Hromadná nehoda na D1. Na kraji Prahy šestikilometrová kolona

Domácí
12. 8. 2014 09:22
Kolona na D1 (ilustrační foto).
Kolona na D1 (ilustrační foto).

Téměř celé dnešní dopoledne komplikovala provoz na dálnici D1 mezi jedenáctým a pátým kilometrem ve směru na Prahu nehoda pěti aut. Ta se stala v 7.15. Na místě se vytvořila šestikilometrová kolona, která se na většině úseku rozjela až po téměř čtyřech hodinách. Řekl to mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.

Místo nehody bylo skoro hodinu průjezdné pouze pravým jízdním pruhem, v důsledku nahuštění dopravy se kolony tvořily i po odstranění nabouraných aut, uvedl mluvčí.

Při nehodě se nikdo vážně nezranil. Řidiči by měli ještě po zbytek dopoledne počítat se zhruba kilometrovou kolonou na sedmém kilometru dálnice, upozornil Vinčálek.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Pavlíček Luboš

Další čtení

Lékaři letos zachytili nejvíc případů borreliózy od roku 1986, téměř 8000

Domácí
19. 10. 2025

Poválečné osídlení pohraničí byla největší vnitřní migrace v českých dějinách

Domácí
19. 10. 2025
Podnik Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary postupně obnovuje lesní tůně v okolí města. Na snímku je tůň u Kolovského rybníka.

Karlovarské lázeňské lesy vybudovaly čtyři nové tůně, celkem jich mají 40

Domácí
18. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ