Dálniční známky
Babiš se zlobí na Kremlíka kvůli připravovanému e-shopu

17.01.2020 11:34 Aktualizováno 17.01. 15:58

Ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) zakázku na informační systém a e-shop pro elektronické dálniční známky nezruší. Bude se Státním fondem dopravní infrastruktury (SFDI) hledat cesty pro její zlevnění. Ministr to uvedl po páteční schůzce s premiérem Andrejem Babišem (ANO), kterému se vypsání zakázky nelíbilo a vyjádřil se pro její zrušení.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (4 hlasy) 17.01.2020 12:47

  Takže vytištěné známky byly levnější než náklady na tenhle hybrid....

 • Jiří Klempera (3 hlasy) 17.01.2020 13:53

  kremlík je starej zloděj - kvuli zlodějinám už ho jednou vyhodily a...

 • Henex (3 hlasy) 17.01.2020 17:11

  Kolik lidí ten Kalousek padákem zavraždil...?

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 18.01.2020 08:44

  To je od Kremlíka neslušné,odstrčit Babiše od takového kšeftu a nic...

 • Dušan Hilderich (2 hlasy) 17.01.2020 12:58

  Raději Babiše než padákového vraha Kalouska z TOP 00009.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém

…..bylo by vhodné se podívat na následující video, abyste pochopili, oč vlastně EUROHUJERŮM a EUROŘÍŠI jde. O co se vlastně jedná….

Tak totální diktát a diktatura je zde potvrzena….

Zjednodušeně řečeno: DRŽTE HUBU A ZÁKRYT. JINAK BUDETE ELIMINOVÁNI

https://tadesco.org/eurorise-zacina-vystrkovat-drapy-a-to-vevelkem/
--------------------------------------------

Začiatok konca. Rakúsko má 1. ministerku MigrantkuMoslimku. Príde šaria?

Čo sa to len deje u našich susedov? Odrazu sú „merkelovskejší“ ako Nemecko. Lebo Berlín ešte nie je tak ďaleko ako Viedeň. Minulý týždeň bola v novej Kurzovej vláde za ministerku justície, ku ktorej sú priradené aj rezorty Ústava Rakúska, reformy a deregulácia, vymenovaná politička Zelených, 35 ročná migrantka z Bosny, moslimka Alma Zadič. Je to jedno z najdôležitejších ministerstiev krajiny, ktoré bude pod moslimskou kontrolou, lebo sa dá očakávať, že nová ministerka si tam dosadí niekoľkých a či viacerých jej „blízkych“ ľudí.

https://tadesco.org/zaciatok-konca-rakusko-ma-1-ministerku-migrantkumoslimku-pridesaria/
-------------------------------------------------- - -----------

VELKÁ BRITÁNIE: MUSLIMOVÉ PÁCHAJÍ GENOCIDU BĚLOCHŮ ZA SPOKOJENÉHO PŘIHLÍŽENÍ STÁTNÍ MOCI

MICHAL BRAND

Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu.

O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.

Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

https://pravyprostor.cz/velka-britanie-muslimove-pachaji-genocidu-belochu-za-spokojeneho-prihlizeni-statni-moci/

0 hlasů

To je od Kremlíka neslušné,odstrčit Babiše od takového kšeftu a nic mu nedat.To se vůči šáfovi nedělá! 😬

3 hlasy

Blbost, Babiš to nepotřebuje, ten má jiné priority...

1 hlas

Mám pocit, že se dostáváme pod vlivem konzumní atmosféry do zajetí "halo efektu" různých módních trendů a ztrácíme ze zřetele jednoduchá praktická řešení.

1 hlas

kremlík je starej zloděj - kvuli zlodějinám už ho jednou vyhodily a zas se tam vrátil - někteří můžou krást celej život a nic se jim nestane

3 hlasy

Do ulic, vyzývá komentátor Kaiser. Co na nás chystá EU, to si nikdy v minulosti netroufla

Komentátor serveru Echo24 Daniel Kaiser má za to, že přišel čas vyrazit do ulic. Evropská komise totiž v Bruselu dál protlačuje svůj zelený plán, jehož součástí je uhlíková neutralita naší časti kontinentu do roku 2050. A tento plán ovlivní naše životy víc než cokoliv, co EU přijala za posledních 30 let.

Odhady říkají, že proměna českého průmyslu na zelenou verzi vyjde na desítky až stovky miliard korun ročně. V součtu se podle Kaisera bavíme o takřka nepředstavitelných 75 bilionech korun do roku 2030. Hrozivé je, že v podstatě půjde o centrálně řízený plán. Po třiceti letech se tak vracíme do modelu centrálně řízené ekonomiky. Jen teď nebude řízena z Moskvy, ale z Bruselu.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Do-ulic-vyzyva-komentator-Kaiser-Co-na-nas-chysta-EU-to-si-nikdy-v-minulosti-netroufla-610303

0 hlasů

Raději Babiše než padákového vraha Kalouska z TOP 00009.

2 hlasy

Kolik lidí ten Kalousek padákem zavraždil...?

3 hlasy

Kalousek je taky jedinný, který je stejně nevolitený parchant jako Babiš. Proto Vás asi srovnání s nikým jiným nenapadá, že ? :-)))

1 hlas

A kdo je volitelný...?
Už i ten poblázněný Minář si uvědomuje, že opozice nestojí za nic...

0 hlasů

Takže vytištěné známky byly levnější než náklady na tenhle hybrid. Odkud ten Kremlík spadnul?

4 hlasy

Z Babišovské líhně :-)

1 hlas

Ale kdepak, ten chlapík má pestrou minulost, všude byl a u všeho taky. Ve vládě je jen proto, že Babiš má personální nouzi...

1 hlas

krava se musi poradne podovit, dokud to jde, aneb PROMOPROv2

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.