Dáma každým coulem. Takhle Ivana Chýlková bojuje s vedrem!

Relax
8. 7. 2015 15:30
Ivana Chýlková.
Ivana Chýlková.

O neúnosných vedrech, které v posledních dnech tížilo celé Česko, vám povídat nemusíme. A s tropickým počasím se museli vypořádat i VIP hosté 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zatímco mnozí z nich k přepravě po kolonádě využívají luxusní limuzíny s klimatizací, herečka Ivana Chýlková (51) se s dusnem, které by se dalo krájet, vypořádala po svém.

Na Ivanu Chýlkovou jsme narazili na karlovarské kolonádě, a i když bylo třicet stupňů ve stínu, ona si kráčela jako pravá dáma. Zatímco všichni kolem se roztékali, partnerka moderátora Jana Krause vypadala úchvatně. A pokud by v ruce nedržela elegantní vějíř, nikoho by ani ve snu nenapadlo, že i Chýlkovou vedra tíží.

Jedinečnou atmosféru letošního ročníku filmového festivalu divákům TV Barrandov přinese Festivalový speciál, který vaše oblíbená televize odvysílá v neděli 12. července od 20.10 hodin, doslova pár hodin po skončení celé monstrózní akce. Pořadem, který prozradí tajemství letošních Varů, provede oblíbená dvojice barrandovských reportérů Bára Hlaváčková a Karel Dlabač.

Autor: - ren -Foto: Tilen Vajt, Časopis EXKLUZIV

Další čtení

ilustrační obrázek

Nosorožci, buvoli i zebry na svobodě: Safari Park Dvůr Králové chystá velkou expanzi

Relax
7. 5. 2026

Na milánském Design Weeku 2026 představily IQOS a Devialet společnou instalaci s názvem „Soundsorial Design“

Relax
7. 5. 2026
ilustrační obrázek

Sychrov míří na známku: Česká pošta vydává novinku z edice Krásy naší vlasti

Relax
4. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ