Sazka ruší poplatky za kursové sázky

Ekonomika
25. 4. 2012 14:06
Sazka (ilustrační foto).
Sazka (ilustrační foto).

Od 1. května letošního roku ruší Sazka manipulační poplatek u kursového sázení na sběrnách Sazky. Sázející, kteří přijdou tipovat výsledky sportovních utkání do zhruba 1000 poboček Sazky specializovaných na kursové sázení, uhradí pouze vklad za sázku a nebudou už platit manipulační poplatek.

Sazka se tak stane jedinou sázkovou společností v České republice, která od manipulačního poplatku osvobodila veškeré kursové sázení, tedy jak uzavírání sázek on-line, tak i v kamenných pobočkách.

Toto zvýhodnění bude Sazka společně s nabídkou atraktivnějších kursů propagovat ve své reklamní kampani v průběhu května a června, zejména pak po dobu trvání letošního MS v hokeji a ME ve fotbale. Kampaň poběží hlavně na sportovních on-line serverech a na TV NovaSport, v menším rozsahu i na ČT 4.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Vltavská vodní elektrárna ve Štěchovicích po letní opravě najede na plný výkon

Ekonomika
12. 7. 2025

Těžba hnědého uhlí v dole Bílina skončí v roce 2033, potvrdil Český báňský úřad

Ekonomika
11. 7. 2025
ilustrační foto

Cena bitcoinu zlomila další rekord. Krypto posiluje, protože ho chce Trump

Ekonomika
11. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ