Dálnici na Sokolovsku uzavřela nehoda dvou aut

Domácí
4. 10. 2017 08:44
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dálnice D6 u Nového Sedla na Sokolovsku je ve směru na Karlovy Vary neprůjezdná. Provoz zastavila dopravní nehoda na 136. kilometru silnice. Podle krajské policejní mluvčí Zuzany Týřové policie dopravu odklání.

"Ve stoupání na Loučky došlo k nehodě dvou osobních aut s lehčím zraněním," uvedla mluvčí. Na místě nehody zasahují složky integrovaného záchranného systému. Podle mluvčího krajských hasičů Martina Kasala záchranná služba odvezla od nehody dva zraněné. Jak dlouho bude likvidace nehody trvat, zatím hasiči nechtějí odhadovat. Policie odklání dopravu ve směru od Sokolova na Karlovy Vary přes Staré Sedlo a Loket.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Policie ČR

Další čtení

ilustrační obrázek

Rekordní požáry, sucho, teploty: Jsou klimatické zprávy ještě varování, nebo už jen nekrology?

Domácí
29. 4. 2026

Stavbaři dokončili druhou etapu obchvatu Čelákovic, otevře se v dalších dnech

Domácí
28. 4. 2026
Kurátor Jan Vondrouš instaluje postavu Krakonoše na výstavu Krakonoš / Rübezahl – proměny ducha hor v Oblastním muzeu v Ústí nad Labem, která přibližuje proměnu z postavy se zvířecími prvky do dnešní podoby.

Návštěvníci ústeckého muzea uvidí různé podoby Krakonoše a jeho proměnu

Domácí
28. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ