Poslanecká sněmovna
Debata o zprávách ČT by měla pokračovat ve čtvrtek

18.10.2019 11:52 Aktualizováno 18.10. 14:03

V projednávání výročních zpráv České televize by měla Sněmovna pokračovat příští týden ve čtvrtek. Návrh Petra Dolínka (ČSSD) na jejich pevné zařazení dolní komora schválila v rámci změn programu nynější schůze.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rudolf Novotný (3 hlasy) 18.10.2019 22:00

  ČíTý je nejprofláklejší medium,Dvořák na dlažbu!Zredukovat počet...

 • Rudolf Novotný (2 hlasy) 18.10.2019 21:57

  Nováku,voni jsou hlava!

 • Martin Novak (2 hlasy) 18.10.2019 12:39

  Útoky na Českou televizi není nic jiného, než-li dalším útokem na...

 • megera megera (1 hlas) 20.10.2019 09:21

  ČT jepodřízená EU,hájí její zájmy za slastného hýkání našich...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 19.10.2019 06:24

  ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ČT jepodřízená EU,hájí její zájmy za slastného hýkání našich korektních politiků,kteří za koryta prodají vlastní mámu,jak je možné ,že začerňují smlouvy a nevydají veřejnosti dodatky ke smlouvám,ač jim to zákon nařizuje,dozorčí zpráva se chová jako u hušáka v sazce.oni se také potom před soudem obhajovali,že kdyby na hušáka upozornili,tak by je hušák vyhodil

1 hlas

ŽE MIGRACE SKONČILA ?! TISÍCE MIGRANTŮ POCHODUJÍ DO CHORVATSKA ZA HLASITÉHO “ALLÁH AKBAR” (VIDEO)

Liberální politici a média nám tvrdí, že migrace pomalu končí a toto téma nafukují pouze populističtí politici. Tyto záběry, které nikdy v médiích hlavního proudu neuvidíte, vám otevřou oči!
Tisíce migrantů denně putují do Evropy a v Bosně se podařilo natočit, jak je na chorvatské hranice doprovázejí policejní složky.

Ne, toto nejsou záběry z roku 2015! Jsou z 15. října 2019 a jsou důkazem toho, že migranti putují na náš kontinent neustále. Evropa se tak den co den mění a africká populace pomalu nahradí tradiční Evropany.

Pokud vám budou liberálové tvrdit, že z migrace nemáte mít strach, pošlete jim tento článek. Pokud již po tomto neotevřou oči, jsou ztraceni …

https://pravyprostor.cz/ze-migrace-skoncila-tisice-migrantu-pochoduji-do-chorvatska-za-hlasiteho-allah-akbar-video/

1 hlas

bětí bylo v té době výrazně méně, než těch křesťanských. Důvody se nabízejí hned dva: oddělení Židů od zbytku města v ghettech a jejich hygienické návyky spojené s náboženskou praxí. Následkem rozšíření pomluvy, že za nemocí stojí Židé, aby zničili křesťanstvo, byly brutální pogromy napříč celou Evropou.

19. století myšlenku obnovuje a přizpůsobuje době. Kromě Francie a Německa se nejvíce šířila tato idea v Rusku, kde také vznikl nejznámější spis, který měl potvrdit teorie o židovské konspiraci nazvaný Protokoly sionských mudrců. Tento pamflet obsahuje 24 protokolů, jejichž centrální myšlenkou je plán na ovládnutí světa, a má být tajným dokumentem zaznamenaným na 1. sionistickém kongresu v Basileji. Jednotlivé protokoly nabízejí různé metody jako vytváření monopolu, na kterém budou státy závislé, liberalismus, který přinese rozklad a chaos, či průmysl a obchod, na kterém se mají nežidé stát závislí tak, aby se hnali za penězi a nevšimli si, že ztrácejí kontrolu nad řízením států. Výsledkem měl být zánik křesťanského světa a zrod židovské nadvlády.

Protokolům sionských mudrců jsme se již věnovali v tomto článku. ( pozn. red. Manipulátoři. )

Přestože bylo mnohokrát prokázáno, že jsou Protokoly falzifikátem, čerpá se z nich až do dnešní doby. Staly se jednou ze stěžejních knih protižidovské literatury a poskytují argumentační nástroje antisemitské rétorice o spiknutí, která, i když víc jak sto let od jejich vydání, zůstává stále v jádru stejná, jen se opět přizpůsobila aktuální situaci. Nebude tak náhoda, že se na internetu v nedávné době objevil nový český překlad Protokolů. Pravděpodobně jako snaha připomenutí, za čím Židé stojí a stáli, a jako podpora současného trendu, tedy že Židé jsou zodpovědní za takzvanou islamizaci Evropy. Imigrační vlna totiž s sebou přináší i nové osočení Židovstva, které podle národoveckých skupin prokazatelně imigraci nejen podporuje, ale stojí za ní a celou ji vymyslelo. Jedná se tedy o další variaci na středověké téma šíření nákaz a trávení studní.

Tyto projevy nenávisti vůči Židům se neobjevují tolik na veřejných shromážděních, hlavním médiem je internet. Weby, blogy i sociální sítě jsou zahlceny konspiračními teoriemi, které v mnoha případech, stejně jako v případě Protokolů sionských mudrců, obsahují mnoho protimluvů a nelogických úvah. Lidský mozek ovládaný strachem, který tato virtuální kampaň schválně podporuje, tyto nedokonalosti jen těžko odhalí a někdy ani nechce. Z minulosti víme, jak podobné vlny nenávisti končí.

0 hlasů

FRANTA PROTIŽID
HITLER JE TVŮJ SEN A NEBO VRAH STALIN A VRAHOVÉ GOTTWALD ZÁPOTOCKÝ NOVOTNÝ,BACÍLEK,NOSEK.

0 hlasů

ČíTý je nejprofláklejší medium,Dvořák na dlažbu!Zredukovat počet zaměstnanců na 1/4,zrušit poplatky!Hlavně:z ČíTý netroubí žádnou demokracii,nýbrž farizejštiny!

3 hlasy

Útoky na Českou televizi není nic jiného, než-li dalším útokem na demokracii v Česku. O to, aby zde nebyl demokratický stát mají pochopitelně zájem komunisté, ruské SPD a dále prezident.

2 hlasy

Tvl, novák, smrdí ti z tlamy eurobolševismus.
To je léčbu elektrošoky, greténe.
CZEXIT

1 hlas

Nováku,voni jsou hlava!

2 hlasy

Má pravdu,předsedo!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi