Dolinová má nervy. Manžel se jí neptá, co chce pod stromeček

Relax
16. 12. 2016 09:45
Michaela Dolinová je napjatá, co letos najde pod stromečkem.
Michaela Dolinová je napjatá, co letos najde pod stromečkem.

"Kdo by to koupil?, děsí se Michaela Dolinová (52) při představě, že by nafotila svůj kalendář. "Dvanáctkrát Dolinová? To by byla pěkná nuda! Leda, že bychom na to byli tři. Muselo by to mít nějakou myšlenku a pan fotograf by ty fotky musel udělat hodně do tmava."

A tak na ni i letos zbyla "pouze" role kmotry. Spolu s Heidi Janků a Kateřinou Kornovou pokřtila kalendář Touha po životě, který nafotil 3. Muž roku Miroslav Dubovický s Českou Miss Andreou Bezděkovou.

Stejně jako její kolegyně i ona už žije Vánocemi. Na rozdíl od Kateřiny Kornové ale dárky má už od září.

"Někdy kupuji věci jen tak do zásoby. Pak si to dám v pokoji na zem a říkám si, co by komu mohlo být. Rukavicema, šálou a hezkejma trikama člověk nic nezkazí a vždycky to udá," říká herečka.

"A teď jsem si zvykla nakupovat i kulinářské dobroty. Mému muži nemá smysl dávat další košili, když jich má už tolik. Radši mu dám nějaké delikatesy i já je ráda dostávám."

Letos je ale pro ni velkou záhadou, co najde pod stromečkem.. "Nikdo z blízkých se mě neptal co chci, a to mi přijde hodně podezřelé. Když jsem se snažila manželovi něco naznačit, nenechal mě ani domluvit, prý že už je to zařízený. Tak jsem opravdu zvědavá, co to bude," těší se Dolinová.

Herečka bude přes svátky odpočívat, ale na Silvestra, odehraje (od 14 hod) se Sandrou Pogodovou v Divadle Metro komedii Už zase miluju!

Autor: - iba -Foto: Petr Novotný, hermina

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ