tvrdit takovou hloupost, že jde přes mrtvoly. Je to jeden z nejlepších a nejinteligentnějších lékařů, které znám a pomohl opravdu mnoha lidem. Nevím a nikdy jsem neslyšel, že by někoho likvidoval. Doporučuji vám, než někoho začnete hrubě urážet, aby jste si něm alespoň částečně něco zjistila. Takhle ztrapňujete jen sebe a navíc se vědomým šířením nepravd vystavujete značnému riziku.

132 hlasů

Jéé, vyprávějte nám nějaký hezký příběh s tímto skvělým člověkem. My hloupý voliči ODS ho známe jen z TV ,kde opravdu působí jako inteligentní tlučhuba.Třeba ho příště budeme také volit. A třeba bude mít 100%.

132 hlasů

Už jsem to psala. Je skvělý, na slovo vzatý odborník a mnoho pacientů mu vděčí za své zdraví. Ale kdo to nechce slyšet, neslyší; zejména fanatičtí voliči ODS mu nemohou přijít na jméno. Raději preferují tlučhubu neinteligentního a pak to u nás vypadá jak to vypadá.

141 hlasů

Karkulko,když je tak vynikající lékař,tak ať dělá lékaře,a ne k tomu řadu dalších fgunkcí,které, aby byly dobře vykonávány také potřebují dostatek péče,jako pacienti. Lékařská práce je náročná a to vím o čem mluvím.

111 hlasů

Pak je ovšem škoda ,že nezůstal lékařem. Možná z něj mohl být nový Klener či Pafko. Takto je z něj kontroverzní politik, což není dobrá prognóza. O jeho inteligenci není pochyb. Ovšem historie je plná intelignetních demagogů.

110 hlasů

Není člověk ten, aby se zachoval lidem všem....Já naopak mohu říci, že znám několik lidí, kterým hodně jako lékař pomohl a kteří na něj nenechají dopustit. Manžel je lékař a zná ho osobně a také si ho jako lékaře velmi váží, jeho diagnózy jsou vždy brilantní.

100 hlasů

Není to náhodou náplní práce lékaře?

117 hlasů

Mluvile jsem s několika lidmi z Motola a ti ho jako dobrého lékaře rozhodně nepopisovali.

138 hlasů

Jestli se nemýlím, tak jednu svoji kolegyni ve vedení komory (opovážila se mu oponovat!!) "zlikvidoval" (trochu silné slovo, ale budiž) a jeho finanční hrátky s prodejem reklamy v časopise komory také nesvědčí o jeho čestnosti. Bohužel inteligence ještě nic neříká o morálce...

144 hlasů

David Rath je rozumny a inteligentni clovek,ale potud dokud ho nejaky IQ tak nevitoci.Pokud si zachova chladnou hlavu a pocka nekolik vterin nez odpovi,mohl by byt prospesnym nejen jako hejtman,ale i jako clovek ktery vi co chce.Moc mu to preju a at se mu dari svoje poslani vyplnit do konce.

151 hlasů

Mirku ,Mirku chdil jsi do školy? nezdá se

96 hlasů

Jemu to přeju taky, protože jsem přející člověk, ale sobě a týhle zemi to opravdu nepřeju, aby narcisistní bigamista byl premiérem. Ani té ČSSD, která si zaslouží za své hříchy potrestat to nepřeju.

131 hlasů

Já si inteligenci představuji úplně jinak.Zoufala bych si kdybych vychovala takové žáky

114 hlasů

s pár učitelkama se znám osobně a jejich problém je ten, že nejsou použitelný pro život,

111 hlasů

Paní kolegyně nezoufejte,určitě jste měla a nebo budete mít i horší žáky.Tak trochu si s tou výchovou fandíte.

121 hlasů

Proč byste je měla vychovávat ZROVNA VY?? Snad nemyslíte, že absolvování vysoké školy znamená "vlastnění" vysokého IQ a EQ? Každý si inteligenci představuje samozřejmě jinak. Já jsem si taky představovala jinak tu vaši.....než jsem měla "tu čest" pracovat na ZŠ.....učitelský sbor=DĚS A HRŮZA...........

94 hlasů

Rath je vcelku inteligentní, ale bohužel příliš konfliktní. neumí zacházet s těmi modrými, nevzdělanými primitivy.

173 hlasů

To je opravdu škoda, protože ještě nedávno byl Rath modrým a nevzdělaným primitivem sám. Jenomže potom se otočil vítr apláště začali plandat na levou stranu ... no a tak je zapáleným socialistou. Ten hrdý syn svého národa ... Jediný problém, který s tímto zbabělcem mám je ten, že se Macek málo rozmáchl.

112 hlasů

Ojoj, škoda jen že ta zlomyslná (a jistě v žoldu ODS sestavovaná) statistika hovoří tak, že volič pravice je v průměru vzdělanější a úspěšnější než volič levice. Aby také ne, když zásadním motorem levice je závist a starost o majetek těch ostatních.

119 hlasů

Dr. Rath je velmi inteligentní . Dr. Goebls byl také velmi inteligentní. Projev mají bohužel podobný.

132 hlasů

Ty tedy musíš být hodně naštvaný že modří to projeli, každé hovado má mít svůj strop, ty ho nemáš...

87 hlasů

To řekl Topolánek Ráthovi ve sněmovně. Nekopíruj a vymysli něco nového

108 hlasů

David Rath je opravdu inteligentní človek. Bude to mít opravdu jako hejtman velice těžké. S modrými to bude složité, budou mu házet klacky pod nohy, aby do dokázali,že na to nestačí.Přeji mu hodně štěstí a dobré nervy.

113 hlasů

Inteligence není jedným kvalifikačním předpokladem pro práci politika. Určitě k nim patří respekt k ostatním, morálka a serióznost. Podle vystupování a politických činů pana Ratha trpí v tomto ohledu významným deficitem. Ne že by ostatní politici byli podstatně lepší, ale pan Rath nad nimi v tomto výrazně vyčnívá.

114 hlasů

Patriku, snad nechcete říci, že těmito úžasnými a potřebnými vlasntosmi oplýval pan Bendl? Nebo že jimi oplývá pan Bém? Omyl, jsou to dva nadutí, anmyšlení egoisti, jako každý výše poastavený ODSák! Stačí ?

152 hlasů

Předpokládám, že jste skromný a řadový sociální demokrat ...

115 hlasů

Jsi-li krásná, jak jsi chytrá, máš zaděláno na hodně velkej problém.

86 hlasů

chudák a to bude mít za to, jak on modrým pořád pomáhá. Jeho chování do slušné společnosti nepatří. Nevím jak se někdo, kdo se dostal podvodem do čela lékařské komory, může stát hejtmanem, nehledě na to, kdy se to stalo.

130 hlasů

Takto podobně reagovali lidé v Německu když si zvolili nového kancléře.

99 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.