ČSSD vrátila do hry <span>rušení poplatků</span> pro děti a důchodce

Domácí
26. 9. 2008 10:07
Sociálním demokratům se dnes podařilo vrátit do hry rušení poplatků.
Sociálním demokratům se dnes podařilo vrátit do hry rušení poplatků.

Sociálním demokratům se dnes podařilo vrátit do hry rušení poplatků.Sociálním demokratům se dnes podařilo vrátit do hry rušení poplatků ve zdravotnictví. Sněmovna pustila k dalšímu projednávání jejich návrh, aby u lékaře, za recept či v nemocnicích neplatili starobní důchodci, děti do 18 let a lidé s příjmem nižším než dvojnásobek životního minima.

ČTĚTE TAKÉ: ČSSD vytáhne proti poplatkům, KSČM proti milionářům 

Foto: Jan Zatorsky



 

Autor: ČTK

Další čtení

Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé sobě) a ministr práce a sociálních věcí Aleš Juchelka (ANO) na schůzi Poslanecké sněmovny. U řečnického pultu hovoří poslankyně Pirátů Irena Ferčíková Konečná

Sněmovna schválila konec zákona o státní službě. Úředníky čeká režim podle zákoníku práce

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Česko před branami teplotního rekordu: Meteorologové očekávají přes 41 stupňů

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Tragická smrt mladíka před startem prázdnin. Policie naléhavě varuje před riziky u vodních ploch

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ