Dálnici D2 směrem na Slovensko uzavřela nehoda

Domácí
6. 4. 2018 06:55
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnici D2 u Lanžhota na Břeclavsku směrem na Slovensko uzavřela v pátek ráno srážka kamionu a osobního auta. Na místě zasahují zdravotníci a hasiči, zranil se řidič osobního vozu. Policie dopravu odklání na exitu 48, řekl mluvčí policie Pavel Šváb.

Nehoda se stala po 6.30 na 56. kilometru D2 nedaleko hranic se Slovenskem. Před místem nehody se začala tvořit kolona. Policie dopravu odklání na exitu u Břeclavi, nákladní vozy jezdí přes Hodonín či dále přes Sudoměřice, osobní vozy mohou přes Týnec a Tvrdonice.

"Podle předběžného šetření řidič osobního vozu usnul za volantem a zezadu narazil do nákladního vozu," uvedl mluvčí. Zraněného řidiče transportoval do brněnské nemocnice vrtulník.

Podle mluvčího by v brzké době mohl být zprovozněn aspoň odstavný pruh.

Autor: ČTK Foto: , ČTK/Šálek Václav

Další čtení

Dvě děti zůstaly v Praze v zamčeném autě, jejich matka si odběhla nakoupit

Domácí
27. 6. 2026

Volby se podle očekávání uskuteční 9. a 10. října, o vyhlášení rozhodl prezident

Domácí
26. 6. 2026

Ostravský soud propustil karvinského primátora Wolfa, návrhu na vazbu nevyhověl

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ