Expobank CZ posiluje vedení o Radka Lišáka

Ekonomika
1. 7. 2020 15:09
Radek Lišák.
Radek Lišák.

Na novou pozici ředitele oddělení Privátní a individuální bankovnictví (Head of Private & Individual Banking) v Expobank CZ nastoupil koncem června Radek Lišák. V této vedoucí roli zastřeší jak osobní, tak privátní bankovnictví. Jeho hlavním úkolem bude především rozvoj dlouhodobé obchodní strategie banky s cílem posílit její pozici v uvedených segmentech, včetně agilního rozvoje digitálních kanálů. Expobank CZ je českou bankou s více než 29letou tradicí na zdejším trhu.

Radek Lišák přináší do Expobank CZ své 20leté pracovní zkušenosti s finančními službami především v oblastech individuálního bankovnictví, investic a treasury. Kariéru začal v české pobočce Citibank, kde na různých pozicích s rostoucí mírou odpovědnosti strávil necelých 12 let. Dále pracoval v ČSOB Private Banking a v J&T Bank. Ve volném čase rád sportuje a vaří.

Vlajkovým produktem osobního bankovnictví Expobank CZ je běžný účet NEO. Ten nabízí vedení zdarma bez podmínek, zdarma výběry kartou ze kteréhokoliv bankomatu libovolné banky po celém světě či on-line propojení s atraktivními fintech partnery.

Privátní bankovnictví Expobank CZ poskytuje na míru šité finanční služby náročné klientele z České republiky i zahraničí.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Klienti zkrachovalé finanční instituce si budou moct peníze převést i on-line

Ekonomika
19. 9. 2025

Velký boj? Komora inženýrů nesouhlasí s UNESCO kvůli výtoňskému mostu

Ekonomika
Aktualizováno: 19. 9. 2025 00:26

Americké firmy prý v Británii investují rekordních 150 miliard, dohodl Trump

Ekonomika
Aktualizováno: 19. 9. 2025 00:54

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ