Poslanecká sněmovna
Debata o zprávách ČT by měla pokračovat ve čtvrtek

18.10.2019 11:52 Aktualizováno 18.10. 14:03

V projednávání výročních zpráv České televize by měla Sněmovna pokračovat příští týden ve čtvrtek. Návrh Petra Dolínka (ČSSD) na jejich pevné zařazení dolní komora schválila v rámci změn programu nynější schůze.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rudolf Novotný (3 hlasy) 18.10.2019 22:00

  ČíTý je nejprofláklejší medium,Dvořák na dlažbu!Zredukovat počet...

 • Rudolf Novotný (2 hlasy) 18.10.2019 21:57

  Nováku,voni jsou hlava!

 • Martin Novak (2 hlasy) 18.10.2019 12:39

  Útoky na Českou televizi není nic jiného, než-li dalším útokem na...

 • megera megera (1 hlas) 20.10.2019 09:21

  ČT jepodřízená EU,hájí její zájmy za slastného hýkání našich...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 19.10.2019 06:24

  ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ČT jepodřízená EU,hájí její zájmy za slastného hýkání našich korektních politiků,kteří za koryta prodají vlastní mámu,jak je možné ,že začerňují smlouvy a nevydají veřejnosti dodatky ke smlouvám,ač jim to zákon nařizuje,dozorčí zpráva se chová jako u hušáka v sazce.oni se také potom před soudem obhajovali,že kdyby na hušáka upozornili,tak by je hušák vyhodil

1 hlas

ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA HLASITÉHO “ALLÁH AKBAR” (VIDEO)

Liberální politici a média nám tvrdí, že migrace pomalu končí a toto téma nafukují pouze populističtí politici. Tyto záběry, které nikdy v médiích hlavního proudu neuvidíte, vám otevřou oči!
Tisíce migrantů denně putují do Evropy a v Bosně se podařilo natočit, jak je na chorvatské hranice doprovázejí policejní složky.

Ne, toto nejsou záběry z roku 2015! Jsou z 15. října 2019 a jsou důkazem toho, že migranti putují na náš kontinent neustále. Evropa se tak den co den mění a africká populace pomalu nahradí tradiční Evropany.

Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach, pošlete jim tento článek. Pokud již po tomto neotevřou oči, jsou ztraceni …

https://pravyprostor.cz/ze-migrace-skoncila-tisice-migrantu-pochoduji-do-chorvatska-za-hlasiteho-allah-akbar-video/

1 hlas

bětí bylo v té době výrazně méně, než těch křesťanských. Důvody se nabízejí hned dva: oddělení Židů od zbytku města v ghettech a jejich hygienické návyky spojené s náboženskou praxí. Následkem rozšíření pomluvy, že za nemocí stojí Židé, aby zničili křesťanstvo, byly brutální pogromy napříč celou Evropou.

19. století myšlenku obnovuje a přizpůsobuje době. Kromě Francie a Německa se nejvíce šířila tato idea v Rusku, kde také vznikl nejznámější spis, který měl potvrdit teorie o židovské konspiraci nazvaný Protokoly sionských mudrců. Tento pamflet obsahuje 24 protokolů, jejichž centrální myšlenkou je plán na ovládnutí světa, a má být tajným dokumentem zaznamenaným na 1. sionistickém kongresu v Basileji. Jednotlivé protokoly nabízejí různé metody jako vytváření monopolu, na kterém budou státy závislé, liberalismus, který přinese rozklad a chaos, či průmysl a obchod, na kterém se mají nežidé stát závislí tak, aby se hnali za penězi a nevšimli si, že ztrácejí kontrolu nad řízením států. Výsledkem měl být zánik křesťanského světa a zrod židovské nadvlády.

Protokolům sionských mudrců jsme se již věnovali v tomto článku. ( pozn. red. Manipulátoři. )

Přestože bylo mnohokrát prokázáno, že jsou Protokoly falzifikátem, čerpá se z nich až do dnešní doby. Staly se jednou ze stěžejních knih protižidovské literatury a poskytují argumentační nástroje antisemitské rétorice o spiknutí, která, i když víc jak sto let od jejich vydání, zůstává stále v jádru stejná, jen se opět přizpůsobila aktuální situaci. Nebude tak náhoda, že se na internetu v nedávné době objevil nový český překlad Protokolů. Pravděpodobně jako snaha připomenutí, za čím Židé stojí a stáli, a jako podpora současného trendu, tedy že Židé jsou zodpovědní za takzvanou islamizaci Evropy. Imigrační vlna totiž s sebou přináší i nové osočení Židovstva, které podle národoveckých skupin prokazatelně imigraci nejen podporuje, ale stojí za ní a celou ji vymyslelo. Jedná se tedy o další variaci na středověké téma šíření nákaz a trávení studní.

Tyto projevy nenávisti vůči Židům se neobjevují tolik na veřejných shromážděních, hlavním médiem je internet. Weby, blogy i sociální sítě jsou zahlceny konspiračními teoriemi, které v mnoha případech, stejně jako v případě Protokolů sionských mudrců, obsahují mnoho protimluvů a nelogických úvah. Lidský mozek ovládaný strachem, který tato virtuální kampaň schválně podporuje, tyto nedokonalosti jen těžko odhalí a někdy ani nechce. Z minulosti víme, jak podobné vlny nenávisti končí.

0 hlasů

FRANTA PROTIŽID
HITLER JE TVŮJ SEN A NEBO VRAH STALIN A VRAHOVÉ GOTTWALD ZÁPOTOCKÝ NOVOTNÝ,BACÍLEK,NOSEK.

0 hlasů

ČíTý je nejprofláklejší medium,Dvořák na dlažbu!Zredukovat počet zaměstnanců na 1/4,zrušit poplatky!Hlavně:z ČíTý netroubí žádnou demokracii,nýbrž farizejštiny!

3 hlasy

Útoky na Českou televizi není nic jiného, než-li dalším útokem na demokracii v Česku. O to, aby zde nebyl demokratický stát mají pochopitelně zájem komunisté, ruské SPD a dále prezident.

2 hlasy

Tvl, novák, smrdí ti z tlamy eurobolševismus.
To je léčbu elektrošoky, greténe.
CZEXIT

1 hlas

Nováku,voni jsou hlava!

2 hlasy

Má pravdu,předsedo!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.